Pangulasian Island Resort *****

Philippines

Exkluzivní útočiště s vilami u nedotčené pláže a tropickým pralesem

We
personally
stayed at the hotel

Hotel Pangulasian Island Resort *****

Location Philippines, El Nido | Show map
Meal Breakfast, Half board | More about gastronomy
Specialist tips Luxusní resort Privátní vily Potápění a bílé pláže
Specialists who
stayed in the hotel

Description of Pangulasian Island Resort ***** Philippines

Pangulasian Island je součástí luxusního hotelového řetězce El Nido a nachází se na krásném místě v zátoce Bacuit Bay. Jeho vstupní branou je panenská pláž (750 metrů), za níž se rozprostírají tropické lesy.

Ostrov Pangulasian je známý také jako Ostrov Slunce. Poskytuje totiž úžasné výhledy na východy i západy slunce.

Nároční hosté zde najdou luxusní vybavení a perfektní servis. Resort nabízí celkem 42 ubytovacích jednotek, které jsou postaveny v moderním filipínském stylu a vyznávají „zelený“ design.

Cesta letadlem z Manily na letiště El Nido - Palawan zabere přibližně 55 minut. Následuje cesta lodí z Lio airport El Nido na ostrov Pangulasian, která trvá 30 minut.

 

 

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Pangulasian Island Resort

Krásný resort zasazený v panenské přírodě vhodný pro náročné klienty. Nabízí mnoho lokalit pro úchvatné zážitky při šnorchlování, nádherné pláže okolo ostrova i na okolních neobydlených ostrůvcích a překrásné výhledy. 

El Nido Resorts je řetězcem resortů s přátelským přístupem k přírodnímu prostředí, které se nacházejí v oblasti El Nido a Taytay v severní části souostroví Palawan na Filipínách. Charakteristickým znakem pro tyto resorty je pohostinnost a unikátní zážitky v prostředí nedotčené přírody. 

Tato oblast s mnoha přírodními atraktivitami a celkově krásným přirozeným prostředím je zachovávána díky minimálními lidskými změnami a i snaze resortů o ekologický přístup. Také hosté musí tento přístup brát v potaz.

K dispozici jsou hostům během pobytu četné aktivity, které zpříjemní jejich dovolenou. Patří zde šnorchlování, potápění, jízda v kajaku, turistika a výlety na okolní ostrovy s poznáváním fascinujících jeskyní, smaragdových lagun a pláží s bílým pískem. Obědové barbecue a romantické večeře mohou být uspořádány na soukromých ostrovech. Zatímco lázeňské služby s masážemi jsou k dispozici v resortech. Hosté mohou také jen blaženě relaxovat na pláži nebo si vychutnat osvěžující koktejl při západu slunce.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
 
Ing. Radka Urbánková
Ing. Radka Urbánková +420 724 730 013

Room types

Canopy Villa

Canopy Villa

Canopy Villas se nacházejí 15-18 metrů nad zemí. Jsou přístupné golfovým vozítkem nebo po dřevěných schodech...

Beach Villa

Beach Villa

Beach Villas poskytují přímý přístup k panenské pláži s jemným bílým pískem. Současně jsou situovány v blízkosti centra resortu, a tak se snadno dostanete k bazénu, restauraci i baru...

Pool Villa

Pool Villa

Pool Villas se pyšní soukromým 22 m² bazénem, který je propojen s prostornou terasou. Výhledy se otevírají na krásnou zátoku Bacuit Bay. ..

Kalaw Villa

Kalaw Villa

Pro maximální soukromí si rezervujte Kalaw vilu umístěnou v odlehlé zátoce na západním konci ostrova Pangulasian...

Gastronomy and hotel restaurants

Zažijte gurmánskou cestu v resortu Pangulasian Island a dopřejte si ty nejlahodnější kulinářské výtvory při exotické dovolené na Filipínách. Nabídka lahodných pokrmů a vytříbených vín vás jistě potěší. Můžete vyrazit také na piknik s čerstvým organickým salátem ze zdejších zahrad nebo si vychutnat romantickou večeři v odlehlém koutě na pláži. Skvělým zážitkem je bezpochyby také osvěžení s koktejlem na raftu ve vodách kouzelné laguny. Kulinářské zážitky, které zde prožijete, si budete pamatovat dlouho po návratu domů.

Room categories and equipment of Pangulasian Island Resort

Pangulasian Island má 42 vil v současném filipínském stylu. Hosté si mohou vybrat z 8 Canopy Villas, které stojí na dřevěných kůlech nad lesem, 24 Beach Villas a 6 Pool Villas v blízkosti moře. Pro zajištění nejvyššího soukromý jsou k dispozici 4 Kalaw vily.

Každá vila zahrnuje 65 m² rozlohy plus 15 m² privátního balkonu. Do každé vily je možné ubytovat až tři osoby.

Vybavení vil zahrnuje WiFi připojení, TV, iPOd dock, minibar a zařízení k přípravě čaje a kávy.

Room types

Canopy Villa

Canopy Villa foto

Canopy Villas se nacházejí 15-18 metrů nad zemí. Jsou přístupné golfovým vozítkem nebo po dřevěných schodech. Velký balkon s denní válendou poskytuje úžasné výhledy na tropické zázemí resortu, moře a okolní ostrovy. Koupelna je vybavena vanou.

Beach Villa

Beach Villa foto

Beach Villas poskytují přímý přístup k panenské pláži s jemným bílým pískem. Současně jsou situovány v blízkosti centra resortu, a tak se snadno dostanete k bazénu, restauraci i baru.

Pool Villa

Pool Villa foto

Pool Villas se pyšní soukromým 22 m² bazénem, který je propojen s prostornou terasou. Výhledy se otevírají na krásnou zátoku Bacuit Bay.

Kalaw Villa

Kalaw Villa foto

Pro maximální soukromí si rezervujte Kalaw vilu umístěnou v odlehlé zátoce na západním konci ostrova Pangulasian. Tato skupina čtyř soukromých vil má společný bazén o velikosti 85 m2 a sál o ploše 55 m2, kterou lze využít pro soukromé večeře a soukromé setkání.

Beach

Odpočívejte a dovádějte na 750 metrů dlouhé pláži s bílým pískem, který přechází v mořský ráj plný života. Užívejte si vodní sporty, jako je plachtění, windsurfing či šnorchlování a potápění a večer se usaďte v písku a pozorujte nádherné západy slunce za obzorem.

Online price and discounts of Pangulasian Island Resort *****

Professional photo of Pangulasian Island Resort *****

Our photo of Pangulasian Island Resort *****

Gastronomy and hotel restaurants Pangulasian Island Resort

Zažijte gurmánskou cestu v resortu Pangulasian Island a dopřejte si ty nejlahodnější kulinářské výtvory při exotické dovolené na Filipínách. Nabídka lahodných pokrmů a vytříbených vín vás jistě potěší. Můžete vyrazit také na piknik s čerstvým organickým salátem ze zdejších zahrad nebo si vychutnat romantickou večeři v odlehlém koutě na pláži. Skvělým zážitkem je bezpochyby také osvěžení s koktejlem na raftu ve vodách kouzelné laguny. Kulinářské zážitky, které zde prožijete, si budete pamatovat dlouho po návratu domů.

Sport and wellness Pangulasian Island Resort *****

Pangulasian Island vyhoví i těm nejnáročnějším hostům, kteří hledají dovolenou na míru a naprostý servis. Vydejte se na plavbu při západu slunce, dopřejte si romantickou večeři na pláži nebo relaxujte v lázních v doprovodu hýčkajících procedur. Na pláži můžete relaxovat pod slunečními paprsky, dát si koktejl nebo si jít zaplavat ať už do moře nebo do bazénu. Skvělou příležitostí je také výlet do přírody či poznávání místních řemesel. Mezi další aktivity patří návštěva posilovny, butiku či hotelové knihovny.

Posilovna. Udržujte se v kondici a zároveň si užívejte dovolenou v tropickém prostředí. Posilovna je vybavena nejmodernějším zařízením, běžeckými trenažéry a steppery.

Potápění a vodní sporty. V oblasti El Nido se nachází více než 20 exkluzivních potápěčských lokalit, které jsou snadno přístupné. Pangulasian Island je zároveň pětihvězdičkovým PADI potápěčským centrem s veškerým potřebným vybavením a s nabídkou celé řady potápěčských kurzů. Centrum vodních sportů pak nabízí šnorchlování, katamarány Hobie-cat, laserové plachetnice, windsurfing či kajaky.

Objevování přírody. Vydejte se šnorchlovat na korálový útes a pozorujte stovky druhů ryb a dalších zajímavých podmořských živočichů v chráněné oblasti El Nido. Další možností je vyrazit na pěší túru přírodou ostrova s vidinou objevování zdejšího přirozeného prostředí. Ve večerních hodinách budete moci pozorovat magickou hvězdnou oblohu, přičemž uvidíte některé úkazy, které z jiných míst na světě spatřit nelze. O přírodě se můžete hodně dozvědět také na speciálních přednáškách v resortu.

Eko-výlety s průvodcem. 45 ostrovů a ostrůvků v rámci oblasti El Nido společně s vodami okolního moře skýtá nekonečné možnosti přírodního dobrodružství. Jen po pár minutách jízdy se budete moci kochat přírodními atraktivitami jako jeskyně Cathedral a Cudugnon, Hadí ostrov a velké i malé laguny. Hosté resortu se mohou zúčastnit výletu se zkušeným průvodcem a poznat další autentickou část světa.

Plážové kluby. Hosté řetězce El Nido mají exkluzivní přístup do plážových klubů na ostrovech Entalula a Dibuluan. V těchto klubech je možné zažít plachtění na katamaránech hobie-cat, windsurfing, šnorchlování, relaxaci na pláži a mnoho dalšího.

Lázně. Pangulasian Island nabízí řadu asijských, evropských a tropických procedur zaměřených na tělo a obličej. Specialitou jsou tradiční filipínské masáže hilot.

Transfer Pangulasian Island Resort

Cesta letadlem z Manily na letiště El Nido - Palawan zabere přibližně 55 minut. Následuje cesta lodí z Lio airport El Nido na ostrov Pangulasian, která trvá 30 minut.

Map - Pangulasian Island Resort *****

Personal advice from DELUXEA na Filipíny to the hotel Pangulasian Island Resort *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Pangulasian Island Resort *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
 
Ing. Radka Urbánková
Ing. Radka Urbánková +420 724 730 013

Hotel reviews Pangulasian Island Resort *****

Podobný hotel

Flight connections na Filipíny

Ing. Radka Urbánková
Pangulasian Island Resort
„I have stayed at the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.