stranky-novy-web-003.jpg

Romantika ve dvou na bělostných plážích

Toužíte na chvíli utéct před světem a zůstat se svou láskou sami? Udělejte si čas jeden na druhého a vydejte se vstříc liduprázdným plážím, romantickým zátokám, dobrodružným výletům a dlouhým večeřím na břehu oceánu. Věnujte si nezapomenutelné líbánky, výročí nebo vycestujte jen tak. Ať už si zvolíte vilku na pláži, nadvodní bungalov nebo klidný resort uprostřed přírody, postaráme se o to, abyste nebyli rušeni. Vaše láska si to zaslouží!

  

Fidži  - romantika ve stylu Modré Laguny

Útěk na opačný konec Země s malými ostrůvky, překrásnými lagunami a vždy veselými domorodci - to vše splní vaše představy o dokonalé romantice.

 

Francouzská Polynésie - romantika snů pro vyvolené

Tahiti, Moorea, Bora Bora, Huahine, Tahaa, Raiatea a Maupiti jsou nenapodobitelné ostrovy, které vás okouzlí svou vegetací, horami, útesy, čistým mořem a podmořským životem.

 

Maledivy - zamilovanost kvete na malých ostrůvcích v Indickém oceánu

Hotely na Maledivách jsoi jako stvořené k romantice. Ubytování v privátních vilách, procházky po tiché a prázdné pláži, soukromá večeře při svíčkách na pláži, výlety na loďce při západu slnce, párové masáže a spa procedury jsou jen zlomkem z celkové čarovné atmosféry.

Baros Maldives *****

Cena od 7 146 CZK os./noc

Lokalita: Maldives, North Male atoll | Mapa

Strava: Breakfast, Half board, All Inclusive

Inspection: 2018, Jana Höferová (Tóthová), +420 724 730 012

Butikový resort s diskrétní atmosférou a osobními službami

9.6 / 10

ZOBRAZIT
 

Seychely - prestižní romantika uprostřed panenské přírody

Ocitnete se v oáze absolutního klidu v obklopení bujné zeleně. Seychely si udržují míru turismu, a tak zaručují, že nepřiletíte do destinace přeplněné turisty. Nejkrásnější pláže světa si můžete vychutnat se svou láskou, zcela nerušeni okolím.

 

Maurícius - ostrov, který vás chytí za srdce

Exotická destinace, která vám poskytne vše, co hledáte. Krásné bílé pláže, tropickou přírodu, sportovní vyžití, vyspělou ekonomiku, doteky místní kultury i pocit bezpečí. Už nikdy se nebudete chtít vrátit do reality!

Thajsko - divoká vášeň na překrásných plážích

Pokud chcete poznat známou cestovatelskou destinaci Thajsko z jiného úhlu a objevit s námi privátní úkryty na těch nejkrásnějších plážích, vydejte se do hotelů, které jsme pro vás osobně vyzkoušeli. Romantika zaručena.

Hotel Rayavadee *****

Cena od 5 490 CZK os./noc

Lokalita: Thailand, Krabi, Phra Nang Beach | Mapa

Strava: Breakfast, Half board, Full board

Exotický resort v přírodním stylu

9.5 / 10

ZOBRAZIT
Layana Resort & Spa *****

Price on demand

Lokalita: Thailand, Ko Lanta, Phra-Ae Beach | Mapa

Strava: Breakfast, Half board, Full board, All Inclusive

Oceňovaný thajský resort pro romantickou dovolenou ideální pro zamilované páry.

10.0 / 10

ZOBRAZIT

Bali - dobrodružná romantika spojená s poznáváním

Rádi společně se svou láskou cestujete a adrenalin je pohonem na cestě vaším životem? Pojeďte s námi na Bali a nechte se unést jeho magií, kulturou, přírodou a divokými plážemi. Navštivte také okolní ostrovy.

Dubaj - láska v poušti

Exotika, kam se dostanete přímým krátkým letem. Místo, kde to stále žije a které vás pokaždé překvapí něčím novým a unikátním. Dubaj má mnoho tváří a my vám je pomůžeme poznat. Není to jen sídlo gigantických slavných hotelů, najdou se zde i intimnější resorty, které vám svou romantikou vyrazí dech. Nevěříte? Přesvědčte se na vlastní oči!

We traveled the destination. We will provide you with personal advice.