The Danai *****

Greece

Luxusní útočiště se soukromou pláží a prvotřídním servisem

Destination
personally
visited the hotel

Description of The Danai ***** Greece

Luxusní resort The Danai je součástí skupiny "The Leading Hotels of the World". Plážové letovisko s 56 suitami a vilami je usídleno na dlouhé privátní pláži s jemným pískem a je součástí poloostrova Sithonia na řeckém ostrově Chalkidiki. V roce 2024 začal hotel zcela novou sezónu po rozsáhlé renovaci, která se dotkla nejen některých suit, ale také celého wellness centra, fitness centra, vnitřního i venkovního bazénu. 

Ubytování poskytují suity, rodinné suity, suity s bazénem a vily. Všechny interiéry jsou zařízeny zejména v bílé barvě s modrými akcenty, tolik typickými pro Řecko. Díky skvělé poloze resortu se výhledy z balkonů otevírají přímo na Egejské moře. 

Resort je ideálním místem pro gurmány. Nabízí komplexní gastronomický zážitek v překrásném prostředí. Chloubou resortu je rozlehlý vinný sklep zasazený do skály. 

Hotel se také pyšní luxusní jachtou k pronájmu "The Bird", která měří 25 metrů, má 4 kabiny a je určena pro 14 osob plus posádku. K dispozici je také menší jachta a dva rychločluny. Kombinace pobytu v hotelu The Danai společně s přepychovou plavbou se může stát vskutku životním zážitkem. 

Read more  Make an enquiry

Room types

Deluxe Junior Suite (35 – 40 m²)

Deluxe Junior Suite (35 – 40 m²)

Kombinuje ložnici s obývacím prostorem. Mramorová koupelna nabízí sprchový kout a zcela oddělenou toaletu...

Suite (42 – 58 m²)

Suite (42 – 58 m²)

Nabízí velký obývací pokoj a ložnici, šatnu, mramorovou koupelnu s vanou a oddělenou sprchou a krásně zařízenou terasu či balkon. Suita může být propojená s Deluxe Junior suite...

Danai Suite (75 m²)

Danai Suite (75 m²)

Zaujme mramorovým krbem, který je dominantou obývacího prostoru. Součástí této suity jsou dvě koupelny a terasa fungující jako venkovní obývací pokoj...

Panorama Suite (130 m2)

Panorama Suite (130 m2)

Tato kategorie se nachází v těsné blízkosti všech zařízení resortu a nabízí jedinečné panoramatické výhledy lákající k procházkám po zelených zahradách...

Gastronomy and hotel restaurants

The Squirrel je gurmánská restaurace, kde můžete prožít romantickou večeři a vybrat si některý z delikátních pokrmů z menu á la carte. Degustační menu je plné překvapení a podáváno unikátními způsoby, které povyšují stolování na úžasný zážitek. Jen pro dospělé!

The Andromeda Restaurant podává kreativní mezinárodní menu na terase s výhledem na moře. Každý večer si tu užijete tematickou noc, například italskou, francouzskou, japonskou, apod.

The Anithos se nachází na pláži a pochutnáte si tu na čerstvých rybách, grilované zelenině, řeckých salátech, apod. Zaposlouchat se můžete do živé hudby, kterou podbarvují zvuky moře.

Breakfast zde se podává každé ráno snídaně ve stínu 200 let starých borovic s otevřeným výhledem na moře. Můžete ochutna domácí řeské koláče ale i klasickou kontinentální snídani. 

The Noble House vás přenese do těch nejlepších světových vinařských destinací. Vychutnat si tu můžete více než 1700 značek. Vinný sklep zasazený ve skále je unikátním místem, které měří 130 metrů na délku a je současně také muzeem vína. 

The Philosophy Bar vám nabídne osvěžující nápoje, koktejly a lehké občerstvení přímo u pobřeží. Otevřeno má od 9 ráno do pozdních nočních hodin. 

The Bakery House je místní pekárnou a cukrárnou, kde se konají i kurzy pečení pro malé i velké hosty.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Room categories and equipment of The Danai

Pobyt v Danai Beach Resort se může stát vaším životním zážitkem díky široké nabídce suit a vil různých kategorií. Každý příbytek má svůj vlastní jedinečný styl, umělecká díla, značkový nábytek a luxusní dekorativní předměty. Z balkonů a teras se otevírají výhledy na moře a na bazén.

Standardní vybavení suit zahrnuje: klimatizaci, trezor, mini-bar, kávovar Nespresso, příslušenství k přípravě čaje, TV, internet, telefon, zvukový systém BOSE, fén, koupelnové doplňky Aqua Di Parma, župany a pantofle, žehlící soupravu, plážovou tašku, prádelní tašku, dětské plážové tašky a pantofle na vyžádání, zatmívací závěsy, dětská postýlka, židlička a kočárek na vyžádání. 

Room types

Deluxe Junior Suite (35 – 40 m²)

Deluxe Junior Suite (35 – 40 m²) foto

Kombinuje ložnici s obývacím prostorem. Mramorová koupelna nabízí sprchový kout a zcela oddělenou toaletu. Tyto suity jsou umístěné v přízemí nebo v patře a každá má vlastní terasu nebo balkon s výhledem na moře.

Suite (42 – 58 m²)

Suite (42 – 58 m²) foto

Nabízí velký obývací pokoj a ložnici, šatnu, mramorovou koupelnu s vanou a oddělenou sprchou a krásně zařízenou terasu či balkon. Suita může být propojená s Deluxe Junior suite.

Danai Suite (75 m²)

Danai Suite (75 m²) foto

Zaujme mramorovým krbem, který je dominantou obývacího prostoru. Součástí této suity jsou dvě koupelny a terasa fungující jako venkovní obývací pokoj. Danai Suite může být propojená s Two Bedroom suite.

Panorama Suite (130 m2)

Panorama Suite (130 m2) foto

Tato kategorie se nachází v těsné blízkosti všech zařízení resortu a nabízí jedinečné panoramatické výhledy lákající k procházkám po zelených zahradách. Nově zrekonstruované Panorama suites jsou prosluněné a mají velkorysou šatnu. Součástí interiérů jsou také dvě koupelny a balkón s krásným výhledem.

The Seafront Penthouse Suite (190 m2)

The Seafront Penthouse Suite (190 m2) foto

Jedná se o plážové útočiště, které vám poskytne maximum soukromí. S úžasnými výhledy na moře a rozlehlou venkovní obývací částí potěší i velmi náročné cestovatele. Interiéry jsou orámovány okny sahajícími od podlahy až ke stropu s jemnými bělostnými závěsy, které jemně povívají v mořském vánku.

The Mediterranean Two Bedroom Suite (190 m²)

The Mediterranean Two Bedroom Suite (190 m²) foto

Nabízí ohromný prostor s okny sahajícími od podlahy až ke stropu, ze kterých si hosté užijí výhled na moře. Naleznete zde i funkční mramorový krb. Suity se nachází v nejvyšším patře.

Danai Two Bedroom Suite (80 m2)

Danai Two Bedroom Suite (80 m2) foto

Pohodlně ubytuje až 4 osoby. Má velký obývací pokoj, dvě koupelny a zařízený balkon či terasu.

Executive Two Bedroom Suite (120 m2)

Executive Two Bedroom Suite (120 m2) foto

Je ideální volbou pro rodiny nebo skupinku přátel. Může ubytovat až 4 osoby. Má velký balkon s posezením a dvě koupelny. Výhledy se otevírají na moře.

Panorama Two Bedroom Suite (145 m2)

Panorama Two Bedroom Suite (145 m2) foto

Nachází se v prvním patře hlavní budovy a představuje luxusní prostor s velkým balkonem, ložnicí, obývacím pokojem s krbem a mramorovou koupelnou.

Pool Suite (80 m2)

Pool Suite (80 m2) foto

Tato suita poskytuje výhodu v podobě malé privátní zahrady a vlastního vyhřívaného bazénu. Pobyt si zde užijí všechny romantické duše. Koupelna je vybavena vanou i sprchou.

Executive Pool Suite (75 m²)

Executive Pool Suite (75 m²) foto

Má velkou terasu s vyhřívaným bazénem a výhledem na moře, koupelnu s hydromasážní vanou a oddělenou ložnici s obývací místností s krbem.

Honeymoon Executive Pool Suite (75 m²)

Honeymoon Executive Pool Suite (75 m²) foto

Disponuje ložnicí a odděleným obývacím pokojem, mramorovým krbem, soukromým bazénem a lehátky na terase. Koupelna nabízí vanu i sprchový kout. Suita poskytuje hostům přímé výhledy na moře.

Two Bedroom Pool Suite (108 m2)

Two Bedroom Pool Suite (108 m2) foto

Suita se pyšní dvěma ložnicem, privátní zahradou a především vyhřívaným bazénem. Nerušený výhled na moře si hosté užijí jak z ložnice, tak z obývacího prostoru. Bazén může být bezpečně zajištěn v případě malých neplavců v suitě. Je vhodná i pro handicapované klienty.

Danai Villa (195 m²)

Danai Villa (195 m²) foto

Luxusní vila Danai stojící na kopci má dvě ložnice, dvě koupelny, obývací pokoj, krb, jídelnu a privátní terasu s vyhřívaným bazénem. Díky proskleným stěnám zaručuje perfektní výhled na moře. Interiér je doplněn perským kobercem, Fendi sedačkou a technologií Bang & Olufsen ve formě TV s DVD a CD přehrávačem.

The Green Pearl Villa (450 m²)

The Green Pearl Villa (450 m²) foto

Je kombinací klasického a luxusního vybavení a přírodních materiálů s technologickými vymoženostmi. Hosté si užijí dvě ložnice s výhledem na moře, jedna má vlastní krb, koupelnu s výhledem do zahrady a vyhřívaný bazén.

Villa of The Blue Riviera

Villa of The Blue Riviera foto

Villa of The Blue Riviera (450 m²) se ukrývá mezi borovicemi, citroníky a pomerančovníky. Má vlastní bazén, krásnou terasu a poskytuje úžasné výhledy na moře. Interiéry zahrnují tři ložnice, dvě mramorové koupelny, velký obývací pokoj s vlastním barem, kuchyňský kout, klavír a vlastní wellness centrum. Posuvná střecha nad obývacím pokojem umožňuje hostům odpočívat pod nebeskou klenbou.

The Mandarin Villa (750 m²)

The Mandarin Villa (750 m²) foto

Mandarin Villa má navíc kuchyňku a šatnu, starobylá benátská zrcadla, originální umělecká díla, v přízemí pak ještě jednu ložnici s koupelnou pro ostrahu nebo paní na hlídání.

White Villa (950 m²)

White Villa (950 m²) foto

Nabízí dvě patra plná přepychu se čtyřmi ložnicemi a koupelnami, kuchyňkou, krbem a dvěma pohodlně zařízenými terasami. V přízemí je terasa se zahradou a venkovní jídelnou přímo u moře a v patře je bazén s venkovní jídelnou a krbem.

Beach

Resort leží na prahu nádherné pláže s jemným pískem, která měří 300 metrů na délku. Omývají ji tyrkysové vody a za obzorem se nabízí překrásné výhledy na východy a západy slunce. Pláž je vybavena lehátky, slunečníky, privátními cabanas a k dispozici jsou i královské plážové cabanas. Hosté budou mít k dispozici plážový servis. 

Online price and discounts of The Danai *****

Professional photo of The Danai *****

Gastronomy and hotel restaurants The Danai

The Squirrel je gurmánská restaurace, kde můžete prožít romantickou večeři a vybrat si některý z delikátních pokrmů z menu á la carte. Degustační menu je plné překvapení a podáváno unikátními způsoby, které povyšují stolování na úžasný zážitek. Jen pro dospělé!

The Andromeda Restaurant podává kreativní mezinárodní menu na terase s výhledem na moře. Každý večer si tu užijete tematickou noc, například italskou, francouzskou, japonskou, apod.

The Anithos se nachází na pláži a pochutnáte si tu na čerstvých rybách, grilované zelenině, řeckých salátech, apod. Zaposlouchat se můžete do živé hudby, kterou podbarvují zvuky moře.

Breakfast zde se podává každé ráno snídaně ve stínu 200 let starých borovic s otevřeným výhledem na moře. Můžete ochutna domácí řeské koláče ale i klasickou kontinentální snídani. 

The Noble House vás přenese do těch nejlepších světových vinařských destinací. Vychutnat si tu můžete více než 1700 značek. Vinný sklep zasazený ve skále je unikátním místem, které měří 130 metrů na délku a je současně také muzeem vína. 

The Philosophy Bar vám nabídne osvěžující nápoje, koktejly a lehké občerstvení přímo u pobřeží. Otevřeno má od 9 ráno do pozdních nočních hodin. 

The Bakery House je místní pekárnou a cukrárnou, kde se konají i kurzy pečení pro malé i velké hosty.

Activity

Udělejte si z resortu The Danai výchozí bod ke zkoumání pokladů severního Řecka! Vydejte se směrem k nedalekým malebným vesnicím Nikiti a Neos Marmaras s panoramatickou projížďkou nebo zavítejte k posvátné hoře Athos, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Nezapomenutelným zážitkem se stane celodenní plavba do města Thessaloniki nebo Verginy, která je též zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO.

Sport and wellness The Danai *****

Sportovní vyžití v hotelu zahrnuje posilovnu, kajaky, katamarány, windsurfing, vodní lyžování, sea bob, paddle boardy, tenis, ping pong, jógu, pilates, cvičení s osobním trenérem a kulečník. 

Dalšími možnostmi v okolí jsou vodní lyžování a další vodní sporty, potápění, golf, jízda na koních, horská kola, treky a pěší výlety. 

The Bird to je název luxusní jachty měřící 25 metrů, má 4 kabiny a je určena pro 14 osob plus posádku. Dokonalý zážitek splní soukromý šéfkuchař a someliér přímo na palubě. 

Danaiské lázně jsou prvotřídní kombinací elegance a péče, vykládané marockou opukou a tureckými mozaikami. Nabízí hostům různé druhy masáží, parních lázní, hliněných zábalů, sauny a mnoho další způsobů, jak o vás pečovat a rozmazlovat vaše tělo.

Children in the hotel The Danai *****

Danai Beach Resort nabízí rodičům s dětmi služby dětského klubu, který je určen dětem od 4 do 14 let. V tomto dětském ráji je dovoleno běhat, skákat, tančit, hrát si, pozorovat, smát se a při tom všem se vzdělávat. V hotelu Danai je rodina velmi důležitá a zdejší dovolená je jedním ze zážitků, které mohou být součástí šťastného dětství. Zařízení klubu zahrnuje oplocenou zahradu s hřištěm a vnitřní klub s toaletou. 

Pro mladší děti je možné domluvit hlídání za poplatek, stejně jako lekce plavání pro malé hosty. 

Transfer The Danai

Z mezinárodního letiště Thessaloniki (SKG) trvá cesta do hotelu 50 minut jízdy. 

Map - The Danai *****

Personal advice from DELUXEA do Řecka to the hotel The Danai *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the The Danai *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews The Danai *****

Factsheet

Flight connections do Řecka

We traveled the world. We will give you our personal advice.