Constance Tekoma Rodrigues ****

Mauritius

Naprosté umění v luxusu s bosýma nohama

We
personally
visited the hotel

Hotel Constance Tekoma Rodrigues ****

Location Mauritius | Show map
Meal Half board | More about gastronomy
Specialist tips Nejkrásnější pláž na ostrově Rodrigues Moderní styl Široký výběr vodních aktivit
Specialists who
visited the hotel

Description of Constance Tekoma Rodrigues **** Mauritius

Zveme vás do Constance Tekoma, plážového útočiště na ostrově Rodrigues. Hotel oplývá vřelou kreolskou pohostinností a nabízí svým hostům soukromí a pocit výjimečnosti na březích pláže Anse Ally, kterou omývají vody Indického oceánu. 

Ubytování tvoří 32 plážových pokojů, které zaujmou přírodními dekoracemi, jež odkazují k místním tradicím a kultuře. Dokonalou dovolenou dotvoří gastronomické zážitky v hlavní restauraci spojené s barem. Dále je k dispozici také bar u bazénu. 

Ostrov obklopuje pestrý podmořský život a byla by škoda nevyzkoušet šnorchlování nebo potápění v tyrkysových vodách. Oblíbené jsou také plavby na tradiční lodi. 

Rodrigues je vzdálen jen 90 minut letu z ostrova Maurícius, je to malý kousek ráje, který čeká na vaše objevení. 

Read more  Make an enquiry

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Ocean View (55 m2)

Ocean View (55 m2)

Krásně zařízený pokoj s manželskou postelí nabízí dechberoucí výhledy na oceán z každého pokoje. K dispozici budete mít také koupelnu se sprchovým koutem a šatnou. ..

Superior Ocean View (65 m2)

Superior Ocean View (65 m2)

Nabídne ještě více prostoru a zejména privátní terasu s nádherným výhledem na oceán. Koupelna je zařízena sprchovým koutem, k dispozici je také šatna a venkovní vana. ..

Beachfront (55 m2)

Beachfront (55 m2)

Tyto pokoje mají přímý vstup na pláž ze soukromé terasy. Ložnici vévodí manželská postel s nebesy, koupelna je vybavena sprchovým koutem. Nechybí šatna a venkovní vana. ..

Gastronomy and hotel restaurants

Místní kuchaři mistrně připravují tradiční recepty za použití místních a čerstvých surovin. Vydejte se na vzrušující cestu chutí, které vás zavedou do ostrovního dědictví a přírodního bohatství. 

1582 Bar & Restaurant odkazuje svým názvem k roku 1582, kdy byl ostrov objeven Diogem Rodriguesem. Pochutnáte si tu na tradičních čerstvých pokrmech, jako je salát ze zelené papáji nebo lákavých nudlích s krabím masem. V baru můžete vyzkoušet různé místní destiláty. 

Kreek Beach Club je odpočinkovým místem u bazénu, které je otevřeno každý den od 10:30 do 18:00. K obědu si zde můžete dopřát lehké občerstvení a po celý den pak osvěžující drinky. 

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of Constance Tekoma Rodrigues

Tři kategorie pokojů nabízejí následující strandardní vybavení: klimatizaci a stropní ventilátor, satelitní TV, WiFi, mini bar, trezor a plážové osušky. 

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Ocean View (55 m2)

Ocean View (55 m2) foto

Krásně zařízený pokoj s manželskou postelí nabízí dechberoucí výhledy na oceán z každého pokoje. K dispozici budete mít také koupelnu se sprchovým koutem a šatnou.

Superior Ocean View (65 m2)

Superior Ocean View (65 m2) foto

Nabídne ještě více prostoru a zejména privátní terasu s nádherným výhledem na oceán. Koupelna je zařízena sprchovým koutem, k dispozici je také šatna a venkovní vana.

Beachfront (55 m2)

Beachfront (55 m2) foto

Tyto pokoje mají přímý vstup na pláž ze soukromé terasy. Ložnici vévodí manželská postel s nebesy, koupelna je vybavena sprchovým koutem. Nechybí šatna a venkovní vana.

Beach

Hotel Tekoma se nachází na jedné z nejhezčích pláží ostrova Anse Ally. Můžete zde nejen relaxovat, ale také využít různé aktivity i vodní sporty. 

Online price and discounts of Constance Tekoma Rodrigues ****

Professional photo of Constance Tekoma ****

Our photo of Constance Tekoma ****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Constance Tekoma Rodrigues

Místní kuchaři mistrně připravují tradiční recepty za použití místních a čerstvých surovin. Vydejte se na vzrušující cestu chutí, které vás zavedou do ostrovního dědictví a přírodního bohatství. 

1582 Bar & Restaurant odkazuje svým názvem k roku 1582, kdy byl ostrov objeven Diogem Rodriguesem. Pochutnáte si tu na tradičních čerstvých pokrmech, jako je salát ze zelené papáji nebo lákavých nudlích s krabím masem. V baru můžete vyzkoušet různé místní destiláty. 

Kreek Beach Club je odpočinkovým místem u bazénu, které je otevřeno každý den od 10:30 do 18:00. K obědu si zde můžete dopřát lehké občerstvení a po celý den pak osvěžující drinky. 

Activity

V Constance Tekoma na vás čeká řada podmanivých zážitků, které vás zvou k ponoření se do podstaty ostrovního života. 
Pociťte měkké objetí pláže Anse Ally, kde vás zláká relaxace uprostřed mírných vln a zlatavého písku.
Ponořte se do živých podmořských světů při šnorchlování nebo prozkoumejte přírodní plátno na malebných túrách, které odhalí jedinečnou flóru a faunu.

Při stálém větru si užijete vzrušení z kitesurfingu nebo si vychutnáte chvíle klidu při pozorování ptáků a objevíte vzácné ptačí poklady tohoto tropického ráje. 
Zapojte se také do kulturních radovánek, ochutnejte místní kuchyni a vydejte se na ostrovní dobrodružství, přičemž každý okamžik vám vyryje nezapomenutelné vzpomínky na tento okouzlující ráj.

Sport and wellness Constance Tekoma ****

Vyzkoušejte ostrovní sportovní vyžití, jako je šnorchlování, potápění, kitesurfing nebo rybaření.

Zklidnění těla i mysli zažijete v lázních Tekoma Spa, kde si užijete procedury využívající přírodní a místní ingredience.

Hotelový venkovní bazén zahrnuje vodní plochu o 45 m2. 

Transfer Constance Tekoma Rodrigues

Constance Tekoma Rodrigues se nachází 30 minut (18 km) od letiště. Hotel poskytuje transfer z/na letiště je za příplatek.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Map - Constance Tekoma Rodrigues ****

Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel Constance Tekoma Rodrigues ****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Constance Tekoma Rodrigues ****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

 
Ing. Vendula Kudelová
The last inspection
Ing. Vendula Kudelová +420 724 730 016

Hotel reviews Constance Tekoma Rodrigues ****

Factsheet

Podobný hotel

Flight connections to Mauritius

We traveled the world. We will give you our personal advice.