Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort *****

Vietnam

Luxus s tradičními vietnamskými rysy v krásném pobřežním prostředí

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort *****

Lokalita Vietnam, Da Nang | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Krásný výhled Několikrát oceněný Vynikající kuchyně

Popis hotelu Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort ***** Vietnam

Dopřejte si trochu oddechu a užijte si to nejlepší z Vietnamu v mnohokrát oceněném resortu InterContinental Danang Sun Peninsula, který představuje luxusní hotel ve svahu s lázněmi a poskytuje výhledy na třpytivou zátoku. Světoznámý architekt Bill Bensley dodal vietnamskému designu trochu svého kouzla a doplnil tak rysy zdejší historie a mýtů svým charakteristickým rukopisem. Tím vytvořil magické útočiště o čtyřech úrovních – nebe, obloha, země a moře. Od chvíle, kdy dorazíte, budete hýčkáni personalizovanými službami v bezkonkurenčním prostředí resortu InterContinental.

Objevte kulinářské umění v La Maison 1888, které velí šéfkuchař Michel Roux se třemi Michelinskými hvězdami. Své tělo i mysl pak můžete uklidnit díky lázeňským balíčkům v HARNN Heritage Spa, zatímco PEDI:MANI:CURE Studio od Bastiena Gonzaleze Vám také poskytne vytříbenou a jedinečnou péči.

Seznamte se se sousedy, jimiž jsou místní opice, které obývají okolní svěží lesy Opičího pohoří, nebo se prostě natáhněte a užívejte si relaxaci na 700 metrů dlouhé pláži.

Hotel disponuje prostory pro meetingy a konference – jedny z nejpůsobivějších v regionu. Své sny o tropické svatbě na pláži se zde mohou stát skutečností taktéž.

Hotelové síť InterContinental se může pochlubit konceptem „In The Know“, který Vám pomůže odnést si co nejvíce zážitků a požitků ze svého pobytu v Danangu. Je zde tolik míst, které zkrátka musíte vidět. Díky know-how hotelového týmu budete moci zažít to, co v jiných resortech jen stěží. Ponořte se do vietnamské kultury a dědictví.

Poloha

Resort se nachází pouhých 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Danang International Airport (20 km) a 13 km od živých ulic města Danang, přičemž je umístěn na samotě v zátoce poloostrova Son Tra Peninsula, který je přezdíván také jako mýtická „Opičí hora“.

Slavná pláž Danang s 94 km nedotčeného bílého pobřeží přímo vyzývá na procházku a nachází se jen 10 minut jízdy od resortu. Bezplatná hotelová kyvadlová doprava spojuje resort s centrálním Danangem, stejně jako s tradičním městem Hoi An. U ostatních míst v okolí nabízí hotel možnosti rezervace dopravy a průvodcovských služeb za příplatek.

Pro maximální komfort je možné za příplatek zařídit transfer z letiště do hotelu a naopak.

Design

V resortu InterContinental Danang Sun Peninsula naleznete „designový jazyk“ s původem skrze mnoho vietnamských krajin. Designér Bill Bensley strávil roky cestováním po vietnamských buddhistických chrámech, palácích a imperiálních hrobkách, stejně jako po skromných vesničkách, aby poté předal rezortu opravdu autentický nádech pravého Vietnamu. Nápadné bíločerné schéma elegantně vyzařuje z lakovaného dřeva a bílých dlaždic. Tyto barvy jsou čas od času oživeny více zářivými tóny.

Svatby a jiné události

Ať už si plánujete vyměnit své svatební sliby na pláži, organizovat firemní setkání nebo summit světových lídrů, InterContinental Danang Sun Peninsula Resort Vám pomůže připravit jedinečné události do nejmenších detailů, aby ohromily nejenom Vás, ale také všechny ostatní hosty.

Uprostřed klidného ráje o 39 hektarech pro Vás budou připraveny prostory pro meetingy a jiné události, které zahrnují víceúčelový sál The Summit, taneční sál a další menší prostory pro skromnější události.

Resort se může pochlubit také nezapomenutelným zázemím pro pohádkovou svatbu. Oddaný koordinační tým Vám pomůže vše připravit a navrhne několik míst pro tento jedinečný životní okamžik, a to od intimního obřadu přímo na pláži až po elegantní taneční sál.

Pro více neformální události poslouží různé venkovní prostory včetně pláže, zahrady u bazénu a terasy francouzské restaurace La Maison 1888. Zde si můžete dopřát koktejlové večírky, neformální meetingy či intimní večeře.

Ať už jsou Vaše požadavky jakékoliv, zdejší profesionální tým zkombinuje své znalosti a zkušenosti, aby připravil jedinečné zážitky pro Vás a Vaše hosty.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Seaside Villas On The Rocks 2 Bedroom (300 m2)

Vily se dvěma ložnicemi jsou situovány na skále a nabízejí podobný luxus jako ubytování na pláži, přičemž zde budete obklopeni balvany posázenými na úpatí hor...

2 Bedroom Royal Residence by the Sea (300 m2)

Se dvěma ložnicemi na dvou patrech nabízí tato prestižní vila lákavou možnost pro vysoké představitele či milovníky dovolené prožité ve velkém stylu...

Seaside Pool Villas by the Beach

Vily u moře nabízejí idylickou polohu na bílé písčité pláži, což Vám umožní jen vstát z postele, udělat pár kroků a ocitnout se v tropickém ráji...

Seaside Pool Villas On the Rocks (145 m2)

Vily jsou usazeny ve skalnatém pobřežním prostředí, přičemž se podobají těm plážovým s tím rozdílem, že je obklopují kameny z úpatí hor...

Gastronomie a hotelové restaurace

Vietnam disponuje rozsáhlou a komplexní kulinářskou paletou. Pokud je ale potřeba vybrat jedno tradiční národní jídlo, pak je to jistě „pho“ – hovězí polévka, kterou najdete téměř na každém rohu od severu k jihu. Navštivte jednu z hotelových restaurací a dopřejte si rozmanité pokrmy, které ještě více obohatí Váš pobyt v resortu InterContinental ve Vietnamu.

Citron

Restaurace Citron je situována na nejvyšší úrovni v hotelu, což už samo o sobě vyvolá impresivní první dojem. V prostředí zelených a žlutých tónů barev a zvířecích graffiti (podle starodávných vietnamských jeskynních kreseb) najdete lampy inspirované v chrámovém stylu, dřevěné mřížoví a židle s imperiálním nádechem Nguyen.

Soukromé jídelní boxy ve tvaru obrácených vietnamských klobouků se „vznášejí“ na kopci 100 metrů nad mořem a poskytují nádherné výhledy na moře a okolní hory.

Začněte svůj den à la carte menu, které nabízí od pečiva přes vejce až po tradiční pho. Během dne je restaurace otevřena na obědy a večeře, při kterých se vydáte na kulinářskou cestu skrze celý Vietnam od severu země až po deltu Mekongu.

Čerstvé a živé menu je pod dohledem známé šéfkuchařky Anh Tuyet, jejíž věhlasná restaurace Ma May je považována za udavatele trendů v tradiční vietnamské kuchyni. Její grilované kuře na medu bylo šéfkuchařem celebrit Anthony Bourdainem označeno jako nejlepší vietnamské jídlo, které kdy jedl.

Široká nabídka středomořské kuchyně pak završuje skvostné menu. Všechny pokrmy jsou pečlivě připravovány kuchařským týmem, který v roce 2013 vyhrál soutěž Golden Spoon mezi hotelovými a resortními restauracemi.

La Maison 1888

V La Maison 1888 si budete moci pochutnat na francouzské haute cuisine v prostředí inspirovaném francouzským koloniálním sídlem. Úřaduje zde oblíbený šéfkuchař Michel Roux, který je ověnčený třemi Michelinskými hvězdami.

Prostředí restaurace vypráví příběh koloniální francouzské-asijské rodiny s dětmi skrze svou architekturu a design. Soukromé místnosti pro stolování odhalují povahu tohoto příběhu a to v podobě autentických prostorů místnosti pro účetního, dobrodružné cestovatelské místnosti či pokoje Le Boudoir de La Madame. Hosté mohou relaxovat také v prostředí baru Buffalo a dát si sklenku šampaňského dle výběru Michela Rouxe před večeří, zatímco po večeři si můžete dopřát vytříbenou whisky či lahodné kombinace vodky. Tento bar také poskytuje úchvatné výhledy přes resort na oceán.

Francouzský rodák Michel Roux je jednou z nejvlivnějších osobností v kulinářském světě. Jeho restaurace Waterside Inn v malebné britské vesničce se nedávno stala první restaurace se třemi michelinskými hvězdami mimo Francii. Je to velká čest, že právě on má svou další restauraci také právě v InterContinental Danang Sun Peninsula Resort.

Drinky si můžete vychutnat v baru Buffalo nebo na terase, ačkoliv pokrmy se v těchto částech neservírují, jelikož mořský vánek a okolní prostředí není vhodné pro úchvatně připravené pokrmy.

K dispozici je také exkluzivní vinárna s velkým výběrem vín dle zkušeného sommeliéra. V nabídce restaurace pak figurují taktéž rozmanité koktejly, whisky, likéry, nealkoholické koktejly, nealkoholické nápoje a další.

Buffalo Bar

V rámci La Maison 1888 naleznete také bar Buffalo, který nabízí příjemnou a intimní atmosféru soukromého podniku. Ochutnejte kvalitní vína v elegantním interiéru nebo si vychutnejte vychlazené šampaňské dle výběru mistra Michela Rouxe.

Buffalo bar se vkusně postará o Vaše chutě. Kromě vín si můžete dopřát whisky, kombinace vodky, originální kubánské doutníky a výběr francouzských sýrů či dezertů.

Barefoot Café

Tato restaurace na pláži s uvolněnou atmosférou nabízí neformální stolování doplněné o jemný oceánský vánek. Pochutnejte si na čerstvé pizze, těstovinách, vynikajících sendvičích a grilovaném masu či mořských plodech po tradiční vietnamskou doškovou střechou alang alang. nebo ve stylu rybářských loděk.

Ve večerních hodinách je servírovaná večeře za svitu hořících pochodní a za uklidňujícího šumu oceánu. Bez ohledu na denní dobu je to ideální místo pro relaxaci a odpočinek v písečném prostředí.

L_o_n_g Bar

Tento extra dlouhý bar spojuje moderní design s koloniální elegancí klidného prostředí u pláže. Za černě a bíle nalakovaným bambusem se ukrývají podlouhlé stoly ve tvaru surfovacího prkna s židlemi připomínající asijské rybářské koše. Nebo si lehněte na pobřežní lehátka s podnosy přímo od asijských horských kmenů. Nad barem jsou pak zavěšeny tradiční ventilátory punkah, které pomáhají oceánskému vánku cirkulovat také v interiérech.

Koktejlové menu je dlouhé, ale to neubírá nic na kvalitě těchto nápojů, kterou pilují k dokonalosti zkušení hoteloví barmani. Vychutnejte si také osvěžující víno a pivo a nabídku lehkého občerstvení.

V těsné blízkosti baru je situovaný dětský bazén a speciální dětský bar nabízí sekci pro nejmenší hosty, kteří si zde mohou vychutnat nealkoholické koktejly a dětské občerstvení včetně zmrzliny a popcornu.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na zájezdy do Vietnamu se specializujeme již po mnoho let a zemi známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Vietnam opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort

Blahobyt vyplňuje každý pokoj, suitu, penthouse i vilu v InterContinental Danang Sun Peninsula Resort. Výhledy dodávají místu dramatický nádech, zatímco interiéry se nesou v duchu vietnamsky inspirované dekorace. Černé a bílé tóny tvoří klasické pozadí, které je tu a tam projasněno různorodými barvami. Každá kategorie ubytování je vybavena bohatými toaletními potřebami včetně vany, dešťové sprchy a dvojitými umyvadly pro páry.

Zábavu si užijete v nejvyšší možné kvalitě: TV s plochou obrazovkou se může pochlubit alespoň 81 kanály a o zvuk se postará systém ozvučení BOSE. Budete moci využívat také vlastní kávovar espresso a minibar. V celém resortu je pak k dispozici internetové WiFi připojení.

Nabídka pokojů

Seaside Villas On The Rocks 2 Bedroom (300 m2)

Vily se dvěma ložnicemi jsou situovány na skále a nabízejí podobný luxus jako ubytování na pláži, přičemž zde budete obklopeni balvany posázenými na úpatí hor. Užijte si komfort svého vlastního bazénu nebo si na terase připijte vínem z vlastního minibaru. V interiérech najdete vysoké stropy a unikátní dekoraci v opravdu luxusním prostředí, které Vám umožní se uvolnit a užívat si jedinečné dědictví. Druhá ložnice se nachází v nižší poloze se samostatným venkovním přístupem přes 80 zahradních schodů. Do vybavení a služeb patří: soukromé služby komorníka, check in a check out v salonku Club InterContinental Lounge, velký balkon nebo terasa s jídelním stolem, prostorná koupelna se samostatnou vanou, dešťovou sprchou, dvojitým umyvadlem a luxusními toaletními potřebami, TV s plochou obrazovkou a s výběrem 81 kanálů a mezinárodní filmy, zábavní systém BOSE, minibar (bez občerstvení), plně vybavená chladnička na víno (víno za poplatek), kávovar espresso a zařízení na přípravu čaje. Bezplatně k dispozici: výběr tří míst ke snídani (kontinentální snídaně s a la carte v Sun Peninsula Club Lounge, bufetová snídaně v Citron a snídaně na pokoji), odpolední čaj od 14:30 do 16:30 Sun Peninsula Club Lounge Superb, večerní koktejly a kanapky od 17:30 do 19:30 v Peninsula Club Lounge, bezplatné dětské menu pro děti do 12 let (pouze děti do 10 měsíců a nad 12 let mají přístup do Sun Peninsula Club Lounge), exkluzivní přístup do salonku pro přílety a odlety na mezinárodním letišti v Danangu, přístup do Club InterContinental Lounge a na soukromou pláž, transfery na letiště, přístup do posilovny Soar Gym, dětského klubu Planet Trekkers či centra pro mládež ProjectVN, tenisový kurt od 7:00 do 19:00, dárek při příjezdu i při odjezdu a WiFi v celém resortu.

2 Bedroom Royal Residence by the Sea (300 m2)

Se dvěma ložnicemi na dvou patrech nabízí tato prestižní vila lákavou možnost pro vysoké představitele či milovníky dovolené prožité ve velkém stylu. Vaše soukromá jídelna je umístěna samostatně na kůlech na okraji skal u vod zátoky. K osvěžení pak láká bazén (13 m), stejně jako chlazené nápoje ve vlastním vestavěném baru. Druhá ložnice se nachází v nižší poloze a disponuje vlastním vstupem. Skvělé designové prvky, které jsou součástí místního architektonického stylu, zahrnují spojení postmoderního klasicismu a moderní estetiky. K dispozici Vám bude také exkluzivní servis v příletové a odletové hale na letišti v Danangu. Do vybavení a služeb patří: soukromé služby komorníka, check in a check out v salonku Club InterContinental Lounge, velký balkon nebo terasa s jídelním stolem, prostorná koupelna se samostatnou kamennou vanou na míru, dešťovou sprchou, dvojitým umyvadlem a luxusními toaletními potřebami, TV s plochou obrazovkou a s výběrem 81 kanálů a mezinárodní filmy, zábavní systém BOSE, minibar (bez občerstvení), plně vybavená chladnička na víno (víno za poplatek), kávovar espresso a zařízení na přípravu čaje. Bezplatně k dispozici: výběr tří míst ke snídani (v Sun Peninsula Club Lounge, a la carte v Barefoot Cafe, Citron Restaurant a snídaně na pokoji), odpolední čaj Sun Peninsula Club Lounge Superb, večerní koktejly a kanapky (a la carte) v Peninsula Club Lounge, bezplatné dětské menu pro děti do 12 let (pouze děti do 10 měsíců a nad 12 let mají přístup do Sun Peninsula Club Lounge), exkluzivní přístup do salonku pro přílety a odlety na mezinárodním letišti v Danangu, přístup do Sun Peninsula Club Lounge a na soukromou pláž, transfery na letiště, přístup do posilovny Soar Gym, dětského klubu Planet Trekkers či centra pro mládež Project VN, tenisový kurt od 7:00 do 19:00, dárek při příjezdu i při odjezdu a WiFi v celém resortu.

Seaside Pool Villas by the Beach

Vily u moře nabízejí idylickou polohu na bílé písčité pláži, což Vám umožní jen vstát z postele, udělat pár kroků a ocitnout se v tropickém ráji. Ohřejte se pod tropickými paprsky na terase nebo v salonku u vlastního bazénu. V interiérech si budete moci dopřát kino pro dva s prvotřídním zábavním a zvukovým systémem – to vše v pohodlí vlastní luxusní vily. Do vybavení a služeb patří: soukromé služby komorníka, check in a check out v salonku Club InterContinental Lounge, velký balkon nebo terasa s jídelním stolem, vlastní bazén, prostorná koupelna se samostatnou kamennou vanou na míru, dešťovou sprchou, dvojitým umyvadlem a luxusními toaletními potřebami, TV s plochou obrazovkou a s výběrem 81 kanálů a mezinárodní filmy, zábavní systém BOSE, minibar (bez občerstvení), plně vybavená chladnička na víno (víno za poplatek), kávovar espresso a zařízení na přípravu čaje. Bezplatně k dispozici: výběr tří míst ke snídani (kontinentální snídaně s a la carte v Sun Peninsula Club Lounge, bufetová snídaně v Citron a snídaně na pokoji), odpolední čaj od 14:30 do 16:30 Sun Peninsula Club Lounge Superb, večerní koktejly a kanapky od 17:30 do 19:30 v Peninsula Club Lounge, bezplatné dětské menu pro děti do 12 let (pouze děti do 10 měsíců a nad 12 let mají přístup do Sun Peninsula Club Lounge), exkluzivní přístup do salonku pro přílety a odlety na mezinárodním letišti v Danangu, přístup do Sun Peninsula Club Lounge a na soukromou pláž, transfery na letiště, přístup do posilovny Soar Gym, dětského klubu Planet Trekkers či centra pro mládež Project VN, tenisový kurt od 7:00 do 19:00, dárek při příjezdu i při odjezdu a WiFi v celém resortu.

Seaside Pool Villas On the Rocks (145 m2)

Vily jsou usazeny ve skalnatém pobřežním prostředí, přičemž se podobají těm plážovým s tím rozdílem, že je obklopují kameny z úpatí hor. Užijte si luxus soukromé terasy s bazénem a připijte si skleničkou vína z vlastního minibaru. V interiérech naleznete vysoké stropy a skvěle propracované dekorace v architektonickém stylu Vietnamu. Dopřejte si plno výhod, které se Vám dostanou při pobytu v těchto pobřežních vilách. Do vybavení a služeb patří: soukromé služby komorníka, check in a check out v salonku Club InterContinental Lounge, velký balkon nebo terasa s jídelním stolem, vlastní bazén, prostorná koupelna se samostatnou kamennou vanou na míru, dešťovou sprchou, dvojitým umyvadlem a luxusními toaletními potřebami, TV s plochou obrazovkou a s výběrem 81 kanálů a mezinárodní filmy, zábavní systém BOSE, minibar (bez občerstvení), plně vybavená chladnička na víno (víno za poplatek), kávovar espresso a zařízení na přípravu čaje. Bezplatně k dispozici: výběr tří míst ke snídani (kontinentální snídaně s a la carte v Sun Peninsula Club Lounge, bufetová snídaně v Citron a snídaně na pokoji), odpolední čaj od 14:30 do 16:30 Sun Peninsula Club Lounge Superb, večerní koktejly a kanapky od 17:30 do 19:30 v Peninsula Club Lounge, bezplatné dětské menu pro děti do 12 let (pouze děti do 10 měsíců a nad 12 let mají přístup do Sun Peninsula Club Lounge), exkluzivní přístup do salonku pro přílety a odlety na mezinárodním letišti v Danangu, přístup do Sun Peninsula Club Lounge a na soukromou pláž, transfery na letiště, přístup do posilovny Soar Gym, dětského klubu Planet Trekkers či centra pro mládež Project VN, tenisový kurt od 7:00 do 19:00, dárek při příjezdu i při odjezdu a WiFi v celém resortu.

Heavenly Penthouse (170 m2)

Opravdu sofistikovaný a klidný prostor nabízejí Heavenly Penthouses, které jsou situovány v soukromé enklávě jen pár kroků od jemných pláží zálivu Son Tra. Spolu s veškerým komfortem klubu Intercontinental se můžete těšit také na vlastní bazén s panoramatickým výhledem na oblohu, moře a džungli. K dispozici Vám bude plnohodnotný servis, ať už se jedná o služby osobního komorníka, odpolední čaj či výběr místa pro stravování. Do vybavení a služeb patří: soukromé služby komorníka, check in a check out v salonku Club InterContinental Lounge, velký balkon nebo terasa s jídelním stolem, vlastní bazén, prostorná koupelna se samostatnou kamennou vanou na míru, dešťovou sprchou, dvojitým umyvadlem a luxusními toaletními potřebami, TV s plochou obrazovkou a s výběrem 81 kanálů a mezinárodní filmy, zábavní systém BOSE, minibar (bez občerstvení), plně vybavená chladnička na víno (víno za poplatek), kávovar espresso a zařízení na přípravu čaje. Bezplatně k dispozici: výběr tří míst ke snídani (kontinentální snídaně s a la carte v Sun Peninsula Club Lounge, bufetová snídaně v Citron a snídaně na pokoji), odpolední čaj od 14:30 do 16:30 Sun Peninsula Club Lounge Superb, večerní koktejly a kanapky od 17:30 do 19:30 v Peninsula Club Lounge, bezplatné dětské menu pro děti do 12 let (pouze děti do 10 měsíců a nad 12 let mají přístup do Sun Peninsula Club Lounge), exkluzivní přístup do salonku pro přílety a odlety na mezinárodním letišti v Danangu, přístup do Sun Peninsula Club Lounge a na soukromou pláž, transfery na letiště, přístup do posilovny Soar Gym, dětského klubu Planet Trekkers či centra pro mládež Project VN, tenisový kurt od 7:00 do 19:00, dárek při příjezdu i při odjezdu a WiFi v celém resortu.

Spa Lagoon Villas (260 m2)

Vydejte se na lázeňskou cestu plnou skvělých procedur, a to v prostředí jen pár kroků od moře. Odlučte se od stresu v klidném prostředí vily, která je zastrčená na odlehlém místě soukromé laguny. Osvěžte své tělo, zklidněte mysl a rozvíjejte svého ducha. Pokud hledáte poklidné místo s neuvěřitelnými možnostmi relaxace v centru resortu, pak je tato lázeňská vila ideální volbou. Ke speciálnímu vybavení vily patří soukromé jacuzzi, parní místnost a suchá sauna, venkovní sprcha, obývací pokoj a místnost pro procedury pro pár a kuchyňka. Do základního vybavení pak patří: 24hodinové služby komorníka, check in a check out v Sun Peninsula Club Lounge, dva velké balkony s jídelním stolem a křesly, prostorná koupelna se samostatnou kamennou vanou na míru, dešťovou sprchou, dvojitým umyvadlem a luxusními toaletními potřebami, TV s plochou obrazovkou a s výběrem 81 kanálů a mezinárodní filmy, zábavní systém BOSE, wellness minibar (bez občerstvení), plně vybavená chladnička na víno (víno za poplatek), čajový bar a zařízení na přípravu kávy a čaje. Bezplatně k dispozici: výběr tří míst ke snídani (kontinentální snídaně s a la carte v Sun Peninsula Club Lounge, bufetová snídaně v Citron a snídaně na pokoji), odpolední čaj od 14:30 do 16:30 Sun Peninsula Club Lounge Superb, večerní koktejly a kanapky od 17:30 do 19:30 v Peninsula Club Lounge, přístup do Sun Peninsula Club Lounge a na soukromou pláž, transfery na letiště, přístup do posilovny Soar Gym, dětského klubu Planet Trekkers či centra pro mládež Project VN, tenisový kurt od 7:00 do 19:00, dárek při příjezdu i při odjezdu a WiFi v celém resortu.

Club Intercontinental Rooms (70 m2)

Tyto hotelové pokoje Club Intercontinental nabízejí dostatek prostoru ve spojení s moderním designem, který si nápaditě hraje s tvary s místním nádechem v podobě papírových lampionů a dřevěných oken typických pro zdejší chrámy a aristokratické rezidence. Do vybavení a služeb patří: soukromé služby komorníka, check in a check out v salonku Club InterContinental Lounge, velký balkon nebo terasa s jídelním stolem, vlastní bazén, prostorná koupelna se samostatnou kamennou vanou na míru, dešťovou sprchou, dvojitým umyvadlem a luxusními toaletními potřebami, TV s plochou obrazovkou a s výběrem 81 kanálů a mezinárodní filmy, zábavní systém BOSE, minibar (bez občerstvení), plně vybavená chladnička na víno (víno za poplatek), kávovar espresso a zařízení na přípravu čaje. Bezplatně k dispozici: výběr tří míst ke snídani (kontinentální snídaně s a la carte v Sun Peninsula Club Lounge, bufetová snídaně v Citron a snídaně na pokoji), odpolední čaj od 14:30 do 16:30 Sun Peninsula Club Lounge Superb, večerní koktejly a kanapky od 17:30 do 19:30 v Peninsula Club Lounge, bezplatné dětské menu pro děti do 12 let (pouze děti do 10 měsíců a nad 12 let mají přístup do Sun Peninsula Club Lounge), exkluzivní přístup do salonku pro přílety a odlety na mezinárodním letišti v Danangu, přístup do Sun Peninsula Club Lounge a na soukromou pláž, přístup do posilovny Soar Gym, dětského klubu Planet Trekkers či centra pro mládež Project VN, tenisový kurt od 7:00 do 19:00, dárek při příjezdu i při odjezdu a WiFi v celém resortu.

Club Terrace Suites

Luxusně zařízené interiéry ve vietnamském stylu se otevírají na soukromý balkon s denní válendou, kde si můžete odpočinout s nádherným výhledem na šumivé Jihočínské moře. Mramorový jídelní stůl Vás zve ke stolování pod širým nebem se zážitkem z tepandine. To lze doplnit o láhev lahodného vína z vlastní pokojové chladničky. Do vybavení a služeb patří: soukromé služby komorníka, check in a check out v salonku Club InterContinental Lounge, velký balkon nebo terasa s jídelním stolem, vlastní bazén, prostorná koupelna se samostatnou kamennou vanou na míru, dešťovou sprchou, dvojitým umyvadlem a luxusními toaletními potřebami, TV s plochou obrazovkou a s výběrem 81 kanálů a mezinárodní filmy, zábavní systém BOSE, minibar (bez občerstvení), plně vybavená chladnička na víno (víno za poplatek), kávovar espresso a zařízení na přípravu čaje. Bezplatně k dispozici: výběr tří míst ke snídani (kontinentální snídaně s a la carte v Sun Peninsula Club Lounge, bufetová snídaně v Citron a snídaně na pokoji), odpolední čaj od 14:30 do 16:30 Sun Peninsula Club Lounge Superb, večerní koktejly a kanapky od 17:30 do 19:30 v Peninsula Club Lounge, bezplatné dětské menu pro děti do 12 let (pouze děti do 10 měsíců a nad 12 let mají přístup do Sun Peninsula Club Lounge), exkluzivní přístup do salonku pro přílety a odlety na mezinárodním letišti v Danangu, přístup do Sun Peninsula Club Lounge a na soukromou pláž, přístup do posilovny Soar Gym, dětského klubu Planet Trekkers či centra pro mládež Project VN, tenisový kurt od 7:00 do 19:00, dárek při příjezdu i při odjezdu a WiFi v celém resortu.

Club Peninsula Suites (130 m2)

Dopřejte si luxus jak ve venkovních prostorách, tak také v interiéru těchto suit. Příjemná atmosféra je obohacena venkovní terasou a dvěma denními válendami o velikosti king. Pro romantické kulinářské okamžiky Vám kuchař připraví pokrmy tepandine, které si budete moci vychutnat na mramorovém stole ve tvaru surfovacího prkna. Do vybavení a služeb patří: soukromé služby komorníka, check in a check out v salonku Club InterContinental Lounge, velký balkon nebo terasa s jídelním stolem, vlastní bazén, prostorná koupelna se samostatnou kamennou vanou na míru, dešťovou sprchou, dvojitým umyvadlem a luxusními toaletními potřebami, TV s plochou obrazovkou a s výběrem 81 kanálů a mezinárodní filmy, zábavní systém BOSE, minibar (bez občerstvení), plně vybavená chladnička na víno (víno za poplatek), kávovar espresso a zařízení na přípravu čaje. Bezplatně k dispozici: výběr tří míst ke snídani (kontinentální snídaně s a la carte v Sun Peninsula Club Lounge, bufetová snídaně v Citron a snídaně na pokoji), odpolední čaj od 14:30 do 16:30 Sun Peninsula Club Lounge Superb, večerní koktejly a kanapky od 17:30 do 19:30 v Peninsula Club Lounge, bezplatné dětské menu pro děti do 12 let (pouze děti do 10 měsíců a nad 12 let mají přístup do Sun Peninsula Club Lounge), exkluzivní přístup do salonku pro přílety a odlety na mezinárodním letišti v Danangu, přístup do Sun Peninsula Club Lounge a na soukromou pláž, přístup do posilovny Soar Gym, dětského klubu Planet Trekkers či centra pro mládež Project VN, tenisový kurt od 7:00 do 19:00, dárek při příjezdu i při odjezdu a WiFi v celém resortu.

Son Tra Rooms (70 m2)

Pokoje Son Tra nabízejí dostatek prostoru pro strávení tropické dovolené ve Vietnamu. Moderní design harmonicky ladí s místními rysy v podobě papírových lampionů či dřevěných oken s inspirací ve zdejších chrámech a aristokratických rezidencích. Ze svého prostorného balkonu se budete moci kochat nádherným výhledem na moře přímo z pohodlí ratanových křesel. Hosté pokoje mohou využít také slevy v podobě 10% do lázní Harnn Heritage Spa, 10% do restaurací a barů (kromě La Maison 1888 a stravování na pokoji) a 10% na služby prádelny. Do vybavení patří: velký balkon nebo terasa s venkovním stolem pro stolování, prostorná koupelna se samostatnou vanou, dešťovou sprchou, dvojitým umyvadlem a luxusním toaletním vybavením, TV s plochou obrazovkou a s výběrem 81 kanálů a mezinárodní filmy, zábavní systém BOSE, minibar s občerstvením, plně vybavená chladnička na víno (poplatek za víno), kávovar espresso a zařízení na přípravu čaje. Bezplatně k dispozici: denně snídaně pro 2 v Citron (pokud je zahrnuta v ceně pokoje), „welcome drink“ v L_o_n_g Baru, stravování zdarma pro děti do 6 let (dětské menu), exkluzivní přístup do salonku na letišti při příletu i odletu, přístup do posilovny Soar Gym, dětského klubu Planet Trekkers či centra pro mládež Project VN, tenisový kurt během dne a připojení WiFi v celém resortu.

Son Tra Terrace Suites

Luxusně vybavené suity ve vietnamském stylu se otevírají na balkon s denní válendou, kde můžete relaxovat s krásným výhledem na nekonečné dálky moře. Mramorový jídelní stůl Vás zve ke stolování pod širým nebem se zážitkem z tepandine. To lze doplnit o láhev lahodného vína z vlastní pokojové chladničky. Do vybavení patří: velký balkon nebo terasa s venkovním stolem pro stolování, prostorná koupelna se samostatnou vanou, dešťovou sprchou, dvojitým umyvadlem a luxusním toaletním vybavením, TV s plochou obrazovkou a s výběrem 81 kanálů a mezinárodní filmy, zábavní systém BOSE, minibar s občerstvením, plně vybavená chladnička na víno (poplatek za víno), kávovar espresso a zařízení na přípravu čaje. Bezplatně k dispozici: denně snídaně pro 2 v Citron (pokud je zahrnuta v ceně pokoje), „welcome drink“ v L_o_n_g Baru, stravování zdarma pro děti do 6 let (dětské menu), exkluzivní přístup do salonku na letišti při příletu i odletu, přístup do posilovny Soar Gym, dětského klubu Planet Trekkers či centra pro mládež Project VN, tenisový kurt během dne a připojení WiFi v celém resortu.

Resort Classic Rooms (70 m2)

Moderní design se prolíná s dekorací ve vietnamském stylu v těchto prostorných klasických pokojích resortu. Dopřejte si pobyt v komfortních prostorách s autentickými papírovými lampiony a dřevěnými okny, které jsou inspirovány tradičními chrámy a aristokratickými rezidencemi. Ze svého balkonu si pak budete moci užívat nádherné výhledy na východní moře v pohodlí ratanových křesel. Do vybavení patří: velký balkon nebo terasa s venkovním stolem pro stolování, koupelna se samostatnou vanou, dešťovou sprchou a dvojitým umyvadlem, TV s plochou obrazovkou a s výběrem 81 kanálů a mezinárodní filmy, zábavní systém BOSE, minibar s občerstvením a zařízení na přípravu kávy a čaje. Bezplatně k dispozici: denně snídaně pro 2 v Citron (pokud je zahrnuta v ceně pokoje), stravování zdarma pro děti do 6 let (dětské menu), přístup do posilovny Soar Gym, dětského klubu Planet Trekkers či centra pro mládež Project VN, tenisový kurt během dne a připojení WiFi v celém resortu.

Terrace Suites (80 m2)

Tyto terasové suity nabízejí exkluzivní prostředí s dostatečně velkými vnitřními i venkovními prostory. Interiéry ve vietnamském stylu se otevírají na balkon s denní válendou, ze které se budete moci kochat výhledy na šumivé moře. Mramorový jídelní stůl Vás zve ke stolování pod širým nebem se zážitkem z tepandine. To lze doplnit o láhev lahodného vína z vlastní pokojové chladničky. Do vybavení patří: velký balkon nebo terasa s venkovním stolem pro stolování, koupelna se samostatnou vanou, dešťovou sprchou a dvojitým umyvadlem, TV s plochou obrazovkou a s výběrem 81 kanálů a mezinárodní filmy, zábavní systém BOSE, minibar s občerstvením a zařízení na přípravu kávy a čaje. Bezplatně k dispozici: denně snídaně pro 2 v Citron (pokud je zahrnuta v ceně pokoje), stravování zdarma pro děti do 6 let (dětské menu), přístup do posilovny Soar Gym, dětského klubu Planet Trekkers či centra pro mládež Project VN, tenisový kurt během dne a připojení WiFi v celém resortu

Pláž a moře

Zdejší 700 metrů dlouhá soukromá pláž je naprostým tropickým rájem. Můžete si výborně zaplavat či odpočívat pod hřejivými slunečními paprsky klidné zátoky poloostrova Son Tra. Skvělým způsobem relaxace v plážovém prostředí je také čtení knihy pod slunečníkem s oblíbeným chlazeným drinkem.

Mezi plážové a vodní aktivity patří:

 • paddle boarding,
 • pétanque,
 • plážový volejbal,
 • loďky ve tvaru košíků,
 • rybolov na lodi,
 • šnorchlování,
 • rybolov do sítě,
 • trekkingové výlety,
 • lekce windsurfingu a
 • lekce surfování.

Online cena a slevy Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort *****

Profi foto hotelu Intercontinental Danang Sun Peninsula *****

Gastronomie a hotelové restaurace Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort

Vietnam disponuje rozsáhlou a komplexní kulinářskou paletou. Pokud je ale potřeba vybrat jedno tradiční národní jídlo, pak je to jistě „pho“ – hovězí polévka, kterou najdete téměř na každém rohu od severu k jihu. Navštivte jednu z hotelových restaurací a dopřejte si rozmanité pokrmy, které ještě více obohatí Váš pobyt v resortu InterContinental ve Vietnamu.

Citron

Restaurace Citron je situována na nejvyšší úrovni v hotelu, což už samo o sobě vyvolá impresivní první dojem. V prostředí zelených a žlutých tónů barev a zvířecích graffiti (podle starodávných vietnamských jeskynních kreseb) najdete lampy inspirované v chrámovém stylu, dřevěné mřížoví a židle s imperiálním nádechem Nguyen.

Soukromé jídelní boxy ve tvaru obrácených vietnamských klobouků se „vznášejí“ na kopci 100 metrů nad mořem a poskytují nádherné výhledy na moře a okolní hory.

Začněte svůj den à la carte menu, které nabízí od pečiva přes vejce až po tradiční pho. Během dne je restaurace otevřena na obědy a večeře, při kterých se vydáte na kulinářskou cestu skrze celý Vietnam od severu země až po deltu Mekongu.

Čerstvé a živé menu je pod dohledem známé šéfkuchařky Anh Tuyet, jejíž věhlasná restaurace Ma May je považována za udavatele trendů v tradiční vietnamské kuchyni. Její grilované kuře na medu bylo šéfkuchařem celebrit Anthony Bourdainem označeno jako nejlepší vietnamské jídlo, které kdy jedl.

Široká nabídka středomořské kuchyně pak završuje skvostné menu. Všechny pokrmy jsou pečlivě připravovány kuchařským týmem, který v roce 2013 vyhrál soutěž Golden Spoon mezi hotelovými a resortními restauracemi.

La Maison 1888

V La Maison 1888 si budete moci pochutnat na francouzské haute cuisine v prostředí inspirovaném francouzským koloniálním sídlem. Úřaduje zde oblíbený šéfkuchař Michel Roux, který je ověnčený třemi Michelinskými hvězdami.

Prostředí restaurace vypráví příběh koloniální francouzské-asijské rodiny s dětmi skrze svou architekturu a design. Soukromé místnosti pro stolování odhalují povahu tohoto příběhu a to v podobě autentických prostorů místnosti pro účetního, dobrodružné cestovatelské místnosti či pokoje Le Boudoir de La Madame. Hosté mohou relaxovat také v prostředí baru Buffalo a dát si sklenku šampaňského dle výběru Michela Rouxe před večeří, zatímco po večeři si můžete dopřát vytříbenou whisky či lahodné kombinace vodky. Tento bar také poskytuje úchvatné výhledy přes resort na oceán.

Francouzský rodák Michel Roux je jednou z nejvlivnějších osobností v kulinářském světě. Jeho restaurace Waterside Inn v malebné britské vesničce se nedávno stala první restaurace se třemi michelinskými hvězdami mimo Francii. Je to velká čest, že právě on má svou další restauraci také právě v InterContinental Danang Sun Peninsula Resort.

Drinky si můžete vychutnat v baru Buffalo nebo na terase, ačkoliv pokrmy se v těchto částech neservírují, jelikož mořský vánek a okolní prostředí není vhodné pro úchvatně připravené pokrmy.

K dispozici je také exkluzivní vinárna s velkým výběrem vín dle zkušeného sommeliéra. V nabídce restaurace pak figurují taktéž rozmanité koktejly, whisky, likéry, nealkoholické koktejly, nealkoholické nápoje a další.

Buffalo Bar

V rámci La Maison 1888 naleznete také bar Buffalo, který nabízí příjemnou a intimní atmosféru soukromého podniku. Ochutnejte kvalitní vína v elegantním interiéru nebo si vychutnejte vychlazené šampaňské dle výběru mistra Michela Rouxe.

Buffalo bar se vkusně postará o Vaše chutě. Kromě vín si můžete dopřát whisky, kombinace vodky, originální kubánské doutníky a výběr francouzských sýrů či dezertů.

Barefoot Café

Tato restaurace na pláži s uvolněnou atmosférou nabízí neformální stolování doplněné o jemný oceánský vánek. Pochutnejte si na čerstvé pizze, těstovinách, vynikajících sendvičích a grilovaném masu či mořských plodech po tradiční vietnamskou doškovou střechou alang alang. nebo ve stylu rybářských loděk.

Ve večerních hodinách je servírovaná večeře za svitu hořících pochodní a za uklidňujícího šumu oceánu. Bez ohledu na denní dobu je to ideální místo pro relaxaci a odpočinek v písečném prostředí.

L_o_n_g Bar

Tento extra dlouhý bar spojuje moderní design s koloniální elegancí klidného prostředí u pláže. Za černě a bíle nalakovaným bambusem se ukrývají podlouhlé stoly ve tvaru surfovacího prkna s židlemi připomínající asijské rybářské koše. Nebo si lehněte na pobřežní lehátka s podnosy přímo od asijských horských kmenů. Nad barem jsou pak zavěšeny tradiční ventilátory punkah, které pomáhají oceánskému vánku cirkulovat také v interiérech.

Koktejlové menu je dlouhé, ale to neubírá nic na kvalitě těchto nápojů, kterou pilují k dokonalosti zkušení hoteloví barmani. Vychutnejte si také osvěžující víno a pivo a nabídku lehkého občerstvení.

V těsné blízkosti baru je situovaný dětský bazén a speciální dětský bar nabízí sekci pro nejmenší hosty, kteří si zde mohou vychutnat nealkoholické koktejly a dětské občerstvení včetně zmrzliny a popcornu.

Sport a wellness hotelu Intercontinental Danang Sun Peninsula *****

Lázně a wellness

Dopřejte si koupel s uklidňujícími elixíry a vůní deštného pralesu. Je to místo k omlazení, osvěžení a profesionální péči při kombinaci thajských a vietnamských procedur včetně masáží. Terapeuti HARNN Heritage Spa využívají 100% přírodní produkty společně se směsí blahodárných olejů, které odpovídají preferencím jednotlivců.

Budova s lázeňskou recepcí představuje poklidný vstup do lázní a zavěšené houpací lodě jako Hang Xi Vás zvou k reflexologii a dále k lázeňským lagunám. Ti, kteří chtějí trávit čas v kompletní lázeňské atmosféře, si mohou vybrat Spa Lagoon Retreat Villas, stejně jako dalších 8 dalších lázeňských vil s místnostmi pro procedury.

Cesta lázeňským rájem začne osobní konzultací, při které se terapeut dozví, co přesně potřebujete, a připraví pro Vás proceduru na míru. Smyslem toho všeho je určit přírodní element. Tradiční vietnamská medicína zvaná Dong Y pochází z čínských praktik a zaměřuje se na obnovení rovnováhy mezi jin a jang a hledá harmonii pěti elementů: dřeva, ohně, vody, kovu a země.

Poté, co terapeut nalezne Váš element, vytvoří jedinečnou a personalizovanou přírodní směs olejů, která odpovídá Vašim potřebám. Poté už se jen oddáte proceduře, která vám přinese blahodárné pocity.

Již při prvním pohledu na lázně HARNN Heritage Spa hosty zaujme tvar pokojů a vil pro procedury, a to především díky netradičnímu vojenskému nádechu. Deset lázeňských budov připomíná vojenské chatky Quonset, které byly používány americkou armádou během 2. světové války a Války ve Vietnamu.

Lázně přejímají moudrosti východu, které jsou předávány z generace na generaci po tisíce let. HARNN Heritage Spa jsou zaměřeny na obnovu přirozené rovnováhy těla a mysli, přičemž si cení dědictví předků. Každá procedura je inspirována tradiční asijskou a přírodní medicínou a je navržena tak, aby pomohla k naprosté relaxaci a pocitu pohody.

Mezi horami Danang a nekonečným mořem najdete útočiště pro své tělo, duši i mysl. Příroda společně s technikami zdejších terapeutů poskytuje léčivou sílu a nekonečné hýčkání.

Soukromé ubytování ve vile Spa Lagoon zahrnuje také:

 • saunu,
 • jacuzzi,
 • parní místnost a
 • místnost pro lázeňské procedury.

Fitness centrum

Objevte další součást rozsáhlého hotelového zázemí, které Vám pomůže k oživení a povzbuzení. Hosté mají bezplatně k dispozici fitness centrum, aby se mohli udržovat ve formě také během času stráveném na dovolené. Své tělo můžete procvičit od hlavy až k patě, a to díky modernímu a plnohodnotnému vybavení fitness centra, ve kterém si každý najde to, co zrovna potřebuje.

Volný čas

Potkejte zdejší opice

Stezka od hotelového lobby vede do přírodní rezervace Son Tra, která byla americkými vojáky pojmenována jako „Opičí hora“. Toto jméno je stále aktuální, protože vždy zelený prales je domovem mnoha druhů primátů včetně makaků či outloňů. Nicméně nejzajímavějšími jedinci zde jsou langurové, kteří patří k nejvzácnějším na světě. Son Tra se může pochlubit největší populací těchto barevných indočínských „domorodců“, kteří se vyznačují zlatými tvářemi, bílými ocasy a světlými rudými nohami. Jsou to stromoví akrobaté a je to úžasná podívaná, jak skáčou ze stromu na strom s rukama nad hlavou a do dálky až 6 metrů. Pokud se vydáte podél hlavní dlážděné cesty, je vysoce pravděpodobné, že narazíte na skupinku těchto opic, jak žijí svůj každodenní život v přirozeném prostředí. Navíc mají ve zvyku pozorovat okolní kolemjdoucí z bezpečí svých domovů na stromech.

Bazény

V resortu InterContinental Danang Sun Peninsula můžete najít své oblíbené místo k opalování nebo plavání. K dispozici jsou dva skvělé bazény a dále úchvatná pláž.

Bazén L_O_N_G – Tento bazén je skvostem typickým pro resort InterContinental Danang a nabízí kouzelné výhledy na prostory resortu a celého poloostrova. Tento bazén je určen pouze pro dospělé a představuje místo, kde si hosté mohou skvěle zaplavat či jen tak relaxovat v příjemné tropické atmosféře.

Hotelový zahradní bazén – Krásný bazén v hotelové zahradě je poklidnou oázou, která je obklopena svěží zelení. Mezitím si Vaše děti mohou užít spoustu radosti v dětském bazénku.

Soukromá pláž

Zdejší 700 metrů dlouhá soukromá pláž je naprostým tropickým rájem. Můžete si výborně zaplavat či odpočívat pod hřejivými slunečními paprsky klidné zátoky poloostrova Son Tra. Skvělým způsobem relaxace v plážovém prostředí je také čtení knihy pod slunečníkem s oblíbeným chlazeným drinkem.

Aktivity

InterContinental Danang Sun Peninsula Resort nabízí širokou škálu vnitřních i venkovních aktivit. Můžete vyzkoušet mnoho all-inclusive vodních sportů na pláži či se přidat k lekcím jógy či taichi s hotelovým guru.

Mezi rekreační aktivity patří: jóga, lekce aerobiku, kurzy vaření v Citron, hotelová tour, badminton, kurzy vaření v La Maison, workshop v HARNN Heritage Spa, lekce tai chi, šipky, kurzy vytváření lampionů, vietnamských klobouků a draků a rodinné sledování filmů.

Mezi plážové a vodní aktivity patří: paddle boarding, pétanque, plážový volejbal, loďky ve tvaru košíků, rybolov na lodi, šnorchlování, rybolov do sítě, trekkingové výlety, lekce windsurfingu a lekce surfování.

Krejčovství v Hoi An – Není žádným tajemstvím, že starobylé město Hoi An je světově proslulé svým krejčovským uměním a ručně vyráběnými hedvábnými oděvy po celá staletí. Resort se stal partnerem s jedněmi z nejpopulárnějších a nejrespektovanějších krejčích v celém Hoi An, aby mohl otevřít speciální obchod s prvotřídním zbožím. Využijte možnost si pořídit nové šaty nebo nový oblek na míru během 6 hodin (v závislosti na designu a provedení). Nemusíte ani vycházet z pohodlí Vašeho pokoj, krejčí k Vám přijde a změří vše potřebné pro Vaši zakázku.

Trekkingový výlet – Resort nenabízí jenom neuvěřitelné plážové zážitky, ale je obklopen úžasnou přírodní rezervací Son Tra, která je domovem pro rozlehlý prales s autentickou faunou a flórou. V resortu si ani pořádně neuvědomíte, že jenom pár kroků od Vás najdete téměř 1000 druhů rostlin, přes 100 druhů ptáků a desítky savců a plazů. Mezi nejvzácnější patří opice langur. Denní výlet zahrnuje 4km trekking k tisíc let starému banyánu, nabízí dech beroucí výhledy a časté možnosti pozorování langurů.

Plavby v loďce ve tvaru košíku – Pokud jste již byli na pobřeží Vietnamu, jistě jste si všimli kulatých loděk ve tvaru košů, jak se houpají na vlnách s jedním veslem. Používají se pro rybolov nebo jako doprava k větším ukotveným lodím. Je to zkrátka i nadále nezbytná součást každodenního života vietnamských rybářských vesnic. Během této velmi populární aktivity, kterou resort nabízí, si vyzkoušíte kormidlování těchto loděk na vlastní kůži. A je nutné říci – není to tak jednoduché, jak to vypadá.

Kurzy výroby vietnamských kónických klobouků - Non La je tradiční kostým, který oslavuje významného ducha každodenního života Vietnamců. Při cestování zdejší krajinou jistě zpozorujete, že tradiční klobouk je nedílnou součástí zemědělců na rýžových polích, prodejců na ulici, dělníků i moderních vietnamských dam. Právě v resortu InterContinental Danang Sun Peninsula se můžete přidat ke kurzu, kde si vytvoříte tento svůj vlastní klobouk s pomocí zkušeného řemeslníka.

Kurz výroby tradičních lampiónů – Tradiční vietnamské lampiony, které výrazně inspirovaly design interiéru resortu, se staly neoddělitelnou součástí života místních lidí po tisíce let. Lampionový festival v Hoi An se koná každý 14. den v měsíci.

Sportovní centrum – Udržujte svou formu se sportovními aktivitami v průběhu dne díky sportovnímu centrum v resortu InterContinental Danang Sun Peninsula. K dispozici je veškeré vybavení, které si milovníci tenisu mohou přát. Stačí jen dorazit na kurt a opřít se do míčku.

Děti v hotelu Intercontinental Danang Sun Peninsula *****

Dětský klub Planet Trekkers

Barevné přátelské prostředí klubu Planet Trekkers ohromí dětské návštěvníky díky možnosti prožití neuvěřitelných zážitků. Rodiče mohou věnovat tolik potřebný čas sobě navzájem, zatímco děti se budou bavit a užívat si v bezpečném a vzrušujícím dětském klubu pod dohledem odborníků na péči o děti.

Vyhrazené prostory s venkovním i vnitřním prostředím se postarají o dvě věkové kategorie, a to ve věkovém rozmezí 4-7 let a 8-12 let. Děti se mohou těšit na zábavné a naučné aktivity, které obohatí jejich čas strávený v resortu.

Vaše děti budou moci objevit zdejší znalosti, naučit se základům vietnamského umění a vytvořit si vzpomínky i suvenýry, které si mohou odvézt domů. K dalším aktivitám patří umění a řemesla, zábava s jógou, pouštění draka, ekologické aktivity, malování na obličej, hudba a tanec, tradiční vietnamské hry či dobrodružství v džungli v okolí resortu. Dětem ve věku 4-12 let se dostane mimořádné péče specializovaného personálu, přičemž k dispozici je také služba babysittingu.

Klub pro mládež

Mladí hosté mohou svůj čas skvěle trávit v těchto prostorách v rámci projektu ProjectVN. Lze si zde zahrát nejnovější hry na PlayStationu ši Wii, brouzdat po internetu či si hrát kulečník a stolní tenis. Cílem resortu je být vhodnou destinací také pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií.

Mapa - Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Vietnamu do hotelu Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort *****

Letová spojení do Vietnamu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.