Delek Tulum ****

Mexiko

Překrásná dovolená v luxusním cabañas hotelu

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Delek Tulum ****

Lokalita Mexiko, Tulum | Zobrazit mapu
Tipy specialistů V těsné blízkosti pláže Každý typ pokoje originál Skvělý výchozí bod pro výlety

Popis hotelu Delek Tulum **** Mexiko

Vydejte se do slunného Mexika a vsaďte na ubytování v hotelu Delek Tulum, jehož motto si zakládá na lásce a respektu k životu ve všech jeho formách.  Užijte si luxusní dovolenou v překrásných cabanas přímo na pláži, nedaleko městečka Tulum (9km).  Tato oblast se nachází na poloostrově Yucatán a je ideálním místem pro vaši sluncem zalitou dovolenou v páru či s přáteli. 

Samotný management hotelu si je vědom problematiky v oblasti udržitelných zdrojů, a proto se pečlivě stará o veškeré detaily, od materiálů konstrukce hotelu až po ty nejmenší přísady potravin, ze kterých se zde připravují delikatesy. Na tomto místě ví, že je velmi důležité udržovat a respektovat rovnováhu zdejšího ekosystému tak, aby si ji všichni návštěvníci mohli i nadále užívat. Poznejte sjednocenou vizi, která dokáže skutečně změnit zažitý systém. Hotel Delek Tulum může být právem hrdý na to, že vytváří prostor, který podporuje spravedlivý mexický obchod, a spolupracuje a podporuje řemeslníky a domorodé komunity z celé země. Tím poskytuje místním komunitám a umělcům prostor pro seberealizaci. K udržení stability se při konstrukci ubytování využilo okolního prostředí, se záměrem zasáhnout do něj co nejméně. Veškeré dřevo použité při výstavbě hotelu pochází z lokálních zdrojů a výšky budov nepřesahují 12 metrů, které povoluje zákon. Při utváření konceptů a designu zdejších budov se myslelo především na zachování harmonie s přírodou.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Master Suite Ocean Front Big Terrace

Master Suite Ocean Front Big Terrace

Suity Master Ocean Front Big Terrace o rozloze 62,11 m2 představují překrásné ubytování s úžasnou terasou, která nabízí ty nejlepší výhledy na oceán...

Master Suite Ocean Front

Master Suite Ocean Front

Užijte si naplno klidnou atmosféru hotelu Delek Tulum, která na vás bude dýchat skrze velká okna a dveře...

Master Suite Ocean View

Master Suite Ocean View

Suity Master Ocean View o rozloze 57,92 m2 se nachází v přízemí i prvním patře. Výhledy z terasy si budete moci užít z houpací sítě, nebo třeba z válendy, je to jen na vás! Znalí host..

Superior Garden View

Superior Garden View

Hledáte menší a útulný pokoj jen pro sebe a svou drahou polovičku? Vsaďte na cabanu Superior Garden View o rozloze 33,28 m2! Tyto pokoje s výhledem na zahrady nabízí prostornou koupelnu se s..

Gastronomie a hotelové restaurace

Tatewari

Jednou z nejhlouběji zakořeněnou tradicí ve světě domorodé komunity wixárica, je respekt vůči tatewari, aneb ohni praotce. Tento pomyslný a posvátný oheň čistí a spaluje vše, co je v lidské osobě nečisté. Slovo tatewari se úzce spojuje právě s vařením.  Stejně pojmenovaná restaurace se nachází v hotelu Delek Tulum. Pochutnáte si zde na rozmanitých jídlech, které si můžete vychutnat ve formě předkrmu, hlavního chodu, nebo dezertu. V nabídce najdete všechno přes saláty, sendviče, burgery, tacos či polévky. Naskytne se vám taky  příležitost připravit si své vlastní smoothie na míru.

Otevírací doba:

Snídaně 7:30 – 12:00

Obědy a večeře 12:00 – 22:30

Bar 7:30 – 22:30  

Acatiki

Pekárna Acatiki svým hostům nabízí menu složené z kombinace čerstvých a organických produktů z různých zemí. V nabídce najdete například mísu açais guaranou z Brazílie či havajské poke s nádechem Japonska. Uvnitř pekárny se nachází také kávový bar, v němž se připravuje káva ze zrnek z mexického státu Chiapas nebo města Veracruz. Kromě toho se zde také podává čaj různého původu (například japonská Matcha), nebo čokoládové dorty a proslulý banánový chleba. 

Kategorie a vybavení pokojů Delek Tulum

Hotel nabízí bydlení ve stylu cabanas, což znamená menší domek postavený z toho, co okolní příroda nabízí. Šikovní designéři a konstruktéři převedli tento starý koncept do moderního stylu. Design sice stále zachovává podstatné prvky minulosti, ale zároveň do nich zapracovává veškeré výdobytky moderního života. Každá cabana byla postavena z lokálně získaného dřeva, obsahuje dřevěný, ručně vyráběný nábytek, přírodní textilie a umělecké prvky pocházející od umělců z celého Mexika.

Nabídka pokojů

Master Suite Ocean Front Big Terrace

Master Suite Ocean Front Big Terrace

Suity Master Ocean Front Big Terrace o rozloze 62,11 m2 představují překrásné ubytování s úžasnou terasou, která nabízí ty nejlepší výhledy na oceán. Tyto výhledy si můžete užít například z houpací sítě či z válendy. Suita dále nabízí postel velikosti king, ručně vyráběný mexický nábytek, velkou venkovní koupelnu se dvěma sprchami a vanou. V rámci vybavení se hosté mohou těšit na bezplatnou Wi-Fi, klimatizaci, bezpečnostní trezor, šatní skříň, bavlněné povlečení, prémiovou matraci, audio systém značky Marshall s funkcí Bluetooth, filtrovanou vodu zdarma, 100% organické a rozložitelné koupelnové doplňky (bez glycerinu) a termosky na pití, které lze používat po celý pobyt.

Master Suite Ocean Front

Master Suite Ocean Front

Užijte si naplno klidnou atmosféru hotelu Delek Tulum, která na vás bude dýchat skrze velká okna a dveře. Suity Master Ocean Front o rozloze 62,11 m2 se nachází na pobřeží a svým hostům nabízí interiér plný přirozeného světla, postel o velikosti king, mexický designérský nábytek a velkou koupelnu se sprchou a vanou. Těšit se pak můžete zejména na ohromující terasu s houpací sítí, válendou, židlemi a stolem. Maximálně se zde mohou ubytovat dva hosté. Seznam vybavení zahrnuje bezplatné připojení na internet přes Wi-Fi, klimatizaci, bezpečnostní trezor, šatní skříň, bavlněné povlečení, prémiovou matraci, audio systém značky Marshall s funkcí Bluetooth, filtrovanou vodu zdarma, 100% organické a rozložitelné koupelnové doplňky (bez glycerinu) a termosky na pití, které lze používat po celý pobyt.

Master Suite Ocean View

Master Suite Ocean View

Suity Master Ocean View o rozloze 57,92 m2 se nachází v přízemí i prvním patře. Výhledy z terasy si budete moci užít z houpací sítě, nebo třeba z válendy, je to jen na vás! Znalí hosté určitě ocení také příznačně vhodné umístění suit v samotném srdci hotelu, což značně krátí cestu do zdejších restaurací a k moři. Suity nabízí manželskou postel velikosti king, unikátně navržený mexický nábytek a velkou koupelnu se sprchou a vanou. Maximálně se zde mohou ubytovat dva hosté. V rámci vybavení se hosté mohou těšit na bezplatné připojení na internet přes Wi-Fi, klimatizaci, bezpečnostní trezor, šatní skříň, bavlněné povlečení, prémiovou matraci, audio systém značky Marshall s funkcí Bluetooth, filtrovanou vodu zdarma, 100% organické a rozložitelné koupelnové doplňky (bez glycerinu) a termosky na pití, které lze používat po celý pobyt.

Superior Garden View

Superior Garden View

Hledáte menší a útulný pokoj jen pro sebe a svou drahou polovičku? Vsaďte na cabanu Superior Garden View o rozloze 33,28 m2! Tyto pokoje s výhledem na zahrady nabízí prostornou koupelnu se sprchou a rustikální vanou vyrobenou z cementu, manželskou postel, unikátně navržený nábytek zachycující samotnou podstatu mexického ducha tvořivosti, menší šatní skříň, a především terasu se dvěma židlemi, stolem a matrací pro odpolední odpočinek. Seznam vybavení zahrnuje bezplatné připojení na internet přes Wi-Fi, klimatizaci, bezpečnostní trezor, bavlněné povlečení a ručníky, prémiovou matraci, audio systém značky Marley s funkcí Bluetooth, filtrovanou vodu zdarma, 100% organické a rozložitelné koupelnové doplňky (bez glycerinu) a termosky na pití, které lze používat po celý pobyt.

Junior Room Garden View

Junior Room Garden View

Pokoje Junior Garden View o rozloze 46,30 m2 obsahují manželskou postel velikosti king nebo queen (dle dostupnosti), unikátní mexický nábytek, velkou koupelnu se sprchou a terasu s válendou, houpací sítí, stolem a dvěma židlemi. Budete mít výhled na překrásné resortní zahrady. Obvykle se v těchto pokojích mohou ubytovat dvě osoby, ovšem za příplatek a rezervaci předem lze ubytovat jednu osobu navíc. V rámci vybavení se hosté mohou těšit na bezplatné připojení na internet přes Wi-Fi, klimatizaci, bezpečnostní trezor, šatní skříň, bavlněné povlečení a ručníky, prémiovou matraci, audio systém značky Marley s funkcí Bluetooth, filtrovanou vodu zdarma, 100% organické a rozložitelné koupelnové doplňky (bez glycerinu) a termosky na pití, které lze používat po celý pobyt.

Small Cabaña Partial Ocean view

Small Cabaña Partial Ocean view

Jste milovníky útulných prostorů? Pak zvolte Small Cabana Partial Sea View o rozloze 34,34 m2, které nabízí částečné výhledy na oceán. Interiér obsahuje manželskou postel velikosti queen, unikátně navržený mexický nábytek a velkou koupelnu se sprchou. Hosté se pak mohou těšit zejména na terasu s válendou, houpací sítí, stolem a židlí. V těchto cabanách se mohou ubytovat maximálně dvě osoby. V rámci vybavení se hosté mohou těšit na bezplatné připojení na internet přes Wi-Fi, klimatizaci, bezpečnostní trezor, šatní skříň, bavlněné povlečení a ručníky, prémiovou matraci, audio systém značky Marshall s funkcí Bluetooth, filtrovanou vodu zdarma, 100% organické a rozložitelné koupelnové doplňky (bez glycerinu) a termosky, které lze používat po celý pobyt.

Standard Room

Standard Room

Útulné cabany Standard Room o rozloze 33,37 m2 se nachází u parkoviště a "Domu horkých kamenů" Temazcal. Tyto pokoje umístěné v klidné zadní části hotelu nabízí mexický nábytek s unikátním designem, velkou koupelnu se sprchou a malou terasu. Maximálně se zde mohou ubytovat dvě osoby. Seznam vybavení zahrnuje bezplatné připojení na internet přes Wi-Fi, klimatizaci, bezpečnostní trezor, šatní skříň, bavlněné povlečení a ručníky, prémiovou matraci, audio systém značky Marley s funkcí Bluetooth, filtrovanou vodu zdarma, 100% organické a rozložitelné koupelnové doplňky (bez glycerinu) a termosky, které lze používat po celý pobyt.

Pláž a moře

Jelikož se hotel Delek Tulum nachází přímo na pláži, je to ideální místo pro koupání a opalování se na mexickém slunci. 

Online cena a slevy Delek Tulum ****

Profi foto hotelu Delek Tulum ****

Gastronomie a hotelové restaurace Delek Tulum

Tatewari

Jednou z nejhlouběji zakořeněnou tradicí ve světě domorodé komunity wixárica, je respekt vůči tatewari, aneb ohni praotce. Tento pomyslný a posvátný oheň čistí a spaluje vše, co je v lidské osobě nečisté. Slovo tatewari se úzce spojuje právě s vařením.  Stejně pojmenovaná restaurace se nachází v hotelu Delek Tulum. Pochutnáte si zde na rozmanitých jídlech, které si můžete vychutnat ve formě předkrmu, hlavního chodu, nebo dezertu. V nabídce najdete všechno přes saláty, sendviče, burgery, tacos či polévky. Naskytne se vám taky  příležitost připravit si své vlastní smoothie na míru.

Otevírací doba:

Snídaně 7:30 – 12:00

Obědy a večeře 12:00 – 22:30

Bar 7:30 – 22:30  

Acatiki

Pekárna Acatiki svým hostům nabízí menu složené z kombinace čerstvých a organických produktů z různých zemí. V nabídce najdete například mísu açais guaranou z Brazílie či havajské poke s nádechem Japonska. Uvnitř pekárny se nachází také kávový bar, v němž se připravuje káva ze zrnek z mexického státu Chiapas nebo města Veracruz. Kromě toho se zde také podává čaj různého původu (například japonská Matcha), nebo čokoládové dorty a proslulý banánový chleba. 

Aktivity

Temazcal

Temazcal se skládá hned ze tří slov, která jednotlivě znamenají kámen, teplo a domov. Tato slova vystihují podstatu tradičního mexického zařízení, kde osvěžíte svou duši i tělo. Rituál Temazcal má mnoho účinků na tělo, včetně detoxikace skrze pocení. Za každou hodinu, kterou strávíte uvnitř, ze sebe dostanete litr potu, v němž se skrývají veškeré toxiny, jež vdechujete, jíte či pijete. Současně se vám otevřou póry, skrze něž mohou tyto toxiny vycházet ven. V rámci hydratace a péče o pokožku se při rituálu používají rozmanité lékařské rostliny, které stimulují váš oběhový, dýchací, imunitní a trávící systém. Očista rituálem Temazcal však není pouze tělesná, ale také duševní. Kombinace hudby, horka a složené energie čtyř elementů (oheň, země, voda, vzduch) ve vás vzbudí emocionální katarzi, při které se zbavíte negativních emocí, jako je například strach, či tíživý pocit viny.

UH talismany

Dílna UH vytváří umělecké kousky a amulety plné kreativity, kterými si můžete ozdobit své tělo či si natrvalo uchovat významné momenty ve svém životě.

Zažijte moře

Milovníci dobrodružství a extrémních sportů mohou využít partnerství hotelu Delek se slavným centrem pro kitesurfing ve městě Tulum – MCKitesurf. Vydejte se na moře a vyzkoušejte si na vlastní pěst kitesurfování, klasické surfování či paddleboard ve stoje, a to vše místech  v okolí malebných útesů, v lagunách a v zatopených vrtech.

Sport a wellness hotelu Delek Tulum ****

Lázeňské procedury

Hotel Delek Tulum nabízí široký výběr masáží a lázeňských procedur, které využívají přírodní oleje a produkty. Využijte proto možnost uvolnit napjaté svaly, obnovit svou energii či nastolit rovnováhu mezi tělem, myslí a duchem.

Jóga

Cvičení jógy vychází hned z několika filozofických učení. Při cvičení se klade důraz především na správný pohyb těla, kontrolování dechu, ohebnost a celkovou rovnováhu. 

Doprava do hotelu Delek Tulum

Nejbližší mezinárodní letiště se nachází v Cancún, 2 hodiny autem od hotelu.

Mapa - Delek Tulum ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Mexika do hotelu Delek Tulum ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Delek Tulum ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Delek Tulum ****

Letová spojení do Mexika

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.