Chci zaslat katalog zdarma

Rádi Vám zašleme naše katalogy velkého formátu 330x240 mm, kde prezentujeme ty nejlepší hotely z dané destinace. Cenovou nabídku na zájezd Vám zpracujeme na základě Vašich požadavků s ohledem na délku pobytu, termín cesty a vybraný hotel.

Máte také možnost nás navštívit osobně v kancelářích v Praze, Brně a Bratislavě - doporučujeme sjednat si termín návštěvy předem. Naši zaměstnanci nabízené destinace opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace. Prostředí našich interiérů je diskrétní. Rádi Vám ukážeme originální prospekty hotelů a námi pořízené fotky hotelů na LCD TV nebo velkých monitorech. Osobní rady jsou samozřejmostí.

Vyberte si katalogy, které chcete zaslat

  1. Pokud jste zadali Váš e-mail, tak i pro vaši kontrolu, Vám tento formulář přijde v kopii do e-mailu.
  2. Katalogy zasíláme následující pracovní den.
  3. Katalogy naší cestovní kanceláře jsou velkoformátové, obálka má velikost 26 x 35 cm a do malých schránek se těžko vejde.

Pro nejnáročnější klienty - hledáte-li maximální soukromí a exkluzivitu v nejlepších hotelech světa (kategorie 5***** a 6******), vyžádejte si naši neobyčejnou knihu "Unikátní svět pro jedinečné lidi". Najdete v ní inspiraci pro dovolenou Vašich snů, kterou Vám rádi individuálně zajistíme v mnoha exotických zemích světa. Knihu zasíláme samostatnou zásilkou, nejde zabalit společně s katalogy.


Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.