Thornybush Game Lodge *****

South African Republic

Exklusivní, romantické privátní safari.

We
personally
stayed at the hotel

Hotel Thornybush Game Lodge *****

Location South African Republic | Show map
Specialists who
stayed in the hotel

Description of Thornybush Game Lodge ***** South African Republic

V těsné blízkosti rozsáhlého národního parku Kruger, ve slavné přírodní rezervaci Thornybush, se nachází chlouba společnosti Collection, pětihvězdičkový resort Thornybush Game Lodge. Ten poskytuje ideální ubytování pro malé skupiny, svatby v buši, významné oslavy narozenin i obchodní jednání.

Zatímco velikost resortu vybízí k pořádání společenských akcí, uspořádání samostatných luxusních apartmá zajišťuje soukromí a ničím nerušené prostředí pro páry a menší skupiny. Ať už jste dvojice toužící po exkluzivním, romantickém, privátním safari, rodina hledající zábavu pro své ratolesti či společnost s rozmanitými požadavky, Thornybush splní všechny vaše sny.

V resortu naleznete též konferenční centrum a nejmodernější nově vybudované spa centrum, které je třešničkou na dortu pro všechny náročné hosty.

Read more  Make an enquiry

Room types

Luxury Suites

Luxury Suites (celkem 18) poskytují výhled na řeku Monwana a na okolní přírodní krásu. Kromě ložnice s obývacím prostorem mají luxusní koupelnu s vanou a sprchou...

Family Suites

Family Suites (celkem 2) zahrnují větší prostor a kromě manželské postele nabízejí navíc pohovku, na které se mohou pohodlně vyspat dvě děti. Obě suity mají vlastní terasu a bazén...

Gastronomy and hotel restaurants

I uprostřed africké savany začíná den snídaní. Ta se podává od 8:30 do 10:30. Delikátní oběd je servírován vždy v 13:30. Po odpoledním safari následuje čaj, který se může protáhnout až do večerního sledování jedinečných nočních druhů. Po návratu vás očekává delikátní tří chodové menu, které si můžete vychutnat v buši, v chatě či altánku. Před zaslouženým spánkem a přípravě na další dobrodružství, se hosté mohou spřátelit nad sklenkou vybraného koňaku, jednou destilovaného nebo doutníku u ohně.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 
Specialista na Jihofrickou republiku - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Jihoafrickou republiku se specializujeme od roku 2008 a destinaci známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Jihoafrickou republiku opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate Vám zavoláme ohľadom zhodnotenia poskytnutých služieb.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte je konečná a kompletní - tedy žádné přirážky a skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of Thornybush Game Lodge

Thornybush Game Lodge nabízí ubytování ve stylových klimatizovaných suitách s rozsáhlými obývacími prostory a výhledy na Monwana River. K dispozici je 18 suit, 2 pro rodiny. Celkem suity ubytují maximálně 40 osob. Suity se nacházejí v nízkých domcích s doškovou střechou, které krásně zapadají do okolní krajiny.

Každá suita má vlastní sociální zařízení, venkovní sprchu a venkovní terasu. Koupelny se mohou pochlubit velkými okny, ze kterých mohou hosté pozorovat okolní safari.

Standardní vybavení suit zahrnuje klimatizaci, telefon, mini-bar, trezor, oddělenou vanu a sprchový kout, venkovní sprchu, fén a příslušenství k přípravě čaje a kávy.

Hosté mohou využívat servis buzení, prádelny, bazénu, lázní, knihovny s přístupem k internetu, obchodu se suvenýry, dětského programu a hlídání dětí.

Room types

Luxury Suites

Luxury Suites (celkem 18) poskytují výhled na řeku Monwana a na okolní přírodní krásu. Kromě ložnice s obývacím prostorem mají luxusní koupelnu s vanou a sprchou. Venkovní prostory si hosté užijí díky terase. Osvěžení pod horkým sluncem zajišťuje venkovní sprcha.

Family Suites

Family Suites (celkem 2) zahrnují větší prostor a kromě manželské postele nabízejí navíc pohovku, na které se mohou pohodlně vyspat dvě děti. Obě suity mají vlastní terasu a bazén. Maximální kapacita těchto suit je 2 dospělí a 2 děti do 12 let.

Online price and discounts of Thornybush Game Lodge *****

Professional photo of Thornybush Game Lodge *****

Gastronomy and hotel restaurants Thornybush Game Lodge

I uprostřed africké savany začíná den snídaní. Ta se podává od 8:30 do 10:30. Delikátní oběd je servírován vždy v 13:30. Po odpoledním safari následuje čaj, který se může protáhnout až do večerního sledování jedinečných nočních druhů. Po návratu vás očekává delikátní tří chodové menu, které si můžete vychutnat v buši, v chatě či altánku. Před zaslouženým spánkem a přípravě na další dobrodružství, se hosté mohou spřátelit nad sklenkou vybraného koňaku, jednou destilovaného nebo doutníku u ohně.

Sport and wellness Thornybush Game Lodge *****

Thornybush Game Lodge nabízí jedinečné zážitky z exkluzivního safari v otevřených Land Roverech či pěšky. Soukromé rezervace jsou domovem mnoha druhů fauny i flóry: 147 druhů savců včetně “Velké pětky“, 114 druhů plazů, 507 druhů ptactva, 49 druhů ryb, 34 druhů obojživelníků a 336 druhů stromů. Rezervaci tvoří převážně otevřené savany a dokonalé klima téměř po celý rok. Není tedy pochyb, že si toto místo zamilujete.

Typický den na safari začíná již od východu slunce nad africkou buší. Po brzkém budíčku je servírována káva, čaj a suchary na hlavní terase s výhledem na řeku. Poté odjedete v otevřeném Land Roveru se zkušenými rangery a stopaři. Místní stopaři vás okouzlí znalostmi o léčivých bylinách a stromech a jejich využití, stejně jako svými příběhy z tradičního folklóru.

Jízdy probíhají vždy v závislosti na ročním období a v čase nejvhodnějším k pozorování zvěře. Obvykle to však bývá v časných ranních hodinách, jelikož v tu dobu vycházejí zvířata pro potravu. Můžete být vyzváni k sledování stop i zkoumání rostlin.

Po vzrušujícím stopování zvířat zastavíte v buši na kávu či čaj. Trochu si protáhnout nohy, vyčistit brýle a dopřát si studené ručníky v létě a horké v zimě. V zimě jsou hosté udržování v teple pomocí teplých dek a lahví s horkou vodou. Pokud zvolíte raději procházku, vydáte se po luxusní snídani na vybranou trasu, která bude odpovídat Vašim zájmům a kondici. Společnost vám bude dělat stopař a pro vaše bezpečí i ozbrojený ranger. Procházky poskytnou hostům větší šanci vidět některé z menších tvorů buše stejně jako možnost se naučit více o místě floře a fauně.

Po dni plném dobrodružství jistě přijde vhod relaxace v lázních. V nedávné době prošly lázně Thornybush kompletní proměnou a dnes se mohou pochlubit trojnásobnou rozlohou než dříve. Dvě terapeutky vám nabídnou velký výběr z lázeňských ošetření přímo v Thornybush Game Lodge i v blízkých táborech Chapungu a Nkelenga. Amani Spa, provozovatelé úspěšných wellness center včetně lázní Thornybush, Ivory Tree, Simbambili Game Lodge a Walkersons v Dullstroomu, nabízejí, spolu s nejmodernějším vybavením, osvědčené procedury i dokonale vyškolené terapeuty.

Children in the hotel Thornybush Game Lodge *****

Thornybush vítá na své půdě děti všech věků. Pro malé dobrodruhy je zde připraven program, který začíná už při příjezdu, kdy děti obdrží zábavný balíček. Děti se v průběhu svého pobytu mohou zúčastnit řady her, aktivit i safari. V lázních si mohou užít relaxační péči.

Pro děti je také možné domluvit hlídání za poplatek a k dispozici je i dětské menu.

Map - Thornybush Game Lodge *****

Personal advice from DELUXEA do Jihoafrické republiky to the hotel Thornybush Game Lodge *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Thornybush Game Lodge *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

 
Bc. Petra Melková
The last inspection
Bc. Petra Melková +420 724 065 777

Hotel reviews Thornybush Game Lodge *****

Podobný hotel

Flight connections do Jihoafrické republiky

We traveled the world. We will give you our personal advice.