Maalu Maalu Resort & Spa Passekudah Srí Lanka *****

Místo dokonalé srílanské harmonie s úžasným zázemím pro dovolenou

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights in the hotel
Maalu Maalu Resort & Spa Passekudah Srí Lanka

Pro hotel Maalu Maalu Resort & Spa Passekudah Srí Lanka není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Maalu Maalu Resort & Spa Passekudah Srí Lanka.

Room type
Diet

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Price
CZK - /personCZK - /person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
Details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
Details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
Details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
Details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Do you have a holiday request?

We will call and advise you. We will prepare the trip for you.

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Maalu Maalu Resort & Spa Passekudah Srí Lanka *****

Hodnocení 8.9 Hodnotí 3 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Sri Lanka, Passikudah | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Krásná pláž na východním pobřeží Jeden z nejlepších resortů na východě Koncept rybářské vesničky

Popis hotelu Maalu Maalu Resort & Spa Passekudah Srí Lanka ***** Sri Lanka

Vítejte pod prosluněnou oblohou, na sametových písečných plážích, v průzračných vodách moře a v poklidné atmosféře resortu Maalu Maalu na Srí Lance.

Jen si představte poklidnou tropickou dovolenou daleko od městského ruchu. Užijte si báječné počasí v mírném pobřežním vánku s kulisou nekonečného Indického oceánu na jedné straně a s kokosovými palmami, dřevěnými terasami a bazénem s nekonečným okrajem na straně druhé. Je to místo dokonalé harmonie.

Resort umístěný na pobřeží zálivu Pasikuda Bay se může pochlubit úsekem nedotčené bílé písčité pláže a představuje ideální přímořské útočiště. Resort přináší svým hostům autentický srílanský zážitek s obrazem, tóny a životním stylem místních obyvatel.

Maalu Maalu Resort & Spa je unikátním místem mezi hotely v oblasti Pasikuda a nabízí dřevěné vilky inspirované tradičním stylem místních rybářských vesnic „Waadiya“. Dopřejte si jedinečnou pohostinnost, tak tradiční pro Srí Lanku. Objevujte „umění života“, kde odpočinek a relaxace jsou na každodenním pořádku.

Resort je od letiště v Colombu vzdálen 300 kilometrů, tedy 6 hodin jízdy.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms (45,5 m², max. 1 – 2 osoby) celkově 24 pokojů této kategorie umožní hostům strávit příjemné chvíle v komfortním prostředí tohoto rustikálně laděného resortu...

Deluxe Attic Rooms

Deluxe Attic Rooms (60 m², max. 3 – 4 osoby) se v resortu vyskytují celkem osm krát. Jedná se o krásné podkrovní pokoje s postelí velikosti queen a dalšími dvěma samostatnými postelemi v..

Ocean Suites

Ocean Suites (48 m², max. 1 – 3 osoby s přistýlkou) resort má k dispozici 4 oceánské suity s výhledem na čisté modré vody...

Panoramic Suites

Panoramic Suites (62,5 m², max. 1 – 4 osoby) buďte svědky tropických východů slunce s úžasnou kulisou třpytících vod oceánu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Kulinářské zážitky v Maalu Maalu Resort & Spa jsou navrženy tak, aby vyhovovaly požadavkům a chutím každého návštěvníka. Usaďte se, relaxujte a popíjejte tropický koktejl, zatímco budete připravovat své chuťové buňky na lahodné srílanské pokrmy a mezinárodní kuchyni spolu s čerstvě připravenými mořskými plody. Velkolepé pozadí oceánu, mořský vánek a šum vln představuje perfektní prostředí pro stolování pod širým nebem v jedné z hotelových restaurací. Přijďte a vychutnejte si atmosféru typické srílanské vesnice.

Součástí každého kulturního dobrodružství je také objevování chutí regionu. S ohledem na tuto skutečnost restaurace Karadiya servíruje autentickou srílanskou kuchyni, abyste si mohli vychutnat exotické vůně a chutě místních specialit. Restaurace je otevřena na snídaně, obědy i večeře a je populární jak mezi místními, tak i zahraničními návštěvníky. Vyzkoušejte oblíbené mořské plody, přičemž zejména šťavnaté krabí pokrmy stojí za vyzkoušení. Navštivte také koutek Batticaloa s charakteristickým jídlem pro tento region, který využívá speciální koření.

Habala & Ruwala představuje dvě tradiční rybářské lodě, které byly přeměněny na prostory restaurace. Habala & Ruwala je unikátním místem, které vyniká mezi všemi ostatními restauracemi v Pasikuda a nabízí výjimečné zážitky s lahodnými pokrmy a vínem. Užijte si stinnou atmosféru s příjemnou hudbou a osvěžujícím mořským vánkem v prostředí kouzelného ráje. V části Habala najdete bar u bazénu, kde si můžete dát exotické koktejly či chlazené pivo. Ruwala pak představuje restauraci u bazénu s terasou a prvotřídní obsluhou.

The White Sands je unikátně navržená restaurace, která poskytuje překrásné výhledy na oceán a je ideálním místem pro poklidnou večeři na pláži. Je také vhodná pro tematické večeře a obědy. Přijďte a vychutnejte si vynikající večeři s okouzlujícími výhledy.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Srí Lanku se specializujeme od roku 2009 a ostrov známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Srí Lanku navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Maalu Maalu Resort & Spa Passekudah Srí Lanka

V resortu Maalu Maalu věří v radost z jednoduchých věcí v životě. Zdejší design se inspiruje tradičními rybářskými vesnicemi, přičemž každá z vilek zahrnuje cadjanové střechy, lakované dřevěné podlahy, postele o velikosti queen v prostorných pokojích a velké koupelny se samostatnou dešťovou sprchou a vanou. Tóny teplé hnědé a bílé barvy s tropickými odstíny dotváří ideální atmosféru pro pohodlný pobyt u moře.

K dispozici je připojení k WiFi, a to nejen v pokoji, ale v celém areálu resortu, abyste mohli zůstat v kontaktu s blízkými či vyřešit neodkladné pracovní záležitosti. Další vybavení zahrnuje LCD TV, klimatizaci, ventilátor, mini-bar, příslušenství k přípravě čaje a kávy, trezor a terasu nebo balkon.

Nabídka pokojů

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms (45,5 m², max. 1 – 2 osoby) celkově 24 pokojů této kategorie umožní hostům strávit příjemné chvíle v komfortním prostředí tohoto rustikálně laděného resortu. Užijte si společnost rodiny či přátel po celou dobu pobytu díky možnosti propojení pokojů, které se ideálně hodí pro dovolenou ve větší skupince osob. Pokoje jsou prvotřídně vybaveny, mají ložnici s postelí queen, koupelnu s vanou a samostatnou sprchou a terasu nebo balkon.

Deluxe Attic Rooms

Deluxe Attic Rooms (60 m², max. 3 – 4 osoby) se v resortu vyskytují celkem osm krát. Jedná se o krásné podkrovní pokoje s postelí velikosti queen a dalšími dvěma samostatnými postelemi v podkrovním prostoru pro děti. Tento typ ubytování skvěle kombinuje pohodlí s elegancí a jednoduchostí. Pokoje Deluxe Attic jsou vhodnou volbou pro rodiny s dětmi či pro skupinky přátel.

Ocean Suites

Ocean Suites (48 m², max. 1 – 3 osoby s přistýlkou) resort má k dispozici 4 oceánské suity s výhledem na čisté modré vody. Suity jsou ideální volbou pro páry, které hledají romantické místo pro strávení líbánek. Každá suita se pyšní dřevěnými podlahami, postelí o velikosti queen a dalším moderním vybavením včetně prostorné koupelny s jacuzzi a samostatnou dešťovou sprchou v krásném prostředí. Třešničkou je privátní bazén a parní místnost.

Panoramic Suites

Panoramic Suites (62,5 m², max. 1 – 4 osoby) buďte svědky tropických východů slunce s úžasnou kulisou třpytících vod oceánu. Tyto prostorné a elegantní suity jsou vybaveny dřevěnými podlahami, postelí o velikosti queen a útulným podkrovním prostorem. Panoramatické suity se hodí pro pobyty rodin s dětmi. Dotyk luxusu pocítíte také v prostorné koupelně s jacuzzi a samostatnou dešťovou sprchou. Spolu s prvotřídním vybavením a přátelskými službami jsou tyto suity naprosto výjimečné a jen stěží najdete konkurenceschopné ubytování v oblasti Trincomalee. I hosté těchto suit budou mít k dispozici vlastní bazén, terasu s lehátky a parní místnost.

Pláž a moře

Tradiční srílanské domky tvořící resort Maalu Maalu stojí přímo na krásné široké pláži, která se táhne do dálky podél zálivu Pasikuda. Vody oceánu vás nalákají k vodním sportům, jako je potápění nebo windsurfing.

Online cena a slevy Maalu Maalu Resort & Spa Passekudah Srí Lanka *****

Nejnižší cena od 2 252 Kč / osoba, noc, breakfast v Deluxe Room
v termínu od 01.09.2019 do 31.10.2019

CZK
EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v CZK/osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v CZK/osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě

Nabídka nocí zdarma v hotelu Maalu Maalu

01. 05. - 09. 07. 2019 a 01. 09. - 31. 10. 2019 zaplaťte min. 5 nocí a získáte 1 noc navíc zdarma vč. plné penze. (platí pro běžný zájezd, svatbu, svatební cestu, výročí svatby)

01. 05. - 09. 07. 2019 a 01. 09. - 31. 10. 2019 zaplaťte min. 11 nocí a získáte 2 noci navíc zdarma vč. plné penze. (platí pro běžný zájezd, svatbu, svatební cestu, výročí svatby)

10. 07. - 31. 08. 2019 zaplaťte min. 9 nocí a získáte 1 noc navíc zdarma vč. plné penze. (platí pro běžný zájezd, svatbu, svatební cestu, výročí svatby)

10. 07. - 31. 08. 2019 zaplaťte min. 12 nocí a získáte 2 noci navíc zdarma vč. plné penze. (platí pro běžný zájezd, svatbu, svatební cestu, výročí svatby)

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Knižní průvodce Srí Lankou v češtině
Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří
Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d a také u partnerské cestovní kanceláře na Srí Lance
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Nabídku pozemních a vodních sportů dle možností hotelu
Stravu dle výběru a nabídky hotelu od přihlášení v hotelu (check-in) do odhlášení z hotelu (check-out)

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti ve věku 0-4,99 let - zdarma při sdílení postele s rodiči

Děti ve věku 5-11,99 - platí příplatky dle ceníku

Kapacity pokojů - Deluxe (max 3 dospělí), Deluxe Attic (max 4 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti), Ocean Suite (max 2 dospělí), Panoramic Suite (max 4 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti).

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Maalu Maalu Resort *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Maalu Maalu Resort & Spa Passekudah Srí Lanka

Kulinářské zážitky v Maalu Maalu Resort & Spa jsou navrženy tak, aby vyhovovaly požadavkům a chutím každého návštěvníka. Usaďte se, relaxujte a popíjejte tropický koktejl, zatímco budete připravovat své chuťové buňky na lahodné srílanské pokrmy a mezinárodní kuchyni spolu s čerstvě připravenými mořskými plody. Velkolepé pozadí oceánu, mořský vánek a šum vln představuje perfektní prostředí pro stolování pod širým nebem v jedné z hotelových restaurací. Přijďte a vychutnejte si atmosféru typické srílanské vesnice.

Součástí každého kulturního dobrodružství je také objevování chutí regionu. S ohledem na tuto skutečnost restaurace Karadiya servíruje autentickou srílanskou kuchyni, abyste si mohli vychutnat exotické vůně a chutě místních specialit. Restaurace je otevřena na snídaně, obědy i večeře a je populární jak mezi místními, tak i zahraničními návštěvníky. Vyzkoušejte oblíbené mořské plody, přičemž zejména šťavnaté krabí pokrmy stojí za vyzkoušení. Navštivte také koutek Batticaloa s charakteristickým jídlem pro tento region, který využívá speciální koření.

Habala & Ruwala představuje dvě tradiční rybářské lodě, které byly přeměněny na prostory restaurace. Habala & Ruwala je unikátním místem, které vyniká mezi všemi ostatními restauracemi v Pasikuda a nabízí výjimečné zážitky s lahodnými pokrmy a vínem. Užijte si stinnou atmosféru s příjemnou hudbou a osvěžujícím mořským vánkem v prostředí kouzelného ráje. V části Habala najdete bar u bazénu, kde si můžete dát exotické koktejly či chlazené pivo. Ruwala pak představuje restauraci u bazénu s terasou a prvotřídní obsluhou.

The White Sands je unikátně navržená restaurace, která poskytuje překrásné výhledy na oceán a je ideálním místem pro poklidnou večeři na pláži. Je také vhodná pro tematické večeře a obědy. Přijďte a vychutnejte si vynikající večeři s okouzlujícími výhledy.

Sport a wellness hotelu Maalu Maalu Resort *****

Jako jeden z nejlépe umístěných plážových resortů na východním pobřeží nabízí Maalu Maalu Resort & Spa pro své hosty spoustu příležitostí ke trávení volného času. Díky poloze v zálivu Pasikuda Bay se můžete těšit na nejlepší výlety a aktivity. Ti, kteří chtějí relaxovat, mohou strávit den při odpočinku na pláži nebo se vydat na kole do nedaleké rybářské vesnice. Pokud hledáte dobrodružství, pak můžete vyzkoušet vodní sporty, jako šnorchlování či potápění, při kterých budete mít možnost objevovat pestrý podmořský svět. Den můžete zakončit lázeňskou péčí v lázních Ayur Vie a užít si konec dne se vzpomínáním na to, co jste právě zažili.

Vodní sporty. Ponořte se do víru dobrodružství s celou řadou zajímavých vodních sportů a aktivit, které jsou k dispozici v tomto plážovém hotelu. Z písčité pláže vstupte do vody a dostanete se až ke starým vrakům, které čekají na objevení. Záliv Pasikuda Bay je domovem bohatého mořského života a nedotčených korálových krás. Šnorchlovací a potápěcí výlety umožňují objevovat pestrobarevné korálové útesy ve východních vodách.

 • Zábava a úsměvy – Pláž Pasikuda nabízí mnoho zajímavých aktivit jako je jízda na banánu, či na „donutu“, projížďka lodí a potápění pro děti a milovníky tropické dovolené.
 • Rychlost a vzrušení – Pro ty, kteří mají rádi adrenalin a hledají dobrodružství, je zde v nabídce plno aktivit v čele s potápěním, jízdou na vodním skútru, windsurfingem, jízdou na kajaku a šnorchlováním. Potápění a šnorchlování v mělkých vodách vám nabídne překrásné pohledy na nedotčené korálové útesy s pestrobarevnými rybami východního pobřeží. Naučte se potápět v mělkých vodách v doprovodu zkušených potápěčů, kteří jsou připraveni poskytnout lekce potápění pro začátečníky.
 • Prozkoumejte hluboké vody – Potápěčští nadšenci se mohou vydat na objevování také hlubokých vod východního pobřeží Srí Lanky. Budete moci objevit staré lodní vraky jako Boiler, SS British Sergeant a HMS Hermes.

Výlety na kole. Nejlepší způsob, jak poznat čistou krásu rajského prostředí oblasti Pasikuda je nasednout do sedla kola a vydat se na cestu. Vyjeďte s prvními denními paprsky slunce a poznejte zdejší okolí, stravte nějaký čas s místními obyvateli a vstupte do živé kultury, která je neoddělitelnou součástí místního života. Budete moci objevovat také zajímavá zákoutí pobřežní vesnice a dozvědět se také něco nového. Jízdní kola si můžete vypůjčit na vyžádání. Nejlepší čas pro tento výlet je již v ranních hodinách, když se vesnice probouzí a rybáři se vracejí s čerstvými úlovky.

Výlety. Během pobytu v resortu Maalu Maalu budete mít na výběr mnoho výletů na Srí Lance, které stojí za to si vybrat. Zjistěte více informací o různých místech, které z oblasti Pasikuda lehce navštívíte.

 • Batticaloa – Živé město Batticaloa se nachází jen 45 kilometrů od Maalu Maalu a je perfektním místem pro poznání nových fascinujících památek, užívání si tradičních zvuků a vychutnání si autentických vůní. Navštívit můžete historické a kulturní monumenty v oblasti Puliyanthivu, starou holandskou pevnost, tradiční tržiště Bazaar či lagunový park Batti.
 • Polonnaruwa – Užijte si letmý pohled do zlaté éry na Srí Lance při půldenní návštěvě starobylého města Polonnaruwa. Toto místo je na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a majestátně zachycuje velkou minulost ostrova. Navštívit můžete velkou stúpu Rankot Viharaya, monumenty Gal Potha a Gal Viharaya, speciální starodávnou předčítárnu Potgul Viharaya a spatřit budete moci také místní opice.
 • Národní park Minneriya – Vydejte se na cestu do přírody a pozorujte nádhernou divokou zvěř v Národním parku, který je domovem vzácných a ohrožených druhů, kteří zde žijí v přirozeném prostředí. Tato přírodní památka se nachází zhruba mezi Habaranou a Polonnaruwou. Budete moci spatřit slony, leopardy, jeleny a mnoho druhů ptáků. Do parku se můžete vydat také na safari v JEEPu, který je možné zarezervovat v hotelu.
 • Trincomalee – Kromě pláží budete moci v oblasti Trincomalee navštívit také mnoho zajímavých kulturních památek, které prostě musíte vidět. Začněte s pláží Nilaveli, pokračujte na ostrov Pigeon, navštivte hinduistický chrám Koneswaram či horké prameny v Kanniyai.

Lázně Ayur Vie. Relaxujte v autentických ájurvédských lázních Ayur Vie Spa, které nabízí celou řadu autentických procedur. Ájurvéda je známá jako „poznání života“ a zakládá si na starověkých technikách a způsobu života, který poskytuje hluboký pocit pohody mysli, těla i ducha. V Ayur Vie můžete zažít léčivou sílu tradičních procedur. Maalu Maalu Resort & Spa disponuje vlastním ájurvédským specialistou, který společně s vámi připraví program procedur přímo na míru podle vašich potřeb. Perfektním doplňkem k procedurám jsou bezplatné lekce jógy a meditace, které vám pomohou najít klid a vnitřní rovnováhu. Mezi dostupné procedury patří:

 • Sarvanga Abhyanga – péče o celé tělo s bylinným olejem
 • Muka Abhyanga – péče o pleť
 • Shiro Abhyanga – péče o hlavu s bylinným olejem
 • Shirodhara
 • Vashpa Sweda – bylinná parní lázeň
 • Avagaha Sweda – bylinná lázeň
 • Pinda Sweda – jednorázová medická procedura
 • Pada Abhyanga – procedura s reflexologií chodidel

Mapa - Maalu Maalu Resort & Spa Passekudah Srí Lanka *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Srí Lanku do hotelu Maalu Maalu Resort & Spa Passekudah Srí Lanka *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Maalu Maalu Resort & Spa Passekudah Srí Lanka *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Maalu Maalu Resort & Spa Passekudah Srí Lanka *****

Pláž
9
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
7.5
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
8.9
3 hodnocení
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
7.5
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
8.9
3 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení na Srí Lanku

Ing. Martina Melková
Maalu Maalu Resort & Spa Passekudah Srí
„I traveled the world.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the destination. We will provide you with personal advice.