Hotel Rayavadee *****

Thailand

Exotický resort v přírodním stylu

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Hotel Rayavadee

Pro hotel Hotel Rayavadee není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Hotel Rayavadee.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Cena zájezdu
- EUR/osoba
Původní cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garance nejlepší ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Hotel Rayavadee *****

Hodnocení 9.5 Hodnotí 10 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Thailand, Krabi, Phra Nang Beach | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Resort leží na nejkrásnější pláži Thajska. Na okraji National Marine Park. Elegance thajského stylu.
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Hotel Rayavadee ***** Thailand

Resort Rayavadee se nachází na okraji národního parku National Marine Park v srdci krásného poloostrova Phranang a je obklopen dechberoucími skalními útvary. Leží na unikátním místě mezi třemi plážemi se smaragdovou vodou Andamanského moře. 

Design resortu je inspirován vesničkami thajského jihu. Ubytovat se můžete v samostatně stojících pavilonech obklopených hustým zeleným porostem. Pavilony jsou rozděleny na dvě patra. V přízemí jsou pohodlné obývací pokoje a v patře klidné ložnice s přilehnou koupelnou. Některé pavilony mají navíc i privátní jacuzzi na terase nebo velký bazén. 

Thajsko je pověstné skvělou gastronomií a Rayavadee v tomto ohledu rozhodně nezaostává. Fantastické snídaně si dopřejete v hlavní restauraci Raya Dining. K večeři Vám pak doporučujeme především romantickou restauraci The Grotto, která se nachází přímo pod skalnatým vápencovým převisem na kraji jedné z pláží. Nepřekonatelný výhled  na pláž, skalnaté útesy a okolní ostrovy si pak vychutnáte v tradiční thajské restauraci Krua Phanang. 

Resort Rayavadee se nachází na poloostrově, ale vzhledem k tomu, že je ukrytý v pralese a obklopený skalami, se můžete těšit na maximální soukromí. Pokud budete chtít poznávat autentické Thajsko, můžete se vydat do malé vesničky vzdálené jen 10 minut pěší chůze. Nejbližší městečko je sice také nedaleko, ale je přístupné pouze lodí, což Vám zajistí klidnou a ničím nerušenou dovolenou. 

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Hotel Rayavadee

Hotel je velmi klidný, situovaný v bujné vegetaci. Největší zážitek přináší unikátní výhledy na vysoké skalní útvary, vystupující z moře. Na světě není moc hotelů, které nabízí lepší panorama. Můžete ležet na lehátku nebo chodit po 3 různých plážích a rozjímat. Personál hotelu je extrémně úslužný a rozdává úsměvy po celý den. Moře je skvěle teplé.

Vilky jsou skryté v tropické zeleni. Převažující standard je dvoupodlažní vilka, kde v přízemí najdete obývací pokoj (se samostatnou toaletou) a po schodech dojdete do horního patra s ložnicí s velkou postelí a koupelnou. Vilky se liší velikostí a zastřešením terasy. U pláží jsou pak velké rodinné vily. 

Na snídani můžete zvolit dvě restaurace, hlavní je s pestrým bufetem a různou přípravou vajíček na vyžádání. Druhá, přímo u pláže Railay Beach se skvělým výhledem, nabízí výhradně servírované snídaně. Menu má asi 30 položek, které můžete kombinovat (pro vyšší kategorie pokojů zdarma, pro zbylé za příplatek cca 500 BHT za osobu).

Na oběd doporučujeme zajít na pláž Phranang Beach, která je dostupná pouze na lodích. Jedna část pláže patří hotelu a na druhou stranu přijede každý den několik místních lodí, které připravují smoothie, thajské polévky i klasické pikatní thajské pokrmy s rýží nebo nudlemi, dary moře nebo kuřetem. Cena zanedbatelná, chuť nezapomenutelná. 

Na večeři můžete volit ze 3 skvělých restaurací. Fantastická je La Grotto pod skalním útesem. Servíruje 3 vícechodová menu založená na darech moře. Hotel je samozřejmě stylový, ale nemá striktní dress kod, skvělou večeři si můžete vychutnat v šortkách a polo tričku.

Pokud zvolíte pobyt jen na bázi snídaně, můžete kombinovat večeře v hotelu s večeřemi v místní malé vesničce vzdálené max. 7 minut, kde je jedna ulička s asi 5 klasickými thajskými restauracemi. Několik dalších je podél pláže. Vyberete si z curry jídel, chilli pokrmů i z pestré nabídky čerstvých ryb a darů moře. V jedné restauraci je 3x denně cca 90 minutová škola vaření - co si uvaříte pod dohledem místního kuchaře, to si sami sníte. Ceny večeří ve vesničce jsou oproti hotelovým cenám asi pětinové. Po večeři se můžete zastavit na míchaný drink v jednom ze tří hodně specifických barů. Život pulsuje dlouho do noci.

Hotel má vlastní nádherná spa. Prostředí je uvolňující a masérky opravdu zkušené. Ceny procedur v hotelu jsou na Thajsko velmi vysoké. V okolí ale snadno najdete místní masáže jak ve vesnici, tak na pláži, za symbolické ceny.

Rayavadee hotel nabízí několik typů exkursí vlastní skvělou lodí. Rozhodně si zajeďte na celodenní výlet na Phi Phi. Vyberete si luxusní obědový koš, nealko nápoje jsou zdarma.  Pokud jsme doporučovali vyzkoušet místní stravu, tak exkursi kupte rozhodně v hotelu, cesta přes moře trvá necelou hodinu a Vy pojedete na kvalitní lodi. Na Phi Phi pak uvidíte i o dost horší a daleko více obsazené lodě.

Hotel nebyl nijak zasažen vlnou tsunami v roce 2004. Je vybaven moderním systémem varování při zemětřesení.  

Do hotelu se dostanete linkou Qatar Airways nebo Emirates, které létájí do Bangkoku a poté je nutný přelet cca 1,5 hodiny některou thajskou aerolinkou přímo na Krabi.  Odtud pojedete asi 30 minut autem a poté asi 20 minut lodí. Daší možnost spojení je přes Phuket (kde doporučujeme jednu noc přespání a aklimatizaci) a odtud cca 3 hodiny autem s řidičem (cesta je velmi dobrá, krásnou přírodou, se zastávkou na občerstvení) a  20 minut lodí. 

2024
Katarina Kaprálová
Poslední inspekce hotelu
Katarina Kaprálová +421 948 960 122

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Deluxe Pavilion

Deluxe Pavilion

Deluxe Pavilion (90 m²) nabízí dvě podlaží, plně vybavené se stylovou tropickou dekorací, leštěným dřevem, bohatě barvenými tkaninami, ručně zhotovenými detaily a venkovní terasou s..

Terrace Pavilion

Terrace Pavilion

Terrace Pavilion (115 m²) nabízí moderní pohled na oblíbené Deluxe Pavilions, představují otevřené a vzdušné prostory a skleněné dveře, které se otevírají na svěží venkovní teras..

Pool Pavilion

Pool Pavilion

Pool Pavilion (115 m²) nabízí stejný komfort, vybavení a služby jako Hydro Pool Pavilion, ale nachází se zde navíc sladkovodní bazén o rozměrech 3 × 8 metru s jacuzzi a lehátky...

Gastronomie a hotelové restaurace

Čtyři restaurace, které resort nabízí, čerpají nejen z tradičních thajských pokrmů, ale i z kouzelného prostředí, které tato oblast Thajska představuje. Každá z restaurací se nachází na krásném místě, které je samo o sobě úžasným prostředím k posezení. A když takový ráj doplníte gurmánskými zážitky, vznikne něco speciálního.

Raya Dining kombinuje pětihvězdičkové služby s inovativním menu v elegantním, leč neformálním prostředí. Úžasné řezby sloupů v restauraci reflektují mořský život v oblasti korálových útesů. Jídelnu zdobí zlatá nástěnná malba zachycující školu delfínů. Začněte svůj den osvěžující zdravou snídaní na tomto místě. Večer si vychutnejte sofistikované menu s pokrmy, které zahrnují vše od lehkých jídel a salátů až po klasické šťavnaté humry, jehněčí a perfektně ugrilovanou svíčkovou. K dispozici je klimatizované posezení i posezení pod širým nebem.

Projděte se po měsíční stezce na Phranang Beach a zažijte nepřekonatelnou večeři u moře v romantické thajské restauraci Krua Phranang. Vychutnejte si menu sestavené z klasických thajských pokrmů, jež zahrnuje delikátní kari, saláty, polévky, plody moře a čerstvě chycené ryby. Jídelna restaurace nabízí klimatizovanou část a posezení pod širým nebem s výhledy na překrásnou pláž, vápencové útesy a odlehlé ostrovy. Po pamětihodné večeři si zajděte na venkovní terasu, dejte si digestiv a zasněte se za zvuku vln, lámajících se pod vámi o břehy.

Raitalay Terrace nabízí menu z lákavých pochoutek mezinárodní kuchyně ve stylovém prostředí u pláže. Je otevřena na obědy a večeře a nachází se v blízkosti bazénu, tak poskytuje úžasný výhled na pláž Railay Beach. Každý večer zde můžete popíjet některý z široké nabídky koktejlů a sledovat přitom dech beroucí západ slunce.

The Grotto (v překladu Jeskyně) se nachází pod starodávným vápencovým útesem na hraně pláže Phranang Beach. Vychutnat si zde můžete oběd se svou oblíbenou knihou v ruce nebo se uvolnit u téměř magického západu slunce, zatímco budete popíjet koktejl, případně zakusovat některou ze zdejších lehkých pochutin. Pod nohami ucítíte jemný písek a ve vzduchu romantickou atmosféru. Některé večery v týdnu se zde konají luxusní barbecue.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Thajsko jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Thajsku. S místní cestovní kanceláří Tour East s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat anglický reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Thajsku vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Hotel Rayavadee

Resort nabízí 94 kouzelných dvoupatrových pavilonů a 7 luxusních soukromých vil, které jsou zasazeny do rozlehlých palmových hájů a tropických zahrad, lemujících skvostně bílou písečnou pláž. Architektura, která již byla několikrát oceněna, kopíruje styl idylické thajské vesnice a dovolí vám tak poznat autentickou thajskou kulturu. 

Každý pavilon nebo vilka má k dispozici satelitní televizi, CD/DVD přehrávač a bezplatné připojení k internetu. Dále ve všech pokojích najdete fén, svítilnu, bačkory, župany a rovněž zařízení na přípravu čaje a kávy. 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Deluxe Pavilion

Deluxe Pavilion foto

Deluxe Pavilion (90 m²) nabízí dvě podlaží, plně vybavené se stylovou tropickou dekorací, leštěným dřevem, bohatě barvenými tkaninami, ručně zhotovenými detaily a venkovní terasou s posezením. Kruhový design pavilónů perfektně zapadá do přírodního okolí resortu reflektujíc kulaté formace skalních útesů charakteristických pro unikátní krajinu této oblasti. Šatní skříň se nachází mezi koupelnou a ložnicí a proto ji můžete používat z obou místností.

Terrace Pavilion

Terrace Pavilion foto

Terrace Pavilion (115 m²) nabízí moderní pohled na oblíbené Deluxe Pavilions, představují otevřené a vzdušné prostory a skleněné dveře, které se otevírají na svěží venkovní terasu s obývacím prostorem a rozlehlou plochou k relaxaci i soukromému grilování.

Pool Pavilion

Pool Pavilion foto

Pool Pavilion (115 m²) nabízí stejný komfort, vybavení a služby jako Hydro Pool Pavilion, ale nachází se zde navíc sladkovodní bazén o rozměrech 3 × 8 metru s jacuzzi a lehátky. Bazén naleznete v přilehlé tropické zahradě se sluneční terasou. Ideální volba pro ty, kteří si chtějí vychutnat ubytování v dokonalém soukromí.

Family Pavilion

Family Pavilion foto

Family Pavilion (137 m²) je typ ubytování, který se luxusem i komfortem vyrovnává zdejšímu Deluxe Pavilion. Má ale navíc jednu přízemní ložnici se dvěma postelemi a samostatnou koupelnu. Samozřejmostí je venkovní jídelní kout a terasa pro soukromé barbecue. Tento typ pavilónu je ideálním pro rodinnou dovolenou. Je umístěn mezi kokosovými palmami a v pozadí má strmé útesy. Nabízí spoustu místa a pohodlí, abyste si mohli užít dovolenou plnou objevování.

Family Pavilion with Pool

Family Pavilion with Pool foto

Family Pavilions with Pool (167 m²) nabízejí stejný komfort, vybavení a služby jako Family Pavilions, ale nachází se zde navíc sladkovodní bazén o rozměrech 3 × 8 metru. Bazén naleznete v přilehlé tropické zahradě se sluneční terasou a jídelním koutem, ve kterém si můžete vychutnat např. soukromé barbecue.

Family Villa

Family Villa foto

Family Villa (345 m²) se nachází v krásných hotelových zahradách jen pár metrů od pláže Phranang i Railay. Ve vilce najdete dvě ložnice, obývací pokoj, terasu s lehátky a bazén o velikosti 3 x 12 metrů. Pokoj je ideální pro rodiny s dětmi, které chtějí mít veškeré hotelové zázemí na dosah. Využít můžete rovněž služeb komorníka.

Raitalay Villa

Raitalay Villa foto

The Raitalay (260 m²) Villa se nachází v chráněném rohu překrásné pláže Railay Beach a pyšní se výhledem na azurové vody Andamanského moře. Prostory vily jsou rozdělené na dvě oddělené ložnice, jedna s manželskou postelí a samostatnou koupelnou, druhá s oddělenými postelemi a vlastní koupelnou. Dále zde naleznete obývací pokoj, jídelnu, kuchyňku a venkovní terasu s bazénem.

Rayavadee Villa

Rayavadee Villa foto

The Rayavadee Villa (417 m²) disponuje také svým vlastním bazénem. Ten je navíc vybaven jacuzzi a nabízí ohromující výhled na pláž Phranang Beach. Nábytek je elegantního současného thajského stylu. The Rayavadee Villa se skládá ze dvou přilehlých ložnic (pokoj pro manželský pár s luxusně vybavenou samostatnou koupelnou a pokoj pro hosty s oddělenými lůžky a samostatnou koupelnou). Navíc je zde obytná část, salonek, kuchyňka, jídelna u bazénu, vlastní sauna, stejně jako spousta prostoru pro venkovní vyžití, což z tohoto místa činí jedno z nejexklusivnějších a nejluxusnějších ubytovacích zařízení.

Phranang Villas

Phranang Villas foto

The Phranang Villas (417 m²) jsou diskrétně ukryty uprostřed dramatické krajiny vápencových útesů s výhledem na světově proslulou pláž Phranang Beach. Každá z těchto exklusivních vil se může pochlubit jednou manželskou ložnicí se samostatnou koupelnou a dvěma dalšími (nesousedícími) pokoji pro hosty, z nichž každý disponuje vlastní samostatnou koupelnou. Prostorný obývací pokoj, jídelní kout a kuchyňka vpouští do vily hravý vánek. Součástí vil jsou též vlastní bazény, které jen potvrzují, že jsou tyto vily jedny z nejluxusnějších ubytovacích zařízení dostupných v oblasti Krabi.

Pláž a moře

Resort obklopují 3 různé pláže. Phranang Beach pokrývá jemný bílý písek, tolik typický pro Thajsko. Budete mít výhled na lodě křižující Andamanské moře i na skalní výběžky, které se ostře tyčí nad vodní hladinou.

Pláž Phranang Beach je vyhlášená také dvěma jeskyněmi a láká mnoho turistů, kteří ale mohou přijet lodí jen na pár hodin, zatímco hosté hotelu ji mohou užívat celý den.

Na pláži Phranang Beach je bójkami ohraničená velká plocha patřící k hotelu, písek na pláži je jemný a jílovitý, skvělý i pro děti. Výborně si zaplavete, ale šnorchlovat se zde moc nedá. Hotelová lehátka najdete ve stínu i na slunci, obsluha nosí nápoje až k nim. Určitě si půjčte kajak a v průběhu hodiny si klidně objedete skalní útvary, které jsou kousek od břehu. Uvidíte jeskyně vytvořené erozí ve vápenci i barevné rybičky. Koupat se dá i na pláži Railay Beach, kde ale poznáte velký odliv. Protože je blízko vesničky, tak na ní bude více lidí. Hned u pláže je velký hotelový bazén obklopený lehátky, ideální pro děti nebo ranní kondiční plavání.

Online cena a slevy Hotel Rayavadee *****

Profi foto hotelu Rayavadee *****

Naše foto hotelu Rayavadee *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Hotel Rayavadee

Čtyři restaurace, které resort nabízí, čerpají nejen z tradičních thajských pokrmů, ale i z kouzelného prostředí, které tato oblast Thajska představuje. Každá z restaurací se nachází na krásném místě, které je samo o sobě úžasným prostředím k posezení. A když takový ráj doplníte gurmánskými zážitky, vznikne něco speciálního.

Raya Dining kombinuje pětihvězdičkové služby s inovativním menu v elegantním, leč neformálním prostředí. Úžasné řezby sloupů v restauraci reflektují mořský život v oblasti korálových útesů. Jídelnu zdobí zlatá nástěnná malba zachycující školu delfínů. Začněte svůj den osvěžující zdravou snídaní na tomto místě. Večer si vychutnejte sofistikované menu s pokrmy, které zahrnují vše od lehkých jídel a salátů až po klasické šťavnaté humry, jehněčí a perfektně ugrilovanou svíčkovou. K dispozici je klimatizované posezení i posezení pod širým nebem.

Projděte se po měsíční stezce na Phranang Beach a zažijte nepřekonatelnou večeři u moře v romantické thajské restauraci Krua Phranang. Vychutnejte si menu sestavené z klasických thajských pokrmů, jež zahrnuje delikátní kari, saláty, polévky, plody moře a čerstvě chycené ryby. Jídelna restaurace nabízí klimatizovanou část a posezení pod širým nebem s výhledy na překrásnou pláž, vápencové útesy a odlehlé ostrovy. Po pamětihodné večeři si zajděte na venkovní terasu, dejte si digestiv a zasněte se za zvuku vln, lámajících se pod vámi o břehy.

Raitalay Terrace nabízí menu z lákavých pochoutek mezinárodní kuchyně ve stylovém prostředí u pláže. Je otevřena na obědy a večeře a nachází se v blízkosti bazénu, tak poskytuje úžasný výhled na pláž Railay Beach. Každý večer zde můžete popíjet některý z široké nabídky koktejlů a sledovat přitom dech beroucí západ slunce.

The Grotto (v překladu Jeskyně) se nachází pod starodávným vápencovým útesem na hraně pláže Phranang Beach. Vychutnat si zde můžete oběd se svou oblíbenou knihou v ruce nebo se uvolnit u téměř magického západu slunce, zatímco budete popíjet koktejl, případně zakusovat některou ze zdejších lehkých pochutin. Pod nohami ucítíte jemný písek a ve vzduchu romantickou atmosféru. Některé večery v týdnu se zde konají luxusní barbecue.

Sport a wellness hotelu Rayavadee *****

V Rayavadee naleznete širokou škálu různých pozemních sportů jako tenis, stolní tenis a squash. Ve sportovním centru je možnost kardio tréninku a body buildingu s osobním trenérem.

Na výběr budete mít i z nabídky vodních sportů, jako je windsurfing, šnorchlování a kajaky.

Rayavadee se snaží své hosty přenášet na ta nejkrásnější místa, a tak umocnit zážitky z jejich dovolené. Možnosti jsou opravdu široké, ať už hledáte únik na opuštěné pláži při západu slunce, nebo chcete strávit den na jedno z luxusních motorových člunů a navštívit ostrov Phi Phi nebo Phang Nga Bay. Veškeré výlety slibují dobrodružství, i romantiku.

Tropickou krajinu můžete objevovat i ze sloního hřbetu, odkud budete mít pěkný výhled i si užijete speciální setkání. Rozhlédnout se můžete i ze skalních stěn, kam si můžete pod odborným dohledem vylézt na laně.

Fascinující svět se ale nenachází jen na zemi, vzrušující život se odehrává i pod vodou. Naučte se jej poznávat díky potápěcím přístrojům.

Získejte přehled o kultuře Thajska a zúčastněte se jednoho z kuchařských kurzů, které hotel Rayavadee svým klientům nabízí. 

Thajsko je spirituální země, která harmonii a sílu čerpá z přírodních zdrojů. Takové jsou i hotelové lázně Rayavadee Spa. Nabízejí procedury, které posílí tělo i mysl. Nabídka zahrnuje revitalizace obličeje, peeling, energizující tělové zábaly, uklidňující masáže, salon krásy a nejrůznější lázeňské balíčky, které se přizpůsobí vašim individuálním potřebám.

Děti v hotelu Rayavadee *****

V resortu jsou vítány i děti, pro které je zde připraven program Just for Kids. Nejmenší hosté se pobaví při zkoumání thajské kultury i přírodních krás, které se nacházejí v okolí resortu. Starostlivý a pozorný personál naučí děti připravovat některé pokrmy thajské kuchyně i je zasvětí do thajského umění a řemesel. Veškeré aktivity jsou určené dětem od čtyř do dvanácti let. Mladší děti jsou v resortu vítány pod dohledem dospělé osoby.

Doprava do hotelu Hotel Rayavadee

Mezinárodní letiště v Krabi je vzdáleno pouhých 23 kilometrů od resortu. Cesta z letiště do Rayavadee trá 45 minut. Nejdříve po silnici 30 minut, poté 20 minut lodí.

Mapa - Hotel Rayavadee *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Thajska do hotelu Hotel Rayavadee *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hotel Rayavadee *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2024
Bc. Hana Nádvorníková
Poslední inspekce hotelu
Bc. Hana Nádvorníková 724 730 005

Recenze hotelu Hotel Rayavadee *****

Podobný hotel

Letová spojení do Thajska

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.