Proč necestovat s rakouskými cestovními kancelářemi

29.10.2015  

Na základě opakovaných nepříjemných zkušeností bychom Vás rádi upozornili na zavádějící až klamavé nabídky mnohých rakouských a některých dalších cestovních kanceláří.

Některé CK počítají do délky pobytu také noci strávené v letadle!

Do exotických destinací se totiž téměr vždy letí přes noc a některé cestovní kanceláře tyto noci zahrnují do délky pobytu. Snaží se tak vyvolat dojem, že jimi nabízený zájezd je delší.

Cestovní kancelář Deluxea si však nemyslí, že noci strávené v letadle jsou představou vysněné dovolené, a proto noc strávenou na cestě nepočítá do délky pobytu v hotelu.Pokud si u nás objednáte 7 dní u moře, dostanete 7 nocí samotného pobytu.

Některé CK proto neuvádí předem jasné detaily o letech!

Některé CK neuvádí detailní informace o časech letů, aby tak nebylo na první pohled jasné, že pobyt na místě je ve skutečnosti kratší, než se zdá.

V cestovní kanceláři Deluxea Vás seznámíme s přesným letovým časem hned při první zaslané kalkulaci. Případně Vám nabídneme více dostupné alternativy letů, či dodatečně přizpůsobíme termíny a délku dovolené Vaší představě.

Některé CK lákají klienty na ubytování v hotelech, které již není dostupné!

Opakovaně se nám stalo, že klienti měli od jiných CK nabídnuté ubytování, o kterém jsme věděli, že není již dostupné. Klient zaplatil této CK zálohu a o nedostupnosti byl informován až následně, a byl tak nucen si za zaplacenou zálohu vybrat alternativu.

V cestovní kanceláří Deluxea Vám volné kapacity v hotelu prověříme ještě před podpisem smlouvy, abychom splnili, co jsme Vám slíbili.

Další výhody cestovní kanceláře Deluxea

Našim klientům dáváme osobní rady, víme s čistým svědomím, kam naše klienty posíláme. Jsme tu pro ně non-stop i během jejich dovolené, kdyby se vyskytl nějaký problém.

Neváhejte nás kontaktovat s konkurenční nabídkou

Prověříme Vám její výhody a nevýhody a nabídneme naši konkurenční nabídku. Věříme, že jsme na trhu nejlepší. Rádi bychom Vám dokázali, že české kanceláře můžou být ještě kvalitnější, na vysoké úrovni s kvalitními službami.

We traveled the world. We will give you our personal advice.