Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

Fiji

Jedinečný plážový resort pro dospělé s nadvodními vilkami

We
personally
visited the hotel

Hotel Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

Location Fiji, Mamanuca Islands, Malolo Island | Show map
Meal Half board, Full board | More about gastronomy
Specialist tips Jediný resort s nadvodními vilami Tradiční vzhled s moderními prvky Pestré aktivity
Specialists who
visited the hotel

Description of Likuliku Lagoon Resort Fiji ***** Fiji

Likuliku Lagoon Resort je prvním a zároveň jedním z mála resortů, které na Fidži poskytují bydlení nad mořskou hladinou. Luxusní nadvodní vilky „bure“ jsou umístěné nad hladinou chráněné laguny a nabízejí mimo jiné vlastní přístup do vody i část prosklené podlahy, díky které můžete sledovat báječný podmořský svět z pohodlí ložnice. K dispozici jsou i vilky na pláži a v tropické hotelové zahradě, takže každý si vybere dle svých preferencí.

Resort Likuliku Lagoon je určen pouze pro dospělé a pyšní se tradičním architekturou s místními designovými prvky v kombinaci s moderními rysy, aby Vám během dovolené nic nechybělo. O Vaše kulinářské preference se postará kvalitní hotelová restaurace a dva bary, zatímco volnočasové vyžití zajistí pestrá nabídka vodních sportů i aktivit na souši, stejně jako hotelové lázně či možnosti výletů.

Tento unikátní resort obklopuje nádherná tyrkysová laguna lemovaná krásnou bílou pláží v zátoce. Vody v okolí resortu Likuliku jsou od roku 2005 chráněné a představují tak domov pro nespočet živočichů a korálů.

Likuliku Lagoon Resort se nachází na ostrově Malolo - jednom z nejkrásnějších ostrovů na Fidži a je součástí souostroví Mamanuca severozápadně od hlavního ostrova Viti Levu. Je situován přibližně 25 kilometrů od mezinárodního letiště Nadi. Unikátní atmosféra resortu, která je jako stvořená pro klidnou dovolenou, se odvíjí již od samotného názvu hotelu. Likuliku znamená „klidné vody" - lepší místo k odpočinku byste hledali jen těžko.

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Likuliku Lagoon Resort Fiji

Tento hotel představuje dokonalou romantiku na opuštěném zeleném ostrově. Jedná se o menší resort, který si oblíbí hosté dávající přednost soukromí.

Pokud se rádi potápíte a šnorchlujete, podmořský svět, který Likuliku obklopuje je skutečně pestrý a zajisté vás okouzlí.

Volný čas můžete trávit i procházkami pralesem, který je opravdu bezpečný.

Ubytování vyznává tradiční styl a hlavním materiálem je dřevo. Doporučujeme vám nadvodní vilky, které mají i prosklenou podlahu a schůdky vedoucí přímo do moře.

 
Mgr. Zuzana Zjavková
The last inspection
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Garden Beachfront Bure

Garden Beachfront Bure

Garden Beachfront Bure (55 m² + terasa 19 m² + dvorek 15 m²) jsou tzv. zahradní vilky a jsou jen o malý kousek dále od pláže než plážové vilky...

Beachfront Bure

Beachfront Bure

Beachfront Bure (55 m² + terasa 19 m² + dvorek 15 m²) se nacházejí jen pár kroků od pláže a umožňují tak snadný přístup do laguny...

Deluxe Beachfront Bure

Deluxe Beachfront Bure

Deluxe Beachfront Bure (57 m² + terasa 22 m² + dvorek 15 m²) tyto luxusně vybavené vilky mají každý velkou ložnici propojenou s obývacím prostorem a velkou manželskou postel...

Gastronomy and hotel restaurants

Kulinářský zážitek v Likuliku vás pohostí lahodnými chutěmi Pacifiku, které jsou výtvorem zkušeného šéfkuchaře a jeho špičkového týmu. Základem jsou prvotřídní ingredience místního i mezinárodního původu s důrazem na mořské plody, tropické ovoce a inspiraci v kulturách jižního Pacifiku.

Využívat můžete služby hlavní hotelové restaurace, možnosti soukromého stolování a nabídku dvou barů – jedním v laguně nad vodou a druhým v centrální části resortu.

Fijiana Restaurant

Fijiana Restaurant je ústředním bodem celého resortu. V elegantních prostorách této restaurace se můžete kochat výhledem na lagunu, zahrady a bazén během gastronomických okamžiků, které jsou propracovány do nejmenšího detailu. Kuchyň je čistá, svěží a kreativní a zakládá si na těch nejlepších místních produktech s důrazem na mořské plody, čerstvé tropické ovoce, prémiové potraviny a na rozmanitou kulturu, která formovala Fidži a jižní Pacifik.

Můžete si zde pochutnat na snídani, obědu i večeři nebo také na lahodné kávě, čajích a nejrůznějších alkoholických i nealkoholických nápojích z rozsáhlého menu. Pozorný a profesionální personál se postará o Vaše požadavky s úsměvem a přátelským přístupem. Splněny zde budou také nejrůznější dietní požadavky. S dostatečným oznámením předem jsou kuchaři schopni Vám připravit pokrmy nejrůznějších kuchyní, i když je restaurace zaměřena převážně na kuchyni indickou.

Massima Bar

Bar Massima s unikátní polohou nad vodní hladinou uprostřed laguny nabízí celou řadu koktejlů, piv, vín a destilátů, které si můžete vychutnat s pohledem na azurové vody obklopující resort Likuliku. Usedněte do uvolněné atmosféry a sledujte západ slunce se skleničkou v ruce. V nabídce je také lehké občerstvení.

Dua Tale Bar

V centrální části resortu se nachází bar Dua Tale, který představuje koktejlový a vinný salonek. Je to ideální místo pro drink před večeří. Velkorysé prostory nabízejí perfektní možnosti i pro příjemnou relaxaci s knihou a koktejlem.

Privátní stolování

Pro soukromé romantické večeře má resort Likuliku Lagoon k dispozici dvě venkovní plážové terasy, kde si můžete pochutnat na specialitách pod širým nebem s hvězdami a za zvuků hudby místních umělců se šumem vln v pozadí. Další možností je také piknik na neobydleném privátním ostrově Mociu, který představuje opravdový a nedotčený ráj na zemi.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Room categories and equipment of Likuliku Lagoon Resort Fiji

Tradiční fijijské vilky zvané „bure“ se nesou v tradičním a stylovém designu s luxusním vybavením a krásnými výhledy na lagunu, oceán či tropickou zeleň. Celkem 45 bure nabízí autentickou architekturu, přírodní materiály a unikátní prvky jako dřevěné podlahy,ručně vyřezávané garnýže, doškové střechy a mnohá umělecká díla.

Na pobřeží se nachází 35 vilek bure s přístupem k pláži a do laguny. 18 z nich disponuje vlastním bazénem, který jistě zpříjemní dovolenou pro milovníky soukromí. Unikátem je pak 10 nadvodních vilek postavených nad korálovým útesem na okraji laguny.

Do vybavení vil patří: komfortní postel o velikosti king (10 vilek napříč kategoriemi nabízí také možnost oddělených postelí), dvě umyvadla, bezplatné Wi-Fi, telefon, stůl, prostor pro posezení, zařízení na přípravu kávy a čaje, lednice, minibar (na vyžádání), bezplatná láhev vody, klimatizace, stropní ventilátor, župany a pantofle, stínidla oken, záclony a závěsy, venkovní terasa s lehátky, DVD přehrávač s TV, zařízení pro přehrávání hudby s dokovací stanicí pro iPod a výběrem CD, Pure Fiji vybavení koupelny, plážové osušky, vysoušeč vlasů, sejf, žehlící prkno, deštníky, sarong, polštářové menu, denně úklid pokoje a večerní služba rozestýlky.

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Garden Beachfront Bure

Garden Beachfront Bure foto

Garden Beachfront Bure (55 m² + terasa 19 m² + dvorek 15 m²) jsou tzv. zahradní vilky a jsou jen o malý kousek dále od pláže než plážové vilky. Pláž budete mít stále na dosah ruky a budete obklopeni svěží zelení i kokosovými palmami. Nabízejí příjemné soukromí, dokonalé prostředí k relaxaci i částečné výhledy na moře. Jejich součástí je ložnice spojená s obývacím prostorem, terasa s denní válendou a v koupelně je venkovní sprchový kout, dvě umyvadla a oddělené WC.

Beachfront Bure

Beachfront Bure foto

Beachfront Bure (55 m² + terasa 19 m² + dvorek 15 m²) se nacházejí jen pár kroků od pláže a umožňují tak snadný přístup do laguny. Samozřejmostí jsou krásné výhledy na moře a příjemné soukromí, fijijské interiéry i dokonalé prostředí k relaxaci. Jejich součástí je ložnice spojená s obývacím prostorem, terasa s denní válendou a v koupelně je venkovní sprchový kout, dvě umyvadla a oddělené WC.Relaxujte na vlastní terase a kochejte se krásou Fiji!

Deluxe Beachfront Bure

Deluxe Beachfront Bure foto

Deluxe Beachfront Bure (57 m² + terasa 22 m² + dvorek 15 m²) tyto luxusně vybavené vilky mají každý velkou ložnici propojenou s obývacím prostorem a velkou manželskou postel. Najdete zde také venkovní terasu u laguny vybavenou vlastním vířivým bazénem, lehátky a denní válendou pro příjemné relaxační chvíle. Vilka se pyšní také prostorným zadním „dvorkem“ s venkovní sprchou, koupelnu s vanou, dvěma umyvadly, odděleným WC a dalším vybavením zmíněným výše.

Over-Water Bure

Over-Water Bure foto

Over-Water Bure (60 m² + terasa 30 m²) představují opravdu unikátní kategorii ubytování nejen v hotelu Likuliku, ale také na celém Fiji. Tyto nadvodní vilky najdete na okraji laguny, kde stojí nad korálovým útesem a poskytují tak dokonalé soukromí společně s nezapomenutelnými výhledy na otevřený oceán. Elegantní a stylové nadvodní vily se pyšní tradičním designem a moderním vybavením. Odpočiňte si na prostorné terase nebo relaxujte ve vaně s výhledem na lagunu. Vily nabízejí i částečně prosklenou podlahu a snadný přístup do vody. Uvnitř najdete ložnici s obývacím prostorem, prostornou šatnu, manželskou postel a koupelnu s vanou, dvěma umyvadly a oddělenou toaletou.

Beach

Resort umístěný v zátoce s křišťálově čistou lagunou se pyšní krásnou dlouhou pláží, která se táhne téměř podél celého areálu resortu. Hosté si tak mohou užít nekonečné chvíle relaxace na pláži i ve vodě a vyzkoušet při tom mnoho vodních sportů či objevovat bohatý podmořský svět okolních vod spadajících do chráněné přírodní rezervace. Resort Likuliku Lagoon disponuje ideálními podmínkami pro kouzelnou plážovou dovolenou.

 

Online price and discounts of Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

Professional photo of Likuliku Lagoon Resort *****

Our photo of Likuliku Lagoon Resort *****

Gastronomy and hotel restaurants Likuliku Lagoon Resort Fiji

Kulinářský zážitek v Likuliku vás pohostí lahodnými chutěmi Pacifiku, které jsou výtvorem zkušeného šéfkuchaře a jeho špičkového týmu. Základem jsou prvotřídní ingredience místního i mezinárodního původu s důrazem na mořské plody, tropické ovoce a inspiraci v kulturách jižního Pacifiku.

Využívat můžete služby hlavní hotelové restaurace, možnosti soukromého stolování a nabídku dvou barů – jedním v laguně nad vodou a druhým v centrální části resortu.

Fijiana Restaurant

Fijiana Restaurant je ústředním bodem celého resortu. V elegantních prostorách této restaurace se můžete kochat výhledem na lagunu, zahrady a bazén během gastronomických okamžiků, které jsou propracovány do nejmenšího detailu. Kuchyň je čistá, svěží a kreativní a zakládá si na těch nejlepších místních produktech s důrazem na mořské plody, čerstvé tropické ovoce, prémiové potraviny a na rozmanitou kulturu, která formovala Fidži a jižní Pacifik.

Můžete si zde pochutnat na snídani, obědu i večeři nebo také na lahodné kávě, čajích a nejrůznějších alkoholických i nealkoholických nápojích z rozsáhlého menu. Pozorný a profesionální personál se postará o Vaše požadavky s úsměvem a přátelským přístupem. Splněny zde budou také nejrůznější dietní požadavky. S dostatečným oznámením předem jsou kuchaři schopni Vám připravit pokrmy nejrůznějších kuchyní, i když je restaurace zaměřena převážně na kuchyni indickou.

Massima Bar

Bar Massima s unikátní polohou nad vodní hladinou uprostřed laguny nabízí celou řadu koktejlů, piv, vín a destilátů, které si můžete vychutnat s pohledem na azurové vody obklopující resort Likuliku. Usedněte do uvolněné atmosféry a sledujte západ slunce se skleničkou v ruce. V nabídce je také lehké občerstvení.

Dua Tale Bar

V centrální části resortu se nachází bar Dua Tale, který představuje koktejlový a vinný salonek. Je to ideální místo pro drink před večeří. Velkorysé prostory nabízejí perfektní možnosti i pro příjemnou relaxaci s knihou a koktejlem.

Privátní stolování

Pro soukromé romantické večeře má resort Likuliku Lagoon k dispozici dvě venkovní plážové terasy, kde si můžete pochutnat na specialitách pod širým nebem s hvězdami a za zvuků hudby místních umělců se šumem vln v pozadí. Další možností je také piknik na neobydleném privátním ostrově Mociu, který představuje opravdový a nedotčený ráj na zemi.

Activity

Nespočet aktivit, které Likuliku Lagoon Resort nabízí, dělá tento resort ještě lákavější. Relaxujte na lehátku pod slunečními paprsky, šnorchlujte v azurových vodách laguny, navštivte posvátná místa nebo se vydejte na oceán a během výletů prozkoumejte souostroví Mamanuca. Nabídka pro volnočasové vyžití je opravdu pestrá a každý den tak můžete zažít něco nového.

Trasy pro procházky

V okolí resortu najdete několik tras pro procházky, které se liší délkou a obtížností. Můžete se vydat např. na vyhlídkové místo, odkud se Vám naskytne úžasný pohled na resort a okolní vody oceánu. Další možnosti jsou s trasy k mangrovníkům, k místu Naroba či podél nedaleké pláže Naivaka.

Příběh leguánů na ostrově

Návštěva místní vesnice

Poznejte místní kulturu a způsob života během návštěvy vesnice Yaro a Solevu. Je zde možné dokonce navštívit i mši v kostele. Místní Vás přivítají s úsměvem a přátelskou pohostinností.

Výlet na okolní ostrovy

Okolní ostrovy v souostroví Mamanuca nabízejí rozmanité prostředí, které stojí za to poznat. Vydejte se na výlet hned z rána, kdy je moře nejklidnější a užijte si plavbu kolem ostrovů Castaway, Mana, Matamanoa či MonuRiki, kde si budete moci zaplavat, šnorchlovat či se projít po pláži. Právě na ostrově MonuRiki byl natáčen slavný film Trosečník s Tomem Hanksem. Dále pak budete pokračovat kolem ostrova Monu a Yanua směrem k Mana Sand Bank s další možností plavání a šnorchlování.

Plavba při západu slunce

Ostrov Malolo, který je domovem pro resort Likuliku, je označován jako „místo, kde zapadá slunce“ Západy slunce zde mohou být opravdu úchvatné. Jedním z nejlepších způsobů, jak si tyto okamžiky užít, je vydat se na plavbu a se skleničkou v ruce se kochat nádhernými výhledy.

Privátní ostrov Mociu Island

Privátní neobydlený ostrov Mociu se nachází pouhých 15 min lodí od resortu a společně s okolními vodami a korálovými útesy je chráněnou přírodní rezervací, kde můžete pomoci k ochraně životního prostředí při obnově deštného lesa, péči o korály a dalších aktivitách pomáhajících k ochraně biodiverzity. Hosté zde mohou vyrazit také za šnorchlováním nebo na romantický piknik. Také pro děti jsou zde organizovány výlety se šnorchlováním, hledáním pokladu či plážovými hrami.

Programy pro deštivé dny

Během deštivých dní můžete v resortu zažít také spoustu zábavy. Vydejte se na procházku v dešti nebo skočte do vody a užijte si koupání trochu jinak. V suchu (většinou v prostorách baru Dua Tale) pak můžete zjistit, jak se plete oděv sulu či sarong, jak se vyrábí pletené košíky a klobouky z palmových listů, naučit se pár fijijských slov nebo se zaposlouchat do vyprávění o fijiské kultuře či legendách při pití tradičního nápoje kava. Během deštivých dnů můžete také zůstat v pohodlí vaší vilky a relaxovat při sledování filmu na DVD.

Tradiční rituál Meke a Lovo

Hotelový personál každý týden předvádí rituál s tradičním tancem a písněmi meke, po kterém přichází na řadu večeře barbecue bufetem s pokrmy lovo, které jsou připravovány v zemní peci.

Obřad pití kavy

Pití kavy patří k pradávným fijijským tradicím. Přidejte se k místním a zažijte tenhle rituál na vlastní kůži.

Sport and wellness Likuliku Lagoon Resort *****

Resort Likuliku Lagoon svým hostům nabízí rozsáhlé možnosti sportovních aktivit, které sahají od vodních sportů, přes potápění až po nejrůznější aktivity na souši včetně lázní.

Šnorchlování

Fijijské korálové útesy jsou často považovány za jedny z nejvíce rozmanitých na světě. Ostrov Malolo je obklopen krásným a křehkým ekosystémem korálových útesů. Oceán je zde bezpečný k plavání a dalším aktivitám v čele se šnorchlováním. Vody v okolí resortu Likuliku a sesterského resortu Malolo Island jsou od roku 2005 novou mořskou přírodní rezervací, kde se vyskytuje množství ryb a dalších živočichů. Právě zde můžete strávit hodiny během prozkoumávání podmořského života při plavání, šnorchlování či potápění. Můžete narazit na malé žraloky, rejnoky, perutýny, želvy a mnohé další.

Šnorchlovat můžete přímo z pláže nebo se nabízí i možnost šnorchlovacích výletů na místa v okolí, která mají pod mořskou hladinou co nabídnout.

Rybolov

V okolí resortu Likuliku se nachází přírodní rezervace, kde je zakázáno rybařit. Nicméně hotel nabízí několik výletů na místa, kde je rybolov povolen. Můžete tak zkusit chytit tuňáka, kranase, Mahi Mahi, makrely, kanice a další. V rámci ochrany životního prostředí hotel aktivně nepodporuje lov marlínů či plachetníků.

Surfování

Nedaleko resortu se nachází mnohá místa s ideálními podmínkami pro šnorchlování. Vydat se můžete na vyhlášené lokality jako Cloudbreak, Wilkes Passage, Desperation a Restaurants.

Vodní sporty

K vodním sportům patří zejména paddleboardy, kajaky, plachtění, windsurfing, šnorchlování, vodní skútry, vodní lyže, wakeboarding, parasailing a další

Potápění

Milovníci potápění jistě ocení pětihvězdičkové potápěčské PADI centrum, které sídlí v resortu Likuliku. Můžete nasednout na palubu člunu a vydáte se za objevování podmořského světa s krásnými korály, pestrobarevnými rybami a dalšími podmořskými živočichy. Můžete prozkoumat vody kolem mělkých korálových útesů nebo se vydat na otevřený oceán do větších hloubek. V souostroví Mamanuca na Váš čekají rejnoci, delfíni, želvy a mnohé další ve více než 44 potápěčských lokalitách. K dispozici jsou také kurzy – jak pro začátečníky, tak také pro pokročilé a zkušené potápěče.

Posilovna

Váš zaběhlý fitness režim můžete dodržet i během dovolené na Fiji. Budete moci využívat posilovnu, která je dostupná 24/7 a nachází se poblíž pláže s příjemnými výhledy na oceán a pobřeží. Najdete zde moderní fitness vybavení, které vám pomůže udržet se v kondici.

Tatadra Spa

Po dlouhém dni plném dobrodružství a zábavy přijde vhod relaxace. Té jsou zasvěceny lázně Tatadra Spa, které se nesou ve fijijském stylu. Pod rukama zkušených terapeutů si můžete dopřát uvolňující masáže, které uleví únavě, bolestem a navodí ve vás pocit dokonalého uvolnění a pohody. Nechte hýčkat své smysly a ponořte se do světa duševního klidu. Lázně se nacházejí v nádherném komplexu s výhledem na tropickou oázu a překrásnou lagunu.

Lázně nabízejí nespočet procedur od péče o ruce a nohy, přes manikúru a pedikúru až po nejrůznější masáže, ze kterých si vybere každý.

Transfer Likuliku Lagoon Resort Fiji

Resort Likuliku Lagoon se nachází na ostrově Malolo v souostroví Mamanuca pouhých 25 km od mezinárodního letiště v Nadi. Do hotelu se můžete dostat lodí, privátním rychločlunem, hydroplánem nebo helikoptérou.

Map - Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

Personal advice from DELUXEA na Fidži to the hotel Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Likuliku Lagoon Resort Fiji *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

 
Mgr. Zuzana Zjavková
The last inspection
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Hotel reviews Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

Podobný hotel

Flight connections na Fidži

We traveled the world. We will give you our personal advice.