Ker & Downey Kanana *****

Botswana

Safari kemp s jedinečnými vodními aktivitami

We
personally
stayed at the hotel

Hotel Ker & Downey Kanana *****

Location Botswana | Show map
Specialist tips Vodní aktivity Možnost spánku pod hvězdami All inclusive program
Specialists who
stayed in the hotel

Description of Ker & Downey Kanana ***** Botswana

Kanana se nachází na jihozápadně delty Okavango, jako tajný klenot řeky Xudum. Oblast je obehnána palmami, fíky, ebeny a akáty a je domovem širokému spektru rostlin, ptáků a jiných zvířat. Podmínky této oblasti vytváří z okolí perfektní příležitost k objevování rozmanitosti druhů v deltě řeky Okavango.

Oblast mimo kemp se díky každoročním záplavám proměňuje ve skutečný vodní ráj, nabízející hostům to nejlepší z obou světů. V určitém ročním období si vychutnáte dechberoucí podívanou, když získáte šanci pozorovat vodu, jak stoupá, a poté si vyjedete na člunu prozkoumávat deltu řeky. V dalším období vyražte na projížďku a prozkoumávejte okolní přírodu. K dispozici Vám také bude „Sleep Out Deck“, na kterém budete moci strávit noc pod skvostným africkým nebem.

Read more  Make an enquiry

Gastronomy and hotel restaurants

Stravování formou All inclusive dle vašeho přání. Bohaté snídaně anglického typu - vejce, toasty, džemy, domácí müsli i jogurt, samozřejmostí je i čerstvé ovoce. Oběd  v buši případně v kempu. Před odpolední aktivitou svačina. Večeře o několika chodech jako tečka za dnem plným krásných zážitků. 

Alko i nealko nápoje zdarma během celého dne.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 
Specialista na Botswanu - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Botswaně je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

  • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
  • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
  • Odletět můžete každý den.
  • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Botswanu si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Room categories and equipment of Ker & Downey Kanana

Hostům je k dispozici sedm prostorných dvoulůžkových stanů a jeden rodinný. U každého se nachází plně vybavená koupelna. Uvnitř budete mít dostatek prostoru a zároveň soukromí, díky komfortní vzdálenosti od hlavního prostoru kempu.

Room types

Online price and discounts of Ker & Downey Kanana *****

Professional photo of Kanana *****

Our photo of Kanana *****

Gastronomy and hotel restaurants Ker & Downey Kanana

Stravování formou All inclusive dle vašeho přání. Bohaté snídaně anglického typu - vejce, toasty, džemy, domácí müsli i jogurt, samozřejmostí je i čerstvé ovoce. Oběd  v buši případně v kempu. Před odpolední aktivitou svačina. Večeře o několika chodech jako tečka za dnem plným krásných zážitků. 

Alko i nealko nápoje zdarma během celého dne.

Activity

Díky poloze kempu se aktivity v Kanana odvíjí podle ročního období a stoupání a klesání delty Okavango. Ráno a během pozdního odpoledne probíhají game drives v otevřeném safari vozidle. Alternativou je prozkoumávání křišťálově čistých vod a obdivování široké škály ptactva hnízdícího u Kanana, rostlin a plazů, které se v lokalitě nachází. Velmi kladně jsou hodnoceny i pěší tour s průvodcem a nebo rybolov terčovce, africké štiky a sumce ostrozubého.

Map - Ker & Downey Kanana *****

Personal advice from DELUXEA do Botswany to the hotel Ker & Downey Kanana *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Ker & Downey Kanana *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
 
Ing. Martina Melková
Ing. Martina Melková +420 724 730 002

Hotel reviews Ker & Downey Kanana *****

Flight connections do Botswany

Ing. Martina Melková
Ker & Downey Kanana
„I have stayed at the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.