Shangri-La Hotel Singapore *****

Singapore

Hotel Shangri-La Hotel Singapore *****

Location Singapore | Show map
Meal Breakfast | More about gastronomy

Description of Shangri-La Hotel Singapore ***** Singapore

Hotel Shangri-La představuje světově proslulé asijské pohostinství. Je to unikátní místo, které se nachází na 15 akrech plných bohaté zeleně a není tak divu, že je pravidelně volen jako jeden z nejlepších hotelů na světě.

Čekají vás luxusní pokoje a suity umístěné ve třech rozličných a speciálních křídlech. Singapur je mimo jiné plný příležitostí k nakupování, od malých stánků s nudlemi, obchodů se starožitnostmi až po přepychová nákupní centra. V tomto městě se nikdy nebudete nudit.

Příznivci přírody a procházek v zeleni ocení opěvované zahrady. Dále si odpočinete v bazénu, či v místních lázních. V rámci kulinářských zážitků si pak můžete pochutnat na večeři v gurmánských restauracích, jež servírují pokrmy z celého světa.

 

Read more  Make an enquiry

Room types

Tower Deluxe (Tower wing)

Tower Deluxe (Tower wing)

Pokoj Tower Deluxe o rozloze 38 m2 se chlubí elegantním interiérem a nabízí výhled na město či bazén. Toto rázné a moderní ubytování splňuje všechna kritéria pro kvalitní dovolenou...

Horizon Club Deluxe (Tower wing)

Horizon Club Deluxe (Tower wing)

Luxusní pokoje o rozloze 38 m2 s výhledem na bazén nebo město poskytnou útulné ubytování nejen pro hosty hledající poklidnou dovolenou, ale i pro hosty na firemních cestách...

Horizon Club Junior Suite (Tower wing)

Horizon Club Junior Suite (Tower wing)

Elegantní ubytování o rozloze 67 m2 s bohatým výhledem na okolí a výzdobou skládající se ze široké palety barev i kvalitního umění...

One Bedroom Suite (Tower wing)

One Bedroom Suite (Tower wing)

Nedávno zrenovovaná suita o rozloze 82 m2 nabízí velké obývací a stolovací prostory a oddělenou ložnici s výzdobou ve stylu klidných teplých barev. Výhled je situován na bazén...

Gastronomy and hotel restaurants

V hotelu na vás čeká 11 restaurací a barů s velmi širokým výběrem pokrmů a koktejlů. Jídla z celého světa vám připraví místní kuchaři a vy se tak můžete oddat unikátnímu kulinářskému zážitku.

Origin Bar

V baru Origin najdete koktejly inspirované bohatou obchodní historií Singapuru. Jedinečné chutě jsou odkazem rozmanitých komunit, které zde v minulosti žily, jako jsou například Chinatown nebo Little India.

Origin Grill

V restauraci Origin Grill pro vás připraví grilované pokrmy z čerstvých suroviny dopravených přímo z farem.

NAMI

Milovníky japonské kuchyně potěší menu v restauraci NAMI. Připravují zde klasická jídla ze země zapadajícího slunce, mezi které patří i pokrm Dashi.

Shophouse by Shangri-La

Pekárna Shophouse by Shangri-La je ideální místo pro lehkou svačinu, najdete v ní čerstvě pečené chleby, dorty, sladké pečivo a vyzkoušíte singapurské kulinářské dobroty.

The Lobby Lounge

V salonku The Lobby Lounge vám nachystají thajské a čínské speciality.

Waterfall Ristorante Italiano

V restauraci Waterfall Ristorante Italiano na vás čekají speciality z jižní Itálie. Ručně vyráběné těstoviny a další recepty, které se po staletí dědí v italských rodinách. Vaří se převážně ze sezónních surovin a hned po prvním soustu zjistíte, že jsou tato jídla speciální.

Shang Palace

Restaurace Shang Palace je hlavním cílem turistů v Singapuru, jelikož se zde vaří tradiční kantonské jídlo.

The Rose Veranda

The Rose Veranda je útulný bar, ve kterém si užijete příjemnou odpolední svačinu ve formě dezertu a čaje.

The Line

V The Line se servíruje mezinárodní kuchyně stylem bufetu.

Dinner de Fleurs

V Dinner De Fleurs vás čeká intimní požitkářská zkušenosti situovaná v přírodním prostředí.

Poolside Bar

Bar, ve kterém najdete něco k zakousnutí i občerstvení.

Room categories and equipment of Shangri-La Hotel Singapore

Ubytování v Shangri-La zaujme svou prostorností a moderním designem v přírodních odstínech. Nabídka zahrnuje pokoje s jednou, dvěma nebo třemi ložnicemi. Výzdoba je laděna do středozemního stylu s jedinečnými prvky a teplými barvami. Interiér je vybaven luxusním nábytkem. Pokoje a suity ve čtvrtém patře navíc disponují privátní střešní terasou s vířivkou značky Jacuzzi a barbecue grilem.

 

TOWER WING

Ikonické křídlo Tower Wing zahrnuje 503 moderních pokojů a suit. Navíc se v něm nachází celé patro určené pro rodiny. Je také domovem klubu Horizon Club, v jehož salónku se můžete nepřetržitě kochat znamenitým výhledem na město.
Všechny pokoje zahrnují:
Mramorovou koupelnu s vanou a oddělenou prosklenou sprchou, prémiové koupelnové přípravky, fén, žehličku a prkno na žehlení
Přístup k internetu, satelitní nebo kabelovou televizi, hotelový kanál s filmy
Velký psací stůl, telefon s přímým vytáčením pro mezinárodní hovory s hlasovou schránkou a elektronický sejf
Občerstvení ve formě minibaru, zařízení pro přípravu čaje a kávy, možnost stolovat ve vlastním pokoji (dostupné 24 hodin denně)

 

Horizon Club (Tower wing)

Horizon Club Lounge je exkluzivní klub, ve kterém naleznou odpočinek všichni privilegovaní hosté. Nachází se ve 24. patře a díky tomu nabízí panoramatický výhled na město. Dále je zde každý den k dispozici teplá snídaně ve formě bufetu, odpolední svačina s čajem a koktejlová hodinka s kanapkami. Další služby pak zahrnují prioritní check-in a check-out a asistenci hotelové recepce.

 

Deluxe Family Room (Tower wing)

Pokoje Deluxe Family Room o rozloze 38 m2 jsou situovány na patře určeném přímo pro rodiny. Toto patro disponuje speciálně určeným týmem, připraveným udělat vše pro vaši bezproblémovou dovolenou. Děti mají neomezený přístup do interaktivního klubu Buds.
V těchto pokojích najdete oproti ostatním extra úložné prostory, velkou lednici, mrazák, polohovatelný stůl pro děti i dospělé, barový stůl a židle, pračku, sušičku, indukční topení, mikrovlnku a přístroj pro čepování horké či studené vody.
Vybavení pro péči o děti zahrnuje sterilizátor, ohřívač jídla, papuče, župan, plyšové hračky, kartáček, organické kosmetické přípravky, kočárek, vanu, vysokou židli, pleny, kapesníky a podložky.
Zábavu obstarají DVD s obsahem pro děti a deskové hry, obojí bude doneseno na požádání. Jako občerstvení a něco k zakousnutí pak bude v pokojích k dispozici popcorn, jogurtový nápoj a sušenky.

 

GARDEN WING

Druhé křídlo resortu je inspirované přírodou a jak už název napovídá, nachází se v okolí zahrady. Elegantní prostředí vyzařuje klid a váš odpočinek bude zpříjemněný jemnými zvuky vodopádu, pohledem na bezstarostné kapry koi v místních rybnících a zelenajícím se okolím s atrakcemi pro děti. Celou dobu se o vás bude starat vynikající pokojová služba a komorník.

Vybavení každého pokoje zahrnuje soukromý balkón se dvěma křesly a kávovým stolkem, mramorovou koupelnu se dvěma umyvadly, prémiovými kosmetickými přípravky, vanou a prosklenou sprchou. Všechny pokoje a suity jsou nekuřácké.

O vaši zábavu se postará dostupný internet, multimediální centrum, satelitová nebo kabelová televize a hotelový kanál s filmy. Dále zde najdete skleněný stůl, telefon s přímým vytáčením mezinárodních čísel s hlasovou schránkou a elektronický sejf.

Občerstvení vás čeká v podobě minibaru, zařízení pro přípravu čaje a kávy nebo donášky jídla přímo do vašeho pokoje, tato služba je dostupná 24 hodin denně.

 

THE VALLEY WING

Třetí a poslední křídlo v resortu je ztělesněním luxusu. Je vyhrazeno pro hlavy států, vůdce průmyslu a jiné náročné hosty.

Moderní a přepychové vybavení zahrnuje LCD televizi a nastavitelné osvětlení v koupelnách, přístup na internet, minibar, služby komorníka, speciální menu pro privátní stolování a osobní vstup s výtahem pro speciální suity.

Zároveň budou mít hosté ubytovaní v tomto křídle následující privilegia: snídaně v Summit Room, odpolední svačina s čajem a večerní koktejly se šampaňským v nově vybaveném baru Champagne Bar.

Room types

Tower Deluxe (Tower wing)

Tower Deluxe (Tower wing) foto

Pokoj Tower Deluxe o rozloze 38 m2 se chlubí elegantním interiérem a nabízí výhled na město či bazén. Toto rázné a moderní ubytování splňuje všechna kritéria pro kvalitní dovolenou.

Horizon Club Deluxe (Tower wing)

Horizon Club Deluxe (Tower wing) foto

Luxusní pokoje o rozloze 38 m2 s výhledem na bazén nebo město poskytnou útulné ubytování nejen pro hosty hledající poklidnou dovolenou, ale i pro hosty na firemních cestách. Užijte si přístup do exkluzivního klubu Horizon Club Lounge.

Horizon Club Junior Suite (Tower wing)

Horizon Club Junior Suite (Tower wing) foto

Elegantní ubytování o rozloze 67 m2 s bohatým výhledem na okolí a výzdobou skládající se ze široké palety barev i kvalitního umění. Sofistikovaný design a flexibilní rozmístění umožňuje proměnit tuto suitu na privátní salonek pro schůzky s kapacitou 12 hostů. Další místnosti zahrnují například prostory pro snídani, spaní a oblékání. Průběh dovolené vám zpříjemní přístup do soukromého klubu Horizon Club Lounge a vybavení pro přehrávání DVD.

One Bedroom Suite (Tower wing)

One Bedroom Suite (Tower wing) foto

Nedávno zrenovovaná suita o rozloze 82 m2 nabízí velké obývací a stolovací prostory a oddělenou ložnici s výzdobou ve stylu klidných teplých barev. Výhled je situován na bazén. Přístup do klubu Horizon Club lounge poskytne výhled na celé město.

Grand Suite (Tower wing)

Grand Suite (Tower wing) foto

Tato exkluzivní suita plná přirozeného světla je ideálním místem pro romantickou dovolenou. Nabízí spoustu místa a zábavy. Hosté si mohou užít například jógu nebo stolování ve stylu al fresco na privátním balkonu. Koupelna je vybavená vanou a francouzskými okny, což je perfektní kombinace pro sledování města. Jedinečnými prvky jsou privátní tělocvična a lázně. Suitu je možné rozšířit o jeden nebo dva pokoje Deluxe Room, což je chytrý způsob jak ubytovat velké rodiny pohromadě. V případě rezervace obou pokojů se pak stane celé patro vaší soukromou oázou klidu. Interiér se chlubí rozlohou 250 m2 a balkon nabídne ještě velikost 75 m2. Přístup do klubu Horizon Club Lounge a vlastní komorník je zde samozřejmostí.

Themed Family Suite  (Tower wing)

Themed Family Suite (Tower wing) foto

Tematický interiér s úmyslem povzbudit představivost dětí je exkluzivním prvkem suit Themed Family Suite o rozloze 72 m2. V nabídce najdete pět tematických výzdob interiéru, a to ve stylu safari, hradní prostředí, vesmíru, mořského světa nebo koruny stromů. Tyto suity lze propojit s pokojem Deluxe Family Room pro vytvoření obrovského apartmá, do kterého se vleze sebevětší rodina. Pro zpříjemnění vašeho pobytu vám bude k dispozici tým připravený splnit každé vaše přání. Děti mají neomezený přístup do klubu Buds. V každé suitě najdete dvě ložnice, dvě koupelny a spíž s indukčním topením, dřezem, velkou lednicí a mrazákem. Navíc se V pokoji se nachází extra poličky, úložný prostor a místnost pro chůvu. Hosté mají také přístup k pračce, sušičce, žehličce, mikrovlnce a zařízení pro čepování teplé nebo studené pitné vody. Vybavení pro péči o děti zahrnuje sterilizátor, ohřívač jídla, papuče, župan, plyšové hračky, kartáček, organické kosmetické přípravky, kočárek, vanu, vysokou židli, pleny, kapesníky a podložky. Zábavu obstarají DVD s obsahem pro děti a deskové hry, obojí bude doneseno na požádání. Jako občerstvení a něco k zakousnutí pak bude v pokojích k dispozici popcorn, jogurtový nápoj a sušenky.

Deluxe City View (Garden wing)

Deluxe City View (Garden wing) foto

Pokoj Deluxe City View o rozloze 50 m2 nabízí skrze balkon nádherný výhled na město. Útulný interiér je zahalen do teplých barev.

Deluxe Pool View (Garden wing)

Deluxe Pool View (Garden wing)

Deluxe Pool View se od předešlého pokoje liší výhledem na bazén.

One Bedroom Suite (Garden wing)

One Bedroom Suite (Garden wing) foto

Chloubou suity One Bedroom Suite o rozloze 81 m2 je prostorná ložnice plná přirozeného světla, což z ní dělá ideální místo odpočinku pro páry nebo rodiny. Magický výhled na bazén si můžete vychutnat z privátního balkonu, který je unikátně zdobený květinou bugenvilea. Budete mít také přístup do exkluzivního klubu Horizon Club Lounge.

Premier Balcony Suite (Garden wing)

Premier Balcony Suite (Garden wing) foto

Tato řada suit o rozloze 137 m2 čítá pouhé tři suity, co však chybí do počtu, přebývá, co se týče luxusu. Najdete v nich oddělené obývací prostory, prostorné ložnice a mimořádný balkon s výhledem na bazén, vířivkou značky Jacuzzi, barbecue grilem a opalovacími lehátky. Přístup do klubu Horizon Club Lounge zahrnuje spoustu privilegií, včetně snídaně, odpolední svačiny s čajem a večerních koktejlů s kanapkami. Navíc se zde nachází dokovací stanice pro iPhone, iPad nebo iPod.

Deluxe (City/Pool View) (Valley wing)

Deluxe (City/Pool View) (Valley wing) foto

Prostorný pokoj Deluxe Room o velikosti 57 m2 nabízí luxusní výbavu, personalizované služby a štědrá privilegia.

One Bedroom Suite (Valley wing)

One Bedroom Suite (Valley wing) foto

Pokoje One Bedroom Suite disponují oddělenou ložnicí a velkými obývacími prostory. Díky soukromému vstupu vás na cestě do této suity o rozloze 79 m2 nebude nikdo obtěžovat.

Deluxe Suite (Valley wing)

Deluxe Suite (Valley wing) foto

V prostorné suitě Deluxe Suite o velikosti 110 m2 zažijete naprosté pohodlí a luxusní vybavení. To zahrnuje například minibar a koktejlový bar. Najdete zde oddělenou ložnici, obývací prostory a dvě koupelny. Jako hosté v tomto ubytování budete mít k dispozici neomezenou konzumaci šampaňského.

Singapore Suite (Valley wing)

Singapore Suite (Valley wing) foto

Exkluzivní suita o velikosti 238 m2 se dvěma ložnicemi je ideální pro hosty, kteří preferují diskrétní a luxusní ubytování. Najdete v ní mramorovou koupelnu s vířivkou značky Jacuzzi a panoramatickým výhledem na město. Vše co byste si mohli na dovolené přát, se nachází právě zde.

Shangri-La Suite (Valley wing)

Shangri-La Suite (Valley wing) foto

Ve vrchním patře Valley Wing se nachází suita Shangri-La o velikosti 348 m2. Najdete v ní nejlepší vybavení z celého resortu, luxusní nábytek a soukromí.

Online price and discounts of Shangri-La Hotel Singapore *****

Professional photo of Shangri-La Hotel Singapore *****

Gastronomy and hotel restaurants Shangri-La Hotel Singapore

V hotelu na vás čeká 11 restaurací a barů s velmi širokým výběrem pokrmů a koktejlů. Jídla z celého světa vám připraví místní kuchaři a vy se tak můžete oddat unikátnímu kulinářskému zážitku.

Origin Bar

V baru Origin najdete koktejly inspirované bohatou obchodní historií Singapuru. Jedinečné chutě jsou odkazem rozmanitých komunit, které zde v minulosti žily, jako jsou například Chinatown nebo Little India.

Origin Grill

V restauraci Origin Grill pro vás připraví grilované pokrmy z čerstvých suroviny dopravených přímo z farem.

NAMI

Milovníky japonské kuchyně potěší menu v restauraci NAMI. Připravují zde klasická jídla ze země zapadajícího slunce, mezi které patří i pokrm Dashi.

Shophouse by Shangri-La

Pekárna Shophouse by Shangri-La je ideální místo pro lehkou svačinu, najdete v ní čerstvě pečené chleby, dorty, sladké pečivo a vyzkoušíte singapurské kulinářské dobroty.

The Lobby Lounge

V salonku The Lobby Lounge vám nachystají thajské a čínské speciality.

Waterfall Ristorante Italiano

V restauraci Waterfall Ristorante Italiano na vás čekají speciality z jižní Itálie. Ručně vyráběné těstoviny a další recepty, které se po staletí dědí v italských rodinách. Vaří se převážně ze sezónních surovin a hned po prvním soustu zjistíte, že jsou tato jídla speciální.

Shang Palace

Restaurace Shang Palace je hlavním cílem turistů v Singapuru, jelikož se zde vaří tradiční kantonské jídlo.

The Rose Veranda

The Rose Veranda je útulný bar, ve kterém si užijete příjemnou odpolední svačinu ve formě dezertu a čaje.

The Line

V The Line se servíruje mezinárodní kuchyně stylem bufetu.

Dinner de Fleurs

V Dinner De Fleurs vás čeká intimní požitkářská zkušenosti situovaná v přírodním prostředí.

Poolside Bar

Bar, ve kterém najdete něco k zakousnutí i občerstvení.

Activity

Děti

Pro děti jsou připraveny interaktivní aktivity, při kterých se klade důraz na učení při hraní, v klubu Buds. Ten se skládá z venkovních a vnitřních prostor.

 

Svatba

V hotelu Shangri-La vědí, že pro nezapomenutelnou svatbu je důležitá elegance a sofistikovanost. Je jen na vás, jak si vyzdobíte místní taneční sál - ať už máte rádi spousty květin a bohatou výzdobu, nebo historický styl čínských svateb.

 

Oslavy

Hotel Shangri-La je známý pro svou pohostinnost. Najdete v něm velký taneční sál, do kterého se vleze až 1000 lidí a oslavy v něm jsou opravdu výjimečné.

 

Ulice Singapuru

Singapur je známý svou silnou multikulturní základnou. Na jeho ulicích najdete například indické paví tanečníky, čínské nebo indické umělce a mnohé další. Jídelní stánky servírují místní pokrmy. Na ulicích Singapuru jednoduše prožijete zlatou éru Číny.

 

Orchids by Shangri-La

Hotel Shangri-La je také známý pro své zahrady, ty se rozkládají na ploše 15 akrů a jsou tradičním místem, které turisté navštěvují.

Sport and wellness Shangri-La Hotel Singapore *****

V hotelu si každý host najde svou oblíbenou aktivitu, například plavání, odpočinek ve wellness nebo zábavu s dětmi v klubu pro ně určeném.

 

Wellness centrum

Místní luxusní wellness centrum je plné zkušených pracovníků, kteří vám pomohou uvolnit se od starostí všedního dne. Včetně klasických procedur tu najdete i speciality z asijského kontinentu, díky nimž pocítíte to pravé uvolnění.

 

Fitness Centrum

Pro aktivní odpočinek je tu připraveno moderní fitness centrum. Najdete v něm široký výběr strojů i činek. Po cvičení si můžete odpočinout v sauně, páře, vířivce značky Jacuzzi nebo si jen lehnout v prostorách určených k relaxaci.

 

Venkovní bazén

Venkovní bazén je klenotem resortu. Obklopuje ho bohatá tropická krajinu a na večer ožívá díky podmanivé světelné show.

 

Tenis

Hotel nabízí jedno osvícené hřiště s umělým trávníkem a dvě hřiště s víceúčelovým povrchem. K dispozici jsou zkušení trenéři připraveni poskytnout cenné rady. Tenisovou výbavu je možné zapůjčit ve fitness centru.

 

Osobní trénink

Pro začátečníky i dlouhodobé sportovce nabízí hotel osobní trénink. Certifikovaní trenéři vám připraví plán na míru na různé aktivity, jako jsou například protahování nebo kruhový trénink.

Map - Shangri-La Hotel Singapore *****

Personal advice from DELUXEA do Singapore to the hotel Shangri-La Hotel Singapore *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Shangri-La Hotel Singapore *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews Shangri-La Hotel Singapore *****

Flight connections do Singapore

We traveled the world. We will give you our personal advice.