Nejžádanější golfové hotely v zahraničí

Choose a hotel

JA Jebel Ali Beach Hotel
*****

Dubai

Ráj odpočinku, ale i exkluzivních aktivit. Jeden z mála plážových hotelů v Dubaji nabízející all inclusive.

Golfová dovolená na míru v exotice

Other Destinations

Sezóna po celý rok

Vyznáváte styl zelených trávníků, bílých pólo triček a nebesky modrého nebe? My Vám k těmto obrazům můžeme přidat ještě šepot palem, vroucí sluneční paprsky a nekonečné vody oceánu. I tak může vypadat prostředí, které obklopuje golfové hřiště. V Indickém oceánu nebo Dubaji golfová sezóna nikdy nekončí. Golfoví nadšenci zde najdou nejen sportovní zážitky, ale i dokonalou dovolenou.

Kvalitní hřiště

Zařídíme Vám hru na těch nejznámějších hřištích. Zahrajete si na místech, kde často soutěží hvězdy evropské PGA tour. Zážitek z odehraného kola Vám zpříjemní perfektní tréninková centra, zapůjčení buggy, vybavené golf shopy nebo pětihvězdičkové restaurace. Ať už vyrazíte do Dubaje na noční golf, nebo se během své golfové dovolené budete kochat výhledem do krajiny na Mauríciu či Seychelách, budete nadšení.

Golfem to nekončí

Ve kterých destinacích se dovolená snů spojuje se zeleným horizontem? V písečné Dubaji, ale i na zeleném Mauríciu. Několik jamek nabízí i Maledivy či Seychely. Golfová dovolená ale není jen o hře. Můžete navštívit luxusní restaurace, podniknout mnoho výletů do přírody nebo vyrazit na nákupy. Sami si zvolíte, kolikrát se na golf vydáte, kolik zde strávíte času, nebo jaká hřiště navštívíte.


Mohlo by Vás zajímat

Destinace

Toužíte zažít atmosféru profesionálního turnaje na vlastní kůži? Pozorovat při hře ty nejlepší z nejlepších?

More info

Výběr hřiště

Podívejte se, jaká hřiště najdete v našich oblíbených destinacích. Vyberte si z mnoha resortů dle náročnosti nebo země, kde budete trávit dovolenou.

More info


We traveled the destination. We will provide you with personal advice.