La Plantation **

Reunion

Krásné kreolské prostředí

Hotel La Plantation **

Location Reunion | Show map
Meal Breakfast | More about gastronomy
Specialist tips Uprostřed krásné přírody Pierre and Marie-Laure Typický kreolský styl Nádherné prostředí okolní přírody

Description of La Plantation ** Reunion

Na své cestě po ostrově Réunion se zastavte na výjimečném místě – v La Plantation House. Tento dům představuje autentickou kreolskou vilu, která není jen domovem majitelů, Veroniky a Jarna, ale ubytovává i cestovatele z celého světa ve čtyřech vkusně zařízených pokojích.
La Plantation se nachází ve výšce 300 metrů nad mořem, v obci Saint-Joseph, hlavním městě „divokého jihu“. Hranice této oblasti tvoří dvě řeky: Ramparts River a Langevin River.
Divoký jih ostrova nabízí smaragdově zelené lesy a ultramarínové vody Indického oceánu. Najdete zde pláže jako ze snu, bouřlivé útesy, vodopády, ale i autentické vesnice, které prezentují místní život.
La Plantation House nabízí kromě ubytování také možnost snídaní s úžasnými výhledy, bazén orientovaný směrem k oceánu a jacuzzi, která láká k relaxaci po dobrodružném dni.

Read more  Make an enquiry

Room types

Room La Case

Room La Case je velký, situovaný v srdci zahrady. Ze své terasy si užijete výhled na oceán. ..

Room Océane

Room Océane nabízí námořní atmosféru s modrými stěnami a bílými dekoracemi a nábytkem. Výhled se vám otevře na oceán a bazén...

Room Créole

Room Créole vás přivítá svou romantickou atmosférou a malebnou terasou s posezením. ..

Room Volcan

Room Volcan zaujme barvami reprezentujícími ostrov a vřelou atmosférou. Samozřejmostí je terasa s posezením...

Gastronomy and hotel restaurants

V La Plantation House se podává bohatá snídaně v prostoru u bazénu. Díky proskleným stěnám si užijete krásné výhledy do okolí.
Každý pokoj má pak svou vlastní vybavenou kuchyňku.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 
Specialista na Reunion – cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Reunion se specializujeme od našeho založení v roce 1995 a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Reunion opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of La Plantation

La Plantation nabízí čtyři pokoje: Océane, Créole, La Case a Volcan. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, postelí velikosti queen, kuchyňkou s ledničkou, mikrovlnou troubou, sporákem, rychlovarnou konvicí a kávovarem. K dispozici budete mít i koupelnu s oddělenou toaletou, ručníky, fén, televizi, bezplatný bezdrátový internet, terasu s lehátky a přístup k bazénu a jacuzzi.

 

Room types

Room La Case

Room La Case je velký, situovaný v srdci zahrady. Ze své terasy si užijete výhled na oceán.

Room Océane

Room Océane nabízí námořní atmosféru s modrými stěnami a bílými dekoracemi a nábytkem. Výhled se vám otevře na oceán a bazén.

Room Créole

Room Créole vás přivítá svou romantickou atmosférou a malebnou terasou s posezením.

Room Volcan

Room Volcan zaujme barvami reprezentujícími ostrov a vřelou atmosférou. Samozřejmostí je terasa s posezením.

Beach

La Plantation House se nachází 300 metrů nad mořem. Z jeho půdy si užijete krásné výhledy z výšky na oceán. Pokud zatoužíte po bílém písku a osvěžení v tyrkysových vodách, k pobřeží to nebudete mít daleko.

Online price and discounts of La Plantation **

Professional photo of La Plantation **

Gastronomy and hotel restaurants La Plantation

V La Plantation House se podává bohatá snídaně v prostoru u bazénu. Díky proskleným stěnám si užijete krásné výhledy do okolí.
Každý pokoj má pak svou vlastní vybavenou kuchyňku.

Sport and wellness La Plantation **

Hotel nabízí bazén s výhledy na oceán a jacuzzi.

La Plantation je především skvělým výchozím bodem k objevování „divokého jihu“. Užijete si tu procházky přírodou, skvělé potápění, krásné pláže, oblíbený je i paragliding a plavba na kánoích v divokých vodách. Nedaleko se nachází město Saint-Joseph.

Map - La Plantation **

Personal advice from DELUXEA na Reunion to the hotel La Plantation **

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the La Plantation **, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews La Plantation **

Flight connections na Reunion

Kateřina Marečková
La Plantation
„I traveled the world.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.