Víme, že čekání na lešitších může být nepohodlné, a proto jsme Vám v Airticket sepsali informace k letištním salónkům na letišti Václava Havla v Praze. Specifikaci možného využití jednotlivých salónků uvádíme vždy u konkrétního salónku.

Pro své pohodlí můžete využít následující letištní salonky:

 stranky-novy-web-053.jpg
 

 

stranky-novy-web-054.jpg 

VIP Service Club Continental

VIP Service Club Continental nabízí okamžité odbavení bez stresů a čekání na přepážkách. Jedná se o placenou službu, kterou je možné si zakoupit a bližší informace naleznete na našem webu na odkazu níže.

 

VIP Service Club Continental 

 

Reiffeisenbank Lounge

Reiffeisenbank Lounge je určen cestujícím v rámci schengenského prostoru z terminálu 2, je však možné jej využít i při cestách z terminálu 1. Salónek nabízí pohodlí a komfort, all-inclusive občerstvení, sprchy. Samozřejmostí jsou TV, wi-fi, tablety k zapůjčení a denní tisk. Otevřen je 05:00 – 22:00 a naleznete jej ve veřejné části odletové haly terminálu 2 – pravá část 2. patra haly. Platba je možná až na místě.

 stranky-novy-web-052.jpg
 

 

MasterCard Lounge

MasterCard Lounge je určen především cestujícím do zemí mimo schengenský prostor. Očekávat můžete pohodlí a komfort salónku, all-inclusive občerstvení, sprchy, TV, wi-fi, tablety k zapůjčení i denní tisk. Nachází se zde i pracovní koutek s PC a tiskárnou. Otevřeno je 05:30 – 23:30. Salónek se nachází za pasovou kontrolou cca 100 metrů po levé straně (sledujte letištní navigaci do Airport lounges).

MasterCard Lounge nabízí i možnost pronájmu odděleného VIP salónku pro naprosté soukromí a pohodlí s privátním barem all-inclusive a panoramatickým výhledem na letištní plochu. Zde je nutná rezervace předem – pro ověření volné kapacity lze volat recepci salónku, rádi Vám sdělíme telefonní číslo.

 stranky-novy-web-051.jpg
 

 

ERSTE Premier Lounge

ERSTE Premieer Lounge poskytuje stejné služby jako MasterCard Lounge, nicméně je určen pro cestující do zemí schengenského prostoru. Opět je zde možnost pronajmu Premier Private Lounge. Otevírací doba je 05:00 – 22:00. Platba je možná až na místě a salónek se nachází cca 100 m za pasovou kontrolou v 1. patře po pravé straně. I v ERSTE Premier Lounge je možnost pronájmu odděleného VIP salónku pro naprosté soukromí a pohodlí s barem all-inclusive. Zde je nutná rezervace předem – pro ověření volné kapacity lze volat recepci salónku, rádi Vám sdělíme telefonní číslo. Salónek Terminálu 3 Letiště Václava Havla nabízí možnost pronájmu VIP salónku i na terminálu 3. Pokud cestujete soukromým letadlem nebo využíváte služeb některé ze společností zajišťující travel management, můžete si začátek cesty zpříjemnit klidem a pohodlím v salónku teminálu 3. Klientům je k dispozici soukromí, pohodlí a příjemné prostředí, wi-fi připojení. Na přání lze zajistit občerstvení (hradí se navíc) a salónek lze pronajmout i pro obchodní jednání. V případě zájmu je nezbytné rezervovat minimálně 24 hodin předem.

stranky-novy-web-049.jpg 
 

V případě zájmu o bližší informace k salónkům nás můžete kontaktovat

  • na emailu zajezdy@deluxea.cz
  • nebo na pevných linkách (+420) 543 524 442 pro Brno a (+420) 224 234 964 – 5 pro Prahu
  • nebo na mobilních telefonech (+420) 724 730 001 pro Brno a (+420) 724 730 004 pro Prahu

We traveled the world. We will give you our personal advice.