Lomani Island Resort ****

Fidži

Milujete-li Fiji, zamilujete se i do Lomani

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Lomani Island Resort ****

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Malolo Lailai Islands | Zobrazit mapu
Strava Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Ráj pod majestátními kokosovými palmami Klidná a romantická atmosféra Krásné plážové prostředí a podmořský svět
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Lomani Island Resort **** Fidži

Na krásném ostrově v obklopení křišťálově čistých vod, bílých plíží a svěžích kokosových palem najdete resort Lomani Island, který si doslova zamilujete na první pohled. Ne nadarmo se slovo „lomani“ v místním domorodém jazyce překládá jako „láska“.

Úžasné prostředí ostrova Malolo Lailai, který je druhým největším ostrovem v souostroví Mamanuca vytváří ideální zázemí pro romantickou dovolenou ve dvou. Resort je určen pouze pro dospělé, což zaručuje opravdový klid a soukromí. Můžete si vybrat ze stylového ubytování v podobě suit a tradičních vilek „bure“ poblíž pláže, kde si budete připadat téměř jako na vlastním ostrově. Kulinářské zážitky vám pak přinese hlavní hotelové restaurace a bar.

Objevte unikátní krajinu Fiji s dechberoucím podmořským světem během potápění či šnorchlování, nebo se vydejte za dorbrodužství při surfování, poznávání okolních ostrovů, vodním lyžování, túrách do přírody, parasailingu a mnohých dalších aktivitách. Lomani Island Resort nabízí také lázně s otevřenými prostory pro dokonalý wellness zážitek.

Křišťálově čistá voda omývající pobřeží u resortu je plná tropického podmořského života a četných korálů. Ostrov se jakožto bývalá kokosová plantáž pyšní stovkami majestátních kokosových palem, mezi kterými vyrůstají plumérie, ibišky a další místní rostliny. Lomani Fiji Resort je ideální místo pro všechny, kteří hledají totální relaxaci.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Lomani Island Resort

Pokud hledáte opravdu klidné místo k relaxaci a trávení dovolené ve dvou, pak je hotel Lomani Island Resort ideální volbou. Doporučujeme jej všem, kteří touží po soukromí a romantické atmosféře jen 50 minut lodí od přístavu na pevnině. Najdete zde tři kategorie ubytování, z nichž ideální prostory pro páry představují plážové vilky (s bazénem či bez bazénu) – tzv. Beach Bure.

Pláž je zde úchvatná – světlý jemný písek, kokosové palmy a nedaleký korálový útes představují skvělou kombinaci pro poznání pravého Fiji. Určitě oceníte také plážovou restauraci Flame Tree s tradiční i mezinárodní kuchyní.

Celkově resort Lomani působí opravdu klidným dojmem a není zde možné očekávat nějakou živelnou atmosféru. Tu hosté mohou zažít v sousedním sesterském resortu Plantation Island Resort, jehož zázemí mohou taktéž využívat. Samozřejmostí je pak nabídka volnočasových aktivit jako kajaky, fitness, výlety apod.

 
Ing. Ondřej Světlík
Poslední inspekce hotelu
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Deluxe Suite

Deluxe Suite

Nedávno zrenovované Deluxe Suites (70 m²) jsou umístěny ve dvoupatrových budovách se skvělým výhledem přes zahradu směrem k moři...

Hibiscus Suite

Hibiscus Suite

Suity Hibiscus byly taktéž nedávno zrekonstruovány a jsou situovány v přízemních vilkách s ložnicí s manželskou postelí a obývacím prostore...

Beachfront Bure

Beachfront Bure

Beachfront Bures (65 m²), neboli plážové vilky, stojí jen pár kroků od bílé písečné pláže. Každé luxusní bure je zařízeno mahagonovým nábytkem zhotoveným na míru...

Gastronomie a hotelové restaurace

Ať už chcete vyzkoušet tradiční fijijské pokrmy nebo si dopřát známé chutě západní kuchyně, restaurace a bar resortu Lomani se postarají o vaše kulinářské požadavky. Budete si moci pochutnat na americké snídani, vyzkoušet autentickou fijijskou kokodu nebo si pochutnat na fijijsko-indické kari. Všechny pokrmy jsou připravovány z čerstvých ingrediencí, místní produkce či velmi kvalitních dovážených surovin.

Flame Tree Restaurant

Vyzkoušejte rozmanitost chutí pacifické kuchyně s fidžijskými akcenty v plážové restauraci Flame Tree. V restauraci se podávají pokrmy z místních surovin a čerstvých mořských úlovků, ovoce a zelenina místní produkce nebo hovězí či jehněčí nejvyšší kvality. Šéfkuchař připravil dokonale vyvážené menu, ve kterém si každý najde svého favorita. Samozřejmostí jsou fijiské speciality, ale také klasický rib-eye steak, špagety s mořskými plody a mnohé další.

Lomani Bar

Koktejlový bar Lomani má na výběr spoustu lákavých nápojů jako například osvěžující mojito nebo piňacolada. Můžete si zde dát i výborná novozélandská a australská vína, francouzské šampaňské, místní i dovážená piva a destiláty.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Lomani Island Resort

Resort nabízí pouhých 30 suit a tradičních vilek „bure“ k pohodlnému ubytování během bezstarostné dovolené na Fiji. Deluxe Suites, Hibiscus Suites, Beachfront Bures a Beachfront Pool Bures poskytují hostům úžasné výhledy na oceán a všechny jsou situovány jen v rámci pár metrů od pobřeží. Tento resort určený pouze pro dospělé Vám poskytne dokonalé soukromí a klid, abyste si mohli užít romantický pobyt na Fiji.

Všechny kategorie ubytování jsou vybaveny postelí velikosti king, klimatizací, stropními ventilátory, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, TV a DVD přehrávačem, budíkem a dokovací stanicí pro iPod, župany, koupelnovými doplňky, mini-ledničkou, trezorem, žehličkou a žehlicím prknem. K dispozici budete mít i službu večerní rozestýlky.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Deluxe Suite

Deluxe Suite

Nedávno zrenovované Deluxe Suites (70 m²) jsou umístěny ve dvoupatrových budovách se skvělým výhledem přes zahradu směrem k moři. Každá suita se skládá ze samostatné ložnice s velkou postelí a komfortního obývacího prostoru. Navíc máte k dispozici privátní terasu nebo balkon.

Hibiscus Suite

Hibiscus Suite

Suity Hibiscus byly taktéž nedávno zrekonstruovány a jsou situovány v přízemních vilkách s ložnicí s manželskou postelí a obývacím prostore. V těchto suitách najdete také venkovní sprchu a soukromou terasu s výhledem směrem k moři.

Beachfront Bure

Beachfront Bure

Beachfront Bures (65 m²), neboli plážové vilky, stojí jen pár kroků od bílé písečné pláže. Každé luxusní bure je zařízeno mahagonovým nábytkem zhotoveným na míru. Můžete si užívat soukromou venkovní sprchu a velkou terasu s výhledem na zátoku Malolo Lailai. Úžasný výhled na moře máte také přímo z vily skrze velké terasové dveře.

Beachfront Pool Bure

Beachfront Pool Bure

Plážové vilky Beachfront Pool Bure (65 m2) jsou tím nejlepší, co si v resortu Lomani můžete dopřát. Pláž budete mít téměř na dosah ruky a privátní terasu s lehátky ideálně doplňuje vlastní bazén a výhledy směrem k zátoce Malolo Lailai. K dispozici budete mít kvalitní mahagonový nábytek, venkovní sprchu a velkorysý prostor pro klidnou dovolenou.

Pláž a moře

Krásná dlouhá pláž pokrytá bílým pískem se táhne podél pobřeží lemujícího resort. Postupně přechází v tyrkysové vody oceánu a zátoky Malolo Lailai, které poskytují pestrý podmořský život a řadu aktivit nad vodní hladinou i pod vodou. Je to perfektní místo pro aktivní i pasivní relaxaci.

Online cena a slevy Lomani Island Resort ****

Profi foto hotelu Lomani Island Resort ****

Naše foto hotelu Lomani Island Resort ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Lomani Island Resort

Ať už chcete vyzkoušet tradiční fijijské pokrmy nebo si dopřát známé chutě západní kuchyně, restaurace a bar resortu Lomani se postarají o vaše kulinářské požadavky. Budete si moci pochutnat na americké snídani, vyzkoušet autentickou fijijskou kokodu nebo si pochutnat na fijijsko-indické kari. Všechny pokrmy jsou připravovány z čerstvých ingrediencí, místní produkce či velmi kvalitních dovážených surovin.

Flame Tree Restaurant

Vyzkoušejte rozmanitost chutí pacifické kuchyně s fidžijskými akcenty v plážové restauraci Flame Tree. V restauraci se podávají pokrmy z místních surovin a čerstvých mořských úlovků, ovoce a zelenina místní produkce nebo hovězí či jehněčí nejvyšší kvality. Šéfkuchař připravil dokonale vyvážené menu, ve kterém si každý najde svého favorita. Samozřejmostí jsou fijiské speciality, ale také klasický rib-eye steak, špagety s mořskými plody a mnohé další.

Lomani Bar

Koktejlový bar Lomani má na výběr spoustu lákavých nápojů jako například osvěžující mojito nebo piňacolada. Můžete si zde dát i výborná novozélandská a australská vína, francouzské šampaňské, místní i dovážená piva a destiláty.

Golf v hotelu Lomani Island Resort

Na ostrově Malolo Lailai je k dispozici 9-ti jamkové golfové hřiště, na kterém si můžete zpestřit svoji exotickou dovolenou. Hřiště má také vlastní clubhouse a během hry poskytuje úžasné výhledy na okolní vody a ostrovy.

Aktivity

Užijte si dovolenou plnou relaxace a nezapomenutelného dobrodružství. Resort nabízí celou řadu rozmanitých aktivit a výletů, které zpestří vaši dovolenou. S partnerem či přáteli se tak rozhodně nemusíte bát o zábavu. Resort Lomani se o vyžití svých hostů ve volném čase dokonale postará.

Můžete využít nabídku několika naplánovaných aktivit, z nichž mnohé jsou pro hosty resortu zdarma jedenkrát denně.

Šnorchlovací dobrodružství s průvodcem – Některá z nejkrásnějších zákoutí na Fiji najdete pod hladinou moře. Nasaďte šnorchl a vydejte se objevovat krásné korálové zahrady a bohatý podmořský život jen 500 metrů od pobřeží resortu Lomani.

Safari s delfíny – Delfíni a velryby milují teplé vody obklopující souostroví Fiji. Budete mít tak příležitost vydat se na šnorchlovací safari s možností plavaní s delfíny a pozorování velryb.

Výlet do místní vesnice – V obklopení plantáže kopry se přímo na ostrově Malolo Lailai nachází vesnice Solevu, která vás přivítá svou pohostinností a úsměvem domorodců. Výlet zahrnuje také návštěvu vesnického trhu, kde lze zakoupit nejrůznější fijijské řemeslné výrobky.

Pletení tradičních košíků – Během této aktivity poznáte a sami si také vyzkoušíte, jak místní lidé pletou tradiční košíky z listů kokosových palem. Navíc budete moci také sledovat, jak rozlousknout kokosový ořech či jak udělat chutné kokosové mléko.

Lekce uvazování sarongu a obřad pití kavy – Naučíte se, jak správně uvázat tradiční oděvy „sulu“ nebo „sarong“ a poté na vlastní kůži zažijete ceremoniál pití tradičního nápoje kava.

Návštěva kostela – Fiji je z velké části katolickým národem a na ostrově Malolo Laila se nachází kostel, který mohou každou neděli navštívit i turisté.

Výlety na lodi – V resortu Lomani na vás čeká mnoho aktivit, které jsou spojeny s krásnou menší lodí Lomani Princess. Budete se moci vydat na plavbu při západu slunce, navštívit plovoucí platformu Cloud 9 se spoustou zábavy, jídla a drinků nebo absolvovat prozkoumávání okolních ostrovů. Další možností jsou šnorchlovací výlety, hlubokomořský rybolov, piknik na malém písčitém ostrůvku a další.

K dispozici jsou také výlety Hosté resortu Lomani mají také přístup k mnohým aktivitám sesterského resortu Plantation Island, který se nachází hned vedle.

Sport a wellness hotelu Lomani Island Resort ****

Resort Lomani umožňuje svým hostům strávit příjemnou dovolenou obohacenou o nespočet sportovních aktivit na souši i ve vodě. Navíc mohou hosté resortu Lomani využívat také nabídku sportovního vyžití v sesterského hotelu Plantation Island Resort, který se nachází hned vedle.

Užijte si spoustu dobrodružství při sportovních aktivitách jako:

 • surfování ve vyhlášených surfařských lokalitách,
 • vodní skútry,
 • banana boat,
 • kajaky, loďky s proskleným dnem, paddle boardy, hobie cat plachetnice,
 • parasailing,
 • šnorchlování
 • hlubokomořský rybolov,
 • seskok s padákem,
 • vyhlídkové lety letadlem či helikoptérou a
 • golf na 9-ti jamkovém hřišti přímo na ostrově.

Lomani Resort má také svůj vlastní sladkovodní bazén, posilovnu i půjčovnu kol.

Potápění

Souostroví Mamanuca se pyšní skvělými potápěčskými lokalitami. Ostrov Malolo Lailai obklopují bezpečné a klidné vody, které jsou fantastické pro začínající potápěče.

Lázně Lomani Spa

Dopřejte si naprostou relaxaci během pobytu v resortu Lomani Island. Můžete vyzkoušet celou řadu procedur a masáží v čele s komplexními masážemi jako Veilomani, fijijská bobo masáž, těhotenské masáže, „čtyřruké“ masáže a další. K dispozici je unikátní lázeňská vilka „bure“ s otevřeným prostorem, která se pyšní klidnou atmosférou a ideálním zázemím pro lázeňské služby.

Lázně v Lomani nabízejí celou řadu kosmetických procedur, při kterých se odreagujete a osvojíte si klidné tempo života na ostrově. V nabídce jsou také nejrůznější tělové zábaly, pedikúra, manikúra a mnohé další.

Jsou zde využívány prvotřídní přírodní přípravky Pure Fiji, které zahrnují místní kokosové mléko, kokosový olej a extrakty z rostlin a jsou dokonale kombinovány, aby hydratovaly pokožku a dodávaly jí potřebné živiny.

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotelu Lomani Island Resort

Lomani stojí na ostrově Malolo Lailai, pouze 15km západně od letiště Nadi International Airport. K dispozici je několik možností transferu do hotelu:

 • automobilem a větší lodí (lodní transfer cca 55 min)
 • automobilem a privátním člunem
 • helikoptérou, letadlem či hydroplánem.

Mapa - Lomani Island Resort ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu Lomani Island Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Lomani Island Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Ondřej Světlík
Poslední inspekce hotelu
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recenze hotelu Lomani Island Resort ****

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.