Cestovali s námi

Reference – ohlasy klientů cestovní kanceláře DELUXEA

Zprávy od klientů, kteří prostřednictvím DELUXEA prožili nezapomenutelnou dovolenou v exotických destinacích. Najdete zde nejenom inspiraci pro svoje cesty, ale i rady a typy vyzkoušené na vlastní kůži naši a našich klientů. Unikátní svět s cestovní kanceláří DELUXEA také navštívili krásné české Miss i úspěšní sportovci.

 

Svatba české vicemiss Barbory Kolářové na Mauritiu

Modelka a česká vicemiss 2006 Barbora Kolářová řekla „Ano“ svému dlouholetému partnerovi Přemkovi Vidovi dne 4. 2. 2011 na exotickém ostrově Mauritius na pláži s bílým pískem. Datum si manželé vybrali právě proto, že tím oslavili 10 let svého partnerství.

Svatbu plánovali téměř rok. „I když se může zdát, že je to za dlouhou dobu, letenky i pobyt už máme zamluvené a doladěna je i většina detailů svatby. Ty poslední jako kytice pak vyřeším na místě.“ pochlubila se Kolářová již v srpnu 2010. Svatba proběhla bez nejmenší chybičky díky organizaci specializované české cestovní kanceláře Travel & Business Centre a hotelu Le Canonnier, kde se konal svatební obřad. Novomanželé samozřejmě neopomenuli přizvat i na dvacet členů své rodiny a nejbližších přátel. Popřát jim dorazil i mauricijský ministr pro cestovní ruch.

Na ostrově Mauritius strávili více než týden. Kromě zážitků spojených se začátkem společného života, poznávali oba novomanželé krásy exotického ostrova při výletech na lodi, autem i na motorce, ochutnali místní kuchyni, vyzkoušeli potápění a další atrakce, které ostrov nabízí. Přípravy i průběh svatby nafotil Jan Tůma, jehož manželka se postarala o profesionální vizáži. Celkový dojem z fotek je dokonalý. Oba na Mauritius často cestují, je tedy možné využít jejich služeb i pro Váš „den D“.

 

svatba-vicemiss-003.jpgsvatba-vicemiss-004.jpg 
  

 

České Miss navštívily Mauritius pracovně i za zábavou v roce 2009

Cestovní kancelář Travel & Business Centre zajistila cestu na ostrov Mauritius dvěma Miss České republiky, Renatě Langmannové (česká Miss 2006) a Zuzaně Jandové (Miss ČR 2008). Dalšími účastníky byli paní Gabriela Wolfová, novinářka a majitelka PR agentury a pan Miroslav Deneš, cestovatel a fotograf, který Vám průběh zájezdu přiblíží:

„Holky jedou poznat ostrov, prezentovat naši zemi a tak trochu si odpočinout a povyrazit, i když mezi lenošením na pláži budeme fotografovat propagační snímky pro některá naše média.“ Celý článek naleznete zde. 

Cestovní kancelář DELUXEA, provozovatel serveru http://www.mauritius.cz/, děkuje za spolupráci v přípravě zájezdu náleží letecké společnosti Air Mauritius, místnímu touroperátorovi WST, vládní organizaci Mauritius Tourism Promotion Authority, hotelům Les Pavillons*****Le Meridien****Legends*****, mnoha dalším lidem na ostrově Mauritius a zejména dvěma milým a krásným českým modelkám.

 ceske-miss-004.jpg
 

 
 

 

Exotické prázdniny Ondřeje Synka, stříbrného skifaře z Pekingu 2008

Ondřej Synek strávil na podzim roku 2008 dovolenou se svojí přítelkyní na ostrově Mauritius a byl okouzlený přírodní krásou ostrova i přátelstvím a pohostinností místních lidí.

Stříbrná medaile z Pekingu byla pro Ondřeje vyvrcholením jeho dosavadního snažení. Kromě většího zájmu médií a veřejnosti se mohl podívat na místo, které by asi jen tak nenavštívil, a sice na Mauritius.

Dovolenou si opravdu užil. Po uchvacujících zážitcích z Pekingu mohl srovnávat s pohostinností tohoto exotického ostrova. „Líbil se mi ostrov celkově. Lidé jsou tam hodní a milí a příroda nádherná. Nejvíc se mi líbilo pozorování delfínů a šnorchlování a taky opalování bylo super," dodává. „Celá moje dovolená bylo hodně relaxace, občas nějaká sportovní aktivita a spousta exotického jídla," přiznal.

V pětihvězdičkovém Paradis Hotel & Golf Club měl Ondřej možnost vyzkoušet nabídku několika barů a restaurací kombinující vliv francouzské, čínské i místní kreolské kuchyně. „Oblíbil jsem si hlavně palačinky s medem a čerstvým ovocem a čerstvé juice. U večeře mi chutnaly mořské plody. A taky pivo."

Nakonec jsme se Ondřeje zeptali, zdali by doporučil Mauritius i svým přátelům a proč. Odpověď byla jednoznačná: „Doporučil, protože to byla báječná dovolená." 

Zájezd na ostrov Mauritius byl věnován specializovanou cestovní kanceláří DELUXEA provozující server www.mauritius.cz a hotelem Paradis Hotel & Golf Club 5* ze skupiny Beachcomber Hotels.

skifar-001.jpgskifar-002.jpg 
 

 

We traveled the world. We will give you our personal advice.