La Plantation **

Reunion

Krásné kreolské prostředí

Hotel La Plantation **

Lokalita Reunion | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Uprostřed krásné přírody Pierre and Marie-Laure Typický kreolský styl Nádherné prostředí okolní přírody

Popis hotelu La Plantation ** Reunion

Na své cestě po ostrově Réunion se zastavte na výjimečném místě – v La Plantation House. Tento dům představuje autentickou kreolskou vilu, která není jen domovem majitelů, Veroniky a Jarna, ale ubytovává i cestovatele z celého světa ve čtyřech vkusně zařízených pokojích.
La Plantation se nachází ve výšce 300 metrů nad mořem, v obci Saint-Joseph, hlavním městě „divokého jihu“. Hranice této oblasti tvoří dvě řeky: Ramparts River a Langevin River.
Divoký jih ostrova nabízí smaragdově zelené lesy a ultramarínové vody Indického oceánu. Najdete zde pláže jako ze snu, bouřlivé útesy, vodopády, ale i autentické vesnice, které prezentují místní život.
La Plantation House nabízí kromě ubytování také možnost snídaní s úžasnými výhledy, bazén orientovaný směrem k oceánu a jacuzzi, která láká k relaxaci po dobrodružném dni.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Room La Case

Room La Case je velký, situovaný v srdci zahrady. Ze své terasy si užijete výhled na oceán. ..

Room Océane

Room Océane nabízí námořní atmosféru s modrými stěnami a bílými dekoracemi a nábytkem. Výhled se vám otevře na oceán a bazén...

Room Créole

Room Créole vás přivítá svou romantickou atmosférou a malebnou terasou s posezením. ..

Room Volcan

Room Volcan zaujme barvami reprezentujícími ostrov a vřelou atmosférou. Samozřejmostí je terasa s posezením...

Gastronomie a hotelové restaurace

V La Plantation House se podává bohatá snídaně v prostoru u bazénu. Díky proskleným stěnám si užijete krásné výhledy do okolí.
Každý pokoj má pak svou vlastní vybavenou kuchyňku.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Reunion – cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Reunion se specializujeme od našeho založení v roce 1995 a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Reunion opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů La Plantation

La Plantation nabízí čtyři pokoje: Océane, Créole, La Case a Volcan. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, postelí velikosti queen, kuchyňkou s ledničkou, mikrovlnou troubou, sporákem, rychlovarnou konvicí a kávovarem. K dispozici budete mít i koupelnu s oddělenou toaletou, ručníky, fén, televizi, bezplatný bezdrátový internet, terasu s lehátky a přístup k bazénu a jacuzzi.

 

Nabídka pokojů

Room La Case

Room La Case je velký, situovaný v srdci zahrady. Ze své terasy si užijete výhled na oceán.

Room Océane

Room Océane nabízí námořní atmosféru s modrými stěnami a bílými dekoracemi a nábytkem. Výhled se vám otevře na oceán a bazén.

Room Créole

Room Créole vás přivítá svou romantickou atmosférou a malebnou terasou s posezením.

Room Volcan

Room Volcan zaujme barvami reprezentujícími ostrov a vřelou atmosférou. Samozřejmostí je terasa s posezením.

Pláž a moře

La Plantation House se nachází 300 metrů nad mořem. Z jeho půdy si užijete krásné výhledy z výšky na oceán. Pokud zatoužíte po bílém písku a osvěžení v tyrkysových vodách, k pobřeží to nebudete mít daleko.

Online cena a slevy La Plantation **

Profi foto hotelu La Plantation **

Gastronomie a hotelové restaurace La Plantation

V La Plantation House se podává bohatá snídaně v prostoru u bazénu. Díky proskleným stěnám si užijete krásné výhledy do okolí.
Každý pokoj má pak svou vlastní vybavenou kuchyňku.

Sport a wellness hotelu La Plantation **

Hotel nabízí bazén s výhledy na oceán a jacuzzi.

La Plantation je především skvělým výchozím bodem k objevování „divokého jihu“. Užijete si tu procházky přírodou, skvělé potápění, krásné pláže, oblíbený je i paragliding a plavba na kánoích v divokých vodách. Nedaleko se nachází město Saint-Joseph.

Mapa - La Plantation **

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Reunion do hotelu La Plantation **

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem La Plantation **, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu La Plantation **

Letová spojení na Reunion

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.