&Beyond Ngorongoro Crater Lodge ***

Tanzánie

Barokní interiéry a báječný výhled v drsné divočině

Osobně
jsme
navštívili

Hotel &Beyond Ngorongoro Crater Lodge ***

Lokalita Tanzánie | Zobrazit mapu
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu &Beyond Ngorongoro Crater Lodge *** Tanzánie

Ngorongoro Crater Lodge je zajímavou volbou pro ubytování v oblasti této stejnojmenné přírodní rezervace. Nachází se na samém okraji obrovské kaldery prastarého vyhaslého vulkánu, odkud se otevírají báječné výhledy na rozlehlé pláně, domov nespočtu divokých zvířat.

Architekty inspirovala tradiční masajská obydlí – lodge tak dokonale zapadá do okolní přírody a doplňuje ji. Zajímavým ozvláštněním těchto tradičních staveb jsou barokně laděné opulentní interiéry, které skvěle kontrastují s africkými doplňky a drsnou krásou divoké savany.

Lodge je rozdělen na tři části s celkem 30 apartmány. Každá z těchto částí má k dispozici vlastní společenskou místnost s jídelnou, kde se o Vás postarají maximálně přívětiví a profesionální komorníci. Apartmány jsou členěny na velkou ložnici s obývací částí a koupelnou, nechybí zde velká okna s fascinujícím výhledem do krajiny a luxusní elegantní nábytek i dekorace. Možná Vás křišťálové lustry překvapí, ale rozhodně ne v negativním slova smyslu.

Lodge je osobitý, stejně jako prostředí, ve kterém se nachází, zapomenete zde na všechny všední problémy, dokonce i na čas, období a kontinent, na kterém se právě nacházíte. Budete si jen užívat přítomnosti v té nejryzejší formě.

Ngorongoro Crater Lodge není nijak ohraničen od okolní divoké přírody, proto je důležité neustále dbát na vlastní bezpečnost i bezpečnost Vašich dětí. Na nočních vycházkách Vás bude vždy doprovázet jeden ze zaměstnanců.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k &Beyond Ngorongoro Crater Lodge

  • Ubytování pro páry i rodiny s dětmi (děti mladší 5 let se z bezpečnostních důvodů nemohou účastnit safari aktivit)
  • Skvělá poloha na samém okraji kráteru Ngorongoro
  • Úžasný výhled na rozsáhlé pláně dna kráteru ze všech apartmánů
  • Nápaditá architektura a design
  • Nezapomenutelné zážitky ze země Masajů
  • Sezónní pozorování migrujících plameňáků a další divoké zvěře
2022
Kateřina Charlebois
Poslední inspekce hotelu
Kateřina Charlebois 724 730 019

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Suite

Apartmány ideální pro dva hosty. Všechny pokoje jsou variabilní – nabízí možnost uspořádání s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky...

Triple

Apartmán s kapacitou 3 hostů. Celkem se v Lodge nacházejí 4 takové pokoje, jsou ideální pro dva dospělé a dítě do 16 let. (K dispozici pouze v částech North Camp a South Camp)..

Family Room

V Lodge se nachází jeden rodinný apartmán, který se skláda ze dvou propojitelných samostatných pokojů...

Kategorie a vybavení pokojů &Beyond Ngorongoro Crater Lodge

Ngorongoro Crater Lodge je rozdělen do tří částí, dvě z nich o 12 apartmánech a jedna s pouhými 6 pokoji. Proto je atmosféra Lodge opravdu intimní. Každá z těchto částí navíc disponuje vlastní společenskou místností a jídelnou, takže se nikdy nebudete muset přesouvat daleko.

Pokoje jsou vybaveny v barokně viktoriánském stylu, který byl vkusně doplněn africkými dekoracemi a vzory. Vyřezávaný nábytek, perské koberce, brokát a křišťál hrají dokonalou hru protikladů s okolní drsnou přírodou, která je v pokojích díky obrovským oknům vždy přítomna.

Ve všech pokojích je navíc krb a WiFi připojení.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Suite

Apartmány ideální pro dva hosty. Všechny pokoje jsou variabilní – nabízí možnost uspořádání s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky.

Triple

Apartmán s kapacitou 3 hostů. Celkem se v Lodge nacházejí 4 takové pokoje, jsou ideální pro dva dospělé a dítě do 16 let. (K dispozici pouze v částech North Camp a South Camp)

Family Room

V Lodge se nachází jeden rodinný apartmán, který se skláda ze dvou propojitelných samostatných pokojů.

Online cena a slevy &Beyond Ngorongoro Crater Lodge ***

Profi foto hotelu Ngorongoro Crater Lodge ***

Aktivity

Nespornou přednosti Ngorongoro Crater Lodge je jeho poloha – nachází se přímo na okraji kráteru Ngorongoro, s výhledem na rozlehlé planiny, kde se prohání neuvěřitelná kvanta divoké zvěře. Zároveň se v rezervaci můžete setkat s místní domorodou kulturou Masajů, kteří zde dlouhá léta žijí v absolutním souladu s přírodou. Za návštěvu rozhodně stojí i jezero Magadi, zajímavé je také množství potůčků, které jej živí, nebo sezónní migrace plameňáků, kteří u jezera přistávají, aby se občerstvili. Oblast je vyhlášena i díky výskytu ohrožených nosorožců černých, hrochů, slonů, nebo různých druhů kopytníků.

Pro pozorování divoké zvěře jsou ideální safari vyjížďky a procházky, které Lodge pořádá. Za příplatek si pak můžete objednat například exkluzivní hostinu v divoké savaně, celodenní výlet k soutěsce Olduvai a pohyblivým pískům, nebo si vybrat jedno ze tří pěších safari (v rozsahu několika málo hodin až celodenních vycházek).

Sport a wellness hotelu Ngorongoro Crater Lodge ***

Ngorongoro Crater Lodge bohužel nedisponuje samostatným wellness centrem, masér Vás však může navštívit přímo v apartmánu. Navíc budete mít možnost zapůjčit si soupravu náčiní pro posilování a fitness.

Děti v hotelu Ngorongoro Crater Lodge ***

Děti jsou v Lodge vítány, ovšem doporučujeme zvážit ubytování dětí mladších 8 let. Děti mladší 5 let se z bezpečnostních důvodů nemohou účastnit safari; děti mezi 6 a 11 lety se mohou na výlet vydat pouze po doporučení manažera ubytování.

Hlídaní dětí je k dispozici za příplatek.

Doprava do hotelu &Beyond Ngorongoro Crater Lodge

Několikrát denně létají letadla z města Arusha na letiště Lake Manyara Airstrip. Z letiště pak následuje 1,5 h dlouhá cesta vozem do Lodge, kterou ubytování zajišťuje.

Mapa - &Beyond Ngorongoro Crater Lodge ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Tanzánie do hotelu &Beyond Ngorongoro Crater Lodge ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem &Beyond Ngorongoro Crater Lodge ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2022
Kateřina Charlebois
Poslední inspekce hotelu
Kateřina Charlebois 724 730 019

Recenze hotelu &Beyond Ngorongoro Crater Lodge ***

Factsheet

Letová spojení do Tanzánie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.