Intercontinental Fiji Resort & Spa *****

Fiji

Jediný pětihvězdičkový resort v idylické zátoce Natadola Bay

We
personally
stayed at the hotel

Hotel Intercontinental Fiji Resort & Spa *****

Rating 8.7 Rated by 1 clients
Detailed evaluation
Location Fiji, Viti Levu, Natadola Beach | Show map
Meal Breakfast, Half board | More about gastronomy
Specialist tips Nejlepší resort na Viti Levu Jedinečná pláž Natadola Bay Golfové hřiště
Specialists who
stayed in the hotel
Specialists who
visited the hotel

Description of Intercontinental Fiji Resort & Spa ***** Fiji

InterContinental Fiji Resort & Spa byl vybudován v roce 2009 s cílem poskytnout ten nejlepší zážitek z dovolené na hlavním fijijském ostrově Viti Levu. Resort nabízí mnohem víc než jen tradiční fijijskou vřelost, přátelskou atmosféru a pohostinnost. Umožní vám poznat opravdové kouzlo života na Fiji. Od svého otevření již InterContinental uvítal množství významných hostů, kteří odjížděli plní zážitků a nezapomenutelných vzpomínek.

Resort je situován na 35 akrech tropických zahrad. Nachází se v malebném prostředí zátoky Natadola Bay, na hlavním ostrově Fiji. Místní pláž Natadola Beach je označována za jednu z nejkrásnějších pláží na ostrově a nabízí rozmanité možnosti plážového vyžití v prostředí, které je chráněno korálovým útesem. Ubytování je zajištěno v 266 komfortně vybavených pokojů a suit s tradičními rysy a moderním nádechem. Můžete si vybírat z pokojů s výhledem do zahrady, na lagunu, na bazén či na oceán. Resort disponuje 5 restauracemi a bary, které se postarají o vaše gastronomické požadavky ve velkém stylu.

Perfektní dovolenou tu mohou strávit zamilované páry, rodiny s dětmi, milovníci přírody a dobrodružství i golfoví nadšenci, pro které je zde luxusní 18ti jamkové golfové hřiště. K dispozici je i nabídka vodních sportů, potápění, tří bazénů, dětského klubu a sofistikovaných lázní.

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Intercontinental Fiji Resort & Spa

Luxusní resort InterContinental díky své velké rozloze nabízí dostatek soukromí a klidu i při vysoké obsazenosti. Je to spíše rodinně zaměřený resort s tím, že běžné pokoje nabízejí možnosti pro ubytování až 2 dospělých a 2 dětí. Unikátní služby, soukromí a ubytování pak nabízejí klubové pokoje, které jsou situovány na vyvýšeném kopci v areálu hotelu. Po resortu můžete využít dopravu buginami a hotelovým minibusem.

Úžasná je také pláž s mělkým mořem u bazénu pro dospělé a s větší hloubkou v části před recepcí. Dospělí určitě ocení „adults only“ bazén hned u moře, zatímco děti s rodinami si užijí spoustu zábavy ve druhém hotelovém bazénu.

Unikátní je zde dětský klub s nabídkou nejrůznějších aktivit dle věku dětí a profesionálním dozorem.

Resort celkově působí velmi příjemným dojmem s tím, že je o něj náležitě pečováno a stále vypadá jako nový. Pro golfisty pak můžeme doporučit 18jamkové golfové hřiště hned u resortu, které je dle mnohých nejlepší na ostrově a pořádá se zde nespočet mezinárodních golfových turnajů.

 
Ing. Ondřej Světlík
The last inspection
Ing. Ondřej Světlík +420 724 065 774

Video

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Garden View Room

Garden View Room

Garden View Rooms (63 m²) se nacházejí v prostředí svěží zeleně s výhledem do zahrady a pyšní se komfortním obývacím prostorem pro dovolenou...

Pool View Room

Pool View Room

Pool View Rooms (63 m²) jsou umístěny v samém srdci resortu a mají výhled na prostorný hlavní hotelový bazén. Jen pár kroků je to také k bazénu určenému pouze pro dospělé...

Lagoon View Room

Lagoon View Room

Lagoon View Rooms (63 m²) disponují prostornou ložnici balkonem či terasou s denní válendou a elegantní venkovní vanou...

Gastronomy and hotel restaurants

Objevujte a užívejte si jedinečné gurmánské zážitky, které Fiji poskytuje. Své brány hostům otevírá celkem pět stylových restaurací a barů, které rozhodně stojí za návštěvu. A pokud zatoužíte po intimním stolování, ochotný personál vám s radostí připraví romantickou večeři přímo na pláži.

Navo je elegantní restaurace s výhledem na lagunu a ostrov Navo. Vaří se tu současná kuchyně inspirovaná mořem a na výběr je velké množství světových vín. Přes prosklenou zeď budete moci sledovat přípravu unikátních kuchařských výtvorů, které následně potěší Vaše chuťové pohárky. Skvělým zážitkem je i klidná intimní snídaně. Prostor nabízí 130 míst.

Restaurace Sansana poblíž „vlakové tratě Sugar Cane“ a s výhledem na prostory pro Meke a záliv Natadola nabízí snídani formou bufetu, obědy á la carte a večeře formou tematických bufetů, které se obměňují každý den. Velmi populární je mezinárodní nedělní bufet, v jehož bohaté nabídce najdete ústřice, korýše, místní ryby ulovené u korálového útesu, to nejlepší maso a oblíbené fidžijské pochoutky s indickým původem. Stejně tak v nabídce najdete spoustu zdravých a dietních pokrmů, aby bylo vyhověno i klientům s různými dietními omezeními. Restaurace má kapacitu 240 osob.

Užívejte si uvolněnou atmosféru restaurace Toba Bar & Grill v samém srdci resortu. Nabízí spoustu možností stravování, včetně pizzy z pece na dřevo, burgerů nebo lahodných dezertů. K pohodlí u bazénu zde podávají koktejly a long drinky. K dispozici je 125 zastřešených míst a 350 míst i s venkovními prostory.

Restaurace Kama Lounge s výhledem na písčitou pláž a azurově modrou zátoku je ideálním místem k relaxaci při západu slunce nad Pacifikem. Kama Lounge se specializuje na světové i místní koktejly, kávu, čaj, vína a další nápoje i občerstvení. Při západu slunce sem přijďte pozorovat ceremoniál rozsvěcení pochodní a tradiční zábavu v podobě představení z Fiji a oblasti Jižního Pacifiku, stejně jako hudbu od DJů.

Díky své skvělé poloze na vrcholku kopce nabízí Vatulo Bar & Restaurant dech beroucí výhled na hory, golfové hřiště a korálové útesy v krásné zátoce. Bar a restaurace nabízejí báječná jídla, lehké svačiny a osvěžující nápoje pro golfisty i ostatní návštěvníky. Můžete zde na vlastní oči sledovat, jak šéfkuchař v otevřené kuchyni připravuje oblíbená fidžijská jídla. Celkem je k dispozici 95 míst.

Páry také jistě ocení možnost privátního stolování ve dvou. Dopřejte si lahodné pokrmy v romantické atmosféře soukromého altánku s inspirujícím oceánem v pozadí nebo přímo pod hvězdami u hotelového bazénu. Můžete si pochutnat na mořských plodech s prvotřídním vínem a službami osobního číšníka nebo na jakékoliv další specialitě z nabídky hotelových restaurací.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Room categories and equipment of Intercontinental Fiji Resort & Spa

Hotel InterContinental se může pochlubit označením „největší resort na Fidži“. Nabízí celkem 266 nádherných možností ubytování (216 elegantních pokojů a 50 luxusních suit), které se nacházejí v krásném hotelovém areálu mezi oceánem a kopci. Jsou elegantně zařízené, mají prostorné soukromé terasy či balkony a disponují různými výhledy na zahrady, bazén, lagunu či oceán.

Všechny pokoje a suity disponují tímto standardním vybavením: vysokorychlostní internetové připojení, privátní terasa nebo balkon s denní válendou a elegantní vanou, fén a elektronická váha v koupelně, župany a pantofle, kosmetické produkty Fiji Pure, klimatizace a stropní ventilátor, lednice s mini barem, varná konvice, zařízení na přípravu kávy a čaje, služby čistírny a prádelny, žehlička a žehlicí prkno, privátní sejf přímo v pokoji, telefon, satelitní TV, filmy (s poplatkem za zhlédnutí), CD/DVD přehrávač a BOSE soundsystem, připojení na iPod, 220V zásuvky, 24h pokojová služba a denní úklid.

Hotel InterContinental také nabízí výhody a speciální ubytování v tzv. klubových suitách pro členy klubu. Jako host klubu InterContinental můžete využívat oddělenou restauraci a salonek s privátním bazénem a s výhledem na oceán, účastnit se zábavy za západu slunce a bydlet v luxusních suitách na klidném místě s dávkou soukromí navíc. Club InterContinental nabízí ubytování pro hosty všech věkových kategorií. Rodiny s dětmi mohou využívat klubový salonek pro snídaně, odpolední čaj s občerstvením a během dne (kromě času koktejlů při západu slunce).

 • děti 0-12 musí být v salonku doprovázeny rodiči a mají přístup pouze do rodinné části
 • děti 12-18 let musí být v salonku doprovázeny rodiči
 • hosté od 18 let mají neomezený přístup.

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Garden View Room

Garden View Room foto

Garden View Rooms (63 m²) se nacházejí v prostředí svěží zeleně s výhledem do zahrady a pyšní se komfortním obývacím prostorem pro dovolenou. Nabízejí buď manželskou postel o velikosti king nebo dvě oddělená lůžka. Mají soukromou terasu nebo balkon s venkovní vanou a denní válendou. Přistýlku lze přidat pouze ke konfiguraci pokoje s postelí o velikosti king.

Pool View Room

Pool View Room foto

Pool View Rooms (63 m²) jsou umístěny v samém srdci resortu a mají výhled na prostorný hlavní hotelový bazén. Jen pár kroků je to také k bazénu určenému pouze pro dospělé. Nabízejí buď manželskou postel o velikosti king. Mají soukromou terasu nebo balkon s venkovní vanou a denní válendou.

Lagoon View Room

Lagoon View Room foto

Lagoon View Rooms (63 m²) disponují prostornou ložnici balkonem či terasou s denní válendou a elegantní venkovní vanou. Jsou situovány na okraji laguny Navo a nabízejí tak krásné výhledy na okolní mělké vody s ostrovem v pozadí. K dispozici je pohodlná manželská postel a pokoje jsou umístěny buď v přízemí nebo v patře.

Lagoon View Suite

Lagoon View Suite foto

Lagoon View Suites (85 m²) se pyšní oddělenou ložnicí a dodatečným obývacím pokojem s posezením. Disponují balkonem či terasou s denní válendou a venkovní vanou. Jsou situovány na okraji laguny Navo a nabízejí tak krásné výhledy na okolní vody s ostrovem v pozadí. K dispozici je pohodlná manželská postel.

Beachfront View Room

Beachfront View Room foto

Beachfront View Rooms (63 m²) nabízejí panoramatické výhledy na plážové prostředí zátoky Natadola Bay a poskytují přímý přístup k jedné z nejlepších pláží na ostrově. V komfortním a elegantním pokoji najdete pohodlnou manželskou postel. Disponují prostornou ložnici balkonem či terasou s denní válendou a venkovní vanou. Pokoje se nacházejí v přízemí či v patře.

Beachfront View Suite

Beachfront View Suite foto

Beachfront View Suites (85 m²) se pyšní oddělenou ložnicí a dodatečným obývacím pokojem s prostorem pro posezení. Nabízejí panoramatické výhledy na plážové prostředí Natadola Bay a poskytují přímý přístup k jedné z nejlepších pláží na ostrově. Budete si moci užívat dokonalou pohodu s výhledem na úžasné západy slunce. Disponují manželskou postelí, balkonem či terasou s denní válendou a venkovní vanou.

One-Bedroom Club Suite

One-Bedroom Club Suite foto

One-Bedroom Club Suite Suite (115 m²) nabízí svým hostům privilegia přístupu do klubu Club InterContinental s mnoha výhodami. Můžete se těšit na suitu s ložnicí s manželskou postelí o velikosti king a koupelnou, prostorný obývací pokoj a krásnou terasu či balkon s denní válendou a venkovní vanou. Nachází se v klubové části na v kopci nad hlavní částí resortu.

One-Bedroom Club Suite with Plunge Pool

One-Bedroom Club Suite with Plunge Pool foto

One-Bedroom Club Suite with Plunge Pool (115 m²) nabízí svým hostům privilegia přístupu do klubu Club InterContinental s mnoha výhodami a pyšní se navíc i vlastním bazénkem. Můžete se těšit na suitu s ložnicí s manželskou postelí o velikosti king a koupelnou, prostorný obývací pokoj a krásnou terasu s denní válendou a venkovní vanou. Nachází se v přízemí v klubové části na v kopci nad hlavní částí resortu.

Two-Bedroom Club Suite

Two-Bedroom Club Suite foto

Two-Bedroom Club Suite Suite (156 m²) také nabízí svým hostům privilegia přístupu do klubu Club InterContinental s mnoha výhodami, které mohou během pobytu využít. Suity disponují hlavní ložnicí s manželskou postelí o velikosti king a druhou ložnicí se dvěma samostatnými lůžky. Dále zde najdete velký obývací prostor s možností pro stolování, dvě koupelny a balkon s denní válendou a venkovní vanou. Nachází se v klubové části na v kopci nad hlavní částí resortu.

Two-Bedroom Club Suite with Plunge Pool

Two-Bedroom Club Suite with Plunge Pool foto

Two-Bedroom Club Suite Suite with Plunge Pool (156 m²) se pyšní vlastním bazénem a nabízí svým hostům privilegia přístupu do klubu Club InterContinental s mnoha výhodami, které mohou během pobytu využít. Suity disponují hlavní ložnicí s manželskou postelí o velikosti king a druhou ložnicí se dvěma samostatnými lůžky. Dále zde najdete velký obývací prostor s možností pro stolování, dvě koupelny a terasu s denní válendou a venkovní vanou. Nachází se v přízemí v klubové části v kopci nad hlavní částí resortu.

Natadola Suite

Natadola Suite foto

Natadola Suite (218 m²) tím nejlepším, co resort v rámci ubytování nabízí. Suita je situována na kopci v klubové části hotelu a představuje unikátní soukromé útočiště ve stylu velkolepé rezidence. Suita je obklopena svěží zelení a poskytuje krásné panoramatické výhledy na záliv Natadola Bay. Nabízí dvě ložnice, kuchyň, jídelnu, obývací pokoj a soukromý bazén, stejně jako dostatek venkovního prostoru. Hosté suity mají přístup do klubu Club InterContinental s mnoha výhodami (občerstvení, koktejly atd.) pro páry i rodiny s dětmi.

Beach

Pláž Natadola, chráněná korálovým útesem, byla časopisem Forbes roku 2008 nominována mezi 25 nejlepších pláží světa. Toto označení rozhodně platí až dodnes. Jako dlouhatánský písčitý úsek se vine podél pobřeží a láká k romantickým procházkám v písku. Pláž je omývána křišťálově čistými vodami zátoky Natadola Bay a nabízí volnočasové vyžití s nabídkou mnoha vodních sportů i s možnostmi příjemné relaxace.

Mělké moře najdete zejména v části před bazénem pro dospělé, zatímco větší hloubka a lepší podmínky pro plavání se nachází v části před recepcí resortu.

Online price and discounts of Intercontinental Fiji Resort & Spa *****

Professional photo of Intercontinental Fiji Resort *****

Our photo of Intercontinental Fiji Resort *****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Intercontinental Fiji Resort & Spa

Objevujte a užívejte si jedinečné gurmánské zážitky, které Fiji poskytuje. Své brány hostům otevírá celkem pět stylových restaurací a barů, které rozhodně stojí za návštěvu. A pokud zatoužíte po intimním stolování, ochotný personál vám s radostí připraví romantickou večeři přímo na pláži.

Navo je elegantní restaurace s výhledem na lagunu a ostrov Navo. Vaří se tu současná kuchyně inspirovaná mořem a na výběr je velké množství světových vín. Přes prosklenou zeď budete moci sledovat přípravu unikátních kuchařských výtvorů, které následně potěší Vaše chuťové pohárky. Skvělým zážitkem je i klidná intimní snídaně. Prostor nabízí 130 míst.

Restaurace Sansana poblíž „vlakové tratě Sugar Cane“ a s výhledem na prostory pro Meke a záliv Natadola nabízí snídani formou bufetu, obědy á la carte a večeře formou tematických bufetů, které se obměňují každý den. Velmi populární je mezinárodní nedělní bufet, v jehož bohaté nabídce najdete ústřice, korýše, místní ryby ulovené u korálového útesu, to nejlepší maso a oblíbené fidžijské pochoutky s indickým původem. Stejně tak v nabídce najdete spoustu zdravých a dietních pokrmů, aby bylo vyhověno i klientům s různými dietními omezeními. Restaurace má kapacitu 240 osob.

Užívejte si uvolněnou atmosféru restaurace Toba Bar & Grill v samém srdci resortu. Nabízí spoustu možností stravování, včetně pizzy z pece na dřevo, burgerů nebo lahodných dezertů. K pohodlí u bazénu zde podávají koktejly a long drinky. K dispozici je 125 zastřešených míst a 350 míst i s venkovními prostory.

Restaurace Kama Lounge s výhledem na písčitou pláž a azurově modrou zátoku je ideálním místem k relaxaci při západu slunce nad Pacifikem. Kama Lounge se specializuje na světové i místní koktejly, kávu, čaj, vína a další nápoje i občerstvení. Při západu slunce sem přijďte pozorovat ceremoniál rozsvěcení pochodní a tradiční zábavu v podobě představení z Fiji a oblasti Jižního Pacifiku, stejně jako hudbu od DJů.

Díky své skvělé poloze na vrcholku kopce nabízí Vatulo Bar & Restaurant dech beroucí výhled na hory, golfové hřiště a korálové útesy v krásné zátoce. Bar a restaurace nabízejí báječná jídla, lehké svačiny a osvěžující nápoje pro golfisty i ostatní návštěvníky. Můžete zde na vlastní oči sledovat, jak šéfkuchař v otevřené kuchyni připravuje oblíbená fidžijská jídla. Celkem je k dispozici 95 míst.

Páry také jistě ocení možnost privátního stolování ve dvou. Dopřejte si lahodné pokrmy v romantické atmosféře soukromého altánku s inspirujícím oceánem v pozadí nebo přímo pod hvězdami u hotelového bazénu. Můžete si pochutnat na mořských plodech s prvotřídním vínem a službami osobního číšníka nebo na jakékoliv další specialitě z nabídky hotelových restaurací.

Golf in the hotel Intercontinental Fiji Resort & Spa

Resort si oblíbí i milovníci golfu. Profesionální osmnáctijamkové golfové hřiště s délkou 6566 metrů je umístěno v zadní části resortu na vyvýšeném místě plném zeleně. Z patnácti jamek je tak úžasný výhled na Pacifik a korálové útesy, že pro vás nebude lehké udržet pozornost ke hře. V golfovém klubu lze uspořádat soukromé akce až pro 95 osob. Pro golfové rezervace se obraťte na tým golfových expertů přímo v hotelu.

Golfový klub nabízí:

 • obchod,
 • 290 metrů tréninkové plochy,
 • lekce golfu (skupinové i soukromé),
 • bar a restauraci.

Activity

Milujete zábavu a rozmanité volnočasové aktivity a nechcete se jich vzdávat ani na dovolené v ráji? Resort InterContinental nabízí širokou škálu možností pro trávení volného času, ať už jsou vaše zájmy jakékoliv.

Zábava v resortu

S výhledem na oceán a krásné západy slunce si můžete v restauraci Kama Lounge užít nejrůznější představení a rituály v čele s obřadem zapálení pochodně, tradičními tanci nebo s koktejlem v ruce během „happy hour“. Je to ideální místo pro odpočinek po aktivně stráveném dni. Každý týden můžete zažít:

 • večerní obřad s ohněm,
 • ohnivé tance jižního Pacifiku,
 • bubnová show,
 • akustická dua a tria,
 • taneční skupiny z jižního Pacifiku,
 • dětské a vesnické pěvecké sbory,
 • živé kapely a
 • DJ.

Centrum aktivit a volného času

InterContinental Fiji Resort & Spa se snaží svým hostům dopřát rozmanitou nabídku pro volnočasové vyžití, aby si každý mohl vybrat podle, co jej baví a na co má náladu. K dispozici je centrum volného času a aktivit (Leisure concierge), které je situováno u rodinného bazénu a pomůže Vám naplánovat nejrůznější aktivity v rámci resortu i mimo něj. K dispozici jsou aktivity jako:

 • kurzy vaření fijijských pokrmů,
 • kokosová olympiáda,
 • sázení korálů,
 • závody s kokosovými loděmi,
 • vzdělávací aktivity s tématikou ochrany přirozeného mořského prostředí,
 • šnorchlovací safari s průvodcem, výlet lodí s proskleným dnem a krmení a chytání ryb a
 • stavění hradů z písku.

Sport and wellness Intercontinental Fiji Resort *****

Rádi trávíte dovolenou aktivním stylem a milujete sporty? Pak je InterContinental Fiji Resort & Spa tím pravým místem pro vaši dovolenou. Resort disponuje nekonečnou nabídkou vodních i pozemních sportů v čele s golfem, posilovnou, jógou, paddle boardy, potápěním či šnorchlováním. A po fyzické námaze si můžete dopřát dokonalou relaxaci ve vyhlášených hotelových lázních. K dispozici jsou i tři hotelové bazény.

Potápění a šnorchlování

Potápění v zátoce Natadola Bay a v jejím okolí nabízí spoustu úžasných a rozmanitých možností. V dosahu 5-10 minutové jízdy lodí je přibližně 15 potápěčských lokalit s korálovými zahradami a úchvatnými útesy, které ohromí každého. Teplé a čisté vody představují ideální podmínky pro ponory. Začátečníci mohou využít také potápěčský bazén. Během potápěčských aktivit vám bude k dispozici tým opravdových profesionálů. Můžete navštívit místa jako:

 • Aquarium (5 min lodí),
 • Lucy’s Point (8 min lodí),
 • Base Jump (6 min lodí),
 • Flintstones (5 min lodí),
 • Lion’s Den (3 min lodí) a
 • Labyrinth (4 min lodí).

Stejně tak lze i od břehu začít šnorchlovat a objevovat úžasný podmořský svět, který tak máte na dosah ruky. Vybavení je k dispozici v resortu k zapůjčení.

Vodní sporty

Resort nabízí celou řadu vodních sportů, které zahrnují následující:

 • safari v lodi s proskleným dnem,
 • šnorchlovací safari,
 • wakeboarding,
 • vodní lyže,
 • jízda na nafukovacích kolech,
 • kajaky,
 • paddle boardy,
 • sportovní rybolov,
 • surfování a surfovací lekce,
 • parasailing a
 • fly boarding.

Další sportovní aktivity

K dalším sportovním aktivitám, které lze během pobytu v InterContinental Fiji Resort & Spa provozovat patří:

 • ranní a večerní jóga,
 • plážové sportovní procházky,
 • volejbal,
 • plážový kriket,
 • vodní pólo,
 • plážový fotbal a
 • bazénový volejbal.

Lázně

Po aktivně stráveném dni se vydejte do hotelových lázní. Zažijte zde luxus dokonalý klid a pohodu se službami té nejvyšší kvality. Nechte se rozmazlovat při unikátních procedurách. Hotelové lázně Spa InterContinental nabízejí nové, exotické vůně produktů Pure Fiji, které pečují o vaše tělo i vaši mysl a pomáhají vám načerpat novou energii a mládí.

Children in the hotel Intercontinental Fiji Resort *****

Resort InterContinetal myslí i na své malé hosty. Planet Trekkers je název dětského klubu, který má děti pobavit a inspirovat. V Planet Trekkers platí dvě rozdílné věkové skupiny, od 4 do 7 let a od 8 do 12 let. Děti do 4 let do klubu mohou pouze v doprovodu chůvy či rodičů.

Dětský klub je otevře následovně 9:30 – 13:30 (s obědem) 14:00 – 18:00 (s večeří) 18:30 – 22:30 (s večeří).

Během pobytu můžete kdykoliv požádat o hlídání dětí, za které se platí hodinová taxa.

K dispozici jsou také aktivity, které zabaví i teenagery, kteří mohou vyzkoušet aktivity jako plážový fotbal, kriket, volejbal a mnohé další.

Transfer Intercontinental Fiji Resort & Spa

InterContinental Fiji Resort & Spa je vzdálen pouhých 45 minut jízdy automobilem z mezinárodního letiště v Nadi.

Map - Intercontinental Fiji Resort & Spa *****

Personal advice from DELUXEA na Fidži to the hotel Intercontinental Fiji Resort & Spa *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Intercontinental Fiji Resort & Spa *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

 
Ing. Ondřej Světlík
The last inspection
Ing. Ondřej Světlík +420 724 065 774

Hotel reviews Intercontinental Fiji Resort & Spa *****

Podobný hotel

Flight connections na Fidži

We traveled the world. We will give you our personal advice.