Outrigger Fiji Beach Resort *****

Fiji

Exkluzivní pětihvězdičkový resort na Viti Levu

We
personally
visited the hotel

Hotel Outrigger Fiji Beach Resort *****

Location Fiji, Viti Levu, Sigatoka | Show map
Meal Breakfast, Half board, Full board | More about gastronomy
Specialist tips Rozlehlý 5 * resort ve stylu tradiční fidžijské vesničky Při slavném korálovém pobřeží na hlavním ostrově Viti Levu Romantická kaple na svatbu s úžasným výhledem
Specialists who
visited the hotel

Description of Outrigger Fiji Beach Resort ***** Fiji

Outrigger Fiji Beach Resort je jedním z nejkrásnějších resortů Jižního Pacifiku. Zabírá téměř 40 akrů klidného pobřeží a nachází se v srdci Coral Coast, na hlavním ostrově Viti Levu.

Stylem a pohostinností připomíná tradiční fidžijské vesničky. Moderní klimatizované pokoje a bure (bungalovy) jsou zařízeny k plnému pohodlí hostů. Bure s doškovými střechami se navíc pyšní ručně malovanými ornamenty kolem stropů. Navíc, s pobytem v bure, apartmá a pokojích typu Deluxe Ocean View získáte nárok na unikátní službu, takzvaný Talai service. Jedná se o služby komorníka ve stylu Jižního Pacifiku. Váš Talai vám vybalí a vyžehlí oblečení, doporučí aktivity a výlety, zarezervuje restaurace a každé odpoledne vám bude nosit šampaňské a pochutiny.

Hledáte-li vhodný resort pro dovolenou s dětmi, právě jste jej našli. Outrigger má úžasný tropický bazén a dětský klub s mnoha aktivitami, poskytuje služby chůvy Meimei a nabízí akci „děti jedí zdarma.“

Outrigger on the Lagoon je také úžasnou destinací pro svatbu a líbánky. Představte si úžasnou kapli na vrcholu kopce, procedury v Bebe Spa, prestižní restaurace a spoustu destinací pro romantické výlety.

Profesionály zde vítají konferenční prostory, bezchybný catering, a pokojová služba 24 hodin denně.

Resort je vzdálen 80 kilometrů (hodinu jízdy) od mezinárodního letiště v Nadi (NAN). Doprava z letiště je možná soukromým vozem, taxi i vrtulníkem.

Za pět minut jízdy od resortu se dostanete do bezcelní nákupní zóny ve městě Sigatoka.

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Outrigger Fiji Beach Resort

Plážový hotel Outrigger Beach Resort se pyšní skvělou polohou na hlavní ostrově u jemné písečné pláže ideální pro vodní aktivity, šnorchlování i relaxaci. Jedná se o resort vhodný pro rodiny s dětmi či skupinky přátel, ale také páry si zde najdou své. Určitě oceníte tradiční fijijskou pohostinnost a přátelský personál.

Ubytování je opravdu rozmanité – od pokojů v hlavních budovách (2 dospělí + 2 děti) až po tradiční doškové vilky v zahradě či u pláže (vhodné pro páry i pro rodiny).

Rozmanité jsou také možnosti při výběru restaurace či baru a k oceňovaným místům patří lázně Bebe na vyvýšeném kopci nad resortem.

Své děti můžete bez starostí nechat v dětském klubu se zkušeným personálem a teenageři se pak mohou těšit na různé animační programy. K dispozici jsou pak dva bazény – jeden rodinný a druhý určený výlučně pro dospělé.

 
Ing. Ondřej Světlík
The last inspection
Ing. Ondřej Světlík +420 724 065 774

Video

Room types

Superior Resort View

Superior Resort View (47 m², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let) vám nabídnou postel velikosti king a pohovku nebo dvě oddělená lůžka. Koupelna je vybavena vanou a sprchou...

Deluxe Ocean View

Deluxe Ocean View (47 m², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let) se od předchozí kategorie odlišují výhledem na oceán, který si užijete z vlastního balkonu...

1-Bedroom Ocean Breeze Suite

Ocean Breeze 1 Bedroom Suite (87 m², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let nebo 2 dospělí a 3 děti) mají manželskou postel velikosti king a pohovku, na které se pohodlně vysp..

Plantation Bure

Plantation Bure (50 m², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let) disponují verandou s výhledem do tropické zahrady. Koupelny některých bungalovů nabízejí pouze sprchu...

Gastronomy and hotel restaurants

Ivy Restaurant je skvělým místem pro večeři ve dvou nebo formální příležitosti. Nachází se v blízkosti stoletého stromu Ivy a podává kreativní pacifickou kuchyni. Zažijte opravdu neopakovatelné večeře ve fidžijském stylu. Nedoporučuje se vstup dětem do 13 let. Večeře se zde podávají od 18:00 do 22:30.

Vale Ni Kana představuje působivý bungalov uprostřed resortu, kde se podávají ty nejlepší snídaně na Korálovém pobřeží, lehké obědy a tematické večeře s živou zábavou. Rodinná restaurace Vale Ni Kana vám zprostředkuje jak večer v Itálii, tak tradiční fidžijskou slavnost s Meke. Snídaně se podávají od 6:30 do 10:30, obědy od 12:00 do 16:30 a večeře od 18:00 do 22:30.

Na břehu oceánu se jen pár kroků od pláže nachází Sundowner bar, kde si můžete dopřát pohodový oběd, elegantní večeři a osvěžující večerní koktejl. V Sundower baru mají široký výběr grilovaných steaků ze šťavnatého australského hovězího, množství mořských plodů a skvělou pizzu z pece na dřevo. Otevřeno denně od 11:00 do 23:00.

Baravi Bar a Restaurant se nachází u bazénu a vezme vás na kulinářskou cestu do Indie, Thajska, Singapuru a Číny. Vychutnejte si spojení exotické tradice a moderního způsobu přípravy pokrmů přímo u bazénu. Otevřeno má denně od 12:00 do 21:30. Baravi Bar je živé místo, kde můžete sledovat sportovní zápasy nebo poslouchat tradiční fidžijské melodie. Zajít sem můžete denně od 10:00 do 22:00.

Kavárnu Takia obklopují klidná jezírka s lekníny. Je to pravé místo pro šálek dobré kávy, lehkou svačinu nebo jednoduchý oběd. Na místě je internetové připojení a nabídka denního tisku.

Vakavanua Lounge vám umožní sejít se u večerního drinku a chutného tapas. Po večeři bar rozpohybuje rytmická hudba a příliv speciálních koktejlů. Otevřeno má od 17:00 do pozdních večerních hodin.

Kalokalo Bar se nachází na vrcholku kopce, z něhož uvidíte celý resort. Dokonalý servis doplňuje úžasný výhled na oceán. Užijte si zde odpolední čaj, moderní koktejly, tapas a šampaňské s ústřicemi při západu slunce. Dětem vstup zakázán. Odpolední čaj se servíruje od 14:00 do 16:00, koktejly s sebou a tapas od 12:00 do 20:00. Otevřeno denně od 09:00 do 21:00.

Speciální nabídka:

  • nevstávejte s plážového lehátka a objednejte si oběd z Poolside menu nebo Asií inspirované z nabídky restaurace Baravi.
  • přímo v hotelovém lobby vám připraví kávu s sebou a zabalí sendvič nebo dobrou bagetu na cestu. Využijte přístup na internet nebo se kochejte výhledem na pobřeží.
  • po dni plném opalování a koupání si zasloužíte odpočinek. Pokojová služba vám přinese jídlo 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
  • Meke a Lovo (fidžijská hostina s tradičním tancem) - vybírejte si pochutiny z bufetu ve fidžijském stylu, poslouchejte tradiční hudbu a sledujte talentované tanečníky z okolních vesnic. Meke se koná každé úterý a každou sobotu, Lovo a procházení ohněm pouze v úterý.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Room categories and equipment of Outrigger Fiji Beach Resort

Outrigger Fiji Beach Resort se skládá z hlavní budovy, která je z každé strany chráněna dvěma dalšími budovami, ve kterých se skrývají pokoje. Po resortu jsou pak v bujné tropické zeleni roztroušeny bungalovy. Některé se nachází přímo na pláži.

Vybavení pokojů a bungalovů zahrnuje klimatizaci, stropní ventilátory, budík, TV, trezor, příslušenství k přípravě čaje a kávy, telefon, fén, mini-bar, žehličku a žehlicí prkno. Za poplatek se můžete připojit k bezdrátové WiFi síti. Na vyžádání je možné přidat dětskou postýlku.

Pokoje a bungalovy jsou k dispozici i pro hosty s pohybovými omezeními.

Room types

Superior Resort View

Superior Resort View (47 m², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let) vám nabídnou postel velikosti king a pohovku nebo dvě oddělená lůžka. Koupelna je vybavena vanou a sprchou. K dispozici budete mít i vlastní balkon.

Deluxe Ocean View

Deluxe Ocean View (47 m², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let) se od předchozí kategorie odlišují výhledem na oceán, který si užijete z vlastního balkonu.

1-Bedroom Ocean Breeze Suite

Ocean Breeze 1 Bedroom Suite (87 m², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let nebo 2 dospělí a 3 děti) mají manželskou postel velikosti king a pohovku, na které se pohodlně vyspí další osoba nebo dvě děti. Potěší vás balkonem a luxusní koupelnou s vanou a sprchou. K lenošení vám poslouží venkovní houpací síť.

Plantation Bure

Plantation Bure (50 m², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let) disponují verandou s výhledem do tropické zahrady. Koupelny některých bungalovů nabízejí pouze sprchu. O sladké chvilky nicnedělání se postará houpací síť.

Plantation Family Bure

Plantation Family Bure (116 m², max. 4 dospělí a 2 děti do 12 let nebo 3 dospělí a 3 děti do 12 let) vám nabídnou ještě více prostoru s ložnicí, koupelnou a verandou. Ložnice je vybavena postelí king, dvěma oddělenými lůžky a dvěma pohovkami. Některé koupelny disponují pouze sprchou.

Ocean Breeze Bure

Ocean Breeze Bure (50 m², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let) se stanou vaším skvostným tropickým příbytkem s verandou, houpací sítí, ložnicí a koupelnou s vanou a sprchou nebo v některých případech pouze se sprchou. Ukrývají se za bungalovy Beachfront, a tak to na pláž budete mít jen pár kroků.

Beachfront Bure

Beachfront Bure (50², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let) se pyšní polohou přímo na pláži. Mají verandu, houpací síť, ložnici s postelí king a pohovkou a koupelnu se sprchou.

Beach

Krásná písčitá pláž se vine podél celého resortu a láká k lenošení i aktivnímu vyžití. Na pláži si můžete zapůjčit kajaky, paddle boards a šnorchlovací vybavení.

Online price and discounts of Outrigger Fiji Beach Resort *****

Professional photo of Outrigger Fiji Beach Resort *****

Our photo of Outrigger Fiji Beach Resort *****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Outrigger Fiji Beach Resort

Ivy Restaurant je skvělým místem pro večeři ve dvou nebo formální příležitosti. Nachází se v blízkosti stoletého stromu Ivy a podává kreativní pacifickou kuchyni. Zažijte opravdu neopakovatelné večeře ve fidžijském stylu. Nedoporučuje se vstup dětem do 13 let. Večeře se zde podávají od 18:00 do 22:30.

Vale Ni Kana představuje působivý bungalov uprostřed resortu, kde se podávají ty nejlepší snídaně na Korálovém pobřeží, lehké obědy a tematické večeře s živou zábavou. Rodinná restaurace Vale Ni Kana vám zprostředkuje jak večer v Itálii, tak tradiční fidžijskou slavnost s Meke. Snídaně se podávají od 6:30 do 10:30, obědy od 12:00 do 16:30 a večeře od 18:00 do 22:30.

Na břehu oceánu se jen pár kroků od pláže nachází Sundowner bar, kde si můžete dopřát pohodový oběd, elegantní večeři a osvěžující večerní koktejl. V Sundower baru mají široký výběr grilovaných steaků ze šťavnatého australského hovězího, množství mořských plodů a skvělou pizzu z pece na dřevo. Otevřeno denně od 11:00 do 23:00.

Baravi Bar a Restaurant se nachází u bazénu a vezme vás na kulinářskou cestu do Indie, Thajska, Singapuru a Číny. Vychutnejte si spojení exotické tradice a moderního způsobu přípravy pokrmů přímo u bazénu. Otevřeno má denně od 12:00 do 21:30. Baravi Bar je živé místo, kde můžete sledovat sportovní zápasy nebo poslouchat tradiční fidžijské melodie. Zajít sem můžete denně od 10:00 do 22:00.

Kavárnu Takia obklopují klidná jezírka s lekníny. Je to pravé místo pro šálek dobré kávy, lehkou svačinu nebo jednoduchý oběd. Na místě je internetové připojení a nabídka denního tisku.

Vakavanua Lounge vám umožní sejít se u večerního drinku a chutného tapas. Po večeři bar rozpohybuje rytmická hudba a příliv speciálních koktejlů. Otevřeno má od 17:00 do pozdních večerních hodin.

Kalokalo Bar se nachází na vrcholku kopce, z něhož uvidíte celý resort. Dokonalý servis doplňuje úžasný výhled na oceán. Užijte si zde odpolední čaj, moderní koktejly, tapas a šampaňské s ústřicemi při západu slunce. Dětem vstup zakázán. Odpolední čaj se servíruje od 14:00 do 16:00, koktejly s sebou a tapas od 12:00 do 20:00. Otevřeno denně od 09:00 do 21:00.

Speciální nabídka:

  • nevstávejte s plážového lehátka a objednejte si oběd z Poolside menu nebo Asií inspirované z nabídky restaurace Baravi.
  • přímo v hotelovém lobby vám připraví kávu s sebou a zabalí sendvič nebo dobrou bagetu na cestu. Využijte přístup na internet nebo se kochejte výhledem na pobřeží.
  • po dni plném opalování a koupání si zasloužíte odpočinek. Pokojová služba vám přinese jídlo 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
  • Meke a Lovo (fidžijská hostina s tradičním tancem) - vybírejte si pochutiny z bufetu ve fidžijském stylu, poslouchejte tradiční hudbu a sledujte talentované tanečníky z okolních vesnic. Meke se koná každé úterý a každou sobotu, Lovo a procházení ohněm pouze v úterý.

Sport and wellness Outrigger Fiji Beach Resort *****

Ostrov Viti Levu je vyhledávanou potápěčskou destinací. V resortu proto budete mít k dispozici Diveaway Fiji, obchod s potápěčským vybavením, který organizuje i potápěčské kurzy pro začátečníky i pokročilé. Kurzy pořádají PADI certifikovaní instruktoři.

Pokud se radši držíte země, můžete si vyzkoušet, jak se hraje golf v tropickém ráji. Zbrusu nové tréninkové odpaliště a zařízení pro výuku golfu leží jen kousíček od resortu. K dispozici je i dětský green. Na místo můžete dojít pěšky nebo se nechat odvézt golfovým vozíkem.

Sportovnímu vyžití je zasvěceno fitness centrum, které je otevřeno 24 hodin denně.

Na své si přijdou i milovníci umění, kteří si mohou užít fidžijské rukodělné práce od umělkyň z místních vesnic.

Bebe Spa jsou dokonalým únikem do světa zdraví a pohodlí. Hydroterapie, aromaterapie a originální procedury za použití tradičních fidžijských technik jsou tu jen pro vaše potěšení. Produkty Pevonia Botanica vám dodají pocit luxusu a výjimečnosti. Hotelové lázně poskytují celou řadu čistících tělových masek, osvěžujících masáží, úžasných zábalů, krémů stárnutí pleti a péčí o ruce a nehty. To vše na vrcholku kopce.

Children in the hotel Outrigger Fiji Beach Resort *****

Resort nabízí pro malé i vetší návštěvníky dva kluby s bohatým volnočasovým programem, do kterého je začleněn i oběd a večeře. Jeden klub je určen pro děti od 3 do 7 let, druhý od 8 do 12 let. Kluby jsou otevřeny denně od 9:00 do 21:00.

Dostupné jsou i aktivity pro děti starší 13 let.

V resortu je také možné domluvit hlídání pro děti od 6 měsíců do 12 let.

Map - Outrigger Fiji Beach Resort *****

Personal advice from DELUXEA na Fidži to the hotel Outrigger Fiji Beach Resort *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Outrigger Fiji Beach Resort *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

 
Ing. Ondřej Světlík
The last inspection
Ing. Ondřej Světlík +420 724 065 774

Hotel reviews Outrigger Fiji Beach Resort *****

Podobný hotel

Flight connections na Fidži

We traveled the world. We will give you our personal advice.