Uga Bay Passikudah *****

Srí Lanka

Luxus a pohodlí na východním pobřeží Srí Lanky

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Uga Bay Passikudah *****

Lokalita Srí Lanka, Passikudah | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Úžasná volba pro plážovou dovolenou na východě Klidné prostředí Komfortní ubytování a prvotřídní služby
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Uga Bay Passikudah ***** Srí Lanka

Resort Uga Bay představuje jednu z nejlepších možností k prožití skvělé exotické dovolené u pláže na východě Srí Lanky. Elegantní plážový resort hotelového řetězce Uga Escapes se pyšní skvělou pověstí díky úrovni komfortu, kvalitní gastronomii, autentické pohostinnosti a atmosféře tropického ráje. Uga Bay je situován na bez pochyby jedné z nejlepších srílanských pláží v Passikudah a co se týká hodnocení hotelu jeho návštěvníky, tak patří k absolutní špičce v porovnání s ostatními hotely.

Ačkoliv ostrov nabízí mnoho atraktivit k poznávání přírody a kultury, mnozí Srí Lanku vyhledávají kvůli unikátním plážím, které se zejména na východě pyšní nedotčenou a divokou atmosférou. V hotelu Uga Bay tak můžete strávit skvělou dovolenou v jednom ze 46 pokojů či suit s úžasnými výhledy na záliv Passikudah. Přirozená krása této lokality je doplněna kombinací středomořské a tropické architektury.

Proč právě Uga Bay?

Exkluzivita, prvotřídní servis a soukromí dělají z resortu v Passikudah ideální destinaci jak pro páry, tak také pro rodiny. Podzemní lázně pak nabízejí fascinující výhledy na Indický oceán, zatímco budete hýčkáni balijskými a západními masážemi, procedurami a rituály.

Hostům se nabízí také mnoho aktivit pro trávení volného času, ale resort Uga Bay je vhodný zejména pro ty, kteří hledají místo pro nerušenou relaxaci s pískem u nohou či při opalování se u bazénu. Milovníci dobrodružství pak jistě ocení korálový útes nedaleko pláže, který je ideální pro šnorchlování a pozorování ryb jako jsou kranasi, kanici apod. Dále od břehu pak můžete při potápění narazit na vraky lodí z 2. světové války. A pokud toužíte po zpestření volného času, je možné si v hotelu vypůjčit vodní skútry či zažít spoustu další zábavy.

V hotelu Uga Bay se Vám pak dostane maximální srílanské pohostinnosti, na kterou je resort právem pyšný. Plážový bar je skvělým místem pro osvěžení pod slunečními paprsky či pod hvězdnou oblohou, zatímco prvotřídní kuchyně s čerstvými mořskými úlovky, které přivážejí místní rybářské lodě každý den, je dílem šéfkuchařů mezinárodní úrovně. Můžete tak stolovat luxusní restauraci na pláži u ohně, pod širým nebem v bylinkové zahradě nebo na vlastní terase s výhledem na oceán.

Vybavení hotelu

Komfort a pohodlí hostů je základní prioritou hotelu Uga Bay. Můžete se těšit na prvotřídní služby a moderní vybavení, které přispěje k tomu, aby byla Vaše dovolená dokonalá. Mezi luxusní služby a zařízení hotelu patří:

 • 24hodinová pokojová služba s možností soukromého stolování,
 • dokovací stanice pro IPod,
 • 24hodinová asistence recepce,
 • bazén s nekonečným okrajem,
 • posilovna,
 • lázně,
 • vodní skútry,
 • bezplatné WiFi v celém resortu,
 • sejf na pokoji,
 • doktor na vyžádání,
 • telefon s IDD,
 • čistírna,
 • směnárna,
 • akceptace všech hlavních kreditních karet,
 • parkování a
 • 24hodinová bezpečnostní služba.
Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Ocean Studio

Ocean Studio

Každý z 22 pokojů Ocean Studio se nachází v patře a poskytuje tak krásné výhledy přes svěží palmy na oceán...

Beach Studio

Beach Studio

Uga Bay je ideální volbou pro plážovou dovolenou, kde si můžete vybrat ubytování z 22 plážových pokojů Beach Studio, které mají přímý přístup k pláži...

Bay Suite

Bay Suite

Uga Bay je ideální volbou pro plážovou dovolenou, kde si můžete vybrat ubytování z 22 plážových pokojů Beach Studio, které mají přímý přístup k pláži...

Beach Villa

Beach Villa

Tato plážová vila představuje romantické dvoupatrové ubytování u moře s vlastním bazénkem a terasou, stejně jako s nerušenými výhledy na záliv...

Gastronomie a hotelové restaurace

Resort Uga Bay se pyšní jedinečnými gastronomickými možnosti té nejvyšší kvality. Vyčnívá tak mezi hotely na východním pobřeží a díky čerstvým mořským plodům s lokálně pěstovanými organickými ingrediencemi nabízí hostům to nejlepší ze srílanské a asijské kuchyně. Samozřejmě, že si hosté mohou pochutnat také na lahodných pokrmech z celého světa, čímž je zajištěna dostatečná rozmanitost nabídky. Stolovat můžete jak v restauraci, tak na jakémkoliv jiném místě v resortu.

Hlavní restaurace

Hlavní hotelová restaurace s polohou s výhledem na bazén s nekonečným okrajem a oceán nabízí díky čerstvým úlovkům místních rybářů delikátní mořské plody upravené na tradiční i moderní způsoby. Kromě toho si můžete pochutnat na nespočtu mezinárodních pokrmů. Zdejší personál je pečlivý a pozorný a stejně jako zkušení kuchaři se stará o Vaše gurmánské preference a požadavky k Vaší maximální spokojenosti.

Soukromé stolování

Díky možnosti soukromého stolování se Vám naskytne příležitost vychutnat si pokrmy v klidné atmosféře na místě dle Vašeho výběru. Pochutnejte si na večeři u pláže s krásnými výhledy na oceán, v altánku u bazénu stejně jako na barbecue poblíž bazénu nebo na pláži. K dispozici je také pokojová služba, abyste si mohli dopřát stolování v prostorách svého pokoje či na vlastním balkoně.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Srí Lanku se specializujeme od roku 2009 a ostrov známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Srí Lanku navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Uga Bay Passikudah

Resort Uga Bay nabízí 4 kategorie ubytování, ze kterých si každý může vybrat dle svých preferencí. Celkem 22 pokojů disponuje balkonem a vyvýšeným výhledem z patra, zatímco dalších 22 pokojů nabízí přístup na pláž z přízemí. Soukromá dvoupodlažní vila na pláži a dvouložnicová suita disponují 24hodinovým pokojovým servisem a vlastním bazénkem. Plážová vila se pak pyšní terasou, venkovním barem a přístupem na pláž. Tento hotel v Passikudah jednoznačně předčí Vaše očekávání a potěší úrovní komfortu a unikátní relaxační atmosférou.

Nabídka pokojů

Ocean Studio

Ocean Studio foto

Každý z 22 pokojů Ocean Studio se nachází v patře a poskytuje tak krásné výhledy přes svěží palmy na oceán. Můžete se těšit na vlastní balkon, bezpaltné WiFi připojení, satelitní TV a DVD přehrávač, stejně jako na další důležité detaily jako dešťová sprcha, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, pokojový sejf či vysoušeč vlasů. K dalšímu vybavení patří postel o velikosti king, dokovací stanice pro iPod, 2 župany a také možnost pokojové služby. Tyto prostorné pokoje ideálně zapadají do tropické scenérie a nabízejí jedinečný požitek z dovolené v resortu Uga Bay v Passikudah.

Beach Studio

Beach Studio foto

Uga Bay je ideální volbou pro plážovou dovolenou, kde si můžete vybrat ubytování z 22 plážových pokojů Beach Studio, které mají přímý přístup k pláži. Nacházejí se v přízemí a samozřejmostí ve vybavení je klimatizace, bezplatné WiFi či vlastní terasa. K dispozici dále budete mít satelitní TV, DVD přehrávač, dešťovou sprchu, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, pokojový sejf, vysoušeč vlasů, dokovací stanici pro iPod, postel o veliksoti king, 2 župany a možnost 24hodinové pokojové služby.

Bay Suite

Bay Suite foto

Uga Bay je ideální volbou pro plážovou dovolenou, kde si můžete vybrat ubytování z 22 plážových pokojů Beach Studio, které mají přímý přístup k pláži. Nacházejí se v přízemí a samozřejmostí ve vybavení je klimatizace, bezplatné WiFi či vlastní terasa. K dispozici dále budete mít satelitní TV, DVD přehrávač, dešťovou sprchu, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, pokojový sejf, vysoušeč vlasů, dokovací stanici pro iPod, postel o veliksoti king, 2 župany a možnost 24hodinové pokojové služby.

Beach Villa

Beach Villa foto

Tato plážová vila představuje romantické dvoupatrové ubytování u moře s vlastním bazénkem a terasou, stejně jako s nerušenými výhledy na záliv. Užívat si můžete také přímého přístupu na pláž skrze svěží zelenou oázu s přírodním jezírkem. Je to intimní útočiště s úchvatnými výhledy, venkovním barem, dvěma ložnicemi (jedna s postelí king a druhá s oddělenými lůžky) v patře a obývacím pokojem s jídelnou v přízemí. K dalšímu vybavení patří dvě koupelny, satelitní TV, DVD přehrávač, dokovací stanice pro iPod, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, sejf, bezplatné WiFi, 2 župany, vysoušeč vlasů, lehátka a také možnost 24hodinové pokojové služby.

Pláž a moře

Pláže v oblasti Passikudah patří k nejlepším na Srí Lance. Můžete se těšit na dlouhé úseky písečných pláží s teplými vodami chráněnými zálivem. Narazíte i na široké mělčiny a vyzkoušet můžete nespočet vodních sportů v čele se šnorchlováním u korálového útesu či potápěním u lodních vraků.

Online cena a slevy Uga Bay Passikudah *****

Profi foto hotelu Uga Bay *****

Naše foto hotelu Uga Bay *****

Gastronomie a hotelové restaurace Uga Bay Passikudah

Resort Uga Bay se pyšní jedinečnými gastronomickými možnosti té nejvyšší kvality. Vyčnívá tak mezi hotely na východním pobřeží a díky čerstvým mořským plodům s lokálně pěstovanými organickými ingrediencemi nabízí hostům to nejlepší ze srílanské a asijské kuchyně. Samozřejmě, že si hosté mohou pochutnat také na lahodných pokrmech z celého světa, čímž je zajištěna dostatečná rozmanitost nabídky. Stolovat můžete jak v restauraci, tak na jakémkoliv jiném místě v resortu.

Hlavní restaurace

Hlavní hotelová restaurace s polohou s výhledem na bazén s nekonečným okrajem a oceán nabízí díky čerstvým úlovkům místních rybářů delikátní mořské plody upravené na tradiční i moderní způsoby. Kromě toho si můžete pochutnat na nespočtu mezinárodních pokrmů. Zdejší personál je pečlivý a pozorný a stejně jako zkušení kuchaři se stará o Vaše gurmánské preference a požadavky k Vaší maximální spokojenosti.

Soukromé stolování

Díky možnosti soukromého stolování se Vám naskytne příležitost vychutnat si pokrmy v klidné atmosféře na místě dle Vašeho výběru. Pochutnejte si na večeři u pláže s krásnými výhledy na oceán, v altánku u bazénu stejně jako na barbecue poblíž bazénu nebo na pláži. K dispozici je také pokojová služba, abyste si mohli dopřát stolování v prostorách svého pokoje či na vlastním balkoně.

Aktivity

V Uga Bay najdete nespočet možností pro trávení volného času. Užijte si plavání v bazénu nebo si dopřejte relaxaci na jedné z nejkrásnějších pláží v Passikudah. Využívat můžete vybavení pro různé vodní sporty, zazpívat si karaoke, zabavit se při filmových večerech nebo na plážovém večírku či barbecue. Zajímavým zážitkem je také možnost vypůjčení si jízdního kola, abyste vyrazili za objevováním rybářských vesniček, místních trhů či tradičních hinduistických chrámů.

V okolí najdete také nádech z dob minulých, když v Batticaloa můžete navštívit bývalou holandskou pevnost ze 18. století, zatímco Polonnaruwa bývalo kdysi hlavní město s mnoha budhistickými památkami a obřími sochami, které nyní figurují na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Hotel Uga Bay nabízí unikátní výlety, kterými si můžete zpestřit svůj již tak nezapomenutelnou plážovou dovolenou. Mezi zajímavá místa a aktivity patří:

 • starobylé a bývalé hlavní město Polonnaruwu,
 • kulturní a historické středisko Batticaloa s mnoha památkami a atraktivitami,
 • Národní park Minneriya se safari,
 • bývalou skalní pevnost Sigiriya,
 • pozorování velryb a delfínů (nejlépe od května do srpna),
 • lekce vaření lokálních pokrmů a
 • výlety na kole do okolních vesniček.

Sport a wellness hotelu Uga Bay *****

Vodní sporty

Oblast Uga Bay patří také mezi velmi oblíbenou oblast pro vodní sporty v rámci celé Srí Lanky. Najdete zde krásné dlouhé pláže s mořskými vodami chráněnými tamním zálivem. Těšit se můžete na mělčiny, které místy dosahují i více než 100 metrů. Vyzkoušejte vodní skútry, vydejte se na oceán v kajaku nebo zažijte adrenalin při windsurfingu.

V okolí Uga Bay se nachází také korálový útes vhodný ke šnorchlování. Zdejší hojný podmořský život a spletité korálové útesy skýtají mnoho zákoutí k prozkoumání.

Na oceán se můžete vydat na palubě pohodlné lodi a podmořské vraky pak zkoumat při potápění. Právě potápění je opravdu jedinečným zážitkem. Můžete se vydat například k vraku válečné lodi HMS Hermes z 2. světové války, která byla bombardována Japonci a potopila se u Batticaloa. Nicméně takové potápění je určeno spíše pro zkušenější potápěče, jelikož vrak lodi leží 44 metrů pod hladinou.

Lázně

Pokud hledáte unikátní lázeňský zážitek, pak jistě oceníte podzemní lázně v resortu Uga Bay s výhledem na oceán. Zdejší terapeuti Vám poskytnou dokonalou péči zahrnující masáže inspirované v místních ajúrvédských technikách a dalších přístupech typických pro Asii. Pokud ale preferujete spíše více evropské procedury, pak také není problém. Altánky u bazénu jsou pak k dispozici pro venkovní procedury.

Doprava do hotelu Uga Bay Passikudah

Resort Uga Bay se nachází na východním pobřeží Srí Lanky. Do hotelu se pohodlně dostanete automobilem z mezinárodního letiště, které Vám rádi zajistíme i s řidičem. Transfer trvá přibližně 6 hod.

Mapa - Uga Bay Passikudah *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Srí Lanku do hotelu Uga Bay Passikudah *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Uga Bay Passikudah *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Ing. Ondřej Světlík
Poslední inspekce hotelu
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recenze hotelu Uga Bay Passikudah *****

Podobný hotel

Letová spojení na Srí Lanku

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.