Plantation Island Resort ***

Fidži

Nekonečné pláže a neuvěřitelné tropické zahrady

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Plantation Island Resort ***

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Malolo Lailai Islands | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nedaleko hlavního ostrova Cenově dostupné ubytování Dlouhé pláže a tropická příroda
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Plantation Island Resort *** Fidži

Plantation Island Resort Fiji je uhnízděn na ostrově Malolo LaiLai (553 akrů), který je součástí souostroví Mamanuca a nachází se jen 16 kilometrů západně od mezinárodního letiště Nadi. Vzduchem se do resortu dostanete za 10 minut, po moři za 50 minut.

Malolo LaiLai až do roku 1966 fungoval jako domov plantáží kopry. Následně jej získali tři partneři, kteří jej přetvořili v turistickou destinaci.

Resort Plantation Island se rozkládá na 23 akrech svěží tropické krajiny. Pyšní se 7 kilometry pláží s bílým pískem a překrásnou lagunou. Může nabídnout širokou škálu volnočasových aktivit a kulturních výletů. Odpočiňte si v jednom z hotelových bazénů nebo si zaplavte v průzračné laguně. Účastněte se zábavných činností nebo si dopřejte koktejl v jednom z barů a sledujte západ slunce.

Plantation Island je místem pro každého. Pro zamilované páry všech věkových kategorií, pro rodiny s dětmi i skupiny přátel.

Resort poskytuje mnoho kategorií ubytování ve všech cenových relacích – od komfortních pokojů až po prostorné fidžijské bungalovy. Veškeré ubytování se nachází v blízkosti pláže.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Plantation Island Resort

Tříhvězdičkový Plantation Island Resort si oblíbí zejména rodiny s dětmi nebo skupinky přátel, kteří vyrážejí na aktivní dovolenou u moře s krásnou pláží a širokými možnostmi pro volný čas. Nejedná se o žádné luxusní ubytování, ale spíše o pěkné vilky a pokoje určené pro méně náročné klienty, kteří nelpí na nejmenších detailech. Můžete se těšit na klasický 3* standard v lokalitě, za kterou by se nemusel stydět ani 5* hotel.

Výhodou je také rozmanitost ubytování, kdy jednoložnicové pokoje mohou ubytovat až 5 osob a dvouložnicové dokonce 8 osob.

Silnou stránkou hotelu jsou jednoznačně volnočasové možnosti pro děti i dospělé s třemi bazény, krásnou lagunou, třemi restauracemi i supermarketem. Mezi populární aktivity patří golf, minigolf, jízda na kole a vodní sporty.

 
Ing. Ondřej Světlík
Poslední inspekce hotelu
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Video hotelu

Nabídka pokojů

Beachfront Bure

Beachfront Bure (max. 4 dospělých) se skládá z ložnice, salonku a koupelny. Ložnice má postel velikosti king, v bungalovu najdete také dvě oddělená lůžka...

2 Bedroom Garden View

2 Bedroom Garden View (max. 8 dospělých) nabízí tři pokoje a koupelnu. Hlavní ložnice je vybavena postelí velikosti queen, druhá ložnice má dvě oddělená lůžka...

1 Bedroom Garden Bure

1 Bedroom Garden Bure (max. 4 dospělí a 1 dítě) vám poskytne dva pokoje a koupelnu. Ložnici vévodí postel velikosti queen, druhá místnost má dvě postele...

Poolside Room

Poolside Room (max. 4 dospělí a 1 dítě) se nachází v blízkosti bazénu. Má jednu ložnici, koupelnu, postel queen a dvě oddělená lůžka...

Gastronomie a hotelové restaurace

Plantation Island Resort vás zve do čtyř výjimečných restaurací a barů:

The Ol’ Copra Shed Restaurant & Brigham Bar nabízí plážovou formu stravování v centru letoviska. Užijte si večerní tematické bufety a živá hudební vystoupení. Restaurace je otevřena na snídaně (7:00 – 10:00), obědy (12:00 – 14:00) a večeře (18:00 – 21:00), bar je otevřen od 10:00 do 1:00.

Black Coral Restaurant & Bar servíruje á la carte kuchyni inspirovanou oblastí Pacifiku. Zajít si sem můžete na snídaně, obědy i večeře.

Ananda’s Restaurant & Bar se vyznačuje domácím stylem vaření, mořskými plody, BBQ a chutnou místní kuchyní. Podávají se zde pouze večeře od 18:00 do 21:00.

Lomani Island Resort’s Flame Tree Restaurant & Coctail Bar je místo určené pouze dospělým. Jedná se o restauraci s romantickou atmosférou na pobřeží. Otevřena je na obědy a večeře.

Dalšími stravovacími možnosti v resortu jsou Kana Vale Snack Bar, který se nachází na pláži a můžete si tu dopřát saláty, sendviče, burgery, párky v rohlíku, hranolky, apod.

V resortu se nachází také Mini Mart s chlazenými nápoji, zmrzlinami a dalším lehkým občerstvením. Naproti hlavní restauraci si můžete zajít do Cocohut Espresso & Frappe Bar. Zde se podává káva, frapé, čerstvé džusy a čerstvé kokosy.

V blízkosti Ananda’s Restaurant se nachází Ananda’s Supermarket. Můžete si tu koupit zmrzlinu, ovoce, čerstvý chléb, sušenky, cereálie, nápoje, atd. Otevřeno má od 7:00 do 20:30.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Plantation Island Resort

Ubytování v resortu Plantation Island je vybaveno klimatizací, IDD telefonem, ledničkou, zařízením k přípravě čaje a kávy, stropními ventilátory a patiem či balkonem. Koupelny jsou zařízeny sprchou, toaletou, kosmetickým stolkem a umyvadlem.

Nabídka pokojů

Beachfront Bure

Beachfront Bure (max. 4 dospělých) se skládá z ložnice, salonku a koupelny. Ložnice má postel velikosti king, v bungalovu najdete také dvě oddělená lůžka.

2 Bedroom Garden View

2 Bedroom Garden View (max. 8 dospělých) nabízí tři pokoje a koupelnu. Hlavní ložnice je vybavena postelí velikosti queen, druhá ložnice má dvě oddělená lůžka.

1 Bedroom Garden Bure

1 Bedroom Garden Bure (max. 4 dospělí a 1 dítě) vám poskytne dva pokoje a koupelnu. Ložnici vévodí postel velikosti queen, druhá místnost má dvě postele.

Poolside Room

Poolside Room (max. 4 dospělí a 1 dítě) se nachází v blízkosti bazénu. Má jednu ložnici, koupelnu, postel queen a dvě oddělená lůžka.

Studio Garden Bure

Studio Garden Bure (max. 4 dospělí a 1 dítě) představuje rozkošný tropický příbytek s ložnicí a koupelnou.

Beachfront Hotel Room

Beachfront Hotel Room (max. 4 dospělí a 1 dítě) najdete přímo na pláži. Skládají se z ložnice a koupelny, hosté se vyspí na posteli queen, dvou lůžkách a jedné přistýlce, kterou lze přidat na vyžádání.

Hotel Room

Hotel Room (max. 4 dospělí a 1 dítě) vám nabídne buď výhled do zahrady (přízemí) nebo na oceán (první patro). K posteli queen a dvěma odděleným lůžkům je možné přidat přistýlku.

Pláž a moře

Souostroví Fidži je typické nádhernými plážemi s bílým pískem. Ostrov Malolo LaiLai, kde se nachází Plantation Island Resort, rozhodně není výjimkou. Užijete si tu 7 kilometrů krásných pláží a tyrkysovou lagunu, která ukrývá barevný podmořský svět.

Online cena a slevy Plantation Island Resort ***

Profi foto hotelu Plantation Island Resort ***

Naše foto hotelu Plantation Island Resort ***

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Plantation Island Resort

Plantation Island Resort vás zve do čtyř výjimečných restaurací a barů:

The Ol’ Copra Shed Restaurant & Brigham Bar nabízí plážovou formu stravování v centru letoviska. Užijte si večerní tematické bufety a živá hudební vystoupení. Restaurace je otevřena na snídaně (7:00 – 10:00), obědy (12:00 – 14:00) a večeře (18:00 – 21:00), bar je otevřen od 10:00 do 1:00.

Black Coral Restaurant & Bar servíruje á la carte kuchyni inspirovanou oblastí Pacifiku. Zajít si sem můžete na snídaně, obědy i večeře.

Ananda’s Restaurant & Bar se vyznačuje domácím stylem vaření, mořskými plody, BBQ a chutnou místní kuchyní. Podávají se zde pouze večeře od 18:00 do 21:00.

Lomani Island Resort’s Flame Tree Restaurant & Coctail Bar je místo určené pouze dospělým. Jedná se o restauraci s romantickou atmosférou na pobřeží. Otevřena je na obědy a večeře.

Dalšími stravovacími možnosti v resortu jsou Kana Vale Snack Bar, který se nachází na pláži a můžete si tu dopřát saláty, sendviče, burgery, párky v rohlíku, hranolky, apod.

V resortu se nachází také Mini Mart s chlazenými nápoji, zmrzlinami a dalším lehkým občerstvením. Naproti hlavní restauraci si můžete zajít do Cocohut Espresso & Frappe Bar. Zde se podává káva, frapé, čerstvé džusy a čerstvé kokosy.

V blízkosti Ananda’s Restaurant se nachází Ananda’s Supermarket. Můžete si tu koupit zmrzlinu, ovoce, čerstvý chléb, sušenky, cereálie, nápoje, atd. Otevřeno má od 7:00 do 20:30.

Sport a wellness hotelu Plantation Island Resort ***

Plantation Island Resort nabízí celou řadu volnočasových aktivit, které udělají z vaší dovolené zážitek na celý život.

Na zemi si můžete užít tyto aktivity:

 • volejbal
 • rugby
 • minigolf
 • lezení po kokosových palmách
 • procházky přírodou
 • kava ceremoniál
 • lekce přírodní medicíny
 • návštěvu výtvarné galerie
 • lekce místního vaření
 • běžecké trasy
 • golf na 9 jamkovém hřišti

Na vodě si užijete:

 • rybaření
 • šnorchlování
 • potápění
 • windsurfing
 • jízdu na banánu
 • vodní lyžování
 • hobie cats
 • kánoe
 • safari za delfíny
 • plavbu nocí
 • plavbu při západu slunce
 • plavbu po okolních ostrovech
 • líbánkové šnorchlování

Dopřát si můžete i masáže, tělovou péči, manikúru, pedikúru a k dispozici vám budou i kadeřnické služby.

Děti v hotelu Plantation Island Resort ***

Resort je rájem pro všechny malé hosty. Pro děti je tu připravena široká nabídka aktivit, u kterých se pobaví, najdou si nové kamarády a dozví se něco o životě na Fidži.

Coconut Kids Club přijímá děti zdarma. Program je rozdělen do tří denních dob, od 10:30 do 13:00, od 14:30 do 17:00 a od 18:30 do 21:00. Denní aktivity zahrnují například krmení ryb, malování, stolní hry, stavění hradů z písku, tanec, lovení krabů, procházky přírodou, plážový fotbal, barvení triček, atd. Večer se pouští filmy, tančí se, apod.

K dispozici je také Children’s Creche and Indoor Activites Centre. Děti do tří let musí doprovázet dospělá osoba.

V resortu je také možné domluvit hlídání za poplatek.

Mapa - Plantation Island Resort ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu Plantation Island Resort ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Plantation Island Resort ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Ondřej Světlík
Poslední inspekce hotelu
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recenze hotelu Plantation Island Resort ***

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.