Maya Ubud Resort and Spa *****

Bali

Romantické útočiště v bujné balijské přírodě

We
personally
stayed at the hotel

Hotel Maya Ubud Resort and Spa *****

Location Bali, Ubud | Show map
Meal Breakfast | More about gastronomy
Specialist tips Nezapomenutelné výhledy na údolí Ubud. Romantické útočiště. Nevšední bazény.
Specialists who
stayed in the hotel
Specialists who
visited the hotel

Description of Maya Ubud Resort and Spa ***** Bali

Maya Ubud Resort & Spa je usazen mezi údolím řeky Petanu a zelenajícími se rýžovými poli oblasti Peliatan. Se 108 luxusními pokoji a soukromými vilami s bazénem si tu užijete bezkonkurenční okamžiky v tropickém prostředí, které se nachází přibližně hodinu jízdy od mezinárodního letiště.

Možnosti stolování a stravování zahrnují mezinárodní a regionální kuchyni včetně zdravých lázeňských pokrmů či večeří s kulturními představeními. Dopřejte si celodenní nabídku stravování s asijskými specialitami z Thajska, Japonska, Číny, Indie či Indonésie. K dispozici jsou také příjemné bary a venkovní prostory s autentickou atmosférou.

Lázně Spa at Maya jsou situovány podél řeky a disponují dvojitými i samostatnými soukromými pavilony pro procedury. Užijete si zde revitalizační péči, která osvěží tělo i duši. Navíc můžete relaxovat na překrásné terase na břehu řeky.

K rekreačnímu vybavení resortu patří dva bazény, tenisový kurt, golfové jamkoviště, pavilon pro jógu a posilovna. Můžete se také vydat na túru do okolních vesnic, projít se překrásnou přírodou nebo si užít horskou jízdu na kole. Kyvadlová doprava pak spojuje resort s městem Ubud.

Resort byl navržen oceňovaným architektem Budiman Hendropurnomo, který prostory obdařil kombinací tradičních a moderních rysů v oblasti designu. Nenajdete zde žádné složité balijské obrazy, masky či sochy, ale budete moci obdivovat starodávný koncept propojení krajiny a architektury.

Celkový návrh je inspirován autentickými balijskými tradicemi vesnic nacházejících se od severu až k jihu. Je zde propojeno několik témat jako hory, říše bohů (kaja), okolních moří či oblasti démonů.

Centrální pěší chodník propojuje všechna důležitá místa v resortu od lobby až po lázně. Vily a další kategorie ubytování jsou pak umístěny po jeho stranách a vytváří tak jakousi balijskou vesnici. Koncept resortu Maya Ubud je oslavou balijského dědictví a kultury.

Read more  Make an enquiry

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Impressive Forest Suite

Impressive Forest Suite

Impressive Forest Suite (48 m²) jsou natočeny buď k horám, nebo k údolí řeky Petanu. Západní křídlo pak nabízí pohledy na rýžové terasy Peliatanu...

Impressive Forest Corner Suite

Impressive Forest Corner Suite

Impressive Forest Corner Suite (56 m²) poskytují dva soukromé balkony s výhledem na rýžové terasy a nebo řeku Petanu...

Heavenly Jacuzzi Villa

Heavenly Jacuzzi Villa

Heavenly Jacuzzi Villa (245 m²) se pyšní venkovní vířivou vanou, Balijskou zahradou a terasou. Užijte si postel king (2×2 m) s nebesy a síťovanými závěsy, nebo dvě oddělená lůžka, (1..

Gastronomy and hotel restaurants

Maya Ubud nabízí mnoho možností k vychutnání si kvalitních pokrmů se sklenkou lahodného drinku. Můžete si vybrat podle své nálady. K dispozici jsou jak bohaté snídaně formou bufetu, tak večeře při svíčkách vhodné ke zvláštním a nezapomenutelným okamžikům.

Maya Sari je speciální restaurací resortu Maya Ubud a nabízí jak vnitřní, tak venkovní stolování na terase s prvotřídními službami. Můžete si zde dopřát delikátní pokrmy od snídaní až po večeře. Luxusní bufet při svítání je obohacen o pozadí mlhavého balijského rána v údolí. Večeře pak evokuje pocit elegance s místním i mezinárodním menu á la carte. K dispozici je také pečlivě vybraný vinný lístek a také mnoho dalších nápojů. Otevírací doba: snídaně, 7:00 - 11:00, večeře, 18:30 - 22:00

Rasa Bulan je inovativní asijskou restaurací, která nabízí autentický styl teppanyaki. Menu zahrnuje speciální regionální pokrmy z Thajska, Číny, Japonska, Indie a samozřejmě z Indonésie. Zvolte si svou preferovanou úroveň koření a vychutnejte si jídlo s osvěžujícím nápojem v prostředí, které se otevírá k fontáně a zahradám. Otevírací doba: momentálně nedostupná.

Vydejte se výtahem dolů až na úroveň lázní Spa at Maya a objevte kamenný bazén s nekonečným okrajem ve společnosti River Café. Nachází se nad břehem řeky Petanu a představuje místo pro lehké občerstvení či lahodné obědy. Dostane se vám pozorné péče při vybírání a servírování lahodných pokrmů a salátů. Navíc si zde můžete pochutnat také na nejlepší pizze v Ubud. Otevírací doba: denně, 10:00–18:00

Poslední možností k posezení je Tree Bar. Pyšní se tradiční doškovou střechou a uvolněnou atmosférou s krásnými výhledy. Kromě drinků si zde můžete dopřát i lehké občerstvení. Otevírací doba snídaně à la carte: 7:00–11:00, oběd a večeře: 11:00–22:00 odpolední čaj: 16:00–17:00

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Bali se specializujeme již mnoho let a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Bali opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání. Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of Maya Ubud Resort and Spa

Vypravte se do resortu, který nabízí tradiční ubytování obohacené o moderní vybavení. K dispozici budete mít jednotlivé balijské vily a pokoje, které na vás zapůsobí okouzlujícím dojmem. Představte si veškerý komfort, vybavení a vymoženosti, které byste zde jen mohli očekávat.

Návštěvníci se speciálními potřebami mohou být ubytováni poblíž výtahu v patře s lobby. Ubytování ve vilách je také dostupné pro kolečková křesla a disponuje dostatečným prostorem pro manipulaci uvnitř i vně vily. Pro handicapované hosty jsou dostupné také veřejné prostory jako hotelové lobby, Tree Bar či restaurace Maya Sari a Rasa Bulan. Hlavní vstup do lobby je vybaven speciální rampou.

V interiérech jsou použity přírodní materiály, které posloužily k vytvoření jedinečně bohatého charakteru. V nábytku jsou zakomponovány také mnohé staré předměty, které dodávají místu tu pravou atmosféru. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, barevnou satelitní televizí, telefonem s IDD, ledničkou/minibarem, elektronickým sejfem, zařízením na přípravu kávy či čaje, vysoušečem vlasů, soukromým balkonem a WiFi.

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Impressive Forest Suite

Impressive Forest Suite foto

Impressive Forest Suite (48 m²) jsou natočeny buď k horám, nebo k údolí řeky Petanu. Západní křídlo pak nabízí pohledy na rýžové terasy Peliatanu. Můžete zde využívat vstupní halu, balkon a koupelnu s vanou, sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Dále pak máte k dispozici postel velikosti king (2×2 m) nebo dvě oddělená lůžka, (1×2 m). Každý pokoj může ubytovat třetí osobu na přistýlce. Dětská postýlka je k dispozici v případě potřeby. Maximální kapacita: 4 dospělé osoby.

Impressive Forest Corner Suite

Impressive Forest Corner Suite foto

Impressive Forest Corner Suite (56 m²) poskytují dva soukromé balkony s výhledem na rýžové terasy a nebo řeku Petanu. V klidném prostředí se můžete kochat krásou svěžího říčního údolí. Také máte k dispozici postel velikosti king (2×2 m) nebo dvě oddělená lůžka, (1×2 m). Dětská postýlka je k dispozici v případě potřeby. Maximální kapacita až 4 dospělé osoby.

Heavenly Jacuzzi Villa

Heavenly Jacuzzi Villa foto

Heavenly Jacuzzi Villa (245 m²) se pyšní venkovní vířivou vanou, Balijskou zahradou a terasou. Užijte si postel king (2×2 m) s nebesy a síťovanými závěsy, nebo dvě oddělená lůžka, (1×2 m). Dětská postýlka je k dispozici v případě potřeby. Maximální kapacita až 4 dospělé osoby.

Haevenly Pool Villa

Haevenly Pool Villa foto

Haevenly Pool Villa (360 m²) poskytuje soukromý bazén (14m²×1,2m²), venkovní deštivou sprchou a Balijskou zahradou a terasou. K dispozici propojené vily. Dále pak máte k dispozici postel velikosti king (2×2 m) nebo dvě oddělená lůžka, (1×2 m). Maximální kapacita až 4 dospělé osoby, možnost 1 přistýlky (za příplatek). Dětská postýlka je k dispozici v případě potřeby.

Haevenly Two Bedroom Pool Villa

Haevenly Two Bedroom Pool Villa foto

Haevenly Two Bedroom Pool Villa (385 m²) se pyšní soukromým bazénem (21m²×1,2m²), venkovní vířivkou a Balijskou zahradou a terasou. Ubytuje až 8 dospělých osob, k dispozici až 2 přistýlky (za příplatek). Dětská postýlka je k dispozici v případě potřeby.

Maya Presidental Villa

Maya Presidental Villa foto

Maya Presidental Villa (950 m²) disponuje kompletně vybavenou kuchyní, soukromým bazénem (30m²×1,2m²), venkovní deštivou sprchou, a odděleným obyvacím pokojem pro malé akce. Ubytuje až 8 dospělých osob, k dispozici 2 přistýlky (za příplatek). Dětská postýlka je k dispozici v případě potřeby.

Beach

Resort Maya Ubud nenabízí vlastní pláž. Nachází se v srdci tropických zahrad, nad údolím, které protíná řeka Petanu.

Online price and discounts of Maya Ubud Resort and Spa *****

Professional photo of Maya Ubud *****

Our photo of Maya Ubud *****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Maya Ubud Resort and Spa

Maya Ubud nabízí mnoho možností k vychutnání si kvalitních pokrmů se sklenkou lahodného drinku. Můžete si vybrat podle své nálady. K dispozici jsou jak bohaté snídaně formou bufetu, tak večeře při svíčkách vhodné ke zvláštním a nezapomenutelným okamžikům.

Maya Sari je speciální restaurací resortu Maya Ubud a nabízí jak vnitřní, tak venkovní stolování na terase s prvotřídními službami. Můžete si zde dopřát delikátní pokrmy od snídaní až po večeře. Luxusní bufet při svítání je obohacen o pozadí mlhavého balijského rána v údolí. Večeře pak evokuje pocit elegance s místním i mezinárodním menu á la carte. K dispozici je také pečlivě vybraný vinný lístek a také mnoho dalších nápojů. Otevírací doba: snídaně, 7:00 - 11:00, večeře, 18:30 - 22:00

Rasa Bulan je inovativní asijskou restaurací, která nabízí autentický styl teppanyaki. Menu zahrnuje speciální regionální pokrmy z Thajska, Číny, Japonska, Indie a samozřejmě z Indonésie. Zvolte si svou preferovanou úroveň koření a vychutnejte si jídlo s osvěžujícím nápojem v prostředí, které se otevírá k fontáně a zahradám. Otevírací doba: momentálně nedostupná.

Vydejte se výtahem dolů až na úroveň lázní Spa at Maya a objevte kamenný bazén s nekonečným okrajem ve společnosti River Café. Nachází se nad břehem řeky Petanu a představuje místo pro lehké občerstvení či lahodné obědy. Dostane se vám pozorné péče při vybírání a servírování lahodných pokrmů a salátů. Navíc si zde můžete pochutnat také na nejlepší pizze v Ubud. Otevírací doba: denně, 10:00–18:00

Poslední možností k posezení je Tree Bar. Pyšní se tradiční doškovou střechou a uvolněnou atmosférou s krásnými výhledy. Kromě drinků si zde můžete dopřát i lehké občerstvení. Otevírací doba snídaně à la carte: 7:00–11:00, oběd a večeře: 11:00–22:00 odpolední čaj: 16:00–17:00

Sport and wellness Maya Ubud *****

Maya Ubud Resort vám zaručí, že se během své dovolené nebudete nudit, ani minutku. Nabízí následující aktivity a zařízení:

Fitness centrum. Plně klimatizované prostory fitness centra disponují prvotřídním vybavením ke cvičení, které umožňuje hostům udržovat se v kondici i při dovolené v tropickém ráji. Ve fitness centru vám bude k dispozici také osobní trenér.

Bazény. Dva bazény v lesní zeleni se rozprostírají ve svahu nad říčním údolím. Pro hosty vil Deluxe, Duplex a Presidential pak jsou k dispozici soukromé bazény. Užijte si strávené chvíle v tomto prostředí, které je jakoby zavěšeno mezi nebem a údolím.

Tenis. Zahrajte si tenis pro uvolnění těla a pocit uspokojení a duševní pohody z fyzické námahy. Tenisové zařízení resortu nabízí možnost k procvičení vašeho podání i voleje. K dispozici je tenisový kurt s tvrdým povrchem s osvětlením, rakety a míčky a také partneři pro hru na vyžádání.

Studio jógy. V horní části fitness centra se nachází prostory o velikosti 187 m², které poskytují excelentní podmínky pro jógu v klidné atmosféře s ohromujícími výhledy na hotelové zahrady a přilehlé rýžové terasy.

Další aktivity zahrnují: kurzy vaření, piknik na břehu řeky, procházky přírodou, meditace, výlety do okolních vesnic, jízdu na kole, sjíždění divoké vody, návštěva vodního a safari parku a sloního safari parku i zhlédnutí hry Legenda o balijské bohyni v divadle.

Lázně Spa at Maya. Vyvažování lidských smyslů prostřednictvím holistické harmonie dostává naprosto nový rozměr v lázních Spa at Maya. Od jednoduchých terapií až po ty nejrozsáhlejší smyslné zážitky – o to vše se postarají kvalifikovaní a pečující terapeuti, kteří mají jeden cíl – vytvořit nezapomenutelné zážitky pro hosty. Samotné lázně jsou příslibem něčeho speciálního. Díky výtahu sestoupíte do nižších poloh resortu nad hladinou řeky a ocitnete se v tajemné wellness oblasti plné neutuchající péče. Údolí řeky oplývá naprostým klidem s uklidňujícími zvuky rozlehlé přírodní krajiny.

Z centrálního pavilonu vedou chodníčky skrze svěží zeleň do jednotlivých menších pavilonů s lehátky a dalším vybavením pro relaxaci s vanou, venkovními sprchami a toaletami po procedurách. S výhledem na deštný prales na jedné straně a na vertikální zahrady na straně druhé představují tyto pavilony osobní útočiště, ve kterém si užijete těch nejlepších lázeňských služeb s masážemi a nejrůznějšími relaxačními a léčebnými procedurami.

V lázeňském menu figuruje také péče o obličej či manikúra a pedikúra. K dispozici jsou procedura jako reflexologie, zábaly nohou, tělový peeling a další. Dostane se vám té nejlepší péče od profesionálních terapeutů, kteří využívají jen prvotřídní lázeňské produkty.

Relaxační lázeňský zážitek si můžete užít také v soukromí vlastního pokoje či vily s osobním terapeutem. Tyto zážitky Vás zahalí do pocitu relaxace, revitalizace, obnovy a osvěžení a dopřejí vám si užívat naprostý pocit euforie.

Map - Maya Ubud Resort and Spa *****

Personal advice from DELUXEA na Bali to the hotel Maya Ubud Resort and Spa *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Maya Ubud Resort and Spa *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

 
Ing. Vendula Kudelová
The last inspection
Ing. Vendula Kudelová +420 724 730 016

Hotel reviews Maya Ubud Resort and Spa *****

Podobný hotel

Flight connections na Bali

We traveled the world. We will give you our personal advice.