JA Ocean View Hotel *****

Dubai

Luxusní hotel s krásným výhledem na Arabský záliv a The Palm Jumeirah

Osobně
jsme
bydleli

Hotel JA Ocean View Hotel *****

Hodnocení 9 Hodnotí 6 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Dubai, Dubaj, Jumeirah | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Výhled na moře ve všech pokojích 5* hotel přímo u pláže i Mariny Moderní a svěží design
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu JA Ocean View Hotel ***** Dubai

JA Ocean View Hotel je pětihvězdičkový hotel, který se nachází u přímořské promenády The Walk v rezidenční části Jumeirah Beach. Pyšní se skvostným výhledem na Arabský záliv a The Palm Jumeirah.

Všech 334 pokojů a apartmá nabízí výhled na moře, který si můžete vychutnat buď z balkonu, nebo přímo z pokoje. Ve všech pokojích je též televize s plochou obrazovkou a nabízí mnoho mezinárodních satelitních kanálu, z kterých si určitě vybere každý host. V nabídce je i několik pokojů, které jsou vzájemně propojeny a jsou tedy ideálním řešením pro rodiny s dětmi.

Hotel má pět restaurací a barů. Pro návštěvníky, kteří jsou ubytováni v suitách nebo v pokojích typu Club je k dispozici i luxusní salonek.

K hotelové výbavě patří také plavecký bazén s nastavitelnou teplotou a krásným výhledem na moře, lázně, klub zdraví, vířivka, parní lázeň a sauna.

Hosté si také mohou užít veřejnou pláž, která se nachází jen pár kroků od hotelu, anebo naskočit na bezplatnou kyvadlovou dopravu a zajet si na soukromou pětihvězdičkovou pláž, která se nachází u JA Jebel Ali Golf Resortu.

Obchodní cestující mohou využít dvě plně vybavené zasedací místnosti s přirozeným denním světlem. Po náročných poradách si mohou odpočinout na speciálním zastíněném balkonu.

Hotel je vzdálen 5 – 10 minut od Dubai Marina, stejná vzdálenost jej dělí i od Dubai Media City, Dubai Internet City a Knowledge Village. Za třicet minut jízdy se dostanete na mezinárodní letiště v Dubaji. 70 minut jízdy vás bude dělit od letiště v Abu Dhabi.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Sea View Room

Sea View Room

Sea View Rooms (39 m²)nabízí výhled na Arabský záliv a The Palm Jumeraih. Pokoj může ubytovat dva dospělé a dvě děti do 12 let...

Superior Sea View Room

Superior Sea View Room

Superior Sea View Rooms (39 m²) též nabízí výhled na Arabský záliv a The Palm Jumeraih a mohou zde být ubytováni až dva dospělí a dvě děti do 12 let...

Club Sea View Room

Club Sea View Room

Club Sea View Rooms (39 m²) disponují přístupem do luxusního salonku Executive Lounge, který se nachází ve dvacátém čtvrtém patře a dalšími výhodami, které s tímto typem pokoje souvi..

Sea View Junior Suite

Sea View Junior Suite

Sea View Junior Suites (55 m²)nabízí krásný výhled na Arabský záliv a The Palm Jumeraih. Navíc mají hosté ubytovaní v těchto apartmánech přístup k luxusnímu salonku Executive Lounge, ..

Gastronomie a hotelové restaurace

V hotelu je šest licencovaných restaurací a barů s mezinárodní kuchyní.

Girders Sports Bar představuje sportovní bar v britském stylu. Je to jediné místo pro sledování sportu na The Walk. Čeká tu na vás obří obrazovka, venkovní terasa a skvělé jídlo a pití.

Girders Garden je venkovní restaurace, kde si užijete sport, dobré jídlo i živou zábavu.

Caffé Via nabízí službu „Grab & Go“. Servírují se zde čerstvé pizzy a italská káva. Otevřeno má 24 hodin denně. Interiéry dýchají příjemnou atmosférou, která vás dokonale uvolní.

Le Rivage je restaurace známá pro své bohaté tematické all-inclusive pozdní snídaně (indické, francouzské, britské a marocké). Nabízí i živé vaření a prémiové nápoje.

Relaxace u bazénu s melodiemi písní od našich DJ. Bohaté koktejly a dobře připravené vodní dýmky. To je The Deck.

Hosté ubytovaní v pokojích a suitách Club si mohou zajít do Coral Lounge. Každý den si tu můžete dopřát snídani, odpolední čaj a lehké občerstvení. Večer se můžete těšit na tapas menu.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů JA Ocean View Hotel

JA Ocean View Hotel nabízí:

 • 334 pokojů a apartmánů rozložených ve 25 patrech hotelu
 • 153 propojených pokojů, které jsou ideální pro větší rodiny
 • 5 různých typů pokojů, z nichž každý nabízí výhled na moře z balkonu
 • 2 pokoje, které se nachází v pátém patře pro hosty se speciálními potřebami
 • pokoje jsou přístupné z prostorných chodeb, které jsou zality denním světlem

 

Salonek Executive Lounge

Je situován ve dvacátém čtvrtém patře s výhledem na Arabský záliv. Přístup je omezen  (k dispozici pouze pro hosty ubytované v apartmánech nebo v pokojích typu Club.

Služby: personalizovaný check-in a check-out od 6:30 do 23:00, welcome drink při příjezdu, snídaňový servis každý den od 6:30 do 11:00 v salonku nebo v restauraci, odpolední občerstvení je k dispozici od 15:00 do 17:00, večerní posezení s vybranými alkoholickými i nealkoholickými nápoje je k dispozici každý den během happy hour od 18:00 do 20:00, Coral Bar je otevřen až do 23:00, poslední objednávky jsou ve 22:30. Všechny objednávky mimo happy hour budou zaúčtovány zvlášť, jedna hodina používání zasedací místnosti v konferenčním centru zdarma (záleží však na dostupnosti)

K dispozici je čaj, káva, minerální voda, džusy a nealkoholické nápoje během dne zdarma, denní tisk a časopisy, bezplatné připojení k internetu skrze WiFi, bezplatné služby prádelny, denně až tři kusy oblečení, rozšířené služby pro hosty ubytované v apartmánech nebo v pokojích typu Club

Nabídka pokojů

Sea View Room

Sea View Room

Sea View Rooms (39 m²)nabízí výhled na Arabský záliv a The Palm Jumeraih. Pokoj může ubytovat dva dospělé a dvě děti do 12 let. Ke každému pokoji náleží balkon s překrásným výhledem na moře. V základní výbavě je velkoplošná televize s bohatou nabídkou mezinárodních programů a WiFi. Pokoje tohoto typu jsou umístěny v pátém až čtrnáctém patře a hosté si mohou vybrat, zda mají zájem o jednu manželskou postel velikosti king, anebo dvě oddělené postele. V případě dítěte do 12 let si hosté mohou vybrat mezi rozkládací pohovkou a přistýlkou.

Superior Sea View Room

Superior Sea View Room

Superior Sea View Rooms (39 m²) též nabízí výhled na Arabský záliv a The Palm Jumeraih a mohou zde být ubytováni až dva dospělí a dvě děti do 12 let. Najdete zde stejné vybavení jako u pokojů Sea View Rooms. Pokoje jsou umístěny ve vyšších patrech než klasické Sea View Rooms, tedy od 15. do 20. patra a nabízejí tak lepší výhled na záliv.

Club Sea View Room

Club Sea View Room

Club Sea View Rooms (39 m²) disponují přístupem do luxusního salonku Executive Lounge, který se nachází ve dvacátém čtvrtém patře a dalšími výhodami, které s tímto typem pokoje souvisí. I tyto prostorné pokoje nabízí výhled na Arabský záliv a The Palm Jumeraih a mohou zde být ubytováni až dva dospělí a dvě děti do 12 let. Nabízejí stejné vybavení jako u pokojů typu Sea View Rooms. Hosté si mohou vybrat mezi manželskou postelí velikosti king a dvěma oddělenými postelemi. V případě dětí do 12 let si mohou hosté zvolit mezi rozkládací pohovkou a přistýlkou.

Sea View Junior Suite

Sea View Junior Suite

Sea View Junior Suites (55 m²)nabízí krásný výhled na Arabský záliv a The Palm Jumeraih. Navíc mají hosté ubytovaní v těchto apartmánech přístup k luxusnímu salonku Executive Lounge, který se nachází ve dvacátém čtvrtém patře. V těchto apartmánech mohou být ubytovány dvě dospělé osoby a dvě děti do 12 let. Prostorná koupelna je vybavena samostatnou vířivou vanou jacuzzi a sprchovým koutem s dešťovou sprchou. Hosté si opět mohou vybrat mezi manželskou postelí velikosti King a dvěma oddělenými postelemi. U dětí do 12 let lze volit mezi rozkládací pohovkou a přistýlkou.

Family One Bedroom Suite (75 m²)

Family One Bedroom Suite (75 m²)

Family One Bedroom (75 m²)Suites se skládají z velké ložnice, obývacího prostoru, vlastní koupelny, koupelny pro hosty a dvou balkonů. Hosté mají přístup k luxusnímu salonku Executive Lounge. Oba balkony nabízejí krásný výhled na Arabský záliv a The Palm Jumeraih. V těchto apartmánech mohou být ubytovány dvě dospělé osoby a dvě děti do 12 let. Koupelny jsou vybaveny samostatnou vířivou vanou jacuzzi a sprchovým koutem s dešťovou sprchou. Tyto apartmány jsou umístěny ve dvacátém prvním až dvacátém pátém patře.

Ain Dubai View Room

Ain Dubai View Room

Ain Dubai View Room (39 m²)nabízí výhled na Vyhlídkové kolo Ain Dubai. Pokoj může ubytovat dva dospělé a dvě děti do 12 let. Ke každému pokoji náleží balkon s překrásným výhledem. Ve výbavě je velkoplošná televize s bohatou nabídkou mezinárodních programů a bezplatné WiFi. Pokoje mohou nabídnout postel o velikosti king, anebo dvě oddělené postele. V případě dítěte do 12 let si hosté mohou vybrat mezi rozkládací pohovkou a přistýlkou.

Pláž a moře

Hotel disponuje přístupem na veřejnou pláž, hosté také mohou využívat pláž u sesterského hotelu Jebel Ali Resort, která je nedaleko.

Online cena a slevy JA Ocean View Hotel *****

Profi foto hotelu JA Ocean View Hotel *****

Naše foto hotelu JA Ocean View Hotel *****

Gastronomie a hotelové restaurace JA Ocean View Hotel

V hotelu je šest licencovaných restaurací a barů s mezinárodní kuchyní.

Girders Sports Bar představuje sportovní bar v britském stylu. Je to jediné místo pro sledování sportu na The Walk. Čeká tu na vás obří obrazovka, venkovní terasa a skvělé jídlo a pití.

Girders Garden je venkovní restaurace, kde si užijete sport, dobré jídlo i živou zábavu.

Caffé Via nabízí službu „Grab & Go“. Servírují se zde čerstvé pizzy a italská káva. Otevřeno má 24 hodin denně. Interiéry dýchají příjemnou atmosférou, která vás dokonale uvolní.

Le Rivage je restaurace známá pro své bohaté tematické all-inclusive pozdní snídaně (indické, francouzské, britské a marocké). Nabízí i živé vaření a prémiové nápoje.

Relaxace u bazénu s melodiemi písní od našich DJ. Bohaté koktejly a dobře připravené vodní dýmky. To je The Deck.

Hosté ubytovaní v pokojích a suitách Club si mohou zajít do Coral Lounge. Každý den si tu můžete dopřát snídani, odpolední čaj a lehké občerstvení. Večer se můžete těšit na tapas menu.

Aktivity

Volnočasové aktivity v hotelu JA Ocean View Hotel zahrnují:

 • Přístup na Jumeraih Beach Residence veřejnou pláž (okamžitý přístup přes schody u bazénu)
 • Plážové rohože, slunečníky a plážové ručníky k dispozici u bazénu pro použití na pláži
 • Bazén s ovládáním teploty a výhledem na moře ve třetím patře hotelu

Sport a wellness hotelu JA Ocean View Hotel *****

V Hotelu také najdete klub zdraví s vířivkou, saunou, parní lázní a šatnou ve třetím patře hotelu:

 • Lázeňské a kosmetické procedury, masáže a ošetření celého těla. Čtyři léčebné pokoje a čtyři ordinace ve třetím patře hotelu
 • Kosmetický salon nabízející péči o vaše vlasy a nehty
 • Plně vybavenou tělocvičnu s kardiovaskulárním vybavením
 • Bezplatnou kyvadlovou dopravu do hlavních nákupních středisek

Děti v hotelu JA Ocean View Hotel *****

CoolZone je dětský klub, který je otevřen pro malé hosty ve věku od tří do dvanácti let. Nabídka zábavných aktivit zahrnuje tanec, PlayStation a Nintendo Wii hry, umění a řemesla, malování na skořápky, kvízy, malování na obličej, umění z písku, deskové hry, apod.

Mapa - JA Ocean View Hotel *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu JA Ocean View Hotel *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem JA Ocean View Hotel *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2021
Ing. Pavlína Zbořilová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recenze hotelu JA Ocean View Hotel *****

Factsheet

Letová spojení do Dubaje

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.