Máte malé miminko a zvažujete cestu do exotiky? 

My jsme si cestu na Maurícius s 8 měsíčním miminkem právě vyzkoušeli. A můžeme ji jen doporučit. Většina luxusních hotelů na Mauríciu poskytuje pobyt do 12 let zdarma. Pokud se ubytujete v jednom z nejoblíbenějších hotelů Beachcomber, tak jako jsme bydleli my, budete mít na pokoji připravenou dětskou postýlku, přebalovací pult, nočník, vaničku, stupátko k umyvadlu i sterilizátor lahví. 

Cesta letadlem s leteckou společností Emirates

Rozhodli jsme se pro let s jednou z předních leteckých společností, Emirates, se zastávkou v Dubaji. Děti do 2 let neplatí za svou letenku. Sdílí sedadlo s rodiči a platí pouze malou částku za letištní poplatky. Letadlo je vybaveno několika potřebnými věcmi pro cestování s miminkem. Letušky dětem nabídnou ovocné a zeleninové přesnídávky, umělé mléko a hračky. Na vyžádání vydají také dětské menu. Máte-li s sebou další jídlo a pití pro miminko, můžete požádat o jejich ohřátí.

Děti do 2 let mohou taktéž využít bassinet, ve kterém se během letu pohodlně vyspí. Během celého letu se personál stará o to, aby Vaše cesta byla co nejjednodušší. 

 

Přestup v Dubaji

Při mezipřistání v Dubaji jsme si mohli trochu odpočinout. Letiště v Dubaji je obrovské a nabízí spoustu možností k relaxaci a občerstvení. Maminky mohou využít kojící místnosti.

Transfer na Mauríciu

Po příletu na Maurícius nás vyzvedl transfer i s dětskou autosedačkou, po předchozí domluvě si můžete vyžádat i vajíčko. Po hodinové cestě autem jsme dorazili do resortu Trou aux Biches v severní části ostrova. 

 

Strava pro miminko v resortu Trou aux Biches

Ihned po příjezdu do resortu jsme byli ubytovaní v pokoji Beachfront Senior Pool Suite. Nahlásili jsme, jaké jídlo mají našemu miminku každý den připravit a personál jej následně v daný čas každý den přinesl na pokoj. V á la carte restauracích Vám na oběd i večeři rádi připraví dětské menu. Pokud si nevyberete z nabídky jídel, můžete požádat o cokoliv jiného. V bufetové restauraci jistě vyberete také z jídel, které budou chutnat i Vašemu děťátku.

Nádherné písčité pláže v celém resortu

My jsme trávili většinu času v bazénech i oceánu. Využívali jsme náš soukromý bazén, ale také několik bazénů v rámci celého resortu. Na plážích je krásně jemný písek, vhodný pro dětské nožičky i ručičky. Vstup do oceánu je pozvolný, také ideální pro menší děti. 

Babysitting

Je Vaše miminko mladší jednoho roku? Během pobytu využijte placené služby babysittingu a odpočiňte si na procedurách v luxusním spa nebo na pláži! Od 1 do 3 let je k dispozici zdarma hlídání dětí v dětském koutku.

Chcete zažít relaxační rodinnou dovolenou v exotice? Cestujte ihned!

 

We traveled the world. We will give you our personal advice.