Malolo Island Fiji ****

Fiji

Komfortní resort s krásným mořem a rozmanitým zázemím

We
personally
visited the hotel

Hotel Malolo Island Fiji ****

Location Fiji, Mamanuca Islands, Malolo Island | Show map
Specialist tips Spojení odpočinku v ráji s trochou dobrodružství Krásné šnorchlování a potápění Vhodný i pro rodiny s dětmi
Specialists who
visited the hotel

Description of Malolo Island Fiji **** Fiji

Malolo Island je idylický ostrovní ráj, který se nachází západně od hlavního ostrova Viti Levu a je tím pravým místem, kde zapomenete na veškerý stres moderní doby a budete jen relaxovat na zlatavých písčitých plážích, v prostředí bohatých korálových útesů, kymácejících se kokosových palem a azurového moře.

Resort Malolo Island je intimním rustikálním místem s koloniálním nádechem a rysy jižního Pacifiku. K ubytování slouží tradiční bure (vily) v blízkosti pláže, kde se budete cítit jako doma. Budete obklopení přátelským personálem a nahlédnete do autentické kultury a způsobu života, který provází neustálý úsměv na tváři. Resort nabízí typickou fijijskou pohostinnost a je ideální volbou pro rodiny i páry.

Resort vlastní fidžijská rodina, která se zodpovědně stará o všechny hosty a ukazuje jim, že i takový, téměř pohádkový svět, může být skutečností. Za zvuku šumění moře a vánku v korunách palem prožijete úžasnou dovolenou s množstvím nezapomenutelných zážitků.

Resort Malolo Island se zasazuje také o ochranu životního prostředí na souši i v moři, aby i v budoucnu mohl fungovat v příznivých podmínkách a podpořil tak udržitelný cestovní ruch.

Ostrov Malolo je vzdálen pouhých 25 kilometrů od mezinárodního letiště Nadi. K resortu se snadno dostanete lodí či hydroplánem.

Read more  Make an enquiry

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Island Bure

Island Bure

Celkem 10 vilek Island Bure (33 m2) s prostorným interiérem a příjemnou verandou nabízí postel o velikosti king a dvě samostatná lůžka, která mohou být v obývacím prostoru využita jako ..

Oceanview Bure

Oceanview Bure

V resortu najdete 18 Oceanview Bure (33 m2), z nichž každá nabízí prostorné interiéry i velkou terasu...

Deluxe Oceanview Bure

Deluxe Oceanview Bure

Prostornější Deluxe Oceanview Bure (50 m2) s velkou verandou ložnicí oddělenou od obývacího prostoru se dvěma samostatnými lůžky či denními válendami...

Gastronomy and hotel restaurants

Díky rozsáhlé nabídce restaurací a barů si můžete užít gastronomické chvíle s občerstvením na pláži, lahodnými sendviči u bazénu nebo dokonalou večeři pod palmami a hvězdnou oblohou. Hotelové restaurace využívají místní ingredience a snaží se připravovat pokrmy zdravým způsobem.

Pečlivě připravené pokrmy si budete moci vychutnat také třeba u večeře při svíčkách na pláži nebo na hotelovém molu. Speciální požadavky na stolování stačí jen rezervovat předem na recepci či s manažerem restaurace.

Resort myslí také na nejmenší hosty, pro které je připraveno dětské menu z prvotřídních surovin a zahrnuje takové oblíbené pokrmy jako rybí prsty, burgery, koláče, pizzy a mnohé další. Dětské menu je zdarma dostupné pouze v určené restauraci.

Terrace Restaurant

Terrace Restaurant je hlavní restaurací resortu. Pyšní se stylem plantážního domu s impozantním vstupem a širokými verandami. Koloniální architektura ideální ladí s přímořským prostředím a tropickou vegetací, přičemž restaurace nabízí příjemné výhledy na bazény.

Restaurace je otevřena pro snídaně, obědy i večeře s kapacitou 100 osob. Místní kuchyři využívají ty nejlepší a nejčerstvější ingredience, které z části pocházejí přímo z ostrova. K dispozici je kombinace bufetového menu pro snídaně a večeře a pokrmů a la carte v době obědů a večeří. Těšit se můžete také na tematické bufetové večery během některých dnů v týdnu. Restaurace Terrace nabízí také dětské menu.

Treetops Restaurant

S polohou na druhé straně hlavní hotelové části a s výhledem na bazén pro dospělé s tropickou zelení kolem nabízí restaurace Treetops formální prostředí ke stolování a klimatizované prostory pouze pro dospělé a děti od 13 let. Můžete vybírat z pečlivě připraveného a la carte menu a dopřát si tak klidnou večeři. Někdy je restaurace otevřená i pro snídaně (v závislosti na obsazenosti hotelu).

Beach Bar

Na okraji pláže s úžasnými výhledy na západ slunce se nachází plážový bar, kde na Vás čeká lahodné občerstvení i osvěžující nápoje. S nohama v písku si můžete pochutnat na čerstvých salátech, pizze, burgerech, rybách či masech a mořských plodech na grilu. Žízeň pak uhasíte osvěžujícím koktejlem, místním pivem či vínem z vinného lístku. Většinu večerů zde provází také živá hudba.

Další bary

Kromě výše uvedeného Beach Baru nabízí resort také bazénový bar pouze pro dospělé, který můžete využít během relaxování u bazénu. Je to perfektní místo s lehátky a altánky kolem bazénu, kde vypustíte všechny každodenní starosti z hlavy.

U restaurace Treetops se pak nachází další bar s verandami a terasou, který přestavuje ideální místo pro drink před večeří.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Room categories and equipment of Malolo Island Fiji

Malolo Island Resort nabízí ubytování v plantážním či koloniálním stylu s duplexovými jednotkami, kde najdete vysoké stropy a pocit prostornosti s rustikální elegancí. Takzvané bure (vilky) jsou plně klimatizovány a nacházejí se v tropické zahradě jen pár kroků od pláže a oceánu. Některé bure mají plný či částečný výhled na oceán.

Celkem zde najdete 45 vilek v pěti kategoriích ubytování – některé jsou vhodné pro páry, jiné pak pro rodiny s dětmi.

Island Bure, Oceanview a Deluxe Ocean View Bure disponují postelí o velikosti king a dvěma samostatnými lůžky. Tyhle kategorie ocení zejména páry nebo rodiny o čtyřech osobách. Family Bure pak mohou ubytovat až sedm osob, zatímco Tadra Beach Bure se pyšní postelí o velikosti king s nebesy a dvěma denními válendami.

Vybavení vilek zahrnuje postel o velikost king a samostatná lůžka, koupelnu se sprchou, prostor pro posezení, zařízení na přípravu kávy a čaje, lednici, klimatizaci, stropní ventilátory, šatní skříň, venkovní verandu s nábytkem, hygienické potřeby, plážové osušky, vysoušeč vlasů, sejf, žehličku a žehlící prkno, deštníky, službu rozestýlky a mnohé další. Úmyslně zde ve vilách nenajdete telefony, TV, rádio či internet – je to z toho důvodu, aby si hosté doopravdy užívali dovolenou a nebyli rozptylováni moderními vymoženostmi.

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Island Bure

Island Bure foto

Celkem 10 vilek Island Bure (33 m2) s prostorným interiérem a příjemnou verandou nabízí postel o velikosti king a dvě samostatná lůžka, která mohou být v obývacím prostoru využita jako denní válendy. Tyto vilky mohou ubytovat až 2 dospělé a 2 děti a poskytují částečný či omezený výhled na moře.

Oceanview Bure

Oceanview Bure foto

V resortu najdete 18 Oceanview Bure (33 m2), z nichž každá nabízí prostorné interiéry i velkou terasu. K dispozici budete mít postel o velikosti king a a dvě samostatná lůžka, která mohou být v obývacím prostoru využita jako denní válendy. Tyto vilky mohou ubytovat až 2 dospělé a 2 děti a poskytují krásné výhledy na moře.

Deluxe Oceanview Bure

Deluxe Oceanview Bure foto

Prostornější Deluxe Oceanview Bure (50 m2) s velkou verandou ložnicí oddělenou od obývacího prostoru se dvěma samostatnými lůžky či denními válendami. Můžete se těšit na příjemné výhledy na moře z prostředí s dostatkem soukromí. Některé vilky mohou ubytovat 2 dospělé a 2 děti, jiné pak až 5 osob (poslední osoba spí na přistýlce).

Tadra Beach Bure

Tadra Beach Bure foto

Resort Malolo Island nabízí pouze dvě jednotky těchto speciálních vilek, které jsou umístěny v soukromí na konci areálu hotelu přímo u pláže. Tadra Beach Bure (50 m2) jsou určeny pouze pro dospělé a představují tak ideální volbu pro prožití líbánek či romantické dovolené. K dispozici budete mít prostornou verandu, postel o velikosti king s nebesy, dvě denní válendy a kouzelné výhledy na oceán. Jako bonus obdržíte ve vilce prémiové australské šumivé víno a talíř s tropickým ovocem.

Family Beach Bure

Family Beach Bure foto

Celkem čtyři Family Bure (100 m2) s kapacitou až 7 osob nabízí prostornou verandu a jsou umístěny ve dvoupatrových vilkách. Každá Family Bure zahrnuje dvě ložnice s postelemi o velikosti king, dvě koupelny, obývací prostor a tři samostatná lůžka pro děti. Další dvě Family Bure (92 m2) disponují verandou, dvěma ložnicemi s koupelnami a třemi samostatnými lůžky pro děti.

Beach

Podél celého areálu resortu Malolo Island se táhne dlouhá pláže se zlatavým pískem a bezpečným vstupem do moře. K dispozici je nespočet aktivit na pláži i ve vodě, abyste si dovolenou mohli opravdově užít. A pokud preferujete odpočinek, plážové prostředí resortu Malolo Island Vám nabídne ty nejlepší podmínky pro relaxaci. Oceán je zde bezpečný k plavání a dalším aktivitám v čele se šnorchlováním. Vody v okolí resortu Malolo Island a sesterského resortu Lomani jsou od roku 2005 novou mořskou přírodní rezervací, kde se vyskytuje množství ryb a dalších živočichů. Právě zde můžete strávit hodiny během prozkoumávání podmořského života při plavání, šnorchlování či potápění. Můžete narazit na malé žraloky, rejnoky, perutýny, želvy a mnohé další.

 

Online price and discounts of Malolo Island Fiji ****

Professional photo of Malolo Island Fiji ****

Our photo of Malolo Island Fiji ****

Gastronomy and hotel restaurants Malolo Island Fiji

Díky rozsáhlé nabídce restaurací a barů si můžete užít gastronomické chvíle s občerstvením na pláži, lahodnými sendviči u bazénu nebo dokonalou večeři pod palmami a hvězdnou oblohou. Hotelové restaurace využívají místní ingredience a snaží se připravovat pokrmy zdravým způsobem.

Pečlivě připravené pokrmy si budete moci vychutnat také třeba u večeře při svíčkách na pláži nebo na hotelovém molu. Speciální požadavky na stolování stačí jen rezervovat předem na recepci či s manažerem restaurace.

Resort myslí také na nejmenší hosty, pro které je připraveno dětské menu z prvotřídních surovin a zahrnuje takové oblíbené pokrmy jako rybí prsty, burgery, koláče, pizzy a mnohé další. Dětské menu je zdarma dostupné pouze v určené restauraci.

Terrace Restaurant

Terrace Restaurant je hlavní restaurací resortu. Pyšní se stylem plantážního domu s impozantním vstupem a širokými verandami. Koloniální architektura ideální ladí s přímořským prostředím a tropickou vegetací, přičemž restaurace nabízí příjemné výhledy na bazény.

Restaurace je otevřena pro snídaně, obědy i večeře s kapacitou 100 osob. Místní kuchyři využívají ty nejlepší a nejčerstvější ingredience, které z části pocházejí přímo z ostrova. K dispozici je kombinace bufetového menu pro snídaně a večeře a pokrmů a la carte v době obědů a večeří. Těšit se můžete také na tematické bufetové večery během některých dnů v týdnu. Restaurace Terrace nabízí také dětské menu.

Treetops Restaurant

S polohou na druhé straně hlavní hotelové části a s výhledem na bazén pro dospělé s tropickou zelení kolem nabízí restaurace Treetops formální prostředí ke stolování a klimatizované prostory pouze pro dospělé a děti od 13 let. Můžete vybírat z pečlivě připraveného a la carte menu a dopřát si tak klidnou večeři. Někdy je restaurace otevřená i pro snídaně (v závislosti na obsazenosti hotelu).

Beach Bar

Na okraji pláže s úžasnými výhledy na západ slunce se nachází plážový bar, kde na Vás čeká lahodné občerstvení i osvěžující nápoje. S nohama v písku si můžete pochutnat na čerstvých salátech, pizze, burgerech, rybách či masech a mořských plodech na grilu. Žízeň pak uhasíte osvěžujícím koktejlem, místním pivem či vínem z vinného lístku. Většinu večerů zde provází také živá hudba.

Další bary

Kromě výše uvedeného Beach Baru nabízí resort také bazénový bar pouze pro dospělé, který můžete využít během relaxování u bazénu. Je to perfektní místo s lehátky a altánky kolem bazénu, kde vypustíte všechny každodenní starosti z hlavy.

U restaurace Treetops se pak nachází další bar s verandami a terasou, který přestavuje ideální místo pro drink před večeří.

Activity

Během dovolené v Malolo Island Resort můžete zažít spoustu zábavy během rozmanitých aktivit nebo se jen tak oddat nerušené relaxaci. K dispozici je celá řada možností pro využití volného času.

Oblíbené jsou vodní sporty jako hobie cat, kajaky, banana boat, paddle boardy, windsurfing, pozorování delfínů a mnohé další. Páry pak ocení romantické chvíle během večeří při svíčkách na pláži či na molu. I takové procházky tropickými zahradami jistě navodí ideální romantickou atmosféru. Využít můžete také nabídku výletů v čele s návštěvou místní vesnice, plavby při západu slunce a další exkurze v oblasti souostroví Mamanuca.

Bazény

Pokud preferujete relaxaci u bazénu, můžete si vybrat hlavní rodinný bazén nebo bazén s barem určený pro dospělé. K dispozici Vám budou terasy s lehátky a altánky. Vše, co potřebujete pro poklidný den u vody.

Trasy pro procházky

V okolí resortu najdete několik tras pro procházky, které se liší délkou a obtížností. Můžete se vydat např. na vyhlídkové místo, odkud se Vám naskytne úžasný pohled na resort a okolní vody oceánu. Další možnosti jsou s trasami k mangrovníkům, k místu Naroba a další.

Návštěva místní vesnice

Poznejte místní kulturu a způsob života během návštěvy vesnice Yaro a Solevu. Je zde možné dokonce navštívit i mši v kostele. Místní Vás přivítají s úsměvem a přátelskou pohostinností.

Výlet na okolní ostrovy

Okolní ostrovy v souostroví Mamanuca nabízejí rozmanité prostředí, které stojí za to poznat. Vydejte se na výlet hned z rána, kdy je moře nejklidnější a užijte si plavbu kolem ostrovů Castaway, Mana, Matamanoa či MonuRiki, kde si budete moci zaplavat, šnorchlovat či se projít po pláži. Právě na ostrově MonuRiki byl natáčen slavný film Trosečník s Tomem Hanksem. Dále pak budete pokračovat kolem ostrova Monu a Yanua směrem k Mana Sand Bank s další možností plavání a šnorchlování.

Plavba při západu slunce

Malolo Island je označován jako „místo, kde zapadá slunce“ Západy slunce zde mohou být opravdu úchvatné. Jedním z nejlepších způsobů, jak si tyto okamžiky užít, je vydat se na plavbu a se skleničkou v ruce se kochat nádhernými výhledy.

Privátní ostrov Mociu Island

Privátní neobydlený ostrov Mociu se nachází pouhých 15 min lodí od resortu a společně s okolními vodami a korálovými útesy je chráněnou přírodní rezervací, kde můžete pomoci k ochraně životního prostředí při obnově deštného lesa, péči o korály a dalších aktivitách pomáhajících k ochraně biodiverzity. Hosté zde mohou vyrazit také za šnorchlováním nebo na romantický piknik. Také pro děti jsou zde organizovány výlety se šnorchlováním, hledáním pokladu či plážovými hrami.

Talei Lounge

Hosté starší 18 let mohou navštívit také salonek Talei Lounge. V klimatizovaných prostorách zde najdete knihy, magazíny, DVD přehrávač s nabídkou filmů a bezplatné WiFi připojení. Je to klidné místo pro relaxaci během čtení, sledování filmu či hraní stolních her.

Programy pro deštivé dny

Během deštivých dní můžete v resortu zažít také spoustu zábavy. Vydejte se na procházku v dešti nebo skočte do vody a užijte si koupání trochu jinak. V suchu pak můžete zjistit, jak se plete oděv sulu či sarong, jak se vyrábí pletené košíky a klobouky z palmových listů, naučit se pár fijijských slov nebo se zaposlouchat do vyprávění o fijiské kultuře či legendách při pití tradičního nápoje kava.

Tradiční rituál Meke a Lovo

Hotelový personál každý týden předvádí rituál s tradičním tancem a písněmi meke, po kterém přichází na řadu večeře barbecue bufetem s pokrmy lovo, které jsou připravovány v zemní peci.

Obřad pití kavy

Pití kavy patří k pradávným fijijským tradicím. Přidejte se k místním a zažijte tenhle rituál na vlastní kůži.

Sport and wellness Malolo Island Fiji ****

Resort každodenně nabízí hostům nespočet možností pro sportovní vyžití, které tak ideální dpolní relaxační atmosféru během dovolené. K dispozici jsou vodní sporty i pozemní aktivity, stejně jaké hotelové lázně.

Šnorchlování

Fijijské korálové útesy jsou často považovány za jedny z nejvíce rozmanitých na světě. Ostrov Malolo je obklopen krásným a křehkým ekosystémem korálových útesů. Oceán je zde bezpečný k plavání a dalším aktivitám v čele se šnorchlováním. Vody v okolí resortu Malolo Island a sesterského resortu Lomani jsou od roku 2005 novou mořskou přírodní rezervací, kde se vyskytuje množství ryb a dalších živočichů. Právě zde můžete strávit hodiny během prozkoumávání podmořského života při plavání, šnorchlování či potápění. Můžete narazit na malé žraloky, rejnoky, perutýny, želvy a mnohé další.

Šnorchlovat můžete přímo z pláže nebo se nabízí i možnost šnorchlovacích výletů na místa v okolí, která mají pod mořskou hladinou co nabídnout.

Rybolov

V okolí ostrova Malolo se nachází přírodní rezervace, kde je zakázáno rybařit. Nicméně hotel nabízí několik výletů na místa, kde je rybolov povolen. Můžete tak zkusit chytit tuňáka, kranase, Mahi Mahi, makrely, kanice a další. V rámci ochrany životního prostředí hotel aktivně nepodporuje lov marlínů či plachetníků.

Surfování

Nedaleko resortu se nachází mnohá místa s ideálními podmínkami pro šnorchlování. Vydat se můžete na vyhlášené lokality jako Cloudbreak, Wilkes Passage, Desperation a Restaurants.

Vodní sporty

K vodním sportům patří zejména paddleboardy, kajaky, plachtění, windsurfing, šnorchlování, vodní skútry, banana boat, vodní lyže, wakeboarding a parasailing.

Lázně

Po dni plném slunce si zajděte do krásných lázní Leilani’s Spa. Vyberte si třeba relaxační fijijskou tělovou masáž nebo tradiční omlazující tělový zábal. Lázně, ukryté ve svěží tropické zeleni nabízejí propracované procedury založené na přírodních ingrediencích a pečlivé péči terapeutů. V aktuální době je potřeba klást důraz na stav těla i mysli a dopřávat si adekvátní způsob relaxace.

Lázně nabízejí tři otevřené bure pro procedury, z nichž jedna je určená pro páry. Můžete si vybírat z nabídky procedur zahrnujících tradiční fijijský přístup v kombinaci s moderními i prastarými léčivými praktikami.

Children in the hotel Malolo Island Fiji ****

Tia’s Treehouse je domovem bezplatného dětského klubu s profesionálním dozorem. Klub je otevřen denně, a to pouze pro děti od 4 do 12let. Dětský klub je otevřen od 09:00 do 21:00 a je situován u svahu kopce velkým mangovníkem. K dispozici je pro děti celá řada vybavení a her, ohraničené dětské hřiště a přátelský personál s mnoha zkušenostmi.

Pro děti je připraven originální program Yanu Yanu na 7 dní s rozpisem aktivit, který mimo jiné umožní dětem poznat místní způsob života. Děti se mohou rozhodnout zda program využijí jeden či dva dny nebo celý týden. Dětem bude zábavnou formou představeny edukační aktivity se zaměřením na životní prostředí, kulturu a historii ostrova Malolo a Fiji obecně. Dále pak děti budou moci zažít aktivity jako malování na trika, šnorchlování, krmení ryb, sbírání mušlí, výrobu sukní, malování na obličej, stavění hradů z písku a mnohé další.

Khail’s Club je klimatizovaná herní místnost určená pro starší děti ve věku 13-18 let. Mohou si zde zahrát stolní tenis a další hry, odpočívat u televize nebo využít bezplatné připojení WiFi.

Děti mladší 4 let mohou do dětského klubu pouze v doprovodu rodičů. Případný babysitting vám rádi domluví na recepci nebo přímo v klubu. Tyto služby jsou placené.

Transfer Malolo Island Fiji

Ostrov Malolo je vzdálen pouhých 25 kilometrů od mezinárodního letiště Nadi. K resortu se snadno dostanete lodí (1-2 hod), water taxi (45 min) či hydroplánem (cca 10 minut letu).

Map - Malolo Island Fiji ****

Personal advice from DELUXEA na Fidži to the hotel Malolo Island Fiji ****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Malolo Island Fiji ****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

 
Mgr. Zuzana Zjavková
The last inspection
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Hotel reviews Malolo Island Fiji ****

Flight connections na Fidži

We traveled the world. We will give you our personal advice.