Royal Davui Island Resort Fiji *****

Fiji

Exkluzivní resort u překrásné Beqa Lagoon

Destination
personally
visited the hotel

Hotel Royal Davui Island Resort Fiji *****

Rating 8.5 Rated by 1 clients
Detailed evaluation
Location Fiji, Outer Islands, Beqa Island | Show map
Meal Breakfast, Half board | More about gastronomy
Specialist tips Nedaleko hlavního ostrova Oceněný jako nejromantičtější resort v Jižní Pacifiku Maximální soukromí a prostor

Description of Royal Davui Island Resort Fiji ***** Fiji

Royal Davui Island Resort je exkluzivním útočištěm pouze pro dospělé. Nachází se ve velkolepé fidžijské Beqa Lagoon a tato poloha zaručuje luxus, eleganci a soukromí, které dnes nenaleznete v žádném větším letovisku.

V hotelu Royal Davui může být ubytováno jen pár hostů. Jedná se o zcela exkluzivní dovolenou, díky které uniknete od všedního stresu a starostí přímo do tropického ráje. Resort je zasazen na deseti akrech svěží tropické nádhery. Poskytuje ubytování v pouhých 16 vilách.

Resort je dokonalým místem pro líbánky nebo svatbu. Na své si přijdou i milovníci přírody. Útes obklopující ostrov byl prohlášen za TABU a rybolov není povolen celý kilometr v okolí ostrova. Vody laguny jsou tak plné ryb, škeblí a korálů.

Fidži vás přivítá mezinárodním letištěm Nadi. Na ostrov Davui Island se dostanete po 35 minutách letu helikoptérou.

Read more  Make an enquiry

Room types

Royal Davui Pool Suite – East

Royal Davui Pool Suite – East vám poskytne to nejsoukromější ubytování. Ručně vyřezávaná brána vás uvede do vaší osobní svatyně se zimní zahradou, ložnicí s postelí velikosti ki..

Royal Davui Pool Suite – West

Royal Davui Pool Suite – West se nachází přímo na okraji útesu a nabídne vám tak ty nejlepší výhledy. Luxusní terasa přesahuje až nad oceán...

Island Pool Vales

Island Pool Vales (celkem 3) se nacházejí na jižní straně ostrova. Mají ohromující výhled na lagunu a útesy a dobrý přístup k jižní pláži. Pyšní se vlastním bazénem...

Deluxe Plinge Pool Vale

Deluxe Pool Vales (celkem 4) jsou uhnízděny na východní straně ostrova v bujné tropické vegetaci. Nabídnou vám dvě soukromé terasy, které jsou ideálním místem ke stolování...

Gastronomy and hotel restaurants

V resortu Royal Davui je jen na vás, kde budete chtít stolovat. Jednou z možností je vaše vila. Večeře na terase s výhledem na oceán je vskutku výjimečným zážitkem. Nabízí se i intimní večeře pro dva na pláži nebo piknik pod starobylým banánovníkem.

Kuchaři připravují jídla z místních čerstvých a sezónních ingrediencí, které jsou v dokonalém souladu s fidžijským tropickým klimatem.

Banyan Bar & Restaurant v samém srdci resortu se nachází tato nezaměnitelná restaurace. Dopřejte si místní pokrmy, barevné koktejly i úžasné výhledy. Restaurace se postará i o vegetariány a osoby s dietními požadavky.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Room categories and equipment of Royal Davui Island Resort Fiji

Luxusní vily v resortu si zachovávají moderní prvky ve spojení s fidžijskou tradiční architekturou. Jsou dřevěné s doškovými střechami a přitom disponují luxusním vybavením, které zahrnuje vlastní vyhřívaný bazén, vířivku, oddělený salonek, sluneční terasu a bar. Ze své vily se pokocháte úžasným výhledem přes útesy na oceán a okolní ostrovy.

Další vybavení vil: klimatizace, přípravky Pure Fiji, venkovní sprcha, stropní ventilátory, fén, mini lednička, bar, kosmetické zrcadlo, stanici pro iPod, ručníky, trezor a příslušenství k přípravě čaje
a kávy.

Room types

Royal Davui Pool Suite – East

Royal Davui Pool Suite – East vám poskytne to nejsoukromější ubytování. Ručně vyřezávaná brána vás uvede do vaší osobní svatyně se zimní zahradou, ložnicí s postelí velikosti king, koupelnou s vanou jacuzzi a rozlehlým obývacím prostorem, který přechází v terasu s bazénem a lehátky.

Royal Davui Pool Suite – West

Royal Davui Pool Suite – West se nachází přímo na okraji útesu a nabídne vám tak ty nejlepší výhledy. Luxusní terasa přesahuje až nad oceán.

Island Pool Vales

Island Pool Vales (celkem 3) se nacházejí na jižní straně ostrova. Mají ohromující výhled na lagunu a útesy a dobrý přístup k jižní pláži. Pyšní se vlastním bazénem.

Deluxe Plinge Pool Vale

Deluxe Pool Vales (celkem 4) jsou uhnízděny na východní straně ostrova v bujné tropické vegetaci. Nabídnou vám dvě soukromé terasy, které jsou ideálním místem ke stolování. Samozřejmostí je vlastní bazén.

Premium Plunge Pool Vale

Premium Pool Vales (celkem 6) mají dvě velké verandy, které rozšiřují obývací prostor. Užijete si výhledy na Beqa Lagoon a plné nebo částečné výhledy na západ slunce.

Island Plunge Pool Villa

Island Plunge Pool Villas nabízí ohromující výhled na lagunu a útesy a dobrý přístup k pláži. Pyšní se vlastním bazénem.

Beach

Pokud jste si vysnili dokonalou romantickou dovolenou v ráji, Royal Davui Island vás určitě nezklame. Tento ostrůvek vás uchvátí panenskými plážemi s jemným bílým pískem, bujnou exotickou vegetací a nádhernými odstíny laguny, která je bohatým zdrojem podmořského života.

Online price and discounts of Royal Davui Island Resort Fiji *****

Professional photo of Royal Davui *****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Royal Davui Island Resort Fiji

V resortu Royal Davui je jen na vás, kde budete chtít stolovat. Jednou z možností je vaše vila. Večeře na terase s výhledem na oceán je vskutku výjimečným zážitkem. Nabízí se i intimní večeře pro dva na pláži nebo piknik pod starobylým banánovníkem.

Kuchaři připravují jídla z místních čerstvých a sezónních ingrediencí, které jsou v dokonalém souladu s fidžijským tropickým klimatem.

Banyan Bar & Restaurant v samém srdci resortu se nachází tato nezaměnitelná restaurace. Dopřejte si místní pokrmy, barevné koktejly i úžasné výhledy. Restaurace se postará i o vegetariány a osoby s dietními požadavky.

Sport and wellness Royal Davui *****

Beqa Lagoon patří mezi jedno z nejlepších míst pro potápěče na Fidži. Barevné rybičky i korály, delfíni, mořské želvy a další, to vše můžete spatřit v hlubinách této překrásné laguny. Přímo v resortu se můžete nechat zasvětit do tajů potápění díky PADI instruktorům.

Ostrov Royal Davui je obklopen nádhernou korálovou zahradou. Z vody můžete ostrov prozkoumat díky řadě vodních aktivit, které zahrnují:

 • hobie cat sailing
 • kajaky
 • šnorchlování
 • šlapadla

Pokud se jistěji cítíte na zemi, můžete se pobavit u následujících aktivit:

 • volejbal
 • stolní hry
 • procházky po ostrově
 • kroket
 • rugby
 • kurzy vaření
 • kávový rituál
 • plážové hry

Dopřejte si den plný odpočinku a svěřte se do náruče lázní, které se pyšní oceněnými lázeňskými produkty Pure Fiji. Květinové extrakty a kokosový olej budou hydratovat, omlazovat a chránit vaši pokožku a vy se tak budete cítit jako znovuzrození.

Children in the hotel Royal Davui *****

Royal Davui Island Resort je určen pouze pro dospělé osoby.

Map - Royal Davui Island Resort Fiji *****

Personal advice from DELUXEA na Fidži to the hotel Royal Davui Island Resort Fiji *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Royal Davui Island Resort Fiji *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews Royal Davui Island Resort Fiji *****

Podobný hotel

Flight connections na Fidži

We traveled the world. We will give you our personal advice.