Flydubai

Letecká společnost Flydubai

Flydubai

 

Letový řád a flotila

Letecká společnost Flydubai je nízkonákladový dopravce založený dubajskou vládou v březnu v roce 2008. V současné době jako „low-cost airline“ nabízí cestujícím na výběr economy i business třídu do všech svých destinací.

Flydubai má již v nabídce více než 96 destinací do Indického oceánu, blízkého východu, Afriky, Evropy, Jižní Asie a zemí bývalého Sovětského svazu. Lety jsou operovány Boeingy B737–800 s průměrným stářím strojů okolo 4 let. K aktuální stále rostoucí flotile Boeingu 737–800 Next-Generation Flydubai v roce 2013 uzavřelo smlouvu na zbrusu nově vyvinuté boiengy 737 MAX 8s v počtu 75 kusů s dodáním v letech 2017 – 2023. Zároveň jsou vlastníky předkupního práva na dalších 25 kusů těchto ultra moderních letadel.

flydubai-005.jpg 
 

Mám zájem o letenku 

 

Novinky

Od srpna 2016 jsou v letovém řádu denní odlety z Prahy do Dubaje s možností návazných spojení do více než 90 destinací včetně nejpopulárnějších jako jsou Maledivy, Zanzibar, Muscat nebo Colombo. Během zimní sezóny (od listopadu do března) je let operován v noci v čase 00:40 s příletem do Dubaje v 09:35 ráno, zpět z Dubaje bude tato linka operována v čase 19:15 s příletem do Prahy ve 22:55. Tento let je idealním řešením jak si dovolenou co nejvíce prodloužit. V letní sezóně (od dubna do října) je let Praha - Dubaj operován v čase 13:45 - 21:55 a zpět z Dubaje do Prahy v čase 08:10 - 12:50.

 

Služby na palubě

Na trase Praha/Bratislava - Dubaj a Dubaj - Zanzibar Flydubai nabízí standartně v economy třídě výběr ze 2 teplých jídel, v business třídě ze 3 teplých jídel. Na letech do ostatních destinací není v economy třídě menu v ceně letenky, nicméně kdykoliv během letu je možné si za příplatek vybrat občerstvení z bohatého menu. V business class je samozřejmostí dedikovaný servis na míru s možností snacku kdykoliv během Vašeho letu. K dispozici je i výběr z bohaté nabídky alkoholických a nealkoholických nápojů i pochutin od oříšků ke koňaku, až po čokoládu ke kávě.

Flydubai nabízí širokou škálu palubní zábavy a brzy bude k dispozici i možnost připojení se k síti wifi. Tyto služby jsou v rámci nabízených balíčků za příplatek

 flydubai-014.jpg
 

 

Informace ohledně přestupu/terminálu v Dubaji

Flydubai zpravidla operuje všechny své lety z Terminálu 2, který je po nedávné rekonstrukci snadný pro orientaci. Pro cestující v business třídě je k dispozici 2 patrový salónek s bufetem a teplým jídlem, ale i zvláštní business gate s dopravou od a k letadlu speciálním mikrobusem.

 

Economy třída s Flydubai

 • 3 ks zavazadel celkem do 20kg
 • výběr ze dvou teplých jídel včetně Bite boxu (na trase Praha/Bratislava Dubaj a Dubaj Zanzibar)
 • svěží nový bluesky interiér
 • moderní pohodlná sedadla vybavená USB porty
 • velkorysé rozestupy mezi jednotlivými řadami
 • pestrý individuální zábavní systém (za příplatek)
 flydubai-011.jpg
 

 

Business třída s Flydubai

 • 3ks zavazadel včetně golfbagu celkem do 40kg
 • priority check in dedikovaná přepážka odbavení
 • fast track na pasové a bezpečnostní kontrole
 • volný vstup do letištních salonků
 • bohatý nápojový lístek včetně šampaňského
 • komfortní sedadla z měkké italské kůže
 • lahodné menu s „anythime“ snackem
 • více než 1 300 hodin hudby a nejnovějších filmů
flydubai-013.jpg 
 

 

Výhody cestování s Flydubai

Plaťte pouze za letenku a poskládejte si služby na míru klidně až na palubě podle vaší chuti a nálady. Od října 2016 bude k dispozici rozšířená nabídka palubní zábavy o možnost připojení se k síti WiFi a live TV vedle již bohaté nabídky filmů a hudby v rámci nabízeného balíčku palubní zábavy za příplatek, obsahujícího více než 290 filmů a více než 2000 hodin všech hudebních žánrů.

Přejeme Vám příjemnou cestu s leteckou společností Flydubai.

 

V případě zájmu o koupi letenky s leteckou společností Flydubai můžete využít tlačítko níže pro vstup do formuláře nebo nás můžete kontaktovat

 • na emailu rezervace@letenky-na-klic.cz
 • nebo na pevných linkách (+420) 543 524 442 pro Brno a (+420) 224 234 964 – 5 pro Prahu
 • nebo na mobilních telefonech (+420) 724 730 001 pro Brno a (+420) 724 730 004 pro Prahu

Mám zájem o letenku

We traveled the destination. We will provide you with personal advice.