Mahaweli Reach Hotel *****

Sri Lanka

Celý svět se bude točit kolem Vás...

We
personally
stayed at the hotel

Hotel Mahaweli Reach Hotel *****

Location Sri Lanka, Kandy | Show map
Meal Breakfast, Half board | More about gastronomy
Specialist tips Perfektní služby a komfort Romantické okolí řeky Dobrá dostupnost do Kandy
Specialists who
stayed in the hotel

Description of Mahaweli Reach Hotel ***** Sri Lanka

Hotel Mahaweli Reach byl utkán s odhodlání, odvahou a smyslem pro dobrodružství. Jeho stavba započala na počátku sedmdesátých let a do odvážného projektu se pustil pracovník z čajové plantáže. S pomocí své manželky postavili silné základy, které vynesly tento pozoruhodný hotel mezi ty nejlepší na Srí Lance.

Mahaweli Reach je obklopen mystickým a prastarým královstvím Kandy, nejdelší srílanskou řekou a majestátními horami. Hotel se ukrývá mezi tropickou vegetací na břehu řeky Mahaweli. Nabízí ubytování ve 112 pokojích a suitách. Má také vlastní lázně, posilovnu, tenisové kurty a business centrum. Hotel je perfektním místem pro romantickou svatbu nebo nezapomenutelné líbánky.

Nikde nenajdete více rozmanitosti, jako v okolí půvabného města Kandy, které je od hlavního města Colombo vzdáleno 129 kilometrů. Kandy se jako město zrodilo ve 14. století a dodnes hraje na Srí Lance velmi důležitou roli. Obklopují jej kopce, údolí, řeky a jezera, a tak si tuto oblast oblíbí všichni milovníci přírody.

Read more  Make an enquiry

Room types

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms (max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti pod 12 let) poskytují hostům luxusní ubytování ve světlých a prostorných pokojích s postelí king nebo dvěma oddělenými lůžky, b..

Executive Suites

Executive Suites (max. 2 dospělí) vás ohromí výhledy na hory a řeku Mahaweli. Vnitřní prostory obsahují obývací pokoj s LCD TV, DVD přehrávačem a přístupem k internetu, ložnici s post..

Presidential Suite

Presidential Suite (max. 5 dospělých nebo 4 dospělí a 2 děti pod 12 let) je majestátním prostorem s panoramatickým výhledem...

Presidential Suite

výhled na zahradu/ bazén/ řeku koberce ode zdi ke zdi klimatizace a ventilátory kuchyňka velký obývací/jídelní kout jacuzzi v hlavní ložnici dvě ložnice vlastní balkon pokojový trezor ..

Gastronomy and hotel restaurants

Hotelové restaurace vaří po celý den speciality reprezentující indickou, thajskou, arabskou, mongolskou, evropskou, čínskou a samozřejmě místní, srí lanskou, kuchyni. K dispozici je i dětské menu, pokrmy podávané formou bufetu, menu á la carte a vegetariánské menu. Snídaně se podávají od 6:00 do 9:30, obědy od 12:30 do 14:30 a večeře od 19:30 a 22:30.

Hostům je k dispozici také bar u bazénu, kde si můžete dopřát whisky, likéry, aperitivy, pivo, koktejly i ovocné šťávy.

Pokud toužíte po speciálním stolování, v hotelu se pořádají noci BBQ i tradiční srílanské noci.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Srí Lanku se specializujeme od roku 2009 a ostrov známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Srí Lanku navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of Mahaweli Reach Hotel

Mahaweli Reach je hotel s exotickou atmosférou, která se nese i 112 pokoji a suitami, které mají vlastní balkon s úžasnými výhledy na řeku a tropické zahrady. Výzdoba pokojů je ovlivněna koloniální minulostí i tradičním designem Kandy.

Room types

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms (max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti pod 12 let) poskytují hostům luxusní ubytování ve světlých a prostorných pokojích s postelí king nebo dvěma oddělenými lůžky, balkonem a koupelnou s vanou. Interiéry jsou vyzdobeny v krémových odstínech béžové, růžové a modré. Vybavení zahrnuje přístup k internetu, klimatizaci, trezor, LCD TV a IDD telefon.

Executive Suites

Executive Suites (max. 2 dospělí) vás ohromí výhledy na hory a řeku Mahaweli. Vnitřní prostory obsahují obývací pokoj s LCD TV, DVD přehrávačem a přístupem k internetu, ložnici s postelí king a koupelnu se dvěma umyvadly, kosmetickým zrcadlem, jacuzzi a luxusní vanou. Samozřejmostí je klimatizace.

Presidential Suite

Presidential Suite (max. 5 dospělých nebo 4 dospělí a 2 děti pod 12 let) je majestátním prostorem s panoramatickým výhledem. V obývacím pokoji se může pobavit až 20 osob, zatímco v jídelně může stolovat 6 – 8 hostů. Suita má také dvě ložnice a prostornou koupelnu s jacuzzi. Vybavení zahrnuje LCD televizi, DVD přehrávač, vysokorychlostní internet, klimatizaci a trezor.

Presidential Suite

výhled na zahradu/ bazén/ řeku koberce ode zdi ke zdi klimatizace a ventilátory kuchyňka velký obývací/jídelní kout jacuzzi v hlavní ložnici dvě ložnice vlastní balkon pokojový trezor minibar reprodukovaná hudba TV a IDD telefon

Beach

Hotel Mahaweli Reach se nachází v blízkosti města Kandy a svůj název získal díky své blízkosti nejdelší řece na Srí Lance, Mahaweli. Hotel proto nemá vlastní přístup k pobřeží.

Online price and discounts of Mahaweli Reach Hotel *****

Professional photo of Mahaweli Reach Hotel *****

Our photo of Mahaweli Reach Hotel *****

Gastronomy and hotel restaurants Mahaweli Reach Hotel

Hotelové restaurace vaří po celý den speciality reprezentující indickou, thajskou, arabskou, mongolskou, evropskou, čínskou a samozřejmě místní, srí lanskou, kuchyni. K dispozici je i dětské menu, pokrmy podávané formou bufetu, menu á la carte a vegetariánské menu. Snídaně se podávají od 6:00 do 9:30, obědy od 12:30 do 14:30 a večeře od 19:30 a 22:30.

Hostům je k dispozici také bar u bazénu, kde si můžete dopřát whisky, likéry, aperitivy, pivo, koktejly i ovocné šťávy.

Pokud toužíte po speciálním stolování, v hotelu se pořádají noci BBQ i tradiční srílanské noci.

Sport and wellness Mahaweli Reach Hotel *****

Hosté hotelu Mahaweli Reach mohou využívat skvěle vybavenou posilovnu, bazén, tenisové kurty, nebo si zahrát kulečník.

Oblíbenými aktivitami jsou také výlety lodí či na kole. Opravdovým zážitkem je návštěva města, do kterého se svezete hotelovým nově zrekonstruovaným vozem Dodge.

30 – 40 minut jízdy od hotelu se nachází malebné golfové hřiště Victoria Golf a Country Resort. Toto hřiště figuruje mezi 100 nejkrásnějšími golfovými hřišti na světě podle „Golfer's Digest“. Hřiště, které bylo navrženo věhlasným golfovým architektem Donaldem Steelem, nabízí standard USGA podpořený malebnou tropickou krajinou. Celý projekt byl navržen s nejvyšším ohledem na ekologii a zdejší prostory obývají jeleni, opice, mangusty, kočky rybářské a na 70 druhů ptáků.

Součástí hotelu jsou lázně Ayurvedic Spa. Jsou oázou starobylé moudrosti – ajurvédy, vědy o dlouhověkosti. Vyškolení a kvalifikovaní terapeuti vám nabídnou celou řadu procedur, které vás omladí zevnitř i zvenku.

Map - Mahaweli Reach Hotel *****

Personal advice from DELUXEA na Srí Lanku to the hotel Mahaweli Reach Hotel *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Mahaweli Reach Hotel *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

 
Ing. Pavlína Zbořilová
The last inspection
Ing. Pavlína Zbořilová +420 724 730 003

Hotel reviews Mahaweli Reach Hotel *****

Podobný hotel

Flight connections na Srí Lanku

We traveled the world. We will give you our personal advice.