BVLGARI Bali *****

Bali

Elegance a luxus ve stylu BVLGARI

We
personally
visited the hotel

Hotel BVLGARI Bali *****

Location Bali, Jimbaran | Show map
Meal Breakfast | More about gastronomy
Specialist tips Nadčasový styl. Dokonalý servis. Luxusní vily pro náročné.

Description of BVLGARI Bali ***** Bali

Resort Bulgari Bali se nachází na jednom z nejexkluzivnějších míst na světě a představuje opravdový skvost tropické exotiky orientu. Dokonale se zde kombinuje dech beroucí krása nedotčené přírody s propracovaným moderním designem, který vznikl spojením tradičních balijských rysů a nejlepšího italského stylu.

Kvalita jedinečných služeb a možnost překrásného výhledu na Indický oceán ze 150 metrů nad mořem jsou perfektní charakteristikou tohoto v pořadí druhého resortu od Bulgari Hotels & Resorts.

Domovem tohoto luxusního resortu je poloostrov Bukit v jižní části Bali. Jeho poloha na útesu 150 metrů nad mořem je vskutku jedinečná a poskytuje jedny z nejlepších výhledů na oceán. Resort je obklopen zdí z bukitského kamene bělavé korálové barvy. Nedaleko je situována vesnice Pecatu a velkolepý chrám Pura Luhur Uluwatu. Záliv Jimbaray Bay a letiště se nachází asi 20 minut od resortu směrem na sever, zatímco Kuta (jedna z hlavních turistických atraktivit ostrova) je vzdálena asi 40 minut jízdy.

Read more  Make an enquiry

Room types

Ocean View Villa

Ocean View Villa

Ocean View Villas s jednou ložnicí se mohou pochlubit mimořádným výhledem na oceán. Některé sousedí s dalšími vilami, jiné zase stojí úplně samostatně...

Premier Ocean View Villa One Bedroom

Premier Ocean View Villa One Bedroom

Premier Ocean View Villa - One Bedroom se nacházejí ve vyšší poloze na útesu a nabízejí pohled na nekonečné dálky oceánu...

Ocean Cliff Villa One Bedroom

Ocean Cliff Villa One Bedroom

Ocean Cliff Villa - One Bedroom jsou situovány nejblíže k okraji místního ostrovního útesu. Vily nabízí zcela nerušený výhled na nekonečný obzor oceánu...

Ocean View Villa Two Bedroom

Ocean View Villa Two Bedroom

Ocean View Villa - Two Bedroom disponují dvěma koupelnami, salonkem, vnitřním obývacím pokojem, studiem, zahradou s velkým bazénem a venkovní sprchou a bez pochyby také dechberoucím výhle..

Gastronomy and hotel restaurants

Sofistikovaný a pohodlný The Bar se otevírá na terasu s výhledem na velkolepé části ostrovních útesů a nabízí taktéž okouzlující výhled na oceán a balijský západ slunce. Zakřivený barový pult z černé pryskyřice se nese v designu BVLGARI hotelu v Miláně s hlavním prvkem v podobě masivního kamene vytvarovaného silou přírody. Menu nabízí množství koktejlů, kvalitních vín, jednohubek a lehkého občerstvení v souladu s italskou tradicí „aperitivo“.

Il Ristorante je velmi oceňovanou hotelovou restaurací, která získala ocenění jako „Nejlepší hotelová restaurace na světě“ od International Food & Beverage Forum, „Top 10 nejlepších restaurací v roce 2011“ od Villeroy & Boch Award a „Nejlepších 500 asijských restaurací“ podle The Miele Guide 2013. Nachází se vedle okrasného jezírka a nabízí otevřené prostory altánku bale a elegantně sugestivní atmosféru s jemným osvětlením a tradiční italskou kuchyní. Restaurace je otevřena pouze ve večerních hodinách a nabízí prostory až pro 36 hostů. Šéfkuchař Maurizio Bombini přináší svou kreativitu do klasických italských pokrmů s dlouholetou tradicí, kde dovážené italské ingredience jsou v dokonalé kombinaci s místní ekologickou produkcí. Vinný lístek pak nabízí to nejlepší z italských vín.

Díky své mimořádné poloze na okraji útesu a elegantní neformální atmosféře si v Sangkar Restaurant užijete ty pravé gurmánské okamžiky, jejichž hlavní kouzlo se skrývá v menu mezinárodních specialit, které je kreativně spojeno s typickými indonéskými pokrmy. Usaďte se v prostředí nádherně osvětlených stropů a tradičních tkaných lamp a po celý den si vychutnávejte speciality jako tamarindová kuřecí prsa, bambusové výhonky či zeleninové kari a rýži s kurkumou.

Útulná a intimní restaurace s barem La Spiaggia nabízí hostům speciality z grilovaných mořských plodů či proslulý koktejl Herbojito při jemném a osvěžujícím oceánském vánku s nádherným výhledem na mořské dálky. Nachází se pod útesem za úsekem bílého písku pláže a je ponořená do nedotčené přírody. Je k dispozici pouze pro hosty resortu a otevřená jen pro obědy od 10 do 17 hodin. Přístup do restaurace je pouze pomocí výtahu, který vás zaveze také do Beach Clubu.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Bali se specializujeme již mnoho let a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Bali opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání. Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of BVLGARI Bali

Resort nabízí celkově 64 vil s výhledem na oceán a obecně představuje moderní pojetí spojení italského designu a tradičního balijského stylu. Antonio Citterio Patricia Viel, jeho studio a partneři společně navrhli tento skvost s ručně opracovanými interiérovými stěnami ze sopečného kamene
a palimananu, zatímco okna a dveře disponují rysy bangkiray a jávského mahagonu. Pokoje jsou vyzdobeny také zde utkanými textiliemi ve spolupráci s týmem balijských umělců a designérů.

Interiéry jsou vyzdobeny starožitným balijským uměním a vybaveny audio/video systémem Bang & Olufsen. Soukromá zahrada a bazén jsou jen dalším komplementem k dovršení naprostého luxusu.

V resortu najdete i pět luxusních vil, které zabírají plochu 19500 m². Jedna z kategorií (3 Bedroom Mansions) zahrnuje tři ložnice, druhá kategorie (5 Bedroom Mansions) pak pět ložnic. Velikost obývacího prostoru se pohybuje od 880 m² až po 1135 m². Tyto vily mají také jídelnu, velkou kuchyni, patio, terasu a oddělenou část pro personál. Každý dům má svou vlastní zahradu, vyhřívaný bazén a venkovní obývací prostor s lehátky.

 

Room types

Ocean View Villa

Ocean View Villa foto

Ocean View Villas s jednou ložnicí se mohou pochlubit mimořádným výhledem na oceán. Některé sousedí s dalšími vilami, jiné zase stojí úplně samostatně. Jsou obehnány vysokou zdí pro naprosté soukromí a disponují tropickou zahradou, velkou otevřenou obývací částí, prostornou předsíní a obrovskou koupelnou s prostornou vanou a sprchovým koutem.

Premier Ocean View Villa One Bedroom

Premier Ocean View Villa One Bedroom foto

Premier Ocean View Villa - One Bedroom se nacházejí ve vyšší poloze na útesu a nabízejí pohled na nekonečné dálky oceánu. Jako ostatní vily se i tyto vyznačují elegantními lucernami u vchodu a hlavními dveřmi s inspirací v tradičních balijských domech.

Ocean Cliff Villa One Bedroom

Ocean Cliff Villa One Bedroom foto

Ocean Cliff Villa - One Bedroom jsou situovány nejblíže k okraji místního ostrovního útesu. Vily nabízí zcela nerušený výhled na nekonečný obzor oceánu. Tato kouzelná kategorie ubytování disponuje dvěma stejně prostornými částmi – jedna je pro ložnici a druhá pro koupelnu s velkou vanou a sprchovým koutem. Využívat budete moci také svůj venkovní bazén.

Ocean View Villa Two Bedroom

Ocean View Villa Two Bedroom foto

Ocean View Villa - Two Bedroom disponují dvěma koupelnami, salonkem, vnitřním obývacím pokojem, studiem, zahradou s velkým bazénem a venkovní sprchou a bez pochyby také dechberoucím výhledem na Indický oceán.

Ocean Cliff Villa Two Bedroom

Ocean Cliff Villa Two Bedroom foto

Ocean Cliff Villa - Two Bedroom zahrnují také dvě koupelny, obývací prostor, vnitřní obývací pokoj, studio, zahradu s velkým bazénem a venkovní sprchou a samozřejmě také bezkonkurenční výhled do dálek Indického oceánu.

BVLGARI Villa

BVLGARI Villa foto

BVLGARI Villa se pyšní vlastním vchodem, který vede k 1300 m² prostoru se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem s barem, prostornou jídelnou, ale také s vlastní kuchyní a místností pro lázeňské procedury. Dvacetimetrový bazén je obklopen terasou s meditačním altánkem či pavilonem pro příjemné venkovní stolování či pro uspořádání soukromé události jako je svatba či rodinné setkání.

3 Bedroom Mansions

3 Bedroom Mansions foto

3 Bedroom Mansions představují tři oddělené ložnice, privátní bazén, zahradu a terasu s výhledy na oceán. K dispozici budete mít také otevřený obývací prostor, kuchyň a výtah. Tyto domy jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

5 Bedroom Mansions

5 Bedroom Mansions foto

5 Bedroom Mansions mají oproti předchozí kategorii o dvě ložnice navíc, a tak vám poskytnou ještě více prostoru.

Beach

Mezi ostrovním útesem a oceánem se vám odhalí krásná pláž s bílým pískem, která je pro širokou veřejnost nedostupná a je chráněná korálovým útesem. Jediný přístup na tuto pláž je právě z hotelu díky nakloněnému výtahu, který vezme hosty také do Beach Clubu. Absence lidského vybavení je považována za pozvánku do zdejšího prostředí s hejny delfínů, které lze pozorovat z pláže a z některých vil. Stejně jako na ostatních plážích Bali jsou zde omezení plávání díky přílivu a odlivu a také kvůli síle aktuální proudů.

Beach Club byl koncipován tak, aby hostům poskytoval to nejvyšší pohodlí a služby během opalování, při procházce po pláži či relaxování a vychutnání si obědu v restauraci La Spiaggia.

 

Online price and discounts of BVLGARI Bali *****

Professional photo of BVLGARI Bali *****

Our photo of BVLGARI Bali *****

Gastronomy and hotel restaurants BVLGARI Bali

Sofistikovaný a pohodlný The Bar se otevírá na terasu s výhledem na velkolepé části ostrovních útesů a nabízí taktéž okouzlující výhled na oceán a balijský západ slunce. Zakřivený barový pult z černé pryskyřice se nese v designu BVLGARI hotelu v Miláně s hlavním prvkem v podobě masivního kamene vytvarovaného silou přírody. Menu nabízí množství koktejlů, kvalitních vín, jednohubek a lehkého občerstvení v souladu s italskou tradicí „aperitivo“.

Il Ristorante je velmi oceňovanou hotelovou restaurací, která získala ocenění jako „Nejlepší hotelová restaurace na světě“ od International Food & Beverage Forum, „Top 10 nejlepších restaurací v roce 2011“ od Villeroy & Boch Award a „Nejlepších 500 asijských restaurací“ podle The Miele Guide 2013. Nachází se vedle okrasného jezírka a nabízí otevřené prostory altánku bale a elegantně sugestivní atmosféru s jemným osvětlením a tradiční italskou kuchyní. Restaurace je otevřena pouze ve večerních hodinách a nabízí prostory až pro 36 hostů. Šéfkuchař Maurizio Bombini přináší svou kreativitu do klasických italských pokrmů s dlouholetou tradicí, kde dovážené italské ingredience jsou v dokonalé kombinaci s místní ekologickou produkcí. Vinný lístek pak nabízí to nejlepší z italských vín.

Díky své mimořádné poloze na okraji útesu a elegantní neformální atmosféře si v Sangkar Restaurant užijete ty pravé gurmánské okamžiky, jejichž hlavní kouzlo se skrývá v menu mezinárodních specialit, které je kreativně spojeno s typickými indonéskými pokrmy. Usaďte se v prostředí nádherně osvětlených stropů a tradičních tkaných lamp a po celý den si vychutnávejte speciality jako tamarindová kuřecí prsa, bambusové výhonky či zeleninové kari a rýži s kurkumou.

Útulná a intimní restaurace s barem La Spiaggia nabízí hostům speciality z grilovaných mořských plodů či proslulý koktejl Herbojito při jemném a osvěžujícím oceánském vánku s nádherným výhledem na mořské dálky. Nachází se pod útesem za úsekem bílého písku pláže a je ponořená do nedotčené přírody. Je k dispozici pouze pro hosty resortu a otevřená jen pro obědy od 10 do 17 hodin. Přístup do restaurace je pouze pomocí výtahu, který vás zaveze také do Beach Clubu.

Sport and wellness BVLGARI Bali *****

Fitness Centrum resortu Bulgari Bali je vybaveno technologicky vyspělým zařízením pro cvičení, které zajišťuje zdravý a efektivní výkon hostů. Nabízí se vám zde také možnost profesionálního trenéra, který navrhne personalizovaný individuální plán pro jednotlivce a umožní tak ideálně využít váš čas a úsilí pro dosažení nejlepší fyzické formy.

Luxusních procedur se vám dostane v lázních The Bulgari Spa díky týmu čtyř profesionálních terapeutů, kteří vás potěší hloubkovou masáží s exotickými oleji a bylinkami, procedurou s lávovými kameny a mnohými dalšími, které poskytují celkovou relaxaci a uklidňující antistresový účinek. Horké kameny společně s aromatickými oleji navíc i pozitivně působí na pokožku. Nabídka lázní je navržena tak, aby poskytla řadu kompletních procedur, jež integrují asijské i evropské přístupy. K dispozici jsou ájurvédské balijské rituály, péče o obličej, zábaly či masáže. To vše na okraji oceánu.

Lázně se celkově zaměřuje na wellness a nabízí programy, které holisticky pečují o vnější i vnitřní prostředí vašeho těla. Každá procedura kombinuje sofistikované techniky a prvotřídní produkty z přírodních ingrediencí té nejvyšší kvality jako přírodní oleje či rostlinné výtažky v závislosti na charakteristice produktů či procedury a na základě přání hostů.

Map - BVLGARI Bali *****

Personal advice from DELUXEA na Bali to the hotel BVLGARI Bali *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the BVLGARI Bali *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

 
Ing. Vendula Kudelová
The last inspection
Ing. Vendula Kudelová +420 724 730 016

Hotel reviews BVLGARI Bali *****

Flight connections na Bali

We traveled the world. We will give you our personal advice.