Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi *****

Abu Dhabi

Klidná a luxusní oáza v bájném prostředí

Destination
personally
visited the hotel

Hotel Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi *****

Location Abu Dhabi, Dubaj, Sheikh Zayed Road/Downtown | Show map
Specialist tips Blízko centra Abu Dhabi Krásná zahrada Luxusní arabský styl

Description of Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi ***** Abu Dhabi

Okamžité okouzlení se vás zmocní v resortu Shangri-La, Abu Dhabi. Nachází se v blízké vzdálenosti od letiště, golfového hřiště a městského centra, přitom představuje se svými svěžími zahradami vlastní poklidný svět. Jakmile vstoupíte, uchvátí vás nádherné pohled na velkou bílo-zlatou hlavní budovu, která se odráží v hladině bazénu. Vaše smysly budou okouzleny impozantní hotelovou architekturou s arabskou dekorací, teplými barvami a ekologickým nádechem.

Shangri-La Hotel je situován přibližně 10 minut jízdy od mezinárodního letiště v Abu Dhabi, 5 minut od zrekonstruovaného výstaviště Abu Dhabi National Exhibition Centre (ADNEC) a 15 minut od Corniche a městského centra.

Jak budete procházet hotelovým komplexem, bude se zvyšovat také úroveň fascinace. Hotel je propojen vinoucími se vodními cestami s tradičními arabskými loděmi, které jsou známé jako „abras“. Můžete si lehnout a relaxovat, zatímco abra pomalu pluje svěžími zahradami.

Loď vás může zavést až k tradičnímu „souku“, což je arabské tržiště, kde naleznete plno obchůdků se starožitnostmi, obrazy, šperky a s oblečením. Po nákupech je skvělou činností procházka podél soukromé pláže při západu slunce. Výhled na oranžové paprsky dopadající na vodní hladinu a bílou pláž je nezapomenutelný. Hotel nabízí také rozmanitou lázeňskou péči, při které vás ruce kvalifikovaných terapeutů „ukolébají do stavu blaženosti“.

Z vlastního pokoje si můžete užívat výhledy na tradiční arabské domy a minarety. Zkušený personál se postará o vaše potřeby a požadavky díky široké škále poskytovaných služeb a zařízení, které zahrnuje například obchodní centrum, salon krásy, obchod se suvenýry, nákupní centrum, lázně, hlídání dětí, služby komorníka a transfer z letiště.

Read more  Make an enquiry

Room types

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms (45 – 55 m²) jsou navrženy k vytvoření relaxačního prostředí, které je vhodné jak pro obchodní dovolenou, tak i pro volnočasový pobyt...

Executive Garden Rooms

Executive Garden Rooms

Executive Garden Rooms (45 – 55 m²) nabízejí skvělé vybavení a komfort společně s báječnou zahradní terasou, ze které si vychutnáte krásný výhled na svěží zeleň...

Premier Room

Premier Room

Premier Room (67 m²) mají ideální prostory s relaxační atmosférou. Prostorná mramorová a mozaiková koupelna s vanou, sprchovým koutem a samostatnou toaletou vás ohromí...

Horizon Club Deluxe

Horizon Club Deluxe

Horizon Club Deluxe (45 – 55 m²) vám nabídne komfort a vybavení, stejné jako v pokoji Deluxe s přídavkem privilegií Horizon Clubu...

Gastronomy and hotel restaurants

Restaurace v hotelu Shangri-La nabízejí špičkovou mezinárodní kuchyni a představují jedny z nejlepších kulinářských možností v Abu Dhabi. Hýčkejte své chuťové pohárky delikátní čínskou či lahodnou Francouzkou kuchyní. Vynikající pokrmy nabízí také vietnamská restaurace či restaurace se středomořskou kuchyní.

Před a po večeři si můžete užít relaxační chvíle v mnoha barech v hale, u bazénu či u Perského zálivu.

Bord Eau nabízí moderní francouzskou kuchyni v útulném prostředí. Regionální francouzské ingredience jsou dováženy pro zajištění autentického francouzského menu. Do restaurace mohou pouze děti starší 12 let.

Moderní restaurace Hoi An s vietnamskou kuchyní nabízí gurmánské pokrmy v živém a barevném prostředí s nostalgickou atmosférou.

Elegantní středomořská restaurace Pearls & Caviar oplývá ideálním přímořským prostředím a výhledem na velkou mešitu Sheikh Zayed. Vychutnejte si pokrmy z ingrediencí Středního Východu v kombinaci se středomořskými chutěmi. V horním patře se nachází Pearls Bar s prostory pod širým nebem, kde energičtí barmani podávají kvalitní vína, šampaňské a koktejly s tapas.

Shang Palace je restaurace plná čínské kultury. Podává tradiční kantonskou kuchyni a speciality z provincií v moderním a okouzlujícím prostředí.

Užijte si luxusní bufetové snídaně každý den společně s obědy a večeřemi díky restauraci Sofra bld s kuchyněmi z celého světa – asijskou, arabskou, západní, marockou a indickou. Podávají zde také čerstvé mořské plody či různé grilované pokrmy. K dispozici jsou vnitřní i venkovní prostory.

Vydejte se do elegantního prostředí baru Al Hanah Bar, kde můžete zakončit den popíjením drinků a sledováním západu slunce z balkonu. Cigar Lounge je přilehlý k tomuto baru a nabízí špičkové doutníky v uvolněné a intimní atmosféře. Vstup je zde povolen od 21 let.

Relaxujte v salonku Lobby Lounge v hlavní hale s širokou škálou drinků a občerstvení, stejně jako kvalitních čajů, které jsou servírovány v grandiózním prostředí.

V prostředí Pool Bar & Restaurant si v průběhu dne příjemně odpočinete. Užijte si dech beroucí výhledy na bazén s nekonečným okrajem při barbecue grilování.

Room categories and equipment of Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi

Luxusní resort, který se nachází na soukromém úseku kilometrové pláže, nastavuje ubytování v Abu Dhabi vysokou laťku. Nabízí 214 pokojů s balkonem či terasou, 6 velkolepých vil se čtyřmi ložnicemi a vlastním bazénem, 161 suit a rezidenční čtvrť.

Pokoje: Deluxe, Executive Garden a Premier

Horizon Club: Horizon Club Deluxe a Horizon Club Premier

Obchodní i volnočasoví cestující mohou využít jedinečné příležitosti s privilegovaným luxusem a osobními službami v Horizon Clubu, který nabízí výhody jako:

 • check-in a check-out na pokoji
 • přístup do salonku v 5. patře
 • bezplatné WiFi a používání notebooků
 • kompletní služby recepce se sekretářskými službami, možnostmi rezervací a domlouvání výletů
 • možnost dvouhodinového využití zasedací místnosti v Horizon Clubu
 • venkovní terasa s posezením
 • snídaně v Sofra bld a čaj v Lobby Lounge
 • a mnohé další
 • Suity: Executive Suite, Garden Suite, Specialty Suite a Presidential Suite

   

  Rezidence: Studio Apartments, One Bedroom, Two Bedroom, Three Bedroom, Four Bedroom

  Shangri-La Residences jsou situovány na 8,5 hektarech hotelového komplexu. Nachází se mezi Souk a Traders Hotelem a jsou propojeny s hotelovými zařízeními pomocí vodních cest s abras (gondolami) a klubovými vozidly. Samostatný check-in se nachází v bloku Al Hur.

  Užijete si arabskou architekturu a moderní dekorace s příjemným pocitem tepla a volnosti. Všechny kategorie rezidencí disponují balkonem nebo terasou a výhledem na moře či bazény. K dispozici jsou kategorie od studia až po čtyřložnicové apartmány.

  Vybavení těchto rezidencí zahrnuje balkon nebo terasu, bezplatný internet, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, monzunovou sprchu a samostatnou toaletu. K dispozici je také soukromé parkování, samostatné lobby, pokojová služba, služby recepce, stanice pro abras pro přístup do celého areálu hotelu, privilegia v restauracích, security služby, snadný přístup k tržišti „souk“ a do fitness centra a bazénů.

Room types

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms (45 – 55 m²) jsou navrženy k vytvoření relaxačního prostředí, které je vhodné jak pro obchodní dovolenou, tak i pro volnočasový pobyt. Prostorná mramorová a mozaiková koupelna s vanou, sprchovým koutem a samostatnou toaletou nabízí také prémiové toaletní potřeby. Výhledy na vodní kanál si užijete ze soukromého balkonu.

Executive Garden Rooms

Executive Garden Rooms

Executive Garden Rooms (45 – 55 m²) nabízejí skvělé vybavení a komfort společně s báječnou zahradní terasou, ze které si vychutnáte krásný výhled na svěží zeleň. Prostorná mramorová a mozaiková koupelna s vanou, sprchovým koutem a samostatnou toaletou nabízí prémiové toaletní potřeby.

Premier Room

Premier Room

Premier Room (67 m²) mají ideální prostory s relaxační atmosférou. Prostorná mramorová a mozaiková koupelna s vanou, sprchovým koutem a samostatnou toaletou vás ohromí. Výhledy na vodní kanál si užijete ze soukromého balkonu.

Horizon Club Deluxe

Horizon Club Deluxe

Horizon Club Deluxe (45 – 55 m²) vám nabídne komfort a vybavení, stejné jako v pokoji Deluxe s přídavkem privilegií Horizon Clubu. Je to ideální volba pro návštěvníky, kteří požadují maximální pozornost a služby. Pokoje jsou umístěny v 5. a 6. patře pro exkluzivní přístup do klubu. Prostorná mramorová a mozaiková koupelna s vanou, sprchovým koutem a samostatnou toaletou nabízí také prémiové toaletní potřeby L'Occitane. K dispozici vám bude navíc vybavení v podobě služeb komorníka, satelitní/kabelová LED TV a dokovací stanice pro iPod.

Horizon Club Premier

Horizon Club Premier (67 m²) představuje ideální komfort a luxusní vybavení, společně s privilegii Horizon Clubu. Tyto největší pokoje se nachází v pátém patře pro vhodnou dostupnost do klubu. K dispozici je koupelna s vanou, sprchovým koutem, samostatnou toaletou a vybavením L'Occitane. Nabízí stejné vybavení jako pokoje Premier plus služby komorníka, denně čínský čaj, satelitní/kabelovou LED TV a dokovací stanici pro iPod.

Executive Suites

Executive Suites

Executive Suites (90 – 110 m²) zaručují úžasný výhled z balkonu na vodní kanál. S luxusním vybavením a privilegii Horizon Clubu jsou tyto suity perfektním místem pro trávení pobytu v hotelu Shangri-La. Prostorná mozaiková a mramorová koupelna nabízí luxusní toaletní potřeby, dešťovou sprchu, dvojité umyvadlo, vanu a samostatnou toaletu. K dispozici vám bude i oddělený obývací prostor a jídelní kout.

Garden Suites

Garden Suites

Garden Suites (110 m²) s terasou jen pár kroků od pláže jsou skvělým místem pro dovolenou u moře. Budete také využívat výhod Horizon Clubu. Prostorná mozaiková a mramorová koupelna nabízí luxusní toaletní potřeby, dešťovou sprchu, dvojité umyvadlo, vanu a samostatnou toaletu. K dispozici vám zde bude i oddělený obývací prostor a jídelní kout. Samozřejmostí jsou služby komorníka.

Specialty Suites

Specialty Suites

Specialty Suites (135 m²) nabízejí pohodlí, kombinaci prostoru a světla a exkluzivní privilegia Horizon Clubu. Součástí prostor je luxusní koupelna, ložnice a obývací pokoj s jídelním koutem. O vaše přání se postará komorník.

Presidential Suites

Presidential Suites

Presidential Suites (400 m²) nabízejí arabský luxus ve spojení s výhodami Horizon Clubu, což vytvoří jedinečný zážitek plný exkluzivity a výhledů na vodní kanál z balkonu. Každá suita je unikátní – jedna se nese v duchu arabské dekorace a další se vyznačuje moderním stylem. Tato dvouložnicová suita nabízí prostorný salonek, jídelnu, pracovnu, balkon a střešní zahradu. Odpočinout si můžete ve velké moderní koupelně s dešťovou sprchou, vanou, jacuzzi a saunou. K dispozici vám bude také komorník.

The Villas

The Villas (600 m²) jsou exkluzivní útočištěm pro nejnáročnější hosty. Se jmény různých oblastí v Abu Dhabi jsou tyto čtyřložnicové vily vybaveny v asijském, arabském a moderním stylu. V každé vile najdete moderní technologie a vysoce kvalifikované komorníky s diskrétním přístupem. Tyto prostory jsou ideální pro práci i volný čas, zkrátka pro užívání si exkluzivity. Každá vila má vlastní bazén, majlis, jídelnu, salonek a garáž. Některé vily mají navíc soukromé kino a pracovnu. V koupelně naleznete velkou vanu, dešťovou sprchu, dvojité umyvadlo, jacuzzi a luxusní potřeby. K dispozici budete mít internet, LCD TV se satelitním/kabelovým vysíláním, DVD přehrávače, noviny a magazíny. Dále můžete využít žehličku a žehlicí prkno, polštářové menu, čištění obuvi a vysoušeč vlasů. Pro práci se hodí také pracovní stůl, kancelářské potřeby, mezinárodní IDD telefon, hlasová pošta a elektronický sejf, zatímco uvítací ovoce, bezplatná voda, zařízení na přípravu čaje a kávy, doplňování ledu a minibar jsou také součástí vybavení či služeb.

Studio Apartments

Studio Apartments

Studio Apartments (46 – 78 m²) nabízí prostředí s příjemnými pastelovými a hnědými tóny. Studio je vhodné jak pro pracovní pobyty, tak i pro volnočasovou dovolenou. Užijte si arabskou architekturu s moderními akcenty.

One-Bedroom Residences

One-Bedroom Residences

One-Bedroom Residences (66 – 102 m²) jsou navrženy pro pracovní i volnočasové hosty. Jsou postaveny v arabské architektuře s moderním nádechem a nabízí příjemný prostor s pocitem svobody.

Two-Bedroom Residences

Two-Bedroom Residences (112 – 123 m²) jsou také navrženy jak pro práci, tak pro volný čas. Uchvátí vás svou arabskou architekturou s moderním designem. V kuchyňském koutu navíc budete mít k dispozici myčku a pračku.

Three-Bedrooms Residences

Three-Bedrooms Residences (176 – 195 m²) mají, na rozdíl od předchozí kategorie, o jednu ložnici navíc.

Four-Bedrooms Residences

Four-Bedrooms Residences (195 – 232 m²) vám nabídnou úžasný prostor se čtyřmi ložnicemi, balkon nebo terasu, kuchyňku s mikrovlnkou, myčkou a pračkou, atd.

Beach

Hotel Shangri-la´s Vás přenese přímo do pohádek Tisíce a jedné noci. Resort v arabském stylu se odráží v tyrkysových vodách zálivu a pláž pokrytá jemným bílým pískem se vine přímo kolem jeho bran. Představte si takovou scenerii za svitu měsíce. I Vy ji můžete spatřit na vlastní oči.

Online price and discounts of Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi *****

Professional photo of Shangri-La's Hotel *****

Gastronomy and hotel restaurants Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi

Restaurace v hotelu Shangri-La nabízejí špičkovou mezinárodní kuchyni a představují jedny z nejlepších kulinářských možností v Abu Dhabi. Hýčkejte své chuťové pohárky delikátní čínskou či lahodnou Francouzkou kuchyní. Vynikající pokrmy nabízí také vietnamská restaurace či restaurace se středomořskou kuchyní.

Před a po večeři si můžete užít relaxační chvíle v mnoha barech v hale, u bazénu či u Perského zálivu.

Bord Eau nabízí moderní francouzskou kuchyni v útulném prostředí. Regionální francouzské ingredience jsou dováženy pro zajištění autentického francouzského menu. Do restaurace mohou pouze děti starší 12 let.

Moderní restaurace Hoi An s vietnamskou kuchyní nabízí gurmánské pokrmy v živém a barevném prostředí s nostalgickou atmosférou.

Elegantní středomořská restaurace Pearls & Caviar oplývá ideálním přímořským prostředím a výhledem na velkou mešitu Sheikh Zayed. Vychutnejte si pokrmy z ingrediencí Středního Východu v kombinaci se středomořskými chutěmi. V horním patře se nachází Pearls Bar s prostory pod širým nebem, kde energičtí barmani podávají kvalitní vína, šampaňské a koktejly s tapas.

Shang Palace je restaurace plná čínské kultury. Podává tradiční kantonskou kuchyni a speciality z provincií v moderním a okouzlujícím prostředí.

Užijte si luxusní bufetové snídaně každý den společně s obědy a večeřemi díky restauraci Sofra bld s kuchyněmi z celého světa – asijskou, arabskou, západní, marockou a indickou. Podávají zde také čerstvé mořské plody či různé grilované pokrmy. K dispozici jsou vnitřní i venkovní prostory.

Vydejte se do elegantního prostředí baru Al Hanah Bar, kde můžete zakončit den popíjením drinků a sledováním západu slunce z balkonu. Cigar Lounge je přilehlý k tomuto baru a nabízí špičkové doutníky v uvolněné a intimní atmosféře. Vstup je zde povolen od 21 let.

Relaxujte v salonku Lobby Lounge v hlavní hale s širokou škálou drinků a občerstvení, stejně jako kvalitních čajů, které jsou servírovány v grandiózním prostředí.

V prostředí Pool Bar & Restaurant si v průběhu dne příjemně odpočinete. Užijte si dech beroucí výhledy na bazén s nekonečným okrajem při barbecue grilování.

Sport and wellness Shangri-La's Hotel *****

Health Club. Zařízení a vybavení v rámci Health Clubu je navrženo tak, aby bylo zajištěno dokonalé pohodlí všech hostů. Toto centrum zdravého života je snadno dosažitelné klubovým automobilem nebo pěšky při krátké procházce svěžím hotelovým areálem. K vybavení patří bazény (dětský, plavecký a venkovní), dvě posilovny (společná a pouze pro ženy) s prvotřídním zařízením Techno Gym, místnost pro jógu, Juice bar, kadeřnický a kosmetický salon, lázně CHI a butik CHI.

Lázně CHI. Lázně CHI v hotelu Shangri-La čerpají energii z původu legendy Shangri-La a představují místo osobního klidu, okouzlení a pohody. Masáže a terapie jsou založeny na autentických přírodních léčebných metodách, které pocházejí z tradičních praktik mnoha asijských kultur.

Lázně nabízí také výběr procedur, které předvádí arabské tradice v oblasti lázeňství jako hammam, čistící peeling arabskou kávou a tělový zábal z růží a medu. Poddejte se intuitivním dotekům zdejších terapeutů a pocítíte oživení těla a zklidnění smyslů.

Tradiční čínská filozofie „chi“ neboli „Qi“ skýtá univerzální životní sílu, která podporuje pohodu a životní vitalitu. Pro zachování dobrého zdravotního stavu musí „chi“ volně proudit v těle. Tvrdí se, že při zablokování „chi“ tělo ovládne nemoc a jiné neduhy. Pohyb je tedy klíčovým prvkem k uvolnění takových bloků. Masáže, cvičení, strečink, vodní léčba a relaxace s meditací tomu ideálně pomáhají a představují základ filozofie „chi“.

Children in the hotel Shangri-La's Hotel *****

V resortu Shangri-la je možné domluvit hlídání dětí. K dispozici je také dětský bazén, který je součástí Centra Zdraví.

Map - Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi *****

Personal advice from DELUXEA do Abu Dhabí to the hotel Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi *****

Podobný hotel

Flight connections do Abu Dhabí

We traveled the world. We will give you our personal advice.