One&Only Cape Town *****

Jihoafrická republika

Luxusní resort s výjimečným výhledem na Stolovou horu

Osobně
jsme
navštívili

Hotel One&Only Cape Town *****

Lokalita Jihoafrická republika | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Výhled na Stolovou horu Luxus v centru Kapského města Špičkový servis
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu One&Only Cape Town ***** Jihoafrická republika

Hotel One&Only Cape Town je zasazený do živé čtvrti Waterfront v centru Kapského města. Přesto působí klidným a dovolenkovým dojmem. Areál z části leží na poloostrově odděleném od pevniny vodním kanálem. Jakmile projdete hotelovým lobby a vstoupíte do zahrady, s údivem zjistíte, že hotel je obklopený příkrými útesy horských masivů Table Mountain, Devil’s Peak a Lion’s Head. Okouzlující výhled na okolní hory si budete moci vychutnávat z většiny pokojů i z příjemného hotelového baru pod širým nebem. Pro dokonalou relaxaci doporučujeme navštívit unikátní spa na soukromém ostrůvku. Až si dosyta užijete luxusu hotelu, vydejte se objevovat krásy JAR, vyjeďte na Stolovou horu, zažijte atmosféru Mysu dobré naděje nebo se procházejte rajským údolím Franschhoek, které je hlavní vinařskou oblastí Jihoafrické republiky.

 

Přehled vybavení a služeb hotelu

Městský nábřežní resort plný elegance a bezprecedentní úrovně luxusu je místem přátelské atmosféry, pohostinnosti a klidu pro páry i rodiny.

 • Soukromý lázeňský ostrov – Oázu klidu v srdci živého města představují lázně One&Only Spa, které jsou situovány na vlastním ostrově o 1000 m2.
 • Prvotřídní gastronomie - O chuťové pohárky hostů se stará oslavovaná kuchyně Reubena Riffela, jehož kulinářské výtvory nesou historický nádech v podobě kombinace koření Cape Malay s holandskými a britskými pokrmy. Japonské speciality s peruánskými vlivy je možné vyzkoušet v první africké restauraci mistra šéfkuchaře Nobuyuki ‘Nobu’ Matsuhisa.
 • Úžasné ubytování – Dopřejte si nerušené výhledy na legendární Stolovou horu a podmanivé nábřeží z dokonalých a prostorných pokojů v Kapském městě.
 • Děti – Děti ve věku 4 až 11 let se mohou těšit na program KidsOnly s pečlivým dohledem a nabídkou množství aktivit ztělesňujících energickou povahu Kapského města. Pro náctileté je pak k dispozici také speciální program.
 • Neuvěřitelné dobrodružství – Dovolená v One&Only Cape Town je perfektním únikem za neobyčejným dobrodružstvím sahajícím od prozkoumávání vinařského regionu přes užívání si kilometry pláží až po objevování slavných botanických zahrad.
 • Oslavy a speciální události – Spektakulární výhledy na Stolovou horu a ideální prostředí hotelu jsou skvělou volbou pro uspořádání svateb, romantických výročí a dalších unikátních událostí.
 • Bazény a pláže – Bazén je tím nejlepším v Kapském městě. Navíc jen kousek od resortu se nacházejí nádherné pláže od Clifton Beach až po přírodní rezervaci u mysu Dobré naděje.
 • Umění a móda – Butiky a galerie One&Only Cape Town oslavují jihoafrické umění a design společně s prvky moderního luxusu z celého světa.
 • Internet – Bezdrátové Wi-Fi připojení je k dispozici v rámci celého resortu.
Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Marina Harbour Room (63 m2)

Marina Harbour Room (63 m2)

Celkem 16 pokojů Marina Harbour je umístěno v Marina Rise a pyšní se prostorným balkonem s výjimečným výhledem na živé nábřeží Victoria & Alfred...

Marina Table Mountain Room (63 m2)

Marina Table Mountain Room (63 m2)

Celkem 39 pokojů Marina Table Mountain je situováno v prvních třech patrech sedmipodlažní hotelové budovy Marina Rise a nabízí exkluzivní výhledy na Stolovou horu z vlastního velkého balk..

Premier Marina Table Mountain Room (63 m2)

Premier Marina Table Mountain Room (63 m2)

Pokud si vyberete jeden z 23 pokojů Premier Marina Table Mountain, pak se můžete těšit na velkolepé výhledy na Stolovou horu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Resort disponuje úžasnou kolekcí restaurací, barů a speciálních míst pro stolování s nabídkou celé řady lokálních a mezinárodních kuchyní. Dopřejte si kulinářské potěšení díky michelinským hvězdám, slavným šéfkuchařům a nejvytříbenější kolekci vín v Jihoafrické republice.

 

Nobu

Restaurace Nobu dává klasické japonské kuchyni moderní nádech pomocí peruánských vlivů. Na večeři si můžete vychutnat jihoafrické mořské plody a místní koření v delikátních pokrmech jako pečená parma s jalapeňos nebo čokoládový Bento box, ve které najdete fondán se zmrzlinou se zeleným čajem a sezamovou pečenou vaflí. Táhlé točivé schodiště vede do prostorů s kapacitou 104 osob a k sushi baru, který je ohraničen vzorkovaným průsvitným origami. 

Reuben’s

Dobré jídlo je jedním z nejlepších způsobů, jak trávit čas s rodinou a přáteli. One&Only Cape Town je domovem pro první městskou restauraci Reubena Riffela s menu, které reflektuje bohaté kulinářské dědictví kapského města.  Zdejší speciality obsahují především maso z jihoafrických farem a jsou připravovány tak, aby vynikly jeho charakteristické chutě.

Isola

Během dne na tomto místě najdete relaxační atmosféru s čerstvým menu v podobě jihoafrických a středomořských specialit. Restaurace je situována na jednom z hotelových ostrovů a její prostory obklopují vody, které jí dodávají adekvátní atmosféru pro stolování u bazénu.

Vista Bar & Lounge

V centru hotelového lobby v samém srdci resortu najdete bar a salonek Vista Bar & Lounge s výhledy na Stolovou horu skrze prosklené stěny. Zde se hosté a lokální obyvatelé setkávají k možnosti celodenního stolování, vychutnání si odpoledního čaje či za večerní živou zábavou. Právě večerní zábava s umělci jako Shen FM, Daniella Bitton, Chris Werge, Vaughn & Maxine and Louise Day ideálně doplní a zakončí Váš den.

Wine Loft

Ihned po vstupu do tohoto působivého vinného sklepu Vás ohromí vůně, které zvou na lákavou cestu chutí skrze kapské vinařské regiony. Mezaninová degustační místnost poskytuje ohromující úvod do regionálních vinic s ochutnávkou jihoafrických vín jako Warwick Trilogy, Meerlust Rubicon a Kanonkop Paul Sauer. Vinný sklep nabízí výjimečné archivní láhve od vinařů zahrnujících Vergelegen, Thelema and Eben Sadies Columella a Palladius. Na celý koncept dohlíží Luvo Ntezo, který je mezinárodně nejvíce uznávaným mladým someliérem v Jihoafrické republice. Je hlavním someliérem v resortu a o vínech toho ví tolik jako málokdo jiný. Velkou část svého času tráví objevováním méně známých vinařských regionů, aby následně daná vína mohl přidat do sbírky One&Only Cape Town.

Soukromé stolování

Yoga Pavilion – Místo, které je zastrčené v soukromí hotelového ostrova představuje samostatný altánek jako perfektní prostředí pro romantickou večeři ve dvou. S výhledem na okolní vody je to úžasná volba pro páry.

Wine Loft – Stůl pro dvě osoby ve vinném sklípku vedle restaurace Reuben’s je možné připravit a večeři spojit s objevováním kolekce o více než 5000 láhvích lahodných vín. Mimořádný důraz je pak kladen na prestižní archivní vína stejně jako na malé a kvalitní jihoafrické vinařství.

Chef’s Table – Speciální degustační stůl v mezaninovém patře s výhledem na restauraci Reuben’s je možné připravit pro soukromé stolování až 12 hostů.

Vlastní balkon – Kochejte se výhledem na Stolovou horu a vyberte si z chutného menu, na kterém si pochutnáte v prostorách vlastního balkonu. Těšit se můžete na pestrou nabídku od romantického pikniku s mořskými plody až po „Omakase“ (v překladu: „od srdce“) menu z restaurace Nobu.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Jihofrickou republiku - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Jihoafrickou republiku se specializujeme od roku 2008 a destinaci známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Jihoafrickou republiku opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate Vám zavoláme ohľadom zhodnotenia poskytnutých služieb.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte je konečná a kompletní - tedy žádné přirážky a skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů One&Only Cape Town

Všechny prostorné pokoje a suity jsou rozděleny do 12 odlišných kategorií s čistými liniemi, moderním uměním a prvky z tmavého afrického dřeva a mohou být situovány v části Marina Rise nebo na ostrově.

 • Marina Rise – Pokoje a suity se pyšní expanzivními prosklenými dveřmi a soukromým balkonem s výhledem na Stolovou horu nebo přístav.
 • Ostrov – Umělý ostrov zahrnuje pokoje a suity, které jsou umístěny ve svěžím ostrovním prostředí a oddělené od zbylých částí resortu. Budete obklopeni vodou a můžete se těšit i na velkou venkovní terasu nebo balkon pro vytvoření naprostého soukromého útočiště.

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Marina Harbour Room (63 m2)

Marina Harbour Room (63 m2) foto

Celkem 16 pokojů Marina Harbour je umístěno v Marina Rise a pyšní se prostorným balkonem s výjimečným výhledem na živé nábřeží Victoria & Alfred. K dispozici je postel o velikosti king nebo dvě postele o velikosti queen a všechny pokoje disponují koupelnou s oválnou vanou, dešťovou sprchou a dvěma umyvadly. Do vybavení a služeb dále patří kávovar Nespresso, výběr čajů a káv Nespresso, multimediální zábavní systém, TV s plochou obrazovkou, satelitní programy s DVD/CD přehrávačem, dokovací stanice pro iPod, business služby (multi-adaptér, přípojky na fax a PC, telefon), vysoušeč vlasů, župany a sejf.

Marina Table Mountain Room (63 m2)

Marina Table Mountain Room (63 m2) foto

Celkem 39 pokojů Marina Table Mountain je situováno v prvních třech patrech sedmipodlažní hotelové budovy Marina Rise a nabízí exkluzivní výhledy na Stolovou horu z vlastního velkého balkonu. K dispozici je postel o velikosti king nebo dvě postele o velikosti queen a tři velké pokoje je možné také propojit, čímž se vytvoří perfektní prostředí pro rodinný pobyt. Prvky tmavého afrického dřeva prostupují ložnicí i koupelnou, která zahrnuje oválnou vanu, dešťovou sprchu a dvě mramorová umyvadla. Do vybavení a služeb dále patří kávovar Nespresso, výběr čajů a káv Nespresso, multimediální zábavní systém, TV s plochou obrazovkou, satelitní programy s DVD/CD přehrávačem, dokovací stanice pro iPod, business služby (multi-adaptér, přípojky na fax a PC, telefon), vysoušeč vlasů, župany a sejf.

Premier Marina Table Mountain Room (63 m2)

Premier Marina Table Mountain Room (63 m2) foto

Pokud si vyberete jeden z 23 pokojů Premier Marina Table Mountain, pak se můžete těšit na velkolepé výhledy na Stolovou horu. Pokoje se nacházejí ve čtvrtém a pátém patře části Marina Rise a mají k dispozici postel o velikosti king nebo dvě postele o velikosti queen doplněné o velký soukromý balkon s nádherným výhledem. Tyto pokoje je možné propojit a vytvořit tak ideální rodinné ubytování. Prvky tmavého afrického dřeva prostupují ložnicí i koupelnou, která zahrnuje oválnou vanu, dešťovou sprchu a dvě mramorová umyvadla. Do vybavení a služeb dále patří kávovar Nespresso, výběr čajů a káv Nespresso, multimediální zábavní systém, TV s plochou obrazovkou, satelitní programy s DVD/CD přehrávačem, dokovací stanice pro iPod, business služby (multi-adaptér, přípojky na fax a PC, telefon), vysoušeč vlasů, župany a sejf.

One Bedroom Marina Suite (123 m2)

One Bedroom Marina Suite (123 m2) foto

Čtyři suity One Bedroom Marina jsou situovány v půlměsícové hotelové budově Marina Rise a skýtají úžasné výhledy na Stolovou horu. Ložnice s vlastním balkonem disponuje postelí o velikosti king, kterou doplňuje menší gauč, prostorná šatna a koupelna s velkou vanou, dešťovou sprchou a dvěma mramorovými umyvadly. Suita je prostoupena odstíny červené, hnědé a terakotové barvy s dotykem tropické zelené. Unikátní kousky afrického umění najdete v salonku a jídelních prostorách. Do vybavení patří hlavní ložnice s částí koupelny pro muže i ženy a šatna, stůl pro stolování šesti osob, samostatná koupelna, kávovar Nespresso, výběr čajů a káv Nespresso, multimediální zábavní systém, TV s plochou obrazovkou v ložnici a salonku, satelitní programy s DVD/CD přehrávačem (napojení na všechny TV), dokovací stanice pro iPod, business služby (multi-adaptér, přípojky na fax a PC, telefon), vysoušeč vlasů, župany a sejf. Exkluzivní služby a vybavení zahrnují uvítání na letišti, osobní check-in, talíř s čerstvým ovocem a jihoafrické dárky při přivítání, soukromá degustace vína se someliérem ve vinném baru, uvítací láhev jihoafrického vína dle výběru someliéra při příjezdu, 30 minutový osobní trénink, denně služba žehlení oděvu (1 kus na osobu), polštářové a aromaterapeutické menu a předpříjezdové plánování k personalizaci Vašeho pobytu.

One Bedroom Marina Grand Suite (155 m2)

One Bedroom Marina Grand Suite (155 m2) foto

Sedm suit One Bedroom Marina Grand je umístěno v půlměsícové hotelové budově Marina Rise. Ložnice nabízí postel o velikosti king a nádherné výhledy na Stolovou horu. K dispozici je také šatna a samostatná koupelna pro muže a ženu, přičemž každá disponuje dešťovou sprchou a koupelna pro ženu také velkou vanou. Slonovinový travertinový kámen pokrývá stěny a podlahy koupelny a je doplněn prosklenými dveřmi. Samostatná jídelní místnost až pro 6 osob a prostorný salonek zajistí luxusní a příjemnou atmosféru. Můžete se těšit také na umělecké prvky s kapským nádechem. Rodiny ocení možnost transformovat suitu na dvě ložnice po připojení pokoje Marina Table Mountain Room se dvěma postelemi o velikosti Queen. Do vybavení patří hlavní ložnice s částí koupelny pro muže i ženy a šatna, stůl pro stolování šesti osob, samostatná koupelna, kávovar Nespresso, výběr čajů a káv Nespresso, multimediální zábavní systém, TV s plochou obrazovkou v ložnici a salonku, satelitní programy s DVD/CD přehrávačem (napojení na všechny TV), dokovací stanice pro iPod, business služby (multi-adaptér, přípojky na fax a PC, telefon), vysoušeč vlasů, župany a sejf. Exkluzivní služby a vybavení zahrnují uvítání na letišti, osobní check-in, talíř s čerstvým ovocem a jihoafrické dárky při přivítání, soukromá degustace vína se someliérem ve vinném baru, uvítací láhev jihoafrického vína dle výběru someliéra při příjezdu, 30 minutový osobní trénink, denně služba žehlení oděvu (1 kus na osobu), polštářové a aromaterapeutické menu a předpříjezdové plánování k personalizaci Vašeho pobytu.

Two Bedroom Family Suite (218 m2)

Two Bedroom Family Suite (218 m2) foto

Dvouložnicové suity se nacházejí ve druhém a třetím patře Marina Rise a zahrnují jednu ložnici se dvěma postelemi o velikosti queen a další ložnici s postelí o velikosti king. Každá z těchto tří suit zahrnuje velkou jídelní místnost a salonek, který odděluje ložnice. Hlavní ložnice se pyšní koupelnou pro muže a ženu, přičemž každá disponuje dešťovou sprchou a koupelna pro ženu také velkou vanou. Koupelny jsou propojeny šatnou. Druhá ložnice má také vlastní koupelnu s dvěma mramorovými umyvadly, vanou a dešťovou sprchou. Obě ložnice a salonek mají k dispozici vlastní balkony s překrásnými výhledy na Stolovou horu. Suita představuje současnou tematiku, kterou je možné cítit skrze celý resort společně s bohatou africkou kulturou a dědictvím v podobě odstínů červené, hnědé a terakotové barvy a dotyky tropické zelené. Moderní africké umění na Vás dýchne autentickou atmosféru Kapského města. Do vybavení patří hlavní ložnice se šatnou, druhá ložnice s postelemi queen pro rodiny a s koupelnou, stůl pro stolování šesti osob, samostatná koupelna, kávovar Nespresso, výběr čajů a káv Nespresso, multimediální zábavní systém, TV s plochou obrazovkou v ložnici a salonku, satelitní programy s DVD/CD přehrávačem (napojení na všechny TV), dokovací stanice pro iPod, business služby (multi-adaptér, přípojky na fax a PC, telefon), vysoušeč vlasů, župany a sejf. Exkluzivní služby a vybavení zahrnují uvítání na letišti, osobní check-in, talíř s čerstvým ovocem a jihoafrické dárky při přivítání, soukromá degustace vína se someliérem ve vinném baru, uvítací láhev jihoafrického vína dle výběru someliéra při příjezdu, 30 minutový osobní trénink, denně služba žehlení oděvu (1 kus na osobu), polštářové a aromaterapeutické menu a předpříjezdové plánování k personalizaci Vašeho pobytu.

Two Bedroom Premier Family Suite (218 m2)

Two Bedroom Premier Family Suite (218 m2) foto

Kochejte se vyvýšenými pohledy na Stolovou horu z jedné ze tří prémiových dvouložnicových rodinných suit ve čtvrtém a pátém patře části Marina Rise. Těšit se můžete na ložnici se dvěma postelemi o velikosti queen a na další ložnici s postelí o velikosti king. Suity jsou stylizovány do afrického umění s bohatou paletou zemitých barev a zahrnují také prostornou jídelnu a salonek. K hlavní ložnici patří i koupelna pro muže a pro ženu, přičemž každá disponuje dešťovou sprchou a koupelna pro ženu také velkou vanou. Koupelny jsou propojeny šatnou. Druhá ložnice také disponuje koupelnou se dvěma mramorovými umyvadly, vanou a dešťovou sprchou. Do vybavení patří hlavní ložnice se šatnou, druhá ložnice s postelemi queen pro rodiny a s koupelnou, stůl pro stolování šesti osob, samostatná koupelna, kávovar Nespresso, výběr čajů a káv Nespresso, multimediální zábavní systém, TV s plochou obrazovkou v ložnici a salonku, satelitní programy s DVD/CD přehrávačem (napojení na všechny TV), dokovací stanice pro iPod, business služby (multi-adaptér, přípojky na fax a PC, telefon), vysoušeč vlasů, župany a sejf. Exkluzivní služby a vybavení zahrnují uvítání na letišti, osobní check-in, talíř s čerstvým ovocem a jihoafrické dárky při přivítání, soukromá degustace vína se someliérem ve vinném baru, uvítací láhev jihoafrického vína dle výběru someliéra při příjezdu, 30 minutový osobní trénink, denně služba žehlení oděvu (1 kus na osobu), polštářové a aromaterapeutické menu a předpříjezdové plánování k personalizaci Vašeho pobytu.

Island Superior King/Double Queen (73 m2)

Island Superior King/Double Queen (73 m2) foto

Celkem 32 prostorných pokojů Island Superior je umístěno na jednom ze dvou hotelových ostrovů (druhý ostrov je domovem pro hotelové lázně). Pokoje obklopují třpytivý bazén s nekonečným okrajem a jsou vybaveny postelí o velikosti king nebo dvěma samostatnými postelemi o velikosti queen. Pro rodiny je k dispozici možnost propojení pokojů. K dispozici budete mít také koupelnu s prostornou vanou, dešťovou sprchou a dvěma mramorovými umyvadly. Do vybavení a služeb dále patří kávovar Nespresso, výběr čajů a káv Nespresso, multimediální zábavní systém, TV s plochou obrazovkou, satelitní programy s DVD/CD přehrávačem, dokovací stanice pro iPod, business služby (multi-adaptér, přípojky na fax a PC, telefon), vysoušeč vlasů, župany a sejf.

One Bedroom Island Suite (115 m2)

One Bedroom Island Suite (115 m2) foto

Čtyři jednopokojové ostrovní suity jsou situovány na soukromém hotelovém ostrově s dokonale navrženým prostředím. V suitách najdete postel o velikosti king v prostorné ložnici se šatnou a koupelnou zahrnující velkou vanu, dešťovou sprchu a dvě mramorová umyvadla. Suity se nesou v přírodních pískových, hnědých a zemitě-zelených tónech barev, které ideálně doplňují parketové podlahy z divokého týkového dřeva v salonku s krbem a jídelním prostorem. Tyto suity obklopují třpytivý bazén s nekonečným okrajem, který je skvělým místem pro opalování se či relaxaci pod stinnými altánky. Všechny suity se pyšní venkovní terasou nebo balkonem s výhledem na vody v okolí resortu. Do vybavení patří jídelní prostory pro čtyři osoby pro soukromé stolování, romantický krb, samostatná koupelna, kávovar Nespresso, výběr čajů a káv Nespresso, multimediální zábavní systém, TV s plochou obrazovkou v ložnici a salonku, satelitní programy s DVD/CD přehrávačem (napojení na všechny TV), dokovací stanice pro iPod, business služby (multi-adaptér, přípojky na fax a PC, telefon), vysoušeč vlasů, župany a sejf. Exkluzivní služby a vybavení zahrnují uvítání na letišti, osobní check-in, talíř s čerstvým ovocem a jihoafrické dárky při přivítání, soukromá degustace vína se someliérem ve vinném baru, uvítací láhev jihoafrického vína dle výběru someliéra při příjezdu, 30 minutový osobní trénink, denně služba žehlení oděvu (1 kus na osobu), polštářové a aromaterapeutické menu a předpříjezdové plánování k personalizaci Vašeho pobytu.

Two Bedroom Island Suite (254 m2)

Two Bedroom Island Suite (254 m2) foto

Prostorné dvouložnicové ostrovní suity se nacházejí v krásném prostředí hotelového ostrova. Každá z těchto čtyř suit zahrnuje jednu ložnici s postelí o velikosti king a druhou ložnici se dvěma postelemi o velikosti queen. Obě ložnice disponují velkou šatnou a koupelnou s prostornou vanou, dešťovou sprchou a dvěma mramorovými umyvadly. Suity obklopuje třpytivý bazén s nekonečným okrajem. Interiéry se nesou v afrických a zemitě-zelených odstínech barev. Salonek se pak pyšní krbem a jídelním prostorem, který se otevírá na venkovní terasu s výhledem na přístavní vody. Součástí suity je taktéž plně vybavená kuchyň se samostatným vstupem, abyste mohli využívat služeb osobního kuchaře pro maximální pohodlí (na vyžádání a za poplatek). Do vybavení patří jídelní prostory pro šest osob pro soukromé stolování, kuchyň se samostatným vstupem pro komorníka pro zachování diskrétnosti, romantický krb, samostatná koupelna, kávovar Nespresso, výběr čajů a káv Nespresso, multimediální zábavní systém, TV s plochou obrazovkou v ložnicích a salonku, satelitní programy s DVD/CD přehrávačem (napojení na všechny TV), dokovací stanice pro iPod, business služby (multi-adaptér, přípojky na fax a PC, telefon), vysoušeč vlasů, župany a sejf. Exkluzivní služby a vybavení zahrnují uvítání na letišti, osobní check-in, talíř s čerstvým ovocem a jihoafrické dárky při přivítání, soukromá degustace vína se someliérem ve vinném baru, uvítací láhev jihoafrického vína dle výběru someliéra při příjezdu, 30 minutový osobní trénink, denně služba žehlení oděvu (1 kus na osobu), polštářové a aromaterapeutické menu a předpříjezdové plánování k personalizaci Vašeho pobytu.

Table Mountain Suite (316 m2)

Table Mountain Suite (316 m2)

Africká umělecká díla obohacují foyer, velký zábavní prostor a jídelnu v prostorné jednoložnicové suitě. Je situována v půlměsícové hotelové budově Marina Rise a zahrnuje také pracovnu, 24hodinové služby komorníka, vlastní posilovnu a velkolepou terasu zajišťující perfektní výhled na Stolovou horu, podle které nese suita své jméno. Můžete se těšit na luxusní a příjemné prostory s velkou vanou, dešťovou sprchou a dvěma mramorovými umyvadly. Suita může být navíc transformována na dvouložnicovou rodinnou suitu díky možnosti připojení pokoje Premier Marina Table Mountain Room se dvěma postelemi o velikosti queen. Do vybavení suity patří hlavní ložnice s možností připojení dalšího pokoje, prostorná šatna, koupelna pro muže a pro ženu s velkolepou samostatně stojící vanou, otevřený salonek a jídelní prostory s balkonem, jídelní či zasedací stůl pro 12 osob, samostatná pracovna, kuchyň se samostatným přístupem pro komorníka, vlastní posilovna, další samostatná koupelna, plně zásobovaná barová lednice, kávovar Nespresso, výběr čajů a káv Nespresso, multimediální zábavní systém, TV s plochou obrazovkou v ložnici a salonku, satelitní programy s DVD/CD přehrávačem (napojení na všechny TV), dokovací stanice pro iPod, business služby (multi-adaptér, přípojky na fax a PC, telefon), vysoušeč vlasů, župany a sejf. Exkluzivní služby a vybavení zahrnují uvítání na letišti, osobní check-in, uvítací láhev jihoafrického vína dle výběru someliéra při příjezdu, talíř s čerstvým ovocem a autentické dárky při přivítání, soukromá degustace vína se someliérem ve vinném baru, 30 minutový osobní trénink, služba vybalení a sbalení zavazadel, denně služba žehlení oděvu (1 kus na osobu), polštářové a aromaterapeutické menu, zpáteční luxusní letištní trasnfer, 24hodinové služby komorníka (po předchozím vyžádání, v závislosti na dostupnosti) a předpříjezdové plánování k personalizaci Vašeho pobytu.

Presidential Suite (383 m2)

Presidential Suite (383 m2) foto

Potěšte se tím nejvyšším luxusem v podobě prezidentské suity zahrnující dvě ložnice s postelemi o velikosti king a inspirujícími výhledy na Stolovou horu. Teplé a neutrální tkaniny dodávají místu rezidenční nádech a pohodlné polštáře poskytují příjemné barevné oživení. Suita je situována v půlměsícové hotelové budově Marina Rise a pyšní se otevřenou terasou s perfektním výhledem na Stolovou horu a nábřeží Victoria & Alfred. Originální umělecké prvky a fotografie od nejznámějších jihoafrických umělců prostupují foyer, zábavním prostorem a jídelnou. K dispozici je stůl až pro 12 osob při stolování či obchodním jednání. Do vybavení suity patří dvě ložnice s postelemi o velikosti king (hlavní ložnice s koupelnou pro muže a pro ženu s parní sprchou), prostorná šatna, salonek a jídelní prostory pro 12 osob, druhý salonek s pracovním stolem, PC a tiskárnou, velké terasy, kuchyň se samostatným přístupem pro komorníka, vlastní posilovna s masážním lůžkem, další samostatná koupelna, plně zásobovaná barová lednice, kávovar Nespresso, výběr čajů a káv Nespresso, multimediální zábavní systém, TV s plochou obrazovkou v ložnicích, pracovně a salonku, satelitní programy s DVD/CD přehrávačem (napojení na všechny TV), dokovací stanice pro iPod, business služby (multi-adaptér, přípojky na fax a PC, telefon), vysoušeč vlasů, župany a sejf. Exkluzivní služby a vybavení zahrnují uvítání na letišti, osobní check-in, uvítací láhev jihoafrického vína dle výběru someliéra při příjezdu, talíř s čerstvým ovocem a autentické dárky při přivítání, soukromá degustace vína se someliérem ve vinném baru, 30 minutový osobní trénink, služba vybalení a sbalení zavazadel, denně služba žehlení oděvu (1 kus na osobu), polštářové a aromaterapeutické menu, zpáteční luxusní letištní trasnfer, 24hodinové služby komorníka (po předchozím vyžádání, v závislosti na dostupnosti) a předpříjezdové plánování k personalizaci Vašeho pobytu.

Online cena a slevy One&Only Cape Town *****

Profi foto hotelu One&Only Cape Town *****

Naše foto hotelu One&Only Cape Town *****

Gastronomie a hotelové restaurace One&Only Cape Town

Resort disponuje úžasnou kolekcí restaurací, barů a speciálních míst pro stolování s nabídkou celé řady lokálních a mezinárodních kuchyní. Dopřejte si kulinářské potěšení díky michelinským hvězdám, slavným šéfkuchařům a nejvytříbenější kolekci vín v Jihoafrické republice.

 

Nobu

Restaurace Nobu dává klasické japonské kuchyni moderní nádech pomocí peruánských vlivů. Na večeři si můžete vychutnat jihoafrické mořské plody a místní koření v delikátních pokrmech jako pečená parma s jalapeňos nebo čokoládový Bento box, ve které najdete fondán se zmrzlinou se zeleným čajem a sezamovou pečenou vaflí. Táhlé točivé schodiště vede do prostorů s kapacitou 104 osob a k sushi baru, který je ohraničen vzorkovaným průsvitným origami. 

Reuben’s

Dobré jídlo je jedním z nejlepších způsobů, jak trávit čas s rodinou a přáteli. One&Only Cape Town je domovem pro první městskou restauraci Reubena Riffela s menu, které reflektuje bohaté kulinářské dědictví kapského města.  Zdejší speciality obsahují především maso z jihoafrických farem a jsou připravovány tak, aby vynikly jeho charakteristické chutě.

Isola

Během dne na tomto místě najdete relaxační atmosféru s čerstvým menu v podobě jihoafrických a středomořských specialit. Restaurace je situována na jednom z hotelových ostrovů a její prostory obklopují vody, které jí dodávají adekvátní atmosféru pro stolování u bazénu.

Vista Bar & Lounge

V centru hotelového lobby v samém srdci resortu najdete bar a salonek Vista Bar & Lounge s výhledy na Stolovou horu skrze prosklené stěny. Zde se hosté a lokální obyvatelé setkávají k možnosti celodenního stolování, vychutnání si odpoledního čaje či za večerní živou zábavou. Právě večerní zábava s umělci jako Shen FM, Daniella Bitton, Chris Werge, Vaughn & Maxine and Louise Day ideálně doplní a zakončí Váš den.

Wine Loft

Ihned po vstupu do tohoto působivého vinného sklepu Vás ohromí vůně, které zvou na lákavou cestu chutí skrze kapské vinařské regiony. Mezaninová degustační místnost poskytuje ohromující úvod do regionálních vinic s ochutnávkou jihoafrických vín jako Warwick Trilogy, Meerlust Rubicon a Kanonkop Paul Sauer. Vinný sklep nabízí výjimečné archivní láhve od vinařů zahrnujících Vergelegen, Thelema and Eben Sadies Columella a Palladius. Na celý koncept dohlíží Luvo Ntezo, který je mezinárodně nejvíce uznávaným mladým someliérem v Jihoafrické republice. Je hlavním someliérem v resortu a o vínech toho ví tolik jako málokdo jiný. Velkou část svého času tráví objevováním méně známých vinařských regionů, aby následně daná vína mohl přidat do sbírky One&Only Cape Town.

Soukromé stolování

Yoga Pavilion – Místo, které je zastrčené v soukromí hotelového ostrova představuje samostatný altánek jako perfektní prostředí pro romantickou večeři ve dvou. S výhledem na okolní vody je to úžasná volba pro páry.

Wine Loft – Stůl pro dvě osoby ve vinném sklípku vedle restaurace Reuben’s je možné připravit a večeři spojit s objevováním kolekce o více než 5000 láhvích lahodných vín. Mimořádný důraz je pak kladen na prestižní archivní vína stejně jako na malé a kvalitní jihoafrické vinařství.

Chef’s Table – Speciální degustační stůl v mezaninovém patře s výhledem na restauraci Reuben’s je možné připravit pro soukromé stolování až 12 hostů.

Vlastní balkon – Kochejte se výhledem na Stolovou horu a vyberte si z chutného menu, na kterém si pochutnáte v prostorách vlastního balkonu. Těšit se můžete na pestrou nabídku od romantického pikniku s mořskými plody až po „Omakase“ (v překladu: „od srdce“) menu z restaurace Nobu.

All Inclusive

 

Hotel nenabízí All Inclusive. Cena pobytu se snídaní zahrnuje: 

 

Pro všechny hosty je k dispozici snídaně v restauraci Reuben’s, uvítací drink při příjezdu, používání lázeňských termálních suit a fitness centra, hlídané podzemní parkoviště, bezplatná Wi-Fi, služby recepce, business centrum s obsluhou, zasedací místnost pro 12 osob (v závislosti na dostupnosti, za poplatek), dvakrát denně úklidová služba (dle Vašeho denního programu), denně lokální noviny (na vyžádání), balená minerální voda, služba rozestýlky a transfery na nábřeží Victoria & Alfred s Jarat Tours (v závislosti na dostupnosti).

Pro rodiny je k dispozici vhodné rodinné prostředí v restauracích Reuben’s a Isola, bezplatné využívání dětského klubu KidsOnly s programem, dohledem na děti ve věku 4-11 let a s vybavením (Nintendo Wii, PS3, Xbox, stolní hry, zahradní hřiště a řemesla či umění), babysitting (na vyžádání, za poplatek), příslušenství a toaletní potřeby pro péči o nejmenší děti (na vyžádání), bezplatné používání postýlky, dětské židle, ohřívače vody, sterilizátoru a mikrovlnné trouby (na vyžádání), speciální služba rozestýlky pro děti, uvítací dárky s ohledem na věk dítěte a 50% sleva pro děti ve všech restauracích.

 

Golf v hotelu One&Only Cape Town

Resort One&Only Cape Town doporučuje své preferované golfové hřiště Pearl Valley Golf Estate, které je považováno za jedno z nejlepších v Jihoafrické republice a je vhodné pro začátečníky i profesionály, stejně tak pro místní obyvatele i mezinárodní návštěvníky.

Sport a wellness hotelu One&Only Cape Town *****

One&Only Spa

Pilíře lázní One&Only Spa spočívají v relaxaci, obnově a povznesení a inspirují kolekci speciálně připravených programů a unikátních wellness procedur. Tyto tři principy jsou základem pro holistické lázeňské terapie navržené tak, aby co nejlépe odpovídaly potřebám hostů.

Pro hosty je připravena celá řada lázeňských procedur, terapií a rituálů zahrnujících:

 • Masáže – V rukou zkušených terapeutů se Vám dostane profesionální péče během masáží, které uvolňují napětí a obnovují vnitřní harmonii.
 • Autentické procedury – Exkluzivní procedury lázní One&Only Spa jsou inspirovány lokálními tradicemi i moderními technikami.
 • Lázeňské cesty – Ať už je účinek terapeutický či hýčkající, Vaše lázeňské zážitky budou připraveny na míru v podobě celodenního či půldenního programu, který bude odpovídat každému Vašemu rozmaru a přání.

Postarají se o Vás vysoce kvalifikovaní terapeuti – všichni z Jihoafrické republiky a vyškolení pod dohledem ESPA. Alternativně si hosté mohou zakoupit blok „Spa Time“, během kterého budou provázení lázeňskou cestou s procedurami a rituály adekvátně upravenými dle individuálních potřeb.

Vybavení lázní

Překrásné a klidné útočiště v podobě ostrovních lázní je umístěno v exkluzivních zahradách obklopených mořskými vodami. Můžete se těšit na lokální africké vlivy ve spojení s moderním designem. Celkem 12 soukromých prostor pro procedury se chlubí vysokými střechami, které ještě více zdůrazňují unikátní prostory.

One&Only Spa disponují také scénickou relaxační místností, saunou a aromatickými parními místnostmi, soukromými prostory pro procedury pro páry ve vilách, pánskými a dámskými šatnami, zážitkovými sprchami s třemi odlišnými koncepty a dvěma bazény o 18 m2.

Studio péče o chodila Pedi:Mani:Cure

Světově známé a oceňované přístupy k léčení a péči o chodidla jsou uplatňovány ve studiu francouzského podiatristy Bastiena Gonzaleze, který osobně vybírá a školí svůj tým profesionálů. V resortu One&Only Cape Town představuje kolekci exkluzivní péče o chodidla, ruce a nehty.

 • Krása – Procedury zanechávají nehty přirozeně lesklé, dokonce více lesklé než by po nalakování.
 • Procedury – Bastienova pedikúra eliminuje jakékoliv nehtové problémy či kůže, které by mohly vést k mozolům, kuřím okům a dalším bolestivým narušením kůže.
 • Welness – Specifické masáže se soustředí na svalovou flexibilitu, mobilitu kloubů, krevní cirkulaci a pružnost kůže.

Fitness

V hotelové části Marina Rise najdete prostorné fitness centrum o 200 m2 s nabídkou celé řady prvotřídního vybavení a programů od kardio přístrojů přes osobní tréninky až po jógu a pilates.

K dispozici jsou přístroje a vybavení Technogym Excite, Flexability a Wellness System stejně jako vnitřní desetimetrová pogumovaná dráha. Kromě jógy a pilates můžete vyzkoušet také box, tabatu, výcvikový tábor, akrobacii u tyče a další.

 • Osobní trénink – Na míru připravené osobní tréninky o 30/60/90 min se zaměří na Vaše specifické potřeby. Pod dohledem osobního trenéra se Vám dostane potřebné motivace pro zlepšení své kondice.
 • Jóga – Jóga Vinyasa (pohyb synchronizovaný s dechem) pomáhá ovládat sílu vdechů a výdechů s maximální plynulostí a pomocí téměř tanečních pohybů. Díky potu vylučujete z těla toxiny a dobíjíte jej energií. Synchronizované dýchání pomáhá k relaxaci mysli a pomáhá k uvolnění bloků energie.
 • Pokojové wellness vybavení – Vybavení Technogym Wellness Tools Vám umožní cvičit v soukromí a pohodlí vlastní suity. Budete moci využívat wellness balóny, činky a mnohé další.

Bazén

Bazén s nekonečným okrajem a volným tvarem zabírá plochu 350 m2 a disponuje soukromým prostorem pro posezení s křesly/lehátky k opalování pod stinnými altánky. Stolovat můžete v restauraci Isola, kde podávají tradiční jihoafrické barbecue v letních měsících. Podle sezóny je bazén vytápěn.

Aktivity a výlety

Lekce surfování – Máte příležitost vyzkoušet tuto vysoce uznávanou surfovací destinaci s osobním instruktorem po svém boku. Surfovací balíček uzpůsobený na míru je k dispozici pro začátečníky, pokročilé i profesionály. A pokud netíhnete k surfování, můžete se vydat na paddle boardy.

Mys Cape Point – Skalnatý výběžek je unikátním místem s autentickými křovinami, malebnými zálivy, plážemi, zelenými kopci a údolími. Mys Cape Point jako součást světového dědictví skýtá úchvatné výhledy a je to nejjižnější místo v rámci mysu Dobré naděje.

Oceánský divoký život - One&Only Cape Town je ideálním výchozím místem pro prožití dobrodružství v Jihoafrické republice zahrnující jak pozorování velryb, tak i potápění se v kleci za žraloky.

Ostrov Robben – Vězení na ostrově Robben bylo kdysi místem, kde byl nucen pobývat i Nelson Mandela a mnoho dalších politických bojovníků za svobodu. Nyní je to památka Světového dědictví a poskytuje unikátní výhledy na záliv a Stolovou horu v pozadí.

Umělecké prohlídky Kapského města s Joao Ferreira – Nahlédněte do umění Jihoafrické republiky v doprovodu jednoho z nejuznávanějších umělců Kapského města.

Stolová hora – Ikonický symbol Kapského města a možná také Jihoafrické republiky je zapsán na Seznamu světového dědictví a představuje jeden z nových přírodních sedmi divů světa.

Kapské vinice – Vydejte se za vínem do velkolepého prostředí s horami na pozadí. Vinařské obce nabízejí historii, ohromující scenérie, venkovní aktivity a oceňované restaurace pro elegantní i uvolněné stolování. To vše pouhých 45 minut jízdy z centra Kapského města.

Dobrodružství ve vzduchu – Seskok padákem, závěsné létání, paragliding – kochejte se pohledy na Kapské město a jeho okolí z ptačí perspektivy. A pokud preferujete uzavřenější prostory, můžete zůstat v letadle a užívat si výhledy na krásné prostředí s oceánem, horami i městem.

Děti v hotelu One&Only Cape Town *****

Kapské město a Jihoafrická republika představují hřiště k úžasnému objevování pro celou rodinu a resort One&Only Cape Town je perfektní branou k tomuto neuvěřitelnému dobrodružství.

KidsOnly (4-11 let)

KidsOnly je unikátním konceptem v rámci všech hotelů v Kapském městě. Je to dětský klub o 100 m2 s filmovým a herním salonkem, prostory pro čtení, počítačovou místností a krásnou zahradou. Vaše děti budou pod neustálým dohledem multilinguálního personálu.

Aktivity v KidsOnly jsou připravovány v rámci tematických dnů – safari, oceán, péče o životní prostředí, ptactvo a brouci. Díky tomu děti poznají zdejší výjimečné kulturní a přírodní prostředí. Náplň aktivit se odvíjí od klasických zážitků v hotelu One&Only Cape Town v podobě zábavy, objevování, sportu, trávení volného času, kulinářství a společenských událostí. V KidsOnly se soustředí na vzdělávání, rekreaci a sociální zážitky nejmenších hostů.

Děti budou moci zažít neobyčejné chvíle během výletů s doprovodem. Mohou tak narazit na orly, navštívit motýlí svět, dvě oceánská akvária, ptačí svět, kolonii tučňáků, planetárium a mnohé další.

Mládež (12-17 let)

Také pro mládež nabízí resort mnoho druhů zábavy. Ať už se jedná o populární Wii, Xbox a Playstation v klubu nebo výlety do City Rock s nabídkou lyžování na dunách, vnitřní motokáry, lezení, bruslení či bowling, mladí hosté budou mít k dispozici spoustu rozmanitých aktivit. Na nábřeží Victoria & Alfred pak mohou sledovat filmy na velkých obrazovkách.

Mapa - One&Only Cape Town *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Jihoafrické republiky do hotelu One&Only Cape Town *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem One&Only Cape Town *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Mgr. Iveta Nožičková
Poslední inspekce hotelu
Mgr. Iveta Nožičková 724 730 008

Recenze hotelu One&Only Cape Town *****

Podobný hotel

Letová spojení do Jihoafrické republiky

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.