Historie DELUXEA

Historie cestovní kanceláře DELUXEA

 

Počátky

Společnost DELUXEA a.s. byla založena 30. 06. 1995 (tehdy jako Travel & Business Centre s.r.o.) s jediným předmětem podnikání „Provozování cestovní kanceláře". Toto zaměření se v průběhu let nezměnilo, nevyvíjíme žádné jiné aktivity mimo oblast cestovního ruchu. Po celou dobu trvání existence firmy jsme držitelé platné koncese na provozování cestovní kanceláře. Od změny zákona a zpřísnění podmínek pro chod cestovních kanceláří jsme pojištění proti úpadku u ERV Evropská pojišťovna, a. s. v ČR a v Európskej cestovnej poisťovni v SR.

Naše cestovní kancelář se již od roku 1995 zaměřuje na romantické ostrovy v Indickém oceánu, Seychely a Mauricius. Za roky úspěšné spolupráce s našimi partnery jsme se stali asi největšími specialisty na českém trhu na tyto destinace. Naši zaměstnanci opakovaně navštívili Mauricius i Seychelské ostrovy a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. V roce 2000 jsme do naší nabídky přidali Rodrigues (sesterský ostrov Maurícia) a sousední ostrov Reunion. Od roku 1996 se věnujeme také Brazílii. Tato čarokrásná země v Jižní Americe nabízí mnohé, od přírodní krásy přes pláže a monumenty, až ke žhavým rytmům samby. Je jiná než ostatní námi exotické destinace, ale o nic méně krásná. Na základě poptávky jsme v roce 2001 navštívili Francouzskou Polynésii a následně i Fiji a tak rozšířili naši nabídku i do Tichého oceánu. Abychom mohli našim klientům, kteří s námi již všechny zmíněné destinace procestovali, nabídnout další exotické prostředí, zařadili jsme do nabídky v roce 2006 také Maledivy a Karibik. V roce 2008 jsme se rozhodli přidat rychle se rozvíjecící a pro klienty stále přitažlivější Spojené Arabské Emiráty. Ve stejném roce se v naší nabídce objevily do té doby málo objevené asijské destinace - ThajskoVietnam a BaliFilipíny - dosud málo prozkoumaný kout světa jsme začali nabízet v roce 2013. Pro větší pohodlí našich klientů leticích do regionu jihovýchodní Asie jsme navázali spolupráci s leteckou společností Korean Air a Singapore Airlines.

 

Novinky

Aktuálním hitem pro náročné klienty je organizace luxusních Cest kolem světa – její příprava trvá velmi dlouhou dobu, proto je třeba takovou cestu plánovat s dostatečným časovým předstihem. Výběr mist a trasa záleží jen na Vašich přáních. My Vám samozřejmě rádi dáme tipy a rady. Několika našim VIP klientům jsme již sen o Cestě kolem světa zrealizovali. Jejich délka byla od 5 týdnů až po nejdelší v trvání 4 měsíců.

Protože i v Evropě je v období května až října krásně, vybrali jsme pro naše nejnáročnější klienty i hotely v oblasti Středozemního moře - v Řecku, Turecku, Španělsku, na Kypru a Sardinii. 

Kvalita

Stále se zaměřujeme pouze na několik pečlivě vybraných exotických destinací, které známe dokonale. Proto jsme schopni podat naším klientům ty nejspolehlivější informace založené na vlastních zkušenostech.

Činnost cestovní kanceláře DELUXEA a.s. se v průběhu let rozšiřuje. Začínali jsme se základním kapitálem 100.000,– CZK a malou kanceláří v Brně na Vídeňské 546/55. V roce 1999 jsme rozšířili aktivity do Prahy na prestižní ulici Na Příkopě 392/9. Od roku 2004 jsme i v zahraničí, v Bratislavě na Vajnorské ulici 8/A. Rovněž základní kapitál se zvýšil na 1.000.000,– CZK.

 

 

Individuální přístup ke klientům

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na začátku se snažíme zjistit, co od Vaší zasloužené dovolené požadujete. Z toho vychází naše doporučení na výběr termínu a místa pobytu. Od roku 1995 spolupracujeme s leteckou společností Air France a Air Seychelles. Postupem času jsme přidali Air Mauritius, Austrian Airlines, Emirates, Qatar Airways, Singapore Airlines a Korean Air, abychom uspokojili poptávku našich náročných klientů. Neustále se snažíme naše služby zlepšovat a to novými katalogy i webovými stránkami, na kterých pracujeme každý den. Najdete na nich kompletní nabídku včetně různých akcí. 

Jednáme s Vámi individuálně, protože každý zákazník má jiné požadavky na termín, délku pobytu, kombinaci míst nebo kvalitu ubytování. Ráj si zasloužíte poznat ve dvojici, případně s dětmi nebo známými. Ve skupině s dalšími turisty si zdaleka neužijete tolik lásky, romantiky a klidu, proto skupinové zájezdy pořádáme pouze na vyžádání. K naší nabídce patří také svatební cesty s atraktivní slevou, pokud odlétáte až do 12 měsíců po svatbě. Specialitou, ve které jsme se stali nejlepšími, jsou svatební obřady na klíč s mezinárodně platným oddacím listem, včetně svědků, fotografa a živé hudby.

 dlx-web-004.jpg
 

 

Za prosperující existencí DELUXEA a.s. stojí zkušení zaměstnanci, kteří jednotlivé destinace osobně navštívili. Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že ráj si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život. Zveme Vás za námi do cestovní kanceláře, kde Vám rádi osobně poradíme s výběrem místa pro Vaši nezapomenutelnou dovolenou.

Petra Melková , předseda představenstva

 

We traveled the world. We will give you our personal advice.