Trinco Blu by Cinnamon ****

Sri Lanka

Resort s tradicí v báječné oblasti Srí Lanky

Hotel Trinco Blu by Cinnamon ****

Rating 9.2 Rated by 1 clients
Detailed evaluation
Location Sri Lanka, Trincomalee | Show map
Meal Half board, Full board, All Inclusive | More about gastronomy
Specialist tips Námořnický retro styl Jednoduché ale moderní pokoje Nedotčené široké pláže
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Description of Trinco Blu by Cinnamon **** Sri Lanka

Trinco Blu by Cinnamon je resortem s kořeny v 70. letech 20 století a byl původně navržen, aby připomínal velkou plachetnici. V roce 2010 ovšem prošel rekonstrukcí a získal osvěžující retro-elegantní design.

Trincomalee je mystické přístavní město, které je domovem pátého největšího přírodního přístavu na světě. Se svou historií a mýty přitahovalo toto místo již dávné cestovatele jako byl Marco Polo či Ptolemaios. Nyní je tato destinace proslulá svými úžasnými plážemi a bohatým podmořským životem. Trincomalee je ukázkou rozmanité Srí Lanky. Název oblasti Trincomalee pochází z tamilského jazyka a znamená „pán posvátného kopce“. Tato oblast sehrála významnou roli ve starodávném indickém eposu Ramajána. Poloostrov je obklopen šumivými vodami a plážemi s jemným bílým pískem.

Resort nabízí 81 pokojů a suit s dřevěnými terasami, dvě restaurace, jeden bar, bazén a mnoho možností k výletům a aktivně strávenému času, zvláště oblíbené je šnorchlování a potápění.

Read more  Make an enquiry

Room types

Superior Room

Superior Room

Superior Rooms (celkem 43) nabízejí úžasné výhledy na oceán a pláž. Jsou ideálním místem k odpočinku, které vám poskytne veškeré moderní vybavení. ..

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms (celkem 36) jsou klimatizované a místěné tak, že z nich můžete vyjít rovnou na pláž. ..

Suites

Suites

Suites vám poskytnou luxusní komfort a úchvatná výhled na Indický Oceán. Obývací prostor a ložnice v suitě zajistí prvotřídní klidnou atmosféru...

Gastronomy and hotel restaurants

Captain's Deck je prostorná hlavní restaurace, která nabízí snídaně formou bufetu od 7:00 do 10:00. K obědům a večeřím potěší vaše chuťové pohárky delikátní pokrmy s jedinečnými příchutěmi Trincomalee. Poznáte také mnoho chutí aromatického koření. Obědy se podávají od 12:00 do 14:30 a večeře od 19:00 do 22:30.

The Crab představuje restauraci zaměřenou na nespočet lákavých způsobů přípravy aromatických krabů. V tomto prostředí s á la carte menu si můžete pochutnat na lahodných mořských plodech a užívat si kulinářských zážitků s nohama v písku, pod modrou oblohou.

The Rum Hold je otevřený salónkový bar s výhledem na Indický oceán, který nabízí řadu místních i zahraničních destilátů, lákavých koktejlů a čerstvých ovocných šťáv. Je to ideální místo pro odpočinek po dni na stráveném pod rozpálenými slunečními paprsky.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Srí Lanku se specializujeme od roku 2009 a ostrov známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Srí Lanku navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of Trinco Blu by Cinnamon

Resort své hosty ubytovává v 81 elegantních pokojích a suitách v retro designu. Všechny mají dřevěné terasy, ratanový nábytek a jsou vyzdobeny v jasně oranžových barvách, které kontrastují s modrou a bílou.

Vybavení nabízí mini-bar, kabelovou TV, příslušenství k přípravě čaje a káv, IDD telefon, trezor a fén. WiFi je přístupná ve veřejných částech hotelu.

Room types

Superior Room

Superior Room

Superior Rooms (celkem 43) nabízejí úžasné výhledy na oceán a pláž. Jsou ideálním místem k odpočinku, které vám poskytne veškeré moderní vybavení.

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms (celkem 36) jsou klimatizované a místěné tak, že z nich můžete vyjít rovnou na pláž.

Suites

Suites

Suites vám poskytnou luxusní komfort a úchvatná výhled na Indický Oceán. Obývací prostor a ložnice v suitě zajistí prvotřídní klidnou atmosféru. Dokonalé interiéry s luxusním prostorem jsou vybaveny komfortem čtyřhvězdičkového standardu.

Beach

Přímo před resortem se táhne dlouhé pobřeží, které pokrývá bílý písek, tolik typický pro srílanské pláže. Tato část Srí Lanky je navíc vhodná k potápění a šnorchlování.

Online price and discounts of Trinco Blu by Cinnamon ****

Informace o dalších pokojích jsou bohužel nedostupné.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelech jsme bydleli
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle kalkulace
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem nebo minibusem z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Cestovní kancelář DELUXEA a.s. získala prodloužení pojištění proti úpadku do 27.01.2022. Náš limit pojistného plnění je extrémně vysoký, 70.000.000 CZK (více zde)
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
Knižní "Průvodce Srí Lanka" - kniha z edice Lonely Planet
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti ve věku 0-5,99 let mají ubytování a stravu zdarma jako rodiče (v pokoji s rodiči, nezahrnuje přistýlku).

Děti ve věku 5-11,99 platí příplatky uvedeny v ceníku.

Příplatek za přistýlku - 18 USD/noc.

Max. 1 dítě na pokoji s rodiči.

Travel insurance

Choose the optimal variant of travel insurance and we will take it out for you.
Packed - complete protection for a trip or Multi Trip - year-round insurance..


Professional photo of Trinco Blu by Cinnamon ****

Gastronomy and hotel restaurants Trinco Blu by Cinnamon

Captain's Deck je prostorná hlavní restaurace, která nabízí snídaně formou bufetu od 7:00 do 10:00. K obědům a večeřím potěší vaše chuťové pohárky delikátní pokrmy s jedinečnými příchutěmi Trincomalee. Poznáte také mnoho chutí aromatického koření. Obědy se podávají od 12:00 do 14:30 a večeře od 19:00 do 22:30.

The Crab představuje restauraci zaměřenou na nespočet lákavých způsobů přípravy aromatických krabů. V tomto prostředí s á la carte menu si můžete pochutnat na lahodných mořských plodech a užívat si kulinářských zážitků s nohama v písku, pod modrou oblohou.

The Rum Hold je otevřený salónkový bar s výhledem na Indický oceán, který nabízí řadu místních i zahraničních destilátů, lákavých koktejlů a čerstvých ovocných šťáv. Je to ideální místo pro odpočinek po dni na stráveném pod rozpálenými slunečními paprsky.

Sport and wellness Trinco Blu by Cinnamon ****

Součástí resortu je venkovní bazén. Hosté budou mít k dispozici i lehátka a slunečníky. Resort také nabízí několik výletů, kterými si můžete zpestřit svůj pobyt a poznat ještě více ze Srí Lanky.

  • Objevujte Trinco. Tento dopolední výlet do přístavního města vám umožní poznat jeho kulturu, historii, náboženství a magické kouzlo atmosféry. Navštívíte sedmý nejhlubší přístav světa, chrám Koneswaram, zachovanou portugalskou pevnost Fredrick či pohřebiště válečných hrdinů Commonwealthu. Atmosféra bude zvýrazněna místními obyvateli, z nichž mnozí dosud žijí tradičním způsobem.
  • Ostrov trosečníků Pigeon Island. Vydejte se do ostrovního ráje. Skály na pobřeží jsou domovem pro endemické holuby skalní. Průsvitné vody jsou zase ideální pro šnorchlování, přičemž ostrov je navíc lemován mnohabarevným korálovým útesem. Na tento půldenní výlet jen tak nezapomenete.
  • Vydejte se za mořskými savci na východ. Zažijte magické mořské dobrodružství v přítomnosti zkušených biologů. Budete moci pozorovat akrobatické kousky delfínů, jak dovádějí na mořské hladině i lehce nad ní. Ve zdejších vodách se pohybují také vorvani či největší živočich na světě – plejtvák obrovský.
  • Snuba. Spojení šnorchlování a potápění do jedné činnosti je bezpečný způsob, jak prozkoumat rozmanitý podmořský život v okolí východního pobřeží pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco víc než samotné šnorchlování. Poté co prožijte dobrodružné podmořské zážitky, dostanete také oficiální Snuba certifikát.
  • Potápění. Teplé moře v okolí Srí Lanky je ideálním prostředím pro život tisíců mořských druhů, které fascinují potápěče z celého světa. Korálové útesy a pevninský šelf v okolí ostrova skýtá také mnoho starobylých lodních vraků, neobvyklé útesové formace, atd. Potápěčské centrum v Chaaya Blu Trincomalee je vybaveno moderním potápěčským zařízením a výbavou a k dispozici má také mezinárodní potápěčské instruktory, kteří vás do hlubin vodní říše doprovodí.

Map - Trinco Blu by Cinnamon ****

Personal advice from DELUXEA na Srí Lanku to the hotel Trinco Blu by Cinnamon ****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Trinco Blu by Cinnamon ****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Vendula Kudelová (Pilátová)
Ing. Vendula Kudelová (Pilátová) +420 724 730 016

Hotel reviews Trinco Blu by Cinnamon ****

Pláž
9
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Average rating
9.2
1 rating
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Average rating
9.2
1 rating
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Average rating
0
0 rating
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Average rating
0
0 rating
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Average rating
0
0 rating

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Flight connections na Srí Lanku

Ing. Vendula Kudelová (Pilátová)
Trinco Blu by Cinnamon
„I have stayed at the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the destination. We will provide you with personal advice.