Oman

Golfová hřiště v Ománu

 

Golfová hřiště v Ománu

Omán představuje skrytý poklad pro milovníky golfu. Nabízí dechberoucí hřiště, příznivé klima a jedinečné přírodní krásy. Může se pochlubit stále rostoucím počtem golfových hřišť světové úrovně, která oslovují jak zkušené hráče, tak naprosté začátečníky. Mezi významná golfová hřiště v Ománu patří Al Mouj Golf, LA VIE Club Golf Course, Ghala Golf Club nebo Ras Al Hamra Golf Club.

 

Al Mouj Golf

Na dvoukilometrovém úseku nedotčeného pobřeží Indického oceánu, s ohromujícím pohořím Hajjar v pozadí, se rozprostírá mistrovské 18-jamkové golfové hřiště Al Mouj Golf s parem 72.

Hřiště bylo navrženo Gregem Normanem a nabízí skvělé zázemí světové úrovně, včetně výukové akademie, osvětleného 9-jamkového hřiště, analýzy švihu, driving range, bunkrů, vodních překážek i přírodních dun.

Hřiště splňuje standardy PGA a je skvělé jak pro profesionální hráče, tak pro začátečníky, kteří mohou využít služby výukové akademie. Lekce jsou vedeny zkušenými golfovými lektory.

oman-golf-006.jpg 
 

 

LA VIE Club Golf Course

Plně zrekonstruované 18jamkové golfové hřiště LA VIE Club s parem 72, navržené uznávaným architektem Paulem Thomasem, nabízí hru s výhledem na moře a nádherné hory Al Hajar. Hřiště je výzvou pro ostřílené hráče a inspiruje nové začátečníky, je tedy vhodné pro golfisty všech úrovní.

TopTracer Range: nejmodernější technologie sledování míčků přesně měří rychlost míče, úhel odpalu, rychlost rotace a uraženou vzdálenost a poskytuje okamžitou zpětnou vazbu.

Golfová akademie nabízí širokou škálu výukových balíčků pro každého od úplného začátečníka až po zkušeného golfistu. Součástí balíčku je přístup do tréninkového zařízení a také váš čas s kvalifikovanými profesionály PGA.

oman-golf-005.jpg 
 

 

Ghala Golf Club

Ghala Golf Club je nejstarší a nejoblíbenější golfový klub v Ománu. Klub založil v roce 1971 plukovník Cooper a začínal jako skromné 9jamkové písečné hřiště. Od té doby se rozrostl na více než 250 členů, což je více než kterýkoli jiný klub v Ománu, a má 18jamkové, plně travnaté hřiště.

Toto ikonické hřiště, navržené slavným britským golfistou Billem Logmuirem, je zasazeno do vádí s dramatickými horami Al Hajar v pozadí. Nachází se v samém srdci Muscatu, s úzkými plavebními dráhami a výhledem na moře, a je výzvou pro hráče všech úrovní.

Nově zrekonstruovaná klubovna v Ghala Golf Club poskytuje panoramatický výhled na 9., 15. a 18. jamku. Světlá a relaxační klubovna je vyhrazená pouze pro členy a nabízí pohodlnou venkovní terasu, kde si můžete vychutnat občerstvení.

Ghala Golf Club, jako jediný v Muscatu, poskytuje bezplatné členství všem juniorským hráčům. Klub je hostitelem Ománského národního šampionátu od jeho založení v 70. letech a poslední 4 roky má privilegium pořádat MENA Tour.

 oman-golf-003.jpg
 

 

Ras Al Hamra Golf Club

Toto 18jamkové golfové hřiště (9 jamek, hrající se dvakrát), navržené Peterem Harradinem, otevřelo své brány v roce 2007. Hřiště se vine kolem čtyř vzájemně propojených otevřených vodních lagun, které plynule splývají s vodou Arabského zálivu. Výsledkem je ohromující golfové hřiště s parem 72 o délce 6766 metrů navržené s pěti různými variantami odpališť na každé jamce.

Hřiště Al Hamra Golf Club se dokonale hodí pro všechny úrovně golfistů a poskytuje začínajícím nováčkům i nejdokonalejším hráčům zábavnou a vzrušující golfovou výzvu.

Akademie golfového klubu Al Hamra poskytuje vynikající platformu pro jednotlivce všech věkových kategorií a úrovní, pro zlepšení svých golfových schopností. K dispozici je také večerní osvětlená hra golfu.

oman-golf-004.jpg 
 

 

We traveled the world. We will give you our personal advice.