Chen Sea Resort & Spa - Centara Boutique Collection ****

Vietnam

Klidná a přírodní atmosféra resortu

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Chen Sea Resort & Spa - Centara Boutique Collection ****

Lokalita Vietnam, Phu Quoc | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Privátní vily Nepřekonatelný servis V nedotčené přírodě ostrova Phu Quoc
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Chen Sea Resort & Spa - Centara Boutique Collection **** Vietnam

Chen Sea Resort & Spa je plážový čtyřhvězdičkový resort zasazený do prostředí nedotčené zátoky, což hostům umožňuje trávit dovolenou v atmosféře klidu a přírodní krásy ostrova Phu Quoc. Resort je vzdálen pouhých 15 minut jízdy od ostrovního letiště a byl vyprojektován a postaven po důkladném plánování s cílem integrace do přirozeného prostředí zálivu a nepoškození původní přírody pobřežní oblasti.

Tento mírumilovný tropický ráj je obklopen tyrkysovými vodami Thajského zálivu, je vzdálen asi 50 kilometrů od města Ha Tien na vietnamské pevnině a přibližně 50 minut letu z letiště v Ho Chi Minh.

Phu Quoc je největším vietnamským ostrovem a v poslední době se stává oblíbenou turistickou destinací s prémiovými resorty. Návštěvníkům může nabídnout luxus a nedotčené přírodní prostředí s horami, lesy, bílými písečnými plážemi a malebnými rybářskými vesnicemi.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Chen Sea Resort & Spa - Centara Boutique Collection

Vychutnejte si pohostinnost hotelu thajského řetězce Centara. Ubytování poskytuje maximální soukromí v samostatných vilách.

 
Ing. Jindřiška Kubíčková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Jindřiška Kubíčková 724 065 778

Video hotelu

Nabídka pokojů

Sea View Villas

Sea View Villas (86 m², 12 vil) mohou ubytovat až 2 dospělé osoby a 2 děti. Prostorné vily jsou zařízeny v orientálním stylu a nabízejí manželskou postel nebo dvě oddělená lůžka...

Beachfront Villas

Beachfront Villas (78 m², 12 vil) mohou také ubytovat až 2 dospělé osoby a 2 děti. Nacházejí se přímo u pláže, jen pár kroků od moře a nabízí buď manželskou postel, nebo dvě odděl..

Jacuzzi Villas

Jacuzzi Villas (150 m2, 6 vil) mohou ubytovat 2 dospělé osoby nebo 2 dospělé a 2 děti. Dřevěné domy Hoi An nabízejí velkorysé a renovované prostory, přičemž každá vila disponuje vlast..

Sea View Pool Villas

Sea View Pool Villas (240 m², 6 vil) mohou ubytovat 4 dospělé osoby nebo 2 dospělé a 2 děti. V obrovských prostorách si můžete užívat soukromé terasy s bazénem, postele o velikosti king ..

Gastronomie a hotelové restaurace

IL Ristorante je umístěná přímo před mořským pobřežím a specializuje se na vietnamskou i mezinárodní kuchyni, přičemž se do menu promítá také důraz na mořské plody ze zdejších vod.
K dispozici jsou vnitřní i venkovní prostory pro stolování.

Přímořský bar a salonek Ghe nabízí široký sortiment v podobě koktejlů, drinků a lehkého občerstvení. Vychutnejte si skleničku lahodného aperitivu při romantickém západu slunce. Osobní služby jsou důkazem tradiční vietnamské pohostinnosti.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na zájezdy do Vietnamu se specializujeme již po mnoho let a zemi známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Vietnam opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Chen Sea Resort & Spa - Centara Boutique Collection

Chen Sea Resort & Spa je situován na pobřeží Thajského zálivu s výhledem na krásné okolní panorama. Může se pochlubit nádhernou architekturou i vytříbeným designem interiérů svých 36 prostorných a komfortních vil. Unikátním rysem resortu jsou Jacuzzi Villas, které jsou rekonstruovanými tradičními dřevěnými domky Hoi An. Orientální jednoduchost a rafinovanost se projevují v každém detailu resortu.

Všechny vily jsou vybaveny celou řadou zařízení, čímž je zajištěno maximální pohodlí hostů. Užijete si minimálně 78 m² vlastního prostoru s balkonem a výhledem na moře, luxusní koupelnou s vanou a sprchou, s individuálně ovládanou klimatizací, stropním ventilátorem a TV s plochou obrazovkou a mezinárodními kanály. Dále vily nabízejí DVD přehrávač, bezpečnostní sejf, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů a IDD telefon. V celém resortu je k dispozici WiFi zdarma.

Nabídka pokojů

Sea View Villas

Sea View Villas (86 m², 12 vil) mohou ubytovat až 2 dospělé osoby a 2 děti. Prostorné vily jsou zařízeny v orientálním stylu a nabízejí manželskou postel nebo dvě oddělená lůžka. Vybavení zahrnuje zařízenou venkovní terasu s výhledem na moře, luxusní koupelnu s vanou a sprchou.

Beachfront Villas

Beachfront Villas (78 m², 12 vil) mohou také ubytovat až 2 dospělé osoby a 2 děti. Nacházejí se přímo u pláže, jen pár kroků od moře a nabízí buď manželskou postel, nebo dvě oddělená lůžka. Stylová orientální dekorace je doplněna o zařízenou vlastní terasu s výhledem na moře.

Jacuzzi Villas

Jacuzzi Villas (150 m2, 6 vil) mohou ubytovat 2 dospělé osoby nebo 2 dospělé a 2 děti. Dřevěné domy Hoi An nabízejí velkorysé a renovované prostory, přičemž každá vila disponuje vlastním venkovním jacuzzi, zařízenou terasou s výhledem na moře, postelí o velikosti king nebo dvěma oddělenými lůžky.

Sea View Pool Villas

Sea View Pool Villas (240 m², 6 vil) mohou ubytovat 4 dospělé osoby nebo 2 dospělé a 2 děti. V obrovských prostorách si můžete užívat soukromé terasy s bazénem, postele o velikosti king a dvou oddělených lůžek, dvou samostatných koupelen s vanou a sprchou a individuálně ovládané klimatizace.

Pláž a moře

Krásná privátní pláž se vine podél celého resortu. Nadchne vás jemným prachovým pískem světlé barvy i svou délkou, která zve k poklidným procházkám bez bot. Moře zde přechází od těch nejsvětlejších odstínů tyrkysové až po temně modrou v dálce.

Online cena a slevy Chen Sea Resort & Spa - Centara Boutique Collection ****

Profi foto hotelu Chen Sea Resort ****

Naše foto hotelu Chen Sea Resort ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Chen Sea Resort & Spa - Centara Boutique Collection

IL Ristorante je umístěná přímo před mořským pobřežím a specializuje se na vietnamskou i mezinárodní kuchyni, přičemž se do menu promítá také důraz na mořské plody ze zdejších vod.
K dispozici jsou vnitřní i venkovní prostory pro stolování.

Přímořský bar a salonek Ghe nabízí široký sortiment v podobě koktejlů, drinků a lehkého občerstvení. Vychutnejte si skleničku lahodného aperitivu při romantickém západu slunce. Osobní služby jsou důkazem tradiční vietnamské pohostinnosti.

Sport a wellness hotelu Chen Sea Resort ****

Jemné písečné pláže, nabídka vodních sportů a řada rekreačních a volnočasových zařízení je k dispozici v resortu Chen Sea. Milovníci potápění jistě ocení nedaleké potápěčské centrum PADI. Resort ovšem nabízí ještě mnohem více – nejenom zázemí pro relaxaci, ale také možnosti pro aktivní trávení volného času. Úžasná jihoasijská pohostinnost společně s vysokým standardem vybavení a služeb zajistí fantastické zážitky z dovolené.

K vybavení a službám patří:

 • bazén s nekonečným okrajem a velkou terasou s výhledem na moře
 • výběr vodních sportů v podobě plachtění, windsurfingu, kajaků a wakeboardingu
 • motorový člun pro výlety podél pobřeží a k sousedním ostrovům
 • potápěčské centrum PADI poblíž resortu (potápění i šnorchlování)
 • aromaterapii, speciální léčivé koupele i kosmetické a zkrášlující procedury
 • otevřený altánek sala pro cvičení
 • venkovní antukový kurt
 • půjčovna jízdních kol
 • kurzy vaření

Kam na výlet:

 • Ho Chi Minh – Město Ho Chi Minh (dříve známé jako Saigon) je po Hanoi druhým nejdůležitějším městem Vietnamu. Navštivte tento říční přístav, který je obchodním, vědeckým, technologickým, průmyslovým a v neposlední řadě turistickým centrem s historickými i moderními památkami. K vidění je Palác Sjednocení, Muzeum Hochiminh, Muzeum Revoluce, Muzeum vietnamské historie atd
 • Duong Dong – Duong Dong je hlavním městským centrem ostrova Phu Quoc s vlastním letiště a přístavem. Místem, které musíte navštívit je zdejší autentický trh s velkým množstvím zboží ruční výroby, místních prodavačů a s nabídkou mořských plodů.
 • Hue – Máte rádi historická města? Pak je Hue skvělou volbou, protože v dřívějších dobách bylo hlavním městem vietnamské říše. Nabízí prostředí s působivými památkami, chrámy a paláci. Navíc je zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO.
 • Nha Trang – Nha Trang je město známé pro své nedotčené pláže a skvělé možnosti pro potápění v jedné z nejkrásnějších zátok světa. V poslední době se stává oblíbenou destinací zahraničních turistů a jiných cestovatelů po jihovýchodní Asii.
 • Ostrovy An Thoi – Oblast An Thoi se nachází na jižním cípu ostrova a skládá se celkově z 15 ostrovů. Navíc se zde nachází přístav pro trajektové spojení s pevninou, stejně jako pro námořní dopravu a rybolov.

 

 • Pláž Bai Sao (ostrov Phu Quoc) – Na jihovýchodním pobřeží severně od města An Thoi narazíte na pláž, která je dostupná na kole (i když po hrbolaté a ne moc upravené stezce). Tato zátoka je chráněná před přírodními živly a nabízí bezpečné křišťálově čisté vody, které jsou poměrně mělké a tak vhodné i pro dětské radovánky.
 • Delta Mekong – Delta řeky Mekong se nachází v jižní části Vietnamu, kde se vlévá do Jihočínského moře. Mekong je jednou z nejdelších řek na světě a do jihovýchodní Asie proudí z hor Tibetu. Dělí se na rozmanité kanály, které mají pozitivní vliv na zemědělství v regionu. Barevné říční vesnice a plovoucí trhy jsou jedněmi z nejzajímavějších atraktivit Vietnamu.
 • Mui Ne – Mui Ne je pobřežní turistický resort s poloostrovem a idylickými plážemi, kde můžete načerpat nové síly. Bílé písečné pláže, palmy a skvělé mořské plody jsou jen některými pozitivy tohoto místa. Mui Ne ovšem není jen o relaxaci na pláži, ale nabízí také mnoho vodních aktivit a sportů, stejně jako pronájem motorek či škálu lodních výletů a rybaření.
 • Vodopád Suoi Da Ban (Phu Quoc) – Vodopád Suoi Da Ban se nachází 6 km severně od města Duong Dong a je skvělým místem pro koupání, užívání si přírody či vychutnání si pikniku.
 • Hanoi – Hlavní město Vietnamu je zároveň centrem severní části země. Budete moci obdivovat koloniální šarm, který odolal i výstavbě moderní architektury. I přes mnohé válečné konglikty v minulých staletích nabízí Hanoi mnohá starodávná architektonická díla včetně více než 600 pagod a chrámů. Hanoi je atraktivní také díky přítomnosti 18 krásných jezer, které jsou obklopeny bohatými zahradami.
 • Danang – Danang je třetí největší vietnamské město a nachází se na pobřeží Jihočínského moře mezi městy Hanoi a Ho Chi Minh, přičemž jeho atmosféra má blízko k Hoi An a imperiálnímu Hue. Zdejší prostředí a lidé jsou velmi přátelští k cestovatelům a město je komunitou vlastníků domů pro návštěvníky, mramorových soch a obchodníků. Najdete zde několik z nejvíce izolovaných a poklidných pláží ve Vietnamu.
 • Zátoka Halong Bay – Halong Bay je velkolepým místem pro turisty. Nachází se v Tonkinském zálivu a tvoří úžasnou scenérii vápencových skal a útvarů s více než 1600 ostrůvky. Najdete zde také zákoutí s písečnými plážemi pro uvolněné koupání v čisté vodě zátoky. Halong Bay je jednou z nejnavštěvovanějších atraktivit Vietnamu. Jeho ekologická rozmanitost je neuvěřitelná – budete moci obdivovat plno korálových útesů, sladkovodní bažinové lesy, mangrovové lesy, malá sladkovodní jezírka, písečné pláže atd.
 • Sapa – Toto vnitrozemské město poblíž hranic s Čínou je obklopené pohořím Hoang Lien Son, které je východním výběžkem Himalájí. Nachází se zde nejvyšší bod Vietnamu – hora Fansipan (3142 m n. m.) – a rozsáhlé oblasti hustého lesního prostředí s divokou zvěří. Podnebí je zde mírné, léta nejsou horká a zimy jsou chladné a mlhavé s občasným sněžením.

Lázně:

Lázně v resortu Chen Sea se nachází v klidné a nedotčené zátoce, což umožňuje klientům vychutnat si klid a přírodní atmosféru ostrova Phu Quoc. Lázně Cenvaree jsou tím nejlepším útočištěm v celém okolí. Budou zde potěšeny všechny vaše smysly s konečným pocitem celkového blaha. Kromě procedur si můžete pochutnat také na čerstvém čaji z bylinek zdejší zahrady.

 

Lázně SPA Cenvaree zahrnují:

 • 3 otevřené lázeňské vily
 • 2 vnitřní místnosti pro procedury
 • miniposilovnu se dvěma stroji (rotoped a stepper)
 • venkovní relaxační prostory s bezplatným zeleným čajem a čerstvým ovoce

Mapa - Chen Sea Resort & Spa - Centara Boutique Collection ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Vietnamu do hotelu Chen Sea Resort & Spa - Centara Boutique Collection ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Chen Sea Resort & Spa - Centara Boutique Collection ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Jindřiška Kubíčková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Jindřiška Kubíčková 724 065 778

Recenze hotelu Chen Sea Resort & Spa - Centara Boutique Collection ****

Podobný hotel

Letová spojení do Vietnamu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.