Quinci Villas Lombok ****

Bali

Skvělé privátní vily s bazénem

We
personally
stayed at the hotel

Hotel Quinci Villas Lombok ****

Location Bali, ostrov Lombok | Show map
Meal Breakfast | More about gastronomy
Specialists who
stayed in the hotel
Specialists who
visited the hotel

Description of Quinci Villas Lombok **** Bali

Tento úžasný a originální butikový hotel je klíčem ke kouzlu klidného a malebného ostrova Lombok. Nachází se na západním pobřeží ostrova, na pláži Mang Sit Beach, a od svého otevření v roce 2003 již stihl přilákat mnoho spokojených hostů z celého světa. Nabízí vysněné útočiště v cenově dostupném a stylovém prostředí. Zaměstnanci hotelu se ze všech sil vynasnaží, abyste odlétali s pocitem, že jde skutečně o to nejidyličtější místo pro vaši dovolenou.

Krásné prostředí ostrova situovaného 35 kilometrů od Bali vás pozitivně ohromí jak fyzicky a psychicky, tak také kulturně, jazykově a historicky. Zdejší příroda a kulturní dědictví představují jedinečné bohatství, které dodává tu pravou atmosféru také resortu Qunci Villas Lombok.

Resort je domovem luxusních lázní, bazénů a skvělých možností ke stolování.

Cesta letadlem z Bali trvá 25 minut. Letiště je od resortu Quinci Villas vzdáleno 90 minut.

Read more  Make an enquiry

Room types

Garden View Room

Garden View Rooms (55 m²) jsou situovány v pečlivě upraveném prostředí s kymácejícími se palmami a svěží tropickou zelení...

Partial Ocean View Room

Partial Ocean View Rooms (55 m²) poskytují částečný výhled přes exotické zahrady na oceán oddělující Lombok a Bali...

Ocean View Room

Ocean View Rooms (55 m²) užijte si výhled na oceán oddělující ostrovy Lombok a Bali z vlastního balkonu...

Quinci Pool Villas- 1 bedroom pool villa

One Bedroom Pool Villas (115 m*) se mohou chlubit vlastním bazénem (8×4m) a dřevěnou terasou pro maximální osobní relaxaci...

Gastronomy and hotel restaurants

Se zvukem jemných vln a výhledy na oceán s Bali v pozadí jsou restaurace resortu skvělým místem pro stolování či vychutnání si osvěžujícího drinku. K dispozici jsou také tzv. „Happy Hours“. Pobyt v hotelu zahrnuje snídani, a to buď v restauraci nebo v prostředí pokoje či vily.

Quali Seafood Restaurant představuje asijskou kuchyni s mořskými plody a nabízí otevřené prostory v plážovém prostředí s klidnou atmosférou. Snídaně, oběd a večeře si můžete vychutnat v restauraci nebo přímo na pláži Lombockého průlivu.

Quah Mediterranean Restaurant je středomořská restaurace s dotekem Lomboku. Je otevřeným místem pro stolování na začátku či na konci dne. Vychutnejte si snídani, oběd či večeři v krásném tropickém prostředí restaurace či v jemném písku na pláži.

NooQ Lounge Bar je hotelový salónový bar situovaný přímo na pláži před oceánem s velkolepými západy slunce. Vydejte se sem, abyste se osvěžili drinkem po večeři nebo kdykoliv jindy za relaxaci a idylickou atmosférou. Užijte si speciální nápojové menu a autentický výběr tapas, který je připravován přímo za barem. V noci je pak k dispozici speciální thajská nabídka.

Součástí nabídky stolování jsou i tematické večeře, díky kterým se vaše dovolená stane vskutku nezapomenutelnou. Vyzkoušet můžete:

 • Plážové BBQ – Každý týden se zde odehrává plážové barbecue formou bufetu. Široký výběr ryb, masa a zeleniny bude připraven ke grilování podle vašich chutí s doprovodem výhledů na oceán a zvuků živé kytarové hudby.
 • Pasar Malam – Pasar Malam znamená „noční tržiště“ v indonéském jazyce a je velmi typickým místním znakem. V prostředí tradičních stánků s výběrem nejrůznějších potravin Vám kuchaři připraví nejrůznější lahodné pokrmy. V pozadí budou znít tóny bambusových bubnů.
 • Večeři na pláži – Vychutnejte si lahodnou večeři o 4 chodech v překrásném plážovém prostředí se zvuky vln nekonečného oceánu.
 • Večeři s tancem „sasak“ – Kultura „sasak“ představuje unikátní úkaz Indonésie a během této specifické večeře o 4 chodech budete svědky autentického představení s tancem a ukázkou bojového umění.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Bali se specializujeme již mnoho let a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Bali opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání. Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of Quinci Villas Lombok

V resortu Quinci Villas se můžete ubytovat v pokojích nebo ve vilách. Pokoje zahrnují tři kategorie, vily pět kategorií.

Room types

Garden View Room

Garden View Rooms (55 m²) jsou situovány v pečlivě upraveném prostředí s kymácejícími se palmami a svěží tropickou zelení. Pokoje jsou speciálně navrženy renomovaným architektem tak, aby hostům dopřály fantastické výhledy do exotických zahrad na pobřeží oceánu. Užijte si vlastního balkonu nebo terasy a veškerého komfortu, který lze očekávat od menšího butikového hotelu. Dekorace pokojů Garden View zahrnují dřevěné prvky, autentické látky a komfortní nábytek s dotekem místního umění pro vytvoření relaxačního prostředí. Mnohé ze zdejších pokojů se otevírají do vlastní venkovní koupelny se sprchou s pocitem opravdového tropického deště.

Partial Ocean View Room

Partial Ocean View Rooms (55 m²) poskytují částečný výhled přes exotické zahrady na oceán oddělující Lombok a Bali. Užijete si zde spojení moderní architektury, tradičních rysů a materiálů ze zdejších ostrovů. I zde se můžete těšit na vlastní balkon. Mnohé ze zdejších pokojů se otevírají do vlastní venkovní koupelny se sprchou.

Ocean View Room

Ocean View Rooms (55 m²) užijte si výhled na oceán oddělující ostrovy Lombok a Bali z vlastního balkonu. Krásné okolní prostředí plné zeleně a kokosových palem je doplněno o spojení moderní architektury, tradičních rysů a materiálů ze zdejších ostrovů. Koupelna je zařízena sprchou s efektem deště.

Quinci Pool Villas- 1 bedroom pool villa

One Bedroom Pool Villas (115 m*) se mohou chlubit vlastním bazénem (8×4m) a dřevěnou terasou pro maximální osobní relaxaci. Vily jsou situovány v překrásné části resortu s bujnou zahradou a tropickými kokosovými palmami. K dispozici budete mít také vlastní balkon a komfort, který lze očekávat od menšího butikového hotelu. Dekorace vil pak zahrnuje dřevěné prvky, autentické látky a komfortní nábytek s dotekem místního umění pro vytvoření relaxačního prostředí. Mnohé z nich se otevírají do vlastní venkovní koupelny se sprchou s pocitem opravdového tropického deště.

Quinci Pool Villas- 2 bedroom pool villa

Two Bedroom Pool Villa (115 m²) vás také potěší vlastním bazénem (8×4m) a dřevěnou terasou. Dekorace vily zahrnují dřevěné prvky, autentické látky a komfortní nábytek s dotekem místního umění pro vytvoření relaxačního prostředí. Otevírá se do vlastní venkovní koupelny se sprchou.

One Bedroom Villa Qumbang

One Bedroom Villa Qumbang je luxusní jednoložnicovou vilou se dvěma patry a bazénem (5×4m) s tropickou zahradou. Je situována na soukromém pozemku na kopci Mangsit za hotelem a poskytuje překrásné výhledy přes údolí na oceán a vzdálenou horu Agung na ostrově Bali. Využívat budete moci vlastní obývací pokoj a kuchyňku. Dekorace vily pak zahrnuje dřevěné prvky, autentické látky a komfortní nábytek s dotekem místního umění pro vytvoření relaxačního prostředí. K dispozici je bezplatný transport z vily do hotelu a zpět.

Two Bedroom Villa Qunang

Two Bedroom Villa Qunang představuje prostornou a elegantní vilu se dvěma ložnicemi a oplývá unikátním charakterem, architektonickým dědictvím a životním stylem ostrovů Lombok a Bali. V prostředí kopce Mangsit za hotelem se vám naskytne příležitost strávit kouzelnou dovolenou s výhledem přes údolí na oceán a vzdálenou horu Agung na ostrově Bali. Vila se může pochlubit bazénem s nekonečným okrajem a krásnými výhledy, stejně jako dvěma velkými ložnicemi, pokojem s TV, salonkem a samostatnou kuchyňkou. K dispozici je bezplatný transport z vily do hotelu a zpět.

Three Bedroom Villa Qusia

Three Bedroom Villa Qusia je prémiovou vilou se třemi luxusními ložnicemi a unikátní polohou na kopci za hotelem. Budete se moci kochat výhledy na balijskou horu Agung, která se tyčí za oceánem mezi ostrovy Lombok a Bali. Skvělou a romantickou příležitostí jsou také dechberoucí západy slunce. K dispozici budete mít velký bazén s nekonečným okrajem, velký venkovní prostor pro relaxaci a stolování, pokoj s TV pro zábavu, kuchyni, pracovnu a knihovnu a také menší posilovnu pro udržení se ve formě. Interiéry jsou elegantně vybaveny a disponují také autentickou dekorací s velkými okny pro tropické výhledy. K dispozici je bezplatný transport z vily do hotelu a zpět.

Beach

Resort Quinci Villas se nachází přímo na pláži Mang Sit, kterou ocení všichni surfaři. Pouhých pět minut od resortu se pak nachází turisty oblíbená pláž Sengiggi.

 

Online price and discounts of Quinci Villas Lombok ****

Professional photo of Quinci Villas Lombok ****

Our photo of Quinci Villas Lombok ****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Quinci Villas Lombok

Se zvukem jemných vln a výhledy na oceán s Bali v pozadí jsou restaurace resortu skvělým místem pro stolování či vychutnání si osvěžujícího drinku. K dispozici jsou také tzv. „Happy Hours“. Pobyt v hotelu zahrnuje snídani, a to buď v restauraci nebo v prostředí pokoje či vily.

Quali Seafood Restaurant představuje asijskou kuchyni s mořskými plody a nabízí otevřené prostory v plážovém prostředí s klidnou atmosférou. Snídaně, oběd a večeře si můžete vychutnat v restauraci nebo přímo na pláži Lombockého průlivu.

Quah Mediterranean Restaurant je středomořská restaurace s dotekem Lomboku. Je otevřeným místem pro stolování na začátku či na konci dne. Vychutnejte si snídani, oběd či večeři v krásném tropickém prostředí restaurace či v jemném písku na pláži.

NooQ Lounge Bar je hotelový salónový bar situovaný přímo na pláži před oceánem s velkolepými západy slunce. Vydejte se sem, abyste se osvěžili drinkem po večeři nebo kdykoliv jindy za relaxaci a idylickou atmosférou. Užijte si speciální nápojové menu a autentický výběr tapas, který je připravován přímo za barem. V noci je pak k dispozici speciální thajská nabídka.

Součástí nabídky stolování jsou i tematické večeře, díky kterým se vaše dovolená stane vskutku nezapomenutelnou. Vyzkoušet můžete:

 • Plážové BBQ – Každý týden se zde odehrává plážové barbecue formou bufetu. Široký výběr ryb, masa a zeleniny bude připraven ke grilování podle vašich chutí s doprovodem výhledů na oceán a zvuků živé kytarové hudby.
 • Pasar Malam – Pasar Malam znamená „noční tržiště“ v indonéském jazyce a je velmi typickým místním znakem. V prostředí tradičních stánků s výběrem nejrůznějších potravin Vám kuchaři připraví nejrůznější lahodné pokrmy. V pozadí budou znít tóny bambusových bubnů.
 • Večeři na pláži – Vychutnejte si lahodnou večeři o 4 chodech v překrásném plážovém prostředí se zvuky vln nekonečného oceánu.
 • Večeři s tancem „sasak“ – Kultura „sasak“ představuje unikátní úkaz Indonésie a během této specifické večeře o 4 chodech budete svědky autentického představení s tancem a ukázkou bojového umění.

Sport and wellness Quinci Villas Lombok ****

Lombok je ideálním místem pro klidný odpočinek, ale nabízí také možnosti pro aktivnější vyžití během dovolené. Pro ty, kteří mají rádi kulturu, je zde mnoho míst pro návštěvu v podobě tradiční vesnic, mnohých chrámů a výletů do měst.

Pokud vás naopak zajímá více příroda, pak je možné se vydat za objevováním nedotčených pláží, rýžových teras či za prozkoumáváním vodopádů.

Z více adrenalinových aktivit budete moci vyzkoušet potápění, surfování či jízdu na kole. Dále jsou k dispozici výšlapy na vrchol hory Rinjani, což je druhý nejvyšší vulkán v Indonésii (3726 m n. m.).

Bazény resortu mají podvodní lehátka pro perfektní relaxaci a ten pravý zážitek z velkolepých západů slunce. Klid a příjemné prostředí s panoramatickými výhledy dělá z těchto tří míst něco jedinečného.

 • Quatic Atlantic – 30 metrů dlouhý bazén s nekonečným okrajem je situován přímo u pláže s výhledem na Lombocký průliv a horu Gunung Agung na Bali.
 • Quatic Pacific – Quatic Pacific je druhým z 30metrových bazénů s nekonečným okrajem a je situován taktéž na pláži s překrásnými výhledy.
 • Quatic Hindia – Tento 15 metrový bazén s nekonečným okrajem je určen pouze pro dospělé hosty. Naleznete ho na pláži s idylickými výhledy na oceán a Bali.

Qunci Villas vás zve také k naprostému lázeňskému zážitku v kouzelných lázních Qamboja Spa. Zdejší procedury zahrnují esence rostlin, aroma léčivých květin, elementy oceánu a byliny i koření z prostředí Lomboku, Bali a Indonésie. Vše je založeno na tradičních recepturách a technikách, což je navíc povýšeno na moderní úroveň k přizpůsobení pro dnešní hosty. Každá z luxusních soukromých místností pro procedury se otevírá na vlastní nádvoří s vanou vyřezanou z jávského kamene a se samostatnou příjemně osvěžující sprchou.

Lázně nabízejí kompletní výběr služeb, které zahrnují také půldenní procedury či procedury na odbourání pásmové nemoci. K dispozici jsou nejrůznější masáže, péče o vlasy, manikúra a pedikúra. Vydejte se za neutuchající relaxací do lázeňského komplexu Qamboja Spa.

Map - Quinci Villas Lombok ****

Personal advice from DELUXEA na Bali to the hotel Quinci Villas Lombok ****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Quinci Villas Lombok ****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

 
Ing. Vendula Kudelová
The last inspection
Ing. Vendula Kudelová +420 724 730 016

Hotel reviews Quinci Villas Lombok ****

Flight connections na Bali

We traveled the world. We will give you our personal advice.