Dreams Tulum Resort & Spa *****

Mexiko

Unikněte do tropického a historicky bohatého ráje

Destination
personally
visited the hotel

Hotel Dreams Tulum Resort & Spa *****

Rating 8.8 Rated by 4 clients
Detailed evaluation
Location Mexiko | Show map

Description of Dreams Tulum Resort & Spa ***** Mexiko

Dokonalé útočiště Dreams Tulum Resort & Spa se nachází nedaleko jedné z nejzachovalejších a nejromantičtěji vyhlížejících památek Mexika - Tulum, ležící v mayské riviéře 130 km na jih od města Cancún. Tyto starověké mayské zříceniny si nesmíte nechat ujít!

Přímo před hotelem Dreams Tulum Resort & Spa se rozprostírá dlouhá pláž s cukrově bílým pískem a za ní nekonečné modré hlubiny oceánu. 44 akrů svěží kvetoucí zahrady zdobí tento překrásný komplex. Důkazem luxusu a kvalitních služeb hotelu je i získané ocenění „AAA Four Diamond Award“.

Read more  Make an enquiry

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Deluxe Garden View (42 m²)

Deluxe Garden View (42 m²)

Pokoje Deluxe Garden View s výhledem do zahrady jsou buď k dispozici s vlastním zařízeným balkonem anebo terasou a houpací sítí...

Deluxe Ocean View (42 m²)

Deluxe Ocean View (42 m²)

Pokoje Deluxe Ocean View s nádherným výhledem na oceán disponují vlastním zařízeným balkonem a houpací sítí (pouze ve vybraných pokojích)...

Junior Suite Garden View (48 m²)

Junior Suite Garden View (48 m²)

Junior Suite Garden View s výhledem do zahrady jsou buď k dispozici s vlastním zařízeným balkonem anebo terasou a houpací sítí...

Gastronomy and hotel restaurants

Autentické asijské a mexické pokrmy? Vynikající italská a francouzská gastronomie? Oblíbené příležitostné grilování? Dreams Tulum Resort & Spa Vám nabídne, na co si jen vzpomenete! Vyberte si ze šesti à la carte restaurací či jedné kavárny, bufetové restaurace a grilu. Prozkoumejte celou řadu speciálních a mezinárodních kuchyní v hotelu, ve kterém se nikdy nemusíte rezervovat předem. Objednejte si jídlo v jakýkoliv čas a prožijte romantickou večeři ve svém pokoji či apartmánu. Resort také nabízí speciální balíček All Inclusive, který je rozepsán níže.

Bordeaux

Mimořádná francouzská nekuřácká restaurace à la carte. Usadit se zde můžete pouze k večeři. Bordeaux s kapacitou do 52 dospělých osob má otevřeno denně od 18:30 do 22:30 hod. Terasa je přístupná pouze pro rodiny. Vyžaduje se formálně elegantní dress code: pro dámy se doporučuje např. blůza/halenka, plná obuv, šaty, volné kalhoty nebo sukně. Pro pány jsou dlouhé kalhoty, košile s límečkem a polobotky samozřejmostí.

Seaside Grill

Podává se zde typická americká snídaně formou à la carte, obědy jsou plné grilovaných specialit se salátem a na večeři jsou Vaše talíře přeplněny mořskými plody. Tato nekuřácká restaurace Seaside Grill s kapacitou do 80 osob má otevřeno denně od 08:00 do 10:00 pro snídaně (sezonní), od 12:00 do 17:00 pro obědy a od 18:30 do 22:30 hod pro večeře. Dress code smí být neformální.

Portofino Restaurant

Působivá italská restaurace s prvky pravé středozemní kuchyně a s krásným vinným sklípkem, který pojme až 30 hostů. Usadit se zde můžete pouze k večeři. Nekuřácká restaurace Portofino s kapacitou do 102 osob má otevřeno denně od 18:30 do 22:30 hod. Vyžaduje se formální dress code, stejný jak v restauraci Bordeaux.

Gohan Restaurant

Restaurace à la carte nabízející bezkonkurenční sushi pokrmy a peruánské Tiraditos (nakrájené syrové ryby). Usadit se zde můžete pouze k večeři. Nekuřácká restaurace Gohan s kapacitou do 24 osob má otevřeno denně od 18:30 do 22:30 hod a dress code smí být neformální.

Himitsu

Restaurace à la carte specializující se na asijskou kuchyni. Usadit se zde můžete pouze k večeři. Kuřácká restaurace Himitsu s kapacitou do 98 osob má otevřeno denně od 18:30 do 22:30 hod a dress code smí být neformální.

El Patio

Pravá mexická nekuřácká restaurace à la carte. El Patio s kapacitou do 90 osob má otevřeno denně od 11:30 do 17:00 pro obědy a od 18:30 do 22:30 hod pro večeře a dress code smí být neformální.

World Café

Velká nekuřácká bufetová restaurace nabízející klasické mezinárodní pokrmy. World Café s kapacitou do 340 osob má otevřeno denně od 07:00 do 11:00 pro snídaně (sezonní), od 12:30 do 15:00 pro obědy a od 18:00 do 22:30 hod pro večeře. Dress code smí být neformální.

Barefoot Grill

Oblíbená nekuřácká restaurace jen s grilovanými pochoutkami. Usadíte se přímo na pláži s nohama v písku, ale pouze k obědu. Barefoot Grill má otevřeno denně od 11:00 do 18:30 hod. Dress code smí být neformální.

Coco Café

Nekuřácká kavárna s atmosférou, jako by se zastavil čas, poskytuje tu nejlepší kávu s menším občerstvením v resortu! Coco Café má otevřeno denně od 7:30 do 23:00 hod. Dress code smí být neformální.

Room categories and equipment of Dreams Tulum Resort & Spa

Dreams Tulum Resort & Spa poskytuje až 432 pokojů a apartmánů. Každá kategorie disponuje mramorovou koupelnou, 24 hodinovou pokojovou službou a denně doplňovaným minibarem, vlastní zařízenou terasou anebo balkonem s houpací sítí. Například Swimout pokoje či suity se nachází uprostřed resortu a nabízejí přímý přístup k bazénu, zatímco kategorie pouze pro dospělé poskytují poklidnou samotu v odlehlé části hotelu. Pro nejnáročnější hosty jsou k dispozici ty nejexkluzivnější haciendy s designem současného mexického stylu, které byly zrestaurované v roce 2015.

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Deluxe Garden View (42 m²)

Deluxe Garden View (42 m²)

Pokoje Deluxe Garden View s výhledem do zahrady jsou buď k dispozici s vlastním zařízeným balkonem anebo terasou a houpací sítí. Ložnice disponuje postelí o velikosti king (2 oddělitelná lůžka jsou k dispozici na požádání). U tohoto typu ubytování lze zvolit ještě variantu pokoje Deluxe Garden View Adults-Only Section, která se nachází v části resortu vyhrazené pouze pro dospělé. Kapacita pokoje: max. 3 dospělé osoby + 1 dítě.

Deluxe Ocean View (42 m²)

Deluxe Ocean View (42 m²)

Pokoje Deluxe Ocean View s nádherným výhledem na oceán disponují vlastním zařízeným balkonem a houpací sítí (pouze ve vybraných pokojích). Mramorová koupelna s vanou Vás překvapí svoji krásou. Vybavená ložnice je s postelí o velikosti king (2 oddělitelná lůžka jsou k dispozici na požádání). Kapacita pokoje: max. 3 dospělé osoby + 1 dítě.

Junior Suite Garden View (48 m²)

Junior Suite Garden View (48 m²)

Junior Suite Garden View s výhledem do zahrady jsou buď k dispozici s vlastním zařízeným balkonem anebo terasou a houpací sítí. Suita disponuje postelí o velikosti king a krásnou mramorovou koupelnou s velkou vanou. Tyto apartmány nabízejí dostatek soukromí díky obývací místnosti s pohovkou. U tohoto typu ubytování lze zvolit ještě variantu pokoje Junior Suite Garden View Adults-Only Section, která se nachází v části resortu vyhrazené pouze pro dospělé. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby + 1 dítě.

Junior Suite Ocean View (48 m²)

Junior Suite Ocean View (48 m²)

Junior Suite Ocean View s nádherným výhledem na oceán jsou buď k dispozici s vlastním zařízeným balkonem anebo terasou a houpací sítí (pouze ve vybraných pokojích). Suita disponuje postelí o velikosti king a krásnou mramorovou koupelnou s velkou vanou a dvěma umyvadly. Tyto apartmány nabízejí dostatek soukromí díky obývací místnosti s pohovkou. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby + 1 dítě.

Premium Junior Suite Garden View (51 m²)

Premium Junior Suite Garden View (51 m²)

Premium Junior Suite Garden View s příjemným pohledem do zahrady jsou buď k dispozici s vlastním zařízeným balkonem anebo terasou. Suita disponuje postelí o velikosti king (2 oddělitelná lůžka jsou k dispozici na požádání) a krásnou mramorovou koupelnou s jacuzzi, sprchou a dvěma umyvadly. Tyto apartmány nabízejí dostatek soukromí díky obývací místnosti s pohovkou. Kapacita pokoje: max. 3 dospělé osoby + 1 dítě.

Premium Junior Suite Ocean View (51 m²)

Premium Junior Suite Ocean View (51 m²)

Premium Junior Suite Ocean View s nádherným výhledem na oceán jsou buď k dispozici s vlastním zařízeným balkonem anebo terasou. Suita disponuje postelí o velikosti king (2 oddělitelná lůžka jsou k dispozici na požádání) a krásnou mramorovou koupelnou s jacuzzi, sprchou a dvěma umyvadly. Tyto apartmány nabízejí dostatek soukromí díky obývací místnosti s pohovkou. Suity zahrnují i balíček „Dreams Box“ pro soukromou pokojovou službu. Kapacita pokoje: max. 3 dospělé osoby + 1 dítě.

Preferred Club Deluxe Garden Swimout (42 m²)

Preferred Club Deluxe Garden Swimout (42 m²)

Pokoje Preferred Club Deluxe Garden Swimout s pohledem do zahrady a přímým přístupem do bazénu jsou k dispozici s vlastní zařízenou terasou. Pokoj disponuje postelí o velikosti king (2 oddělitelná lůžka jsou k dispozici na požádání) a krásnou mramorovou koupelnou s velkou vanou a dvěma umyvadly. Tato kategorie pokoje zahrnuje exkluzivní služby na baru u bazénu a hosté mají k dispozici volný vstup do salonu Preferred Club, kde mohou využívat bezkonkurenční služby a jeho výhody po celou dobu pobytu. U tohoto typu ubytování lze zvolit ještě variantu pokoje Preferred Club Deluxe Garden Swimout Adults-Only Section, která se nachází v části resortu vyhrazené pouze pro dospělé. Kapacita pokoje: max. 3 dospělé osoby + 1 dítě.

Preferred Club Junior Suite Garden Swimout (48 m²)

Preferred Club Junior Suite Garden Swimout (48 m²)

Preferred Club Junior Suite Garden Swimout s pohledem do zahrady a přímým přístupem do bazénu jsou k dispozici s vlastní zařízenou terasou. Suita disponuje postelí o velikosti king, obývací místností s dvěma pohovkami a krásnou mramorovou koupelnou s velkou vanou a dvěma umyvadly. Tato kategorie pokoje zahrnuje exkluzivní služby na baru u bazénu a hosté mají k dispozici volný vstup do salonu Preferred Club, kde mohou využívat bezkonkurenční služby a jeho výhody po celou dobu pobytu. U tohoto typu ubytování lze zvolit ještě variantu pokoje Preferred Club Junior Suite Garden Swimout Adults-Only Section, která se nachází v části resortu vyhrazené pouze pro dospělé. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby + 1 dítě.

Preferred Club Junior Suite Ocean Front (51 m²)

Preferred Club Junior Suite Ocean Front (51 m²)

Preferred Club Junior Suite Ocean Front s unikátním výhledem na oceán jsou buď k dispozici s vlastním zařízeným balkonem anebo terasou. Suita disponuje postelí o velikosti king (2 oddělitelná lůžka jsou k dispozici na požádání), obývací místností s pohovkou a krásnou mramorovou koupelnou s jacuzzi, sprchou a dvěma umyvadly. Hosté mají k dispozici volný vstup do salonu Preferred Club, kde mohou využívat bezkonkurenční služby a jeho výhody po celou dobu pobytu. Suity zahrnují i balíček „Dreams Box“ pro soukromou pokojovou službu komorníka. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby + 2 děti.

Preferred Club Honeymoon Suite Ocean View (60 m²)

Preferred Club Honeymoon Suite Ocean View (60 m²)

Preferred Club Honeymoon Suite Ocean View s vynikající polohou a unikátním výhledem na oceán jsou buď k dispozici s vlastním zařízeným balkonem anebo terasou. Ubytování je ideální pro novomanžele. Suita disponuje postelí o velikosti king, šatníkem, ohromnou obývací místností s pohovkou a krásnou mramorovou koupelnou s jacuzzi, sprchou a dvěma umyvadly. Hosté mají k dispozici volný vstup do salonu Preferred Club, kde mohou využívat bezkonkurenční služby a jeho výhody po celou dobu pobytu. Suity zahrnují i balíček „Dreams Box“ pro soukromou pokojovou službu komorníka. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby.

Preferred Club Hacienda Suite (58 m²)

Preferred Club Hacienda Suite (58 m²)

Nově zrekonstruované Preferred Club Hacienda Suite s dřevěnou podlahou mají vynikající polohu a unikátní výhled na oceán anebo resort. Ubytování je ideální pro rodinu s dětmi. Suita disponuje postelí o velikosti king, vlastním zařízeným balkonem, ohromnou obývací místností a překrásnou mramorovou koupelnou s jacuzzi a sprchou. Hosté mají k dispozici volný vstup do salonu Preferred Club, kde mohou využívat bezkonkurenční služby a jeho výhody po celou dobu pobytu. Suity zahrnují i soukromou pokojovou službu komorníka. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby + 2 děti.

Preferred Club Hacienda Presidential Suite (181 m²)

Preferred Club Hacienda Presidential Suite (181 m²) foto

Nejluxusnější a nově zrekonstruovaná Preferred Club Hacienda Presidential Suite s elegantní dřevěnou podlahou a designem má vynikající polohu a unikátní výhled na oceán anebo resort. Ubytování je ideální pro rodinu s dětmi. Suita disponuje samostatnou ložnicí s postelí o velikosti king, vlastním obrovským balkonem, ohromnou obývací místností s rozkládací pohovkou a překrásnou mramorovou koupelnou s jacuzzi, sprchou a dvěma umyvadly. Hosté mají k dispozici volný vstup do salonu Preferred Club, kde mohou využívat bezkonkurenční služby a jeho výhody po celou dobu pobytu. Suity zahrnují i soukromou pokojovou službu komorníka. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby + 1 dítě.

Online price and discounts of Dreams Tulum Resort & Spa *****

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Professional photo of Dreams Tulum Resort & Spa *****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Dreams Tulum Resort & Spa

Autentické asijské a mexické pokrmy? Vynikající italská a francouzská gastronomie? Oblíbené příležitostné grilování? Dreams Tulum Resort & Spa Vám nabídne, na co si jen vzpomenete! Vyberte si ze šesti à la carte restaurací či jedné kavárny, bufetové restaurace a grilu. Prozkoumejte celou řadu speciálních a mezinárodních kuchyní v hotelu, ve kterém se nikdy nemusíte rezervovat předem. Objednejte si jídlo v jakýkoliv čas a prožijte romantickou večeři ve svém pokoji či apartmánu. Resort také nabízí speciální balíček All Inclusive, který je rozepsán níže.

Bordeaux

Mimořádná francouzská nekuřácká restaurace à la carte. Usadit se zde můžete pouze k večeři. Bordeaux s kapacitou do 52 dospělých osob má otevřeno denně od 18:30 do 22:30 hod. Terasa je přístupná pouze pro rodiny. Vyžaduje se formálně elegantní dress code: pro dámy se doporučuje např. blůza/halenka, plná obuv, šaty, volné kalhoty nebo sukně. Pro pány jsou dlouhé kalhoty, košile s límečkem a polobotky samozřejmostí.

Seaside Grill

Podává se zde typická americká snídaně formou à la carte, obědy jsou plné grilovaných specialit se salátem a na večeři jsou Vaše talíře přeplněny mořskými plody. Tato nekuřácká restaurace Seaside Grill s kapacitou do 80 osob má otevřeno denně od 08:00 do 10:00 pro snídaně (sezonní), od 12:00 do 17:00 pro obědy a od 18:30 do 22:30 hod pro večeře. Dress code smí být neformální.

Portofino Restaurant

Působivá italská restaurace s prvky pravé středozemní kuchyně a s krásným vinným sklípkem, který pojme až 30 hostů. Usadit se zde můžete pouze k večeři. Nekuřácká restaurace Portofino s kapacitou do 102 osob má otevřeno denně od 18:30 do 22:30 hod. Vyžaduje se formální dress code, stejný jak v restauraci Bordeaux.

Gohan Restaurant

Restaurace à la carte nabízející bezkonkurenční sushi pokrmy a peruánské Tiraditos (nakrájené syrové ryby). Usadit se zde můžete pouze k večeři. Nekuřácká restaurace Gohan s kapacitou do 24 osob má otevřeno denně od 18:30 do 22:30 hod a dress code smí být neformální.

Himitsu

Restaurace à la carte specializující se na asijskou kuchyni. Usadit se zde můžete pouze k večeři. Kuřácká restaurace Himitsu s kapacitou do 98 osob má otevřeno denně od 18:30 do 22:30 hod a dress code smí být neformální.

El Patio

Pravá mexická nekuřácká restaurace à la carte. El Patio s kapacitou do 90 osob má otevřeno denně od 11:30 do 17:00 pro obědy a od 18:30 do 22:30 hod pro večeře a dress code smí být neformální.

World Café

Velká nekuřácká bufetová restaurace nabízející klasické mezinárodní pokrmy. World Café s kapacitou do 340 osob má otevřeno denně od 07:00 do 11:00 pro snídaně (sezonní), od 12:30 do 15:00 pro obědy a od 18:00 do 22:30 hod pro večeře. Dress code smí být neformální.

Barefoot Grill

Oblíbená nekuřácká restaurace jen s grilovanými pochoutkami. Usadíte se přímo na pláži s nohama v písku, ale pouze k obědu. Barefoot Grill má otevřeno denně od 11:00 do 18:30 hod. Dress code smí být neformální.

Coco Café

Nekuřácká kavárna s atmosférou, jako by se zastavil čas, poskytuje tu nejlepší kávu s menším občerstvením v resortu! Coco Café má otevřeno denně od 7:30 do 23:00 hod. Dress code smí být neformální.

All Inclusive

Hotel Dreams Tulum Resort & Spa ve speciálním balíčku „Unlimited-Luxury®“ zahrnuje:

  • Přístup do všech restaurací resortu bez jakékoliv rezervace a k veškerým aktivitám
  • Neomezené množství značkových mezinárodních a místních lihovin
  • Bezmezné množství nealkoholických nápojů - čerstvé ovocné džusy
  • Denně doplňovaný minibar (zahrnuje pivo a nealko - džusy, balenou vodu)
  • 24 hodinovou pokojovou službu a komorníka
  • Každodenní úklid pokoje
  • Obsluhu na pláži i u bazénu
  • Neomezený přístup na tematické akce, speciální události a večírky
  • Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a mezinárodní hovory do USA, Kanady a Mexika

Sport and wellness Dreams Tulum Resort & Spa *****

Pokud jste milovníci vodních radovánek, přijdete si na své. Přímo na pláži si můžete několik vodních sportů vyzkoušet. Prozkoumejte korálové útesy a pestrý život pod mořem během potápění s kyslíkovým přístrojem na exkurzi. Certifikované centrum potápění PADI je zde taky! Personál a hotelový tým „Dreams Entertainment“ Vám poskytne nekonečné množství zábavy a dobrodružství během dne i noci včetně promítání klasických filmů přímo na pláži.

Nemusíte být celý pobyt jen v resortu. Blízko hotelu Dreams Tulum Resort & Spa se nachází přírodní aquapark Xel-Ha se spoustu zábavnými atrakcemi, vhodný pro celou rodinu.

Pozemní sporty

Bocciball, golf, osvětlené tenisové kurty, plážový i vodní volejbal, plážový fotbal, lezecká stěna, trampolína pro děti a Euro-bungee, tramping, stolní tenis, stolní hry a jóga na pláži.

Nemotorizované vodní sporty

Šnorchlování, kayaking, vodní aerobik, lekce potápění v bazénu, rybolov na otevřeném moři a aj.

Jestliže sportu zrovna neholdujete, vydejte se do lázní Dreams Spa by Pevonia. Tyto lázně jsou unikátním konceptem, který kombinuje fitness, lázně i jógu. Podstoupit tu můžete luxusní kosmetické procedury, masáže i dynamické cvičební kurzy. Spa jsou denně otevřeny od 08:00 do 20:00 hod.

Children in the hotel Dreams Tulum Resort & Spa *****

Dětský klub Explorer's Club poskytuje maximum zábavy a dobrodružství pro děti ve věku 3-12 let. Klub je denně otevřený od 09:00 do 22:00 hod. Hlídání dětí je k dispozici za příplatek.

Map - Dreams Tulum Resort & Spa *****

Personal advice from DELUXEA do Mexika to the hotel Dreams Tulum Resort & Spa *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Dreams Tulum Resort & Spa *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews Dreams Tulum Resort & Spa *****

Flight connections do Mexika

Katarina Hutníková
Dreams Tulum Resort & Spa
„I traveled the world.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.