Maroko v letech 2022 - 2024 navštívili 2 specialisté DELUXEA, kteří absolvovali inspekci 5 hotelů (více zde).
Naši specialisté na destinaci Maroko

Holiday Maroko 2024 - Turnkey tours

Pro Čechy představuje Maroko okamžité a trvající okouzlení. I když se nachází pouze hodinu jízdy trajektem ze Španělska, svou povahou se Maroko zdá velice daleko od charakteristiky Evropy – to především kvůli islámské a hluboce tradiční kultuře, která pro nás Evropany představuje něco vzdáleného. V celé zemi, a to navzdory španělské a francouzské koloniální nadvládě a přítomnosti moderních a kosmopolitních měst jako Rabat nebo Casablanca, je cítit přítomnost vzdálené a bohaté minulosti. Spousta krásných arabských měst si zde udržuje způsob života zakořeněný ve středověku, kdy marocké království sahalo od Senegalu až k severnímu Španělsku, zatímco v horách Vysoký Atlas a Rif je pak možné poznat pozůstatky berberské kultury. Pozadí toho všeho tvoří jedna z nejrozmanitějších krajin v Africe – od Středozemního moře přes čtyři pohoří k Atlantskému oceánu či k vyprahlému písku a křovinám Sahary.

Tato kombinace exotiky a něčeho blízkého, rozmanitosti krajiny a kontrastů mezi novými honosnými městy a tradičními starobylými centry měst zvanými mediny společně vytváří intenzivní a obohacující zkušenost v zemi, která je ideální pro nezávislé cestování – s dostatkem času můžete zažít celou řadu aktivit od pěší turistiky ve Vysokém Atlasu přes relaxační uvolnění v resortech u Atlantiku až po prozkoumávání kouzelných uliček měst Fáz či Marrákeš. Možná se můžete bát, jak se k Vám budou zdejší chovat jako k turistovi v zemi s vyšší mírou chudoby, ale Maroko je celkově bezpečnou a politicky stabilní destinací a předsudky o situaci v severní Africe nejsou na místě. Navíc se můžete těšit na přátelskou a pohostinnou mentalitu místních obyvatel – ať už jsou to Berbeři na venkově či Arabové žijící převážně ve městech.

Maroko je zkrátka země nespočtu kontrastů, které v současné době začínají lákat k návštěvě turisty z celého světa. Navštivte královská města navozující atmosféru z pohádek tisíce a jedné noci, moderní letoviska na pobřeží či rozmanitou přírodu se zasněženými vrcholky hor, pouštními dunami se svěžími oázami a pobřežím s krásnými nedotčenými plážemi. Pokud jste milovníky kultury a starobylých památek, budete jako v ráji – četné architektonické památky sahají až do doby Féničanů a zahrnují tradiční vesnice a města, honosné paláce v orientálním stylu či mešity. Více o místech, která stojí za navštívení, si můžete přečíst zde.

Vedle bohaté a živé kultury, krásného pobřeží a známé gastronomie v zemi existuje také kvalitní nabídka ubytování. Ani zde se nemusíte obávat, že by Vám nebyl dopřán náležitý komfort a personalizované služby. V destinaci nabízíme prvotřídní a prověřené hotely a resorty, které splní Vaše požadavky a potřeby. S výběrem hotelu Vám rádi osobně poradíme a připravíme zájezd podle Vašich preferencí.

galerie
Specialista na Maroko - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již od roku 1995 vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt v Maroku je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování - všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Maroko si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Sami si můžete vybrat parametry Vašeho pobytu v Maroku
  • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
  • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).
  • Odletět můžete každý den.
  • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

We traveled the world. We will give you our personal advice.