L'Hôtel Restaurant La Fournaise **

Reunion

Malebný hotel na divokém jihu ostrova

Hotel L'Hôtel Restaurant La Fournaise **

Hodnocení 9 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Reunion | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Ideální příležitost pro „zelenou turistiku“ Malebný hotel na divokém jiho-východě Hotel pro rodiny s dětmi

Popis hotelu L'Hôtel Restaurant La Fournaise ** Reunion

Hotel s restaurací La Fournaise je situován v Sainte Rose mezi Grand Brûlé a východní riviérou. Tato oblast je osídlena již od roku 1727 a mnoho obyvatel se živí převážně rybolovem. Specialitou v Sainte Rose jsou pokrmy z karase stříbřitého. Zatímco vody tohoto městečka nejsou vhodné k plavání, okolní příroda je skvělou příležitostí pro „zelenou turistiku“.
Čedičová zemina s bujnou zelení nabízí úchvatné scenérie. Naleznete zde svěží lesy a houštiny, které zahrnují také mnohé endemické druhy rostlin. Vydejte se na procházku, která vás zavede daleko od civilizace velkých měst, a oddejte se nedotčené přírodě. V přístavu pak můžete vyzkoušet také jízdu na vodním skútru a další aktivity.
Hotel disponuje příjemným ubytováním, restaurací, barem, salonkem a soukromým parkovištěm. Určitě nepohrdnete ani velkým bazénem o 100 m², soláriem, barem u bazénu, lehátky a slunečníky.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace Gingembre-Combava nabízí kreolské speciality v réunionském stylu jako palmové kuře, venkovské krevety, uzené kuře s paprikou a mnohé další v závislosti na dostupnosti.
Bar hotelu vám umožní ochutnat mimo jiné speciální punč či místní rum.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Reunion – cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Reunion se specializujeme od našeho založení v roce 1995 a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Reunion opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů L'Hôtel Restaurant La Fournaise

V hotelu La Fournaise si můžete vybrat z 23 prostorných a komfortních pokojů. Všechny jsou klimatizované a vybavené dřevěným nábytkem v kreolském stylu. Dále je k dispozici ložní prádlo, záclony, stůl a židle, televize a telefon. Koupelny jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem.
Některé pokoje se mohou pochlubit skvělým výhledem na oceán. Hotelové kategorie zahrnují pokoje typu standard a rodinné pokoje.

 

Nabídka pokojů

Pláž a moře

Už z hotelového bazénu si užijete výhledy na lákavé nekonečné modré dálky. K pobřeží to z hotelu La Fournaise skutečně nebudete mít daleko.

Online cena a slevy L'Hôtel Restaurant La Fournaise **

Profi foto hotelu La Fournaise **

Gastronomie a hotelové restaurace L'Hôtel Restaurant La Fournaise

Restaurace Gingembre-Combava nabízí kreolské speciality v réunionském stylu jako palmové kuře, venkovské krevety, uzené kuře s paprikou a mnohé další v závislosti na dostupnosti.
Bar hotelu vám umožní ochutnat mimo jiné speciální punč či místní rum.

Sport a wellness hotelu La Fournaise **

Hotel svým hostům nabízí bazén obklopený lehátky a slunečníky.

La Fournaise vám také umožní prozkoumat divoký jih ostrova s mnoha možnostmi k aktivnímu trávení volného času.

V oblasti můžete navštívit:

  • les Bois Blanc
  • les Bois de Couleurs
  • výlevy z lávové erupce
  • zahradu koření a vůní v Saint-Philippe

V okolí hotelu je k dispozici:

  • přístav Sainte-Rose s rybářskými loděmi
  • možnost potápění
  • vodní sporty a výlety lodí s rybolovem

Mimo hotel pak můžete využít:

  • návštěvy hor a lesů s průvodcem
  • návštěvu Salazie s vodopády Voile de la Mariée
  • vanilkovou plantáž Maison de la Vanille v Bras-Panon

Mapa - L'Hôtel Restaurant La Fournaise **

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Reunion do hotelu L'Hôtel Restaurant La Fournaise **

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem L'Hôtel Restaurant La Fournaise **, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu L'Hôtel Restaurant La Fournaise **

Letová spojení na Reunion

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.