Coral Sands *****

Bahamy
Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Coral Sands *****

Lokalita Bahamy | Zobrazit mapu

Popis hotelu Coral Sands ***** Bahamy

Rájem na zemi by se dal nazvat malý ostrov Harbour Island v Atlanském oceánu, který je součástí souostroví Bahamy. Harbour Island je znám pro růžově zbarvený písek na kouzelných plážích rozprostírajících se po celé východní části ostrova. Ostrov je vzdálen pouhých 55 minut od Miami a od nejbližšího letiště North Eleuthera International ho dělí pouhých 20 minut (při kombinaci jízdy autem a lodí).

Na ostrově Harbour Island se nachází butikový hotelový rezort Coral Sands, který v nedávné době prošel rekonstrukcí. Před hotelem se rozprostírá nádherná pláž, která se často objevuje mezi pěti nejkrásnějšími plážemi světa. Pláž vede do pohádkového tyrkysového oceánu.

Stylový hotelový rezort nabízí 33 pokojů a suit ve dvou hotelových budovách. Dále hotel nabízí několik úžasných plážových chatek a nově i bungalovů.

Hotel se nachází pouhých 5 minut od jediného města na ostrově, města Dunmore Town, které ztělesňuje typickou karibskou kulturu plnou domků pastelových barev a bílých plotů. To vše je ve měste doplněno nedotčenou přírodou, hrstkou hotelů, restaurací, butiků a uměleckých galerií.

V hotelu mimojiné naleznete knihovnu nebo herní místnost s kulečníkem a TV. Samozřejmostí je hotelový bazén, který je vyhřívaný. Hotel nabízí slunečníky, plážové osušky a doplňky na nemotorizované vodní sportovní aktivity (např. kajak nebo paddleboard). U hotelu se nachází také osvětlený tenisový kurt.

V hotelu naleznete restauraci Terrace vedenou věhlasným šéfkuchařem a plážový bar. V nabídce je také dětské menu.

Coral Sands a celý ostrov Harbour Island oplývá nádhernou přírodou a scenériemi, a proto je také častým cílem pro konání různých oslav či svateb.

 

Lokalita: Harbour Island, Bahamy

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Coral Sands

Hotel Coral Sands se nachází na jedné z nejkrásnějších bahamských pláží. Hledáte-li klid a odpočinek v péči profesionálů a na zcela unikátním místě, pak je hotel Coral Sands skvělou volbou právě pro Vás. Hotel jsme navštívili osobně, zeptejte se nás na naše doporučení.

Nabídka pokojů

Standard (Garden View ) Room

Tyto pokoje se nachází v renovované budově Arawak. Moderní interiéry pokojů byly navrženy známou designérkou. V pokoji naleznete velkou manželskou postel a úchvatnou koupelnu...

Premier Standard Room With Balcony

Jednoduše elegantně zařízené pokoje Premier nabízí mimojiné balkón s nádherným výhledem na oceán...

Ocean View Standard Rooms With Balcony

V tomto elegantním pokoji s jednoduchým vybavením, výhledem na oceán a posezením na balkóně určitě strávíte bezvadnou dovolenou. Pokoje se nachází v budově Arawak...

Ocean View Suite With Balcony

Tyto suity s balkónem a výhledem na oceán se nachází v nově renovované Arawak budově. Těšit se tak můžete na nové moderní prostředí se zachovanými klasickými prvky...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace Terrace

Hotelová restaurace Terrace je považována za jednu z nejlepších na Bahamách. Cenami ověnčený šéfkuchař připravuje se svým týmem kulinářský zážitek, který se snaží o to, abyste se na toto místo rádi vraceli. Pochutnejte si tedy na připravených specialitách u snídaně či večeře s vyhlídkou přes bazén až na oceán. Restaurace nabízí také dětské menu a excelentní vína.

Beach Bar

V hotelovém komplexu se také nachází plážový bar „Beach Bar“ s výhledem na pláž a nekonečný oceán. Šéfkuchař tohoto baru připravil hvězdné menu zahrnující burgery, pizzy, sendviče a saláty, které si můžete dopřát na oběd nebo večeři. V nabídce je také dětské menu. Menu je doplněno o výběr kvalitních vín a koktejlů.

Kategorie a vybavení pokojů Coral Sands

Pokoje a suity se nacházejí ve dvou hotelových budovách – budově Lucaya a budově Arawac. Budova Lucaya je obklopena cestičkami na pláž a tropickými zahradami. Budova Arawak je původní hotelová budova, která ale nabízí nově renovované pokoje. V této budově se také nachází herní místnost a restaurace Terrace.

Všechny pokoje, suity a chatky nabízí následující vybavení a služby: luxusní povlečení, bezplatná wi-fi, plochá HD TV, dokovací stanice pro iPod, telefon, klimatizace, lehké župany, fén, žehlička a žehlící prkno, trezor, minilednice, slunečník a úklidová služba dvakrát denně.

Nabídka pokojů

Standard (Garden View ) Room

Tyto pokoje se nachází v renovované budově Arawak. Moderní interiéry pokojů byly navrženy známou designérkou. V pokoji naleznete velkou manželskou postel a úchvatnou koupelnu. Některé pokoje disponují také balkónem.

Premier Standard Room With Balcony

Jednoduše elegantně zařízené pokoje Premier nabízí mimojiné balkón s nádherným výhledem na oceán. Pokud si žádáte vícero ložnic, je možné tyto pokoje spojit se suitou „Premier Ocean View Suite“.

Ocean View Standard Rooms With Balcony

V tomto elegantním pokoji s jednoduchým vybavením, výhledem na oceán a posezením na balkóně určitě strávíte bezvadnou dovolenou. Pokoje se nachází v budově Arawak.

Ocean View Suite With Balcony

Tyto suity s balkónem a výhledem na oceán se nachází v nově renovované Arawak budově. Těšit se tak můžete na nové moderní prostředí se zachovanými klasickými prvky.

Premier Ocean View Suite With Balcony

K většímu pohodlí a dovolené strávené v dostatečném prostoru slouží tyto premiérové suity nabízející dva balkóny, ložnici, pohodlný obývací prostor a možnost kombinace s „Premier Standard Room“.

Junior Suite Partial Ocean View With Terrace

Tato suita se nachází v budově Lucaya a nabízí z přilehlé terasy částečný výhled na oceán. Starší vybavení suity má své kouzlo, styl i historii. Ve suitě naleznete velkou manželskou postel, rozkládácí dvojpohovku, křeslo a stůl.

Master Suite 1 Bedroom 1 Bathroom Partial Ocean View With Terrace

Velmi prostorná suita se dvěmi pokoji se nachází v budově Lucaya a je obklopena terasou s částečným výhledem na oceán. Disponuje jednou ložnicí s velkou manželskou postelí, obývacím pokojem s pohovkou a koupelnou.

The Garden View Bungalow (Nové v roce 2017!)

Od roku 2017 je nově v nabídce také šest bungalovů, které jsou rozprostřeny mezi dvě oddělené budovy. Tři bungalovy pod jednou střechou jsou obklopeny bujnou přírodou místních zahrad. V každém bungalovu je jedna ložnice s manželskou postelí. V koupelně se nachází sprchový kout. Každý bungalov má vlastní zařízenou terasu.

One Bedroom Oceanfront / Ocean View Cottages

V chatkách s jednou ložnicí se úžasně prolíná luxus a klid pro dokonalý odpočinek s dechberoucím výhledem na oceán. V chatce naleznete ložnici s velkou manželskou postelí s paměťovou matrací a dále TV se zabudovaným DVD, křeslo vhodné ke čtení knih, šatnu, lednici, kávovar a konvici na čaj. V koupelně se nachází samostatně stojící vana s romantickým osvětlením a sprchový kout. Wc je oddělené. Ve venkovním prostoru naleznete terasu s židlemi i lehátky a venkovní sprchu. V těchto chatkách je možné ubytovat až tři osoby. Chatky typu „Oceanfront“ se nachází přímo na pláži, chatky typu „Ocean View“ o něco dále od pláže.

Two Bedroom Two Bathroom Oceanfront Cottages

Tyto chatky jsou prostorné a luxusně zařízené v koloniálním stylu. Nabízí dvě ložnice, dvě designové koupelny a obývací prostor. Chatky jsou vhodné pro rodiny nebo společně cestující přátelé.

Beach House

Beach House představuje moderní a designové místo ke strávení luxusní dovolené. Samostatně stojící budova, ve které naleznete dvě ložnice, má přímý přístup na pláž. V ložnici s dechberoucím výhledem na oceán se nachází velká manželská postel s paměťovými matracemi. Dále Beach House disponuje prostorným obývacím pokojem. V koupelně naleznete sprchový kout i samostatně stojící vanu.

Sea Oats

Stylový apartmán Sea Oats nabízí ubytování v klasickém karibském stylu přímo na pláži. V apartmánu se nachází obývací prostor, kuchyň s jídelnou, šatna a dvě ložnice s velkou manželskou postelí s paměťovými matracemi doplněné o designové koupelny. V koupelně naleznete samostatně stojící vanu s romantickým osvětlením a sprchový kout. Okolo apartmánu se nachází zahrada, terasa s židlemi i lehátky a venkovní sprcha.

Private home

Stylová vila Carissa se může během vaší dovolené stát snovým domovem. Příjemně zařízená a zasazená do kouzelné bujné zahrady sousedí s chatkou pro hosty s jednou ložnicí a koupelnou. Samotná vila nabízí 3 ložnice a 3 koupelny a vše, co k úžasné dovolené potřebujete (vlastní pláž, bazén, restauraci, bar, úklidovou a pokojskou službu, apod.).

Pláž a moře

U hotelu se rozprostírá nádherná pláž s růžovým pískem, která se často objevuje mezi pěti nejkrásnějšími plážemi světa. Pláž vede do tyrkysově zbarveného oceánu.

Hotel nabízí slunečníky, plážové osušky a doplňky na nemotorizované vodní sportovní aktivity (např. kajak nebo paddleboard). 

Online cena a slevy Coral Sands *****

Profi foto hotelu Coral Sands Hotel *****

Naše foto hotelu Coral Sands Hotel *****

Gastronomie a hotelové restaurace Coral Sands

Restaurace Terrace

Hotelová restaurace Terrace je považována za jednu z nejlepších na Bahamách. Cenami ověnčený šéfkuchař připravuje se svým týmem kulinářský zážitek, který se snaží o to, abyste se na toto místo rádi vraceli. Pochutnejte si tedy na připravených specialitách u snídaně či večeře s vyhlídkou přes bazén až na oceán. Restaurace nabízí také dětské menu a excelentní vína.

Beach Bar

V hotelovém komplexu se také nachází plážový bar „Beach Bar“ s výhledem na pláž a nekonečný oceán. Šéfkuchař tohoto baru připravil hvězdné menu zahrnující burgery, pizzy, sendviče a saláty, které si můžete dopřát na oběd nebo večeři. V nabídce je také dětské menu. Menu je doplněno o výběr kvalitních vín a koktejlů.

Sport a wellness hotelu Coral Sands Hotel *****

Vzhledem ke stylovému prostředí hotel nenabízí mnoho sportovních aktivit. Nicméně v hotelové herní místnosti si můžete zahrát kulečník nebo se potrápit na osvětleném tenisovém kurtu. Pobavit se také můžete při nemotorových vodních sportech jako např. kajak nebo paddleboard.

Děti v hotelu Coral Sands Hotel *****

Hotel nabízí dětské menu jak v restauraci, tak i v plážovém baru. Děti do 2 let mají pobyt v tomto hotelu zdarma.

Mapa - Coral Sands *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Bahamy do hotelu Coral Sands *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Coral Sands *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Coral Sands *****

Letová spojení na Bahamy

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.