South African Republic

South African Republic

 

Jižní Afrika je kouzelná země plná kontrastů na jižním cípu afrického kontinentu. Její pobřeží je omýváno vodami Atlantiku a Indického oceánu a kromě nedotknutých přírodních krás zde na Vás čekají nádherné břehy, divoké safari, exotická města, nekonečné vinohrady, bohatá historie a luxus. Zažijete tady neopakovatelné zážitky a výjimečnou atmosféru.

Klima - Země má subtropické podnebí a je ideální jako únik do tepla před naší středoevropskou zimou. Nejteplejší období je od prosince do února a nejvíc srážek spadne na východním pobřeží. Dny bývají slunečné a teplé i v zimním období.

Víza - Držitelé všech druhů cestovních dokladů ČR, kteří do JAR cestují za turistickým či obchodním účelem, nepotřebují na pobyt do 90 dnů vízum.

Doprava - Je vyžadován mezinárodní řidičský průkaz. V Jihoafrické republice se jezdí po levé straně vozovky a cestovní infrastruktura je na poměrně dobré úrovni, přičemž všechna velká města jsou spojena kvalitními dálnicemi. Letecké spojení je pravidelné, protože do Johannesburgu letají pravidelné linky z více evropských letišť. Do J.A.R. je možné přicestovat i po moři, mezinárodní přístavy jsou například v Kapském městě nebo v Port Elizabeth.

 jar-novy-web-007.jpg
 

 

We traveled the world. We will give you our personal advice.