Rekonvalescence po operaci na tropických ostrovech

Exotická dovolená - Váš léčitel

Rekonvalescence po operaci na tropických ostrovech

 

Máte za sebou náročnou operaci, která se podepsala na Vašem zdraví? Zotavujete se z autonehody nebo jiného těžkého úrazu? Či zkrátka potřebujete načerpat novou životní energii a začít životní styl bez shonu a stresu? Ať už se jedná o jedno či druhé, věřte, že tropické ostrovy Indického oceánu jsou pro Vás tím pravým místem pro uzdravení a zotavení se z těžkých chvil Vašeho života. Exotická dovolená Vám dodá zdraví a nabije energií. Dopřejte svému tělu zasloužený odpočinek!

 stranky-novy-web-039.jpg
 

 

Mořský vzduch i voda léčí

Ne nadarmo se říká, že tropické klima a přímořský vzduch dokáže s lidským organismem zázraky. Slaný mořský vzduch je tím nejlepším léčitelem onemocnění dýchacích cest. Léčivé účinky mořské vody jsou rovněž nenahraditelné. Mořská sůl působí příznivě na kožní onemocnění, pomáhá v léčbě zánětů, snižuje vysoký krevní tlak a samotné plavání v oceánu je vhodné pro léčbu pohybového ústrojí. Pro rekonvalescenci je tak nejlepší odpočinková či aktivní dovolená u moře.

 

Dusit Thani Maldives *****

Cena od 14 588 os./noc

Lokalita: Malediven, Baa atoll | Mapa

Strava: Snídaně, Polopenze, Plná penze, All Inclusive

Inspekce: 2022, Marica Verešová, +421 948 040 574

Thajská pohostinnost v krásném maledivském prostředí

9.6 / 10

ZOBRAZIT

 

Naše tipy pro Vaše zdraví

Naordinujte si pooperační relax a vyrazte s námi na jedinečná místa tropických ostrovů Indického oceánu. Rekonvalescence v exotice dokáže zázraky. Moře, slunce a klid budou tím nejlepším pomocníkem při Vašem uzdravování. Ptáte se, destinace by pro Vás byla na dovolenou po léčbě či operaci vhodná? Obraťte se na nás, poradíme Vám. Mauricius, Maledivy, Seychely i další exotické destinace jsme osobně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Lékařská péče ve zmíněných destinacích je turistům snadno dostupná a na vysoké úrovni.

 stranky-novy-web-040.jpg
 

Mám zájem o zájezd

 
 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.