The Westin Denarau Island Resort & Spa *****

Fiji

Objevte nekonečné možnosti bohaté kultury, rafinovaného designu a skvostné přírody

We
personally
stayed at the hotel

Hotel The Westin Denarau Island Resort & Spa *****

Location Fiji, Viti Levu, Denarau Island | Show map
Meal Breakfast, Half board | More about gastronomy
Specialist tips Na ostrově, který je spojen mostem Kousek od letiště Přímo v turistickém centru
Specialists who
stayed in the hotel

Description of The Westin Denarau Island Resort & Spa ***** Fiji

Vítejte na ostrově Denarau, kde se nachází tento okouzlující resort. Spojením bohaté kultury, rafinovaného designu a skvostné přírody se Westin Resort stává jedním z nejoblíbenějších na Fidži. Zařízení resortu doplňují oceňované lázně Heavenly Spa. 243 pokojů a suit je skvělou součástí jižního Tichomoří.

Resort také nabízí výběr stravovacích možností, šest bazénů, denní aktivity zahrnující vodní aerobik a plážový volejbal, kulturní show, vodní sporty, golf a deset tenisových kurtů.

Nadi International Airport (NAN) je vzdáleno 0.84 kilometrů od hotelu. K dispozici je 24 hodinová taxi služba, díky které se hosté dostanou nejen do hotelu, ale i po okolních místech.

 

Read more  Make an enquiry

Room types

Tropical Garden Rooms

Tropical Garden Rooms (40 m², max. 4 osoby) jsou uhnízděny v zahradě resortu. Nacházejí se v přízemí a ze svého soukromého patia nabízejí přímý vstup do zahrad. ..

Ocean Breeze Rooms

Ocean Breeze Rooms (40 m², max. 4 osoby) jsou umístěny v ubytovacích blocích, které lemují klidnější část resortu u Tichého oceánu. Jsou situovány v přízemí a prvním patře. ..

Ocean View Rooms

Ocean View Rooms (40 m², max. 4 osoby) se pyšní polohou 50 metrů od pobřeží. Z privátního patia vám nabídnou výhledy na oceán a tropickou zahradu...

Ocean Front Rooms

Ocean Front Rooms (80 m², max. 4 osoby) čelí oceánu a nabízejí přímý vstup na pláž a do zahrad ze soukromého patia. ..

Gastronomy and hotel restaurants

Resort Westin si získal pověst, jako místo, které poskytuje vynikající stolování na Fidži. V jednom z nejkrásnějších prostředí na světě vám nabídne výběr z úžasných kulinářských zážitků. Kuchaři využívají jen nejčerstvější suroviny z místní produkce a inspirují se kouzelným okolím. K dispozici je široká škála tropických koktejlů, rozsáhlá kolekce vín i pěti hvězdičkový servis. Jako hosté resortu získáte přístup i do restaurací a barů přilehlých resortů Sheraton a Denarau Golf & Racquet Club.

Ocean Terrace je úžasným místem u bazénu, kde si můžete vychutnat skvělou snídani servírovanou formou bufetu. Pochutnáte si na mezinárodních specialitách a to od 6:30 do 11:00.

The Kitchen @ Westin reprezentuje fidžijskou kulturu. Nachází se na pobřeží a servíruje obědy a večeře formou menu á la carte. Vybrat si můžete čerstvé mořské plody, kuřecí maso, vegetariánská jídla i delikátní dezerty.

Zing se inspiruje asijskou kuchyní. Poskytuje relaxační prostředí s výhledem na bazén a oceán. Pokrmy jsou servírovány formou menu á la carte. Zajít sem můžete od 18:00 do 22:00.

Bakery je zastávkou za delikátními chutěmi čaje, kávy, sendvičů a sladkého pečiva. Otevřeno má denně od 8:30 do 17:00.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Room categories and equipment of The Westin Denarau Island Resort & Spa

Pokoje jsou vybaveny LCD televizí, DVD filmy, satelitními kanály, budík s rádiem a IDD telefon s hlasovou schránkou. Koupelny jsou zařízeny dvojitými umyvadly, fénem, kosmetickým zrcadlem, vanou se sprchou, bavlněnými župany, pantoflemi a telefonem. V ložnici najdete postel velikosti king nebo dvě lůžka queen. K dispozici vám bude i přistýlka a dětská postýlka.

Room types

Tropical Garden Rooms

Tropical Garden Rooms (40 m², max. 4 osoby) jsou uhnízděny v zahradě resortu. Nacházejí se v přízemí a ze svého soukromého patia nabízejí přímý vstup do zahrad.

Ocean Breeze Rooms

Ocean Breeze Rooms (40 m², max. 4 osoby) jsou umístěny v ubytovacích blocích, které lemují klidnější část resortu u Tichého oceánu. Jsou situovány v přízemí a prvním patře.

Ocean View Rooms

Ocean View Rooms (40 m², max. 4 osoby) se pyšní polohou 50 metrů od pobřeží. Z privátního patia vám nabídnou výhledy na oceán a tropickou zahradu. Pokoje jsou zařízeny v ostrovním duchu s doteky fidžijského umění.

Ocean Front Rooms

Ocean Front Rooms (80 m², max. 4 osoby) čelí oceánu a nabízejí přímý vstup na pláž a do zahrad ze soukromého patia.

Ocean Front Suites

Ocean Front Suites (120 m², max. 2 osoby) nabízejí výhled na resort, tropické zahrady, pláž i oceán. K vybavení budete mít navíc DVD přehrávač a zvukový systém. Součástí vybavení je kuchyňský kout se dvěma plotýnkami, mikrovlnnou troubou, lednicí a myčkou. Relaxaci si užijete na vlastním balkonu s úžasnými výhledy.

Regent and Royal Suites

Regent and Royal Suites jsou nadstandardně vybaveny a poskytují inspirativní útočiště s vlastním balkonem, ze kterého si užijete krásné výhledy na oceán. K dispozici budete mít také ložnici s postelí king, obývací pokoj, koupelnu s volně stojící vanou, samostatnou jídelnu s kapacitou až pro osm hostů, kuchyňku a koupelnu pro hosty.

Oceanfront Suite

Pozorovat tropickou oázu a palmami lemovanou pláž vám poskytne i řada pokojů Oceanfront Suite, kde si můžete vybrat, zda chcete mít terasu nebo balkón a je zde oddělený odpočinkový pokoj s jídelním.

Royal and Regent Suite

Luxusní Royal and Regent Suites má vlastní balkón, skvostný výhled, velkou ložnici, koupelnu s vanou, oddělený obývací pokoj a jídelním, kancelář, koupelnu pro hosty a vlastní přístup na pláž.

Beach

The Westin Denarau Island Resort se nachází přímo na pobřeží, které se vyznačuje vskutku nádhernými sceneriemi. Pláž pokrývá jemný světlý písek a vody Tichého oceánu se pyšní nádhernými odstíny modré.

Online price and discounts of The Westin Denarau Island Resort & Spa *****

Professional photo of The Westin Denarau Island *****

Gastronomy and hotel restaurants The Westin Denarau Island Resort & Spa

Resort Westin si získal pověst, jako místo, které poskytuje vynikající stolování na Fidži. V jednom z nejkrásnějších prostředí na světě vám nabídne výběr z úžasných kulinářských zážitků. Kuchaři využívají jen nejčerstvější suroviny z místní produkce a inspirují se kouzelným okolím. K dispozici je široká škála tropických koktejlů, rozsáhlá kolekce vín i pěti hvězdičkový servis. Jako hosté resortu získáte přístup i do restaurací a barů přilehlých resortů Sheraton a Denarau Golf & Racquet Club.

Ocean Terrace je úžasným místem u bazénu, kde si můžete vychutnat skvělou snídani servírovanou formou bufetu. Pochutnáte si na mezinárodních specialitách a to od 6:30 do 11:00.

The Kitchen @ Westin reprezentuje fidžijskou kulturu. Nachází se na pobřeží a servíruje obědy a večeře formou menu á la carte. Vybrat si můžete čerstvé mořské plody, kuřecí maso, vegetariánská jídla i delikátní dezerty.

Zing se inspiruje asijskou kuchyní. Poskytuje relaxační prostředí s výhledem na bazén a oceán. Pokrmy jsou servírovány formou menu á la carte. Zajít sem můžete od 18:00 do 22:00.

Bakery je zastávkou za delikátními chutěmi čaje, kávy, sendvičů a sladkého pečiva. Otevřeno má denně od 8:30 do 17:00.

Sport and wellness The Westin Denarau Island *****

Resort Westin vám nabídne širokou škálu aktivit, které posunou vaší dovolenou na vyšší úroveň. Více možností získáte i díky službám dalších hotelů (Sheraton Denarau Villas, Sheraton Fiji Resort & Denarau Golf & Racquet Club), které můžete jako hosté resortu Westin využívat.

Nabídka aktivit zahrnuje:

  • šest bazénů a dva bazénové bary
  • vodní sporty (kajaky, šlapadla, hobbie cat a vodní skútry)
  • tradiční zábavu (fidžijské tance a kulturní show)
  • fitness centrum
  • golfové hřiště

Odpočinku jsou zasvěceny lázně Heavenly Spa by Westin, které jsou uhnízděny v tropické zahradě a nabízejí tradiční fidžijské procedury, venkovní sprchy a venkovní vany, jacuzzi, tryskové sprchy a hydroterapie.

Children in the hotel The Westin Denarau Island *****

Mladší hosté si mohou své prázdniny na Fidži užít v dětském klubu Lai Lai Kids Club v hotelu Sheraton. Cena činí 25FJ$ za dítě. Klub nabízí kompletní denní program. Hlídání dětí je také k dispozici.

Map - The Westin Denarau Island Resort & Spa *****

Personal advice from DELUXEA na Fidži to the hotel The Westin Denarau Island Resort & Spa *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the The Westin Denarau Island Resort & Spa *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

 
Bc. Petra Melková
The last inspection
Bc. Petra Melková +420 724 065 777

Hotel reviews The Westin Denarau Island Resort & Spa *****

Podobný hotel

Flight connections na Fidži

We traveled the world. We will give you our personal advice.