Pondoro Game Lodge *****

South African Republic

Luxusní kemp s naprostým soukromím uprostřed přírodní rezervace

Destination
personally
visited the hotel

Hotel Pondoro Game Lodge *****

Location South African Republic | Show map

Description of Pondoro Game Lodge ***** South African Republic

Pondoro Game Lodge v jižní Africe se nachází na říčních březích řeky Olifants, přímo v národní rezervaci Balule Private Nature Reserve, která zahrnuje obrovskou plochu 40000 hektarů a tvoří součást známého národního parku Kruger.

Pondoro Game Lodge nabízí svým návštěvníkům pohodlí, kultivovanost, eleganci a nezapomenutelné safari zážitky.

Lodge tvoří pouhých 8 chat, které dokonale zapadají do krajiny kolem řeky. Najednou zde může být ubytováno 18 osob, a tak je soukromí a klid samozřejmostí.

Safari se mohou hosté zúčastnit každé ráno a každý večer. Odborní strážci vás vezmou na úžasnou cestu, při které budete hledat pověstnou VELKOU PĚTKU (lev, slon, nosorožec, levhart a buvol). Vozidla jsou v této oblasti značně omezená, proto si užijete pravého ducha přírody.

I stolování je zde výjimečným zážitkem. Tradiční africká kuchyně si podává ruku s moderními evropskými trendy a jídla doprovázejí kvalitní vína z vinného sklípku. Pokrmy jsou podávány na dřevěné podlaze vysoko v korunách stromů s výhledem na řeku Olifants.

Read more  Make an enquiry

Room types

Suites

Suites jsou klimatizované a architektonicky navržené tak, aby nabízely moderní komfort v zachovalém prostředí. Každá suita má vlastní terasu, salonek a venkovní sprchu...

Chalets

Chalets se vyznačují propracovanou architekturou a designem. Poskytují výhled na řeku Olifants. Každá chatka je precizně vyzdobena africkou tematikou a disponuje vlastní koupelnou (s vanou, s..

Gastronomy and hotel restaurants

Stravování v Pondoro je výjimečným zážitkem, kde se tradiční africká kuchyně mísí s moderními evropskými trendy. Je zde možnost využít také speciálních požadavků pro vegetariány. Lahodné jídlo je pak doplněno skvělými víny, jež si můžete vybrat z rozsáhlého vinného sklípku. Pondoro Lodge vyhrála cenu Dinners Club Platinum pro svůj vinný lístek za roky 2009 a 2011. Toto ocenění je značkou kvality v restauracích a vinárnách v JAR.

Zdejší bar disponuje také nabídkou vytříbených whisky světové kvality, ze které si vyberou i opravdoví labužníci. Po večeři si pak můžete vychutnat relaxaci s kubánským doutníkem a portským vínem či koňakem, zatímco budete vzpomínat, jak výjimečný byl právě pomalu končící den. Všechny pokrmy jsou servírovány na dřevěné terase v korunách stromů s výhledem na řeku Olifants. Nezapomenutelná večeře v buši bude připravena pro ty, kteří v Pondoro Game Lodge stráví 3 noci.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Jihofrickou republiku - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Jihoafrickou republiku se specializujeme od roku 2008 a destinaci známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Jihoafrickou republiku opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate Vám zavoláme ohľadom zhodnotenia poskytnutých služieb.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte je konečná a kompletní - tedy žádné přirážky a skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of Pondoro Game Lodge

Pondoro Game Lodge tvoří 5 luxusních suit s terasou a 3 luxusní chatky. V každé ubytovací jednotce je k dispozici bezplatné připojení k WiFi.

Room types

Suites

Suites jsou klimatizované a architektonicky navržené tak, aby nabízely moderní komfort v zachovalém prostředí. Každá suita má vlastní terasu, salonek a venkovní sprchu. Novým přírůstkem k suitám je jacuzzi v kamenném stylu na dřevěné terase s výhledem na řeku. Všechny jsou zcela soukromé a doplňují romantické prostředí v Pondoro. Představte si, že popíjíte skleničku portského po večeři v soukromí vlastní jacuzzi s kulisou zvuků divoké přírody. Svůj jedinečný pobyt můžete prožít v Earth Suite, Rock Suite, Tree Suite, Water Suite a Buffalo Suite.

Chalets

Chalets se vyznačují propracovanou architekturou a designem. Poskytují výhled na řeku Olifants. Každá chatka je precizně vyzdobena africkou tematikou a disponuje vlastní koupelnou (s vanou, sprchovým koutem a výhledem na řeku), nabízí také klimatizaci, moskytiéry a dřevěnou terasu.

Online price and discounts of Pondoro Game Lodge *****

Professional photo of Pondoro Game Lodge *****

Gastronomy and hotel restaurants Pondoro Game Lodge

Stravování v Pondoro je výjimečným zážitkem, kde se tradiční africká kuchyně mísí s moderními evropskými trendy. Je zde možnost využít také speciálních požadavků pro vegetariány. Lahodné jídlo je pak doplněno skvělými víny, jež si můžete vybrat z rozsáhlého vinného sklípku. Pondoro Lodge vyhrála cenu Dinners Club Platinum pro svůj vinný lístek za roky 2009 a 2011. Toto ocenění je značkou kvality v restauracích a vinárnách v JAR.

Zdejší bar disponuje také nabídkou vytříbených whisky světové kvality, ze které si vyberou i opravdoví labužníci. Po večeři si pak můžete vychutnat relaxaci s kubánským doutníkem a portským vínem či koňakem, zatímco budete vzpomínat, jak výjimečný byl právě pomalu končící den. Všechny pokrmy jsou servírovány na dřevěné terase v korunách stromů s výhledem na řeku Olifants. Nezapomenutelná večeře v buši bude připravena pro ty, kteří v Pondoro Game Lodge stráví 3 noci.

Sport and wellness Pondoro Game Lodge *****

Do Pondoro Game Lodge se jezdí především za safari, při kterém zažijete Afriku na vlastní kůži.
K dispozici jsou následující možnosti safari:

 • brzké ranní safari vyjížďky
 • procházky přírodou
 • 3 úkryty pro pozorování divoké zvěře
 • pozorování ptactva v kempu i při safari vyjížďkách
 • večerní safari se speciálním reflektorem
 • všechny vyjížďky v otevřených (tzn. bez střechy) vozidlech Land Rover

Pozn.: Za rezervování soukromého vozidla se platí poplatek a je závislé na dostupnosti.

Představte si lví řev jako první zvuk, který uslyšíte za svítání. Když vysvitnou sluneční paprsky
a ustoupí africká noc, budete se moci vydat na safari v celé své kráse v otevřeném vozidle a spatřit mimo jiné například zvířata z „Velké pětky“, kterých se afričtí lovci obávali nejvíce.

Zkušení průvodci budou využívat nejen své rozsáhlé znalosti a schopnosti k vypátrání notoricky známé „Velké pětky“ (lev, leopard, slon, nosorožec a buvol) a dalších úžasných tvorů jako zebry, pakoně, žirafy a další, ale budou Vám také pomáhat vytvářet nejlepší vzpomínky na Afriku, které nikdy nezmizí z vaší paměti.

Přírodní procházka s ozbrojeným průvodcem Vám nabídne vzrušující setkání se zvířaty se stejnou dobrodružnou intenzitou jako vyjížďky.

Vaše večerní safari bude doprovázeno drinkem Sundowner při západu slunce jako z Hemingwayových novel. Poté si díky reflektoru užijete jedinečné noční dobrodružství v divoké africké přírodě a poznáte noční život zdejších živočichů.

Denní výlety:

 • Panorama Tour – Celodenní výlet, při kterém navštívíte kaňon Blyde River. Budete moci spatřit majestátní vodopády, navštívíte vyhlídku God’s Window, vodní výtvor Bourke’s Luck Potholes, skalní útvary Three Rondavels a vrchol Pinnacle. Je to jedna z nejvíce scénických tras v regionu.
 • Moholoholo Centre – Centrum obnovy divoké přírody Moholoholo poskytuje útočiště pro mnoho opuštěných, zraněných či otrávených zvířat jižní Afriky. Přijďte a staňte se svědky péče a ošetřování těchto volně žijících ptáků a savců. Budete moci spatřit zvířata jako lev, leopard, serval, gepard, hyena, sup, orel a další. Půldenní výlet.
 • Projekt odchovu gepardů – Půldenní výlet otevřeným safari vozidlem různými kouty přírody, kde si budete moci prohlédnout gepardy, divoké psy, lvy, kočky černonohé, zoborožce, antilopy, čápy marabu, orlíci kejklíři a další.
 • Útočiště slonů – Unikátní vzdělávací program s průvodcem. Dozvíte se více o zvířecím chování, zvyklostech a budete moci poznat jejich anatomii zblízka. Dostane se Vám možnosti dotknout se těchto velkých savců, krmit je a dokonce se s nimi vydat i na procházku. Za příplatek je možné svezení se na hřbetu slona. Celodenní výlet.
 • Safari na sloním hřbetu – Poznejte osobnosti slonů z naprosté blízkosti. Z hřbetu slona si budete moci užít jiný pohled na africkou přírodu, když se například ocitnete téměř tváří v tvář žirafě či ptačím hnízdům.
 • Hrošice Jessica – Jessica je 10 let stará samice hrocha. Přijďte ji nakrmit, pohladit si ji a hrát si s ní. Budete mít zážitek z bezprostřední blízkosti tohoto velkolepého tvora. Půldenní výlet.
 • Jeskyně Echo Caves – Velkolepé vápencové a krápníkové struktury těchto jeskyní vytváří zajímavé imaginární postavy a lze je spatřit v celých jejich prostorách, jak se táhnou skrze horu. Půldenní výlet.
 • Plavba lodí na přehradě Blyde – Třetí největší kaňon na světě. Průvodce Vás zavede k vodopádu Kadishi Tufa a skalním útvarům Three Rondawels. Hojnost divoké zvěře v podobě mnoha druhů ryb, antilop, hrochů, krokodýlů, opic a ptactva jako orla jasnohlasého a dalších budete moci pozorovat během tohoto celodenního výletu.
 • Kulturní vesnice Shangana – Shangana zve hosty, aby přišli poznat zdejší způsob života, historii, zvyky, obřady, tradici mnohoženství, oblékání, zbraně, domovy a další specifické aspekty zdejší vesnice. Půldenní výlet.
 • Park plazů Khamai – Průvodce Vám ukáže tento specifický park a podělí se s Vámi o zážitky s těmito zvířaty. Bude Vám povoleno krmit, dotýkat se a fotit některé ze zajímavých druhů plazů. Půldenní výlet.

Po dni plném afrického dobrodružství přijde vhod trocha relaxace v místních lázních Serenity Spa. Ty představují útočiště požitků, hýčkání a propracovanosti. Jsou prostoupeny elegantními dekoracemi
a kaskádovými vodopády v prostředí s dechberoucí atmosférou.

Oživte svou mysl, tělo i duši při klasických lázeňských procedurách, kde je zakládáno na exkluzivním a osobním přístupu. Budete moci zažít inovativní a autentické lázeňské či kosmetické procedury, které zahrnují prosklené parní lázně, lázeňskou koupel pod africkým nebem, masáže v soukromí Vaší suity či chatky a mnohé další.

K dispozici jsou masáže a procedury jako:

 • africká masáž hlavy
 • aromaterapie
 • masáž nohou
 • švédská masáž
 • masáž horkými kameny
 • africká bambusová masáž
 • tělové zábaly na více způsobů
 • koupele na více způsobů
 • manikúra a pedikúra

Dále je k dispozici také bazén v kamenném stylu a malá posilovna.

Map - Pondoro Game Lodge *****

Personal advice from DELUXEA do Jihoafrické republiky to the hotel Pondoro Game Lodge *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Pondoro Game Lodge *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews Pondoro Game Lodge *****

Podobný hotel

Flight connections do Jihoafrické republiky

Marica Verešová
Pondoro Game Lodge
„I traveled the world.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.