Raiatea Lodge Hotel ***

Polynesien

Krásný „country hotel“ v okouzlující lokalitě s mnoha možnostmi výletů

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Raiatea Lodge Hotel ***

Lokalita Polynesien, Raiatea | Zobrazit mapu

Popis hotelu Raiatea Lodge Hotel *** Polynesien

Sám, v páru, s rodinou… Přijeďte načerpat nové síly, probudit své smysly, pocítit kouzlo živlů, spojit se s přírodou a zažít naprostou harmonii. Filosofií resortu Raiatea Lodge jste vy, hosté, kteří sem přijeli strávit nezapomenutelnou dovolenou. Personál a vedení hotelu se snaží skloubit všechny aspekty, které jsou neoddělitelné od báječné dovolené v exotickém prostředí. Budete zde mít vždy po ruce někoho, kdo vám zodpoví vaše dotazy, splní přání či poradí, jaké aktivity a výlety ve zdejším prostředí podniknout.

Ostrov Raiatea je součástí Francouzské Polynésie. Přezdívá se mu „Posvátný ostrov“, neboť se vyznačuje bohatou historií, je rodištěm polynéské kultury a domovem největšího uctívaného místa Marae. Raiatea je zemí legend, první dobyvatelé sem připluli ze tří stran trojúhelníku Maori a to z Velikonočního ostrova, Havaje a Nového Zélandu. Raiatea se také pyšní jedinečnou podvodní scenerií a výjimečnými přírodními krásami.

Malý „country hotel“ tříhvězdičkového standardu disponuje 15 pokoji a nachází se na západním pobřeží ostrova, naproti ostrovu Bora Bora. Z letiště je velmi snadno dostupný, přičemž cesta trvá pouhých 5 minut, zatímco 10 minut je to do městského centra Uturoa. Raiatea Lodge Hotel je ideálním výchozím bodem pro prozkoumání ostrovů Raiatea a Tahaa.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

Bar a restaurace s výhledem na bazén podává tahitskou, exotickou a mezinárodní kuchyni. Otevřeno je zde každý den, takže si tu můžete vychutnat lehkou svačinu, lahodný oběd i gurmánskou večeři. Elegantní pokrmy jsou připraveny z čerstvých surovin a místních produktů. Bezpochyby potěší i nejnáročnější hosty. Opravdové kulinářské potěšení vychází z upřímného a zodpovědného přístupu k přípravě pokrmů společně v kombinaci s využíváním kvalitních ingrediencí a s vyváženou harmonií chutí. Tyto příjemné zážitky u stolování bude doprovázet nefalšovaná polynéská pohostinnost a usměv ve tváři.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na souostroví Polynésie se specializujeme již po mnoho let a ostrovy známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Polynésii opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Jsme specialisté na zájezdy na klíč. Každý takový zájezd do Francouzské Polynésie je individuálně připraven na míru dle jednotlivých požadavků klienta. Na začátku se snažíme zjistit, co od své zasloužené dovolené očekáváte. Jednáme s Vámi individuálně, protože každý náš zákazník má jiné požadavky na délku pobytu, kombinaci míst nebo kvalitu ubytování.Pečlivě se věnujeme všem detailům spojeným s cestováním do exotických destinací. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků. Od roku 1995 se specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Proto nabízíme různé služby, které učiní koupi Vašeho zájezdu od naší cestovní kanceláře stejně příjemnou, jako bude následující pobyt.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Raiatea Lodge Hotel

Hotel se může pyšnit výjimečnou lokalitou s krásnou zahradou a skvělým prostředím k relaxaci. Dále zde najdete bazén, molo a kouzelné místo pro šnorchlování. Budete mít také snadný přístup na motu (malý ostrov) Miri Miri s krásnými bílými plážemi.

Všechny pokoje v hotelu jsou klimatizované, pohodlné, prostorné a poskytují výhledy na zahradu a lagunu. Do vybavení pokojů patří stropní ventilátor, klimatizace, malá lednička, sejf, TV s místními programy, fén a velká terasa s krásným výhledem. Některé pokoje mají také připojení k WiFi.

Nabídka pokojů

Standard Rooms

Standard Rooms foto

Superior Rooms

Superior Rooms foto

Pláž a moře

Krásné zahrady hotelu vedou přímo na úchvatnou pláž s jemným bílým pískem, který voní tropickým sluncem a je omýván tyrkysovými vodami laguny.

 

Online cena a slevy Raiatea Lodge Hotel ***

Profi foto hotelu Raiatea Lodge Hotel ***

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Raiatea Lodge Hotel

Bar a restaurace s výhledem na bazén podává tahitskou, exotickou a mezinárodní kuchyni. Otevřeno je zde každý den, takže si tu můžete vychutnat lehkou svačinu, lahodný oběd i gurmánskou večeři. Elegantní pokrmy jsou připraveny z čerstvých surovin a místních produktů. Bezpochyby potěší i nejnáročnější hosty. Opravdové kulinářské potěšení vychází z upřímného a zodpovědného přístupu k přípravě pokrmů společně v kombinaci s využíváním kvalitních ingrediencí a s vyváženou harmonií chutí. Tyto příjemné zážitky u stolování bude doprovázet nefalšovaná polynéská pohostinnost a usměv ve tváři.

Sport a wellness hotelu Raiatea Lodge Hotel ***

Raiatea Lodge Hotel nabízí bezplatně následující aktivity: šnorchlování (zapůjčení vybavení), dvoumístné kánoe (malý ostrůvek Miri je vzdálen jen 10 minut plavby kánoí), jízdní kola, stolní hry a knížky k zapůjčení.

Za příplatek si pak můžete užít výlet na ostrůvek Tahaa lodí nebo motorovým člunem – objevte okouzlující laguny mezi Raiatea a Tahaa, nalezněte perlovou farmu, poznejte, jak vypadá vanilková plantáž, vychutnejte si oběd na motu a prozkoumejte kouzelný korálový útes Tahaa. Dále si můžete dopřát kombinovaný výlet „safari a laguna“ Tahaa, romantický VIP výlet po Raiatea nebo Tahaa pro páry, potápění, plavbu kánoí po řece Faaroa, výlet s průvodcem po Raiatea, pronájem automobilů, menší plavbu s koktejly na palubě a okouzlujícím výhledem na Bora Bora a rybářské výlety.

Další služby pak zahrnují masáže po předchozí domluvě 24 hodin předem a obchod s textilem, místními řemeslnými výrobky, pohledy, známkami, apod.

Děti v hotelu Raiatea Lodge Hotel ***

Raiatea Lodge je hotel, který se přizpůsobí na míru každému návštěvníkovi a nezáleží na věku, společenském postavení, ani zálibách. Pokud cestujete s celou rodinou, věřte, že tu strávíte nezapomenutelný čas, ať už v útulných pokojích, u bazénu, v zahradě, na pláži či v laguně.

Mapa - Raiatea Lodge Hotel ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Francouzské Polynésie do hotelu Raiatea Lodge Hotel ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Raiatea Lodge Hotel ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Raiatea Lodge Hotel ***

Letová spojení Francouzské Polynésie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.