Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

Thailand

Resort je jedna velká botanická zahrada, které dominuje symbol Thajska – lotosový květ.

We
personally
stayed at the hotel

Hotel Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

Rating 8.4 Rated by 3 clients
Detailed evaluation
Location Thailand, Phuket, Mai Khao Beach | Show map
Meal Breakfast, Half board, Full board | More about gastronomy
Specialist tips Vily s vlastním bazénem. Vyhlášené lázně. Vynikající gastronomie.

Description of Anantara Mai Khao Phuket Villas ***** Thailand

Thajský ostrov Phuket (543 km²) je často označován za perlu Andamanského moře. Toto tvrzení dokládá i pohádkový resort Anantara, který se na tomto ostrově nachází.

Hotel Anantara je skutečně luxusním útočištěm v tropické krajině, které dominují panenské písčité pláže a bujná vegetace Národního parku Sirinath. Objevovat krásy pralesu zde můžete třeba i přímo ze sloního hřbetu.

Resort se nachází patnáct minut jízdy od mezinárodního letiště na ostrově Phuket a tvoří jej celkem 91 soukromých vilek, které jsou roztroušeny podél pláže Mai Khao. Velkou část hotelu tvoří otevřené prostory, které jsou tak v neustálém kontaktu s všudypřítomnou tropickou zelení. Na symbol Thajska, lotosový květ, zde narazíte téměř na každém kroku.

Součástí resortu jsou také lázně, bazén u pláže, krásné zahrady, škola vaření a výjimečné restaurace a bary v magickém prostředí.

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Anantara Mai Khao Phuket Villas

Thajský ostrov Phuket (543 km²) je často označován za perlu Andamanského moře. Toto tvrzení dokládá i pohádkový resort Anantara, který se na tomto ostrově nachází.

Hotel Anantara je skutečným luxusním útočištěm v tropické krajině, které dominují panenské písčité pláže a bujná vegetace Národního parku Sirinath. Objevovat krásy pralesu zde můžete přímo ze sloního hřbetu.

Resort se nachází patnáct minut jízdy od mezinárodního letiště na ostrově Phuket a tvoří jej celkem 91 soukromých vilek, které jsou roztroušeny podél pláže Mai Khao. Velkou část hotelu tvoří otevřené prostory, které jsou tak v neustálém kontaktu s všudypřítomnou tropickou zelení. Na symbol Thajska, lotosový květ, zde narazíte téměř na každém kroku.

Součástí resortu jsou také lázně, bazén u pláže, krásné zahrady, škola vaření a výjimečné restaurace a bary v magickém prostředí.

Video

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Pool Villa

Pool Villa

Pool Villas (186 m²) jsou vybaveny velkou manželskou postelí nebo dvěma lůžky, stropní klenba vil připomíná architekturu thajských paláců sahajících až k nebi...

Lagoon Pool Villa

Lagoon Pool Villa

Lagoon Pool Villas (186 m²) jsou hlavním poznávacím znamením Anantara resortu. V interiéru naleznete prostornou ložnici s navazující koupelnou...

Sala Pool Villa

Sala Pool Villa

Sala Pool Villas (199 m²) jsou velmi podobné vilám Lagoon Pool, oproti nim však disponují terasou, která se rozprostírá přímo nad lagunou...

Gastronomy and hotel restaurants

V Anantara Phuket resortu mají hosté možnost objevovat vzrušující chutě a vůně Thajska a být svědky kulinárních zážitků. Zavítat můžete do nejlepší restaurace, jakou tato oblast nabízí, můžete si posedět v plážové restauraci a vychutnat si koktejl u bazénu.

La Sala nabízí celodenní stravování. Den zde začíná snídaní podávanou formou bufetu, později se tato restaurace mění na nejlepší indickou a thajskou restauraci v Mai Khao. Podávány jsou typické pokrmy doplněné řadou skvělých vín. 

Za odpoledním odpočinkem a večerním posezením se vydejte do The Tree House. Žádný výhled se nevyrovná pohledům, které se vám naskytnou z této restaurace. Přístupná je po točitých schodech, omotaných kolem prastarého banyánu. Těšit se zde můžete na arabské jídlo, gurmánskou kávu a čaj, v noci na šampaňské, vína a koktejly.

Víc než jen vína najdete v The Tasting Room. Tato degustační restaurace je prostorem pro gurmány. Kuchaři zde připravují jedinečná menu, včetně speciálních sýrů a prvotřídních výběrových vín.

Sea.Fire.Salt je skvělá designová restaurace s výhledem na moře, kde se servírují mořské plody. Ryby a jiné dary moře jsou zde grilovány a podávány za doprovodu hudby.

Ani nemusíte vylézat z bazénu, abyste si objednali koktejl nebo osvěžující džus či smoothie v baru Infinity. Na menu najdete i lehké svačiny a koláče, které Vám zaručí přísun energie.

Pokud toužíte po speciálních zážitcích, nechte si připravit večeři přímo na míru. Možností je i cestování přes Phuket a objevování dalších kouzlených gurmánských míst.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Thajsko jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Thajsku. S místní cestovní kanceláří Tour East s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat anglický reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Thajsku vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Room categories and equipment of Anantara Mai Khao Phuket Villas

Odpočinku i harmonii jsou zasvěceny hotelové vilky umístěné v tropické zahradě, v blízkosti pláže. V jejich okolí kvetou jasmíny a orchideje, jejichž vůně ještě více umocňuje příjemnou atmosféru. Vily jsou navrženy v moderním thajském stylu. Zajímavými prvky jsou nástěnné fresky, textilie a speciálně navržená místa k odpočinku.

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Pool Villa

Pool Villa foto

Pool Villas (186 m²) jsou vybaveny velkou manželskou postelí nebo dvěma lůžky, stropní klenba vil připomíná architekturu thajských paláců sahajících až k nebi. Sofa s psacím stolem tvoří další část prostoru. Pokoje jsou vybavené malbami a ručně dělanými dekoracemi, které dodávají místnostem příjemnou atmosféru místních uměleckých tradic. Prostorná koupelna nabízí osvěžení pod příjemnou hlavovou sprchou a výhled na venkovní vanu a bazén.

Lagoon Pool Villa

Lagoon Pool Villa foto

Lagoon Pool Villas (186 m²) jsou hlavním poznávacím znamením Anantara resortu. V interiéru naleznete prostornou ložnici s navazující koupelnou. Dřevěná podlaha vede z ložnice až na prosluněnou terasu, která shlíží na tropickou lagunu. Každá vila se pyšní soukromým mozaikovým bazénem a venkovní vanou i sprchou.

Sala Pool Villa

Sala Pool Villa foto

Sala Pool Villas (199 m²) jsou velmi podobné vilám Lagoon Pool, oproti nim však disponují terasou, která se rozprostírá přímo nad lagunou. Ve venkovním prostoru se nachází vana propojená s bazénem.

Two Bedroom Family Pool Villa

Two Bedroom Family Pool Villa foto

Two Bedroom Family Pool Villa (204 m²) zahrnuje hlavní ložnici s postelí king a druhou ložnici s dvěma oddělenými lůžky. Koupelna nabízí sprchový kout a velkou venkovní vanu. K dispozici budete mít i šatnu, bazén, zahradu a venkovní terasu s lehátky a altánem.

Two Bedroom Connecting Double Pool Villa

Two Bedroom Connecting Double Pool Villa foto

Double Pool Vila je tvořena dvěma vzájemně propojenými vilami a disponuje dvěma ložnicemi. Je ideálním útočištěm pro rodiny s dětmi nebo skupinu přátel. Vily poskytují dostatek prostoru pro nezapomenutelnou dovolenou. Vybavení vil je stejné jako u klasických Pool Villas.

Two Bedroom Royal Villa by Jim Thompson

Two Bedroom Royal Villa by Jim Thompson foto

Vychutnejte si nekompromisní luxus (389 m²) ve vyhledávané oblasti, jen pár kroků od nádherné písčité pláže Mai Khao Beach. Každá ze dvou ložnic má vlastní koupelnu, takže je ideální volbou pro rodiny. Všechny místnosti jsou vyzdobeny luxusním příslušenstvím a doplňky, luxusním nábytkem, včetně podlah z tvrdého dřeva. Vychutnejte si úchvatné západy slunce přímo z pokoje, nebo se ponořte do Vašeho soukromého bazénu, který je přístupný z obou ložnic.

Two Bedroom Pool Pavilion

Two Bedroom Pool Pavilion foto

Two Bedroom Pool Residence (265 m²) je velkolepým útočištěm pro rodiny či skupinky přátel. Má ohromující hlavní ložnici s postelí king a luxusní koupelnou. Součástí koupelny je i tropická venkovní sprcha. Prosklené dveře se otevírají k privátnímu bazénu, jehož součástí je i mělká část pro děti. Hosté budou mít k dispozici také plně vybavenou kuchyň, jídelnu a vnitřní obývací pokoj. Druhá ložnice je zařízena dvěma oddělenými lůžky a má svou vlastní koupelnu se sprchou. Obyvatelé této rezidence si užijí extra služby zahrnující uvítací drink, check-in přímo v rezidenci, snídaně v restauraci La Sala, odpolední čaj, denní tisk, dárek při odjezdu apod.

Three Bedroom Connecting Double Pool Pavilion

Three Bedroom Connecting Double Pool Pavilion

Tato prostorná elegantní vila (460 m²) ze dvou vzájemně propojených budov, jedné jednopokojové vily a druhé větší vily se dvěma ložnicemi. Odpočiňte si u jednoho ze dvou soukromých bazénů nebo si vychutnejte občerstvení na soukromé terase. Vily jsou vybaveny dvěma kuchyněmi i audio systémem Bose. Three Bedroom Connecting Double Pool Pavilion zajistí ubytování až pro 9 dospělých a 3 děti.

Four Bedroom Connecting Double Pool Villa

Four Bedroom Connecting Double Pool Villa

Tato prostorná elegantní vila (530 m²) se skládá ze dvou vzájemně propojených dvoupokojových vilek. Odpočívat můžete u jednoho ze dvou soukromých bazénů nebo si vychutnat exotický koktejl na jedné ze dvou soukromých teras. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyně, obývací pokoj a jídelna. Vila ubytuje až 12 dospělých osob.

Beach

Hotelové vilky se vinou podél nejkrásnější a nejdelší pláže ostrova, které se říká Mai Khao. Na délku měří 11 kilometrů a je součástí národního parku Sirinat. Vstup do vody je poměrně mělký, po několika krocích dochází k prudkému poklesu do Andamanského moře.

Online price and discounts of Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

Professional photo of Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

Our photo of Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Anantara Mai Khao Phuket Villas

V Anantara Phuket resortu mají hosté možnost objevovat vzrušující chutě a vůně Thajska a být svědky kulinárních zážitků. Zavítat můžete do nejlepší restaurace, jakou tato oblast nabízí, můžete si posedět v plážové restauraci a vychutnat si koktejl u bazénu.

La Sala nabízí celodenní stravování. Den zde začíná snídaní podávanou formou bufetu, později se tato restaurace mění na nejlepší indickou a thajskou restauraci v Mai Khao. Podávány jsou typické pokrmy doplněné řadou skvělých vín. 

Za odpoledním odpočinkem a večerním posezením se vydejte do The Tree House. Žádný výhled se nevyrovná pohledům, které se vám naskytnou z této restaurace. Přístupná je po točitých schodech, omotaných kolem prastarého banyánu. Těšit se zde můžete na arabské jídlo, gurmánskou kávu a čaj, v noci na šampaňské, vína a koktejly.

Víc než jen vína najdete v The Tasting Room. Tato degustační restaurace je prostorem pro gurmány. Kuchaři zde připravují jedinečná menu, včetně speciálních sýrů a prvotřídních výběrových vín.

Sea.Fire.Salt je skvělá designová restaurace s výhledem na moře, kde se servírují mořské plody. Ryby a jiné dary moře jsou zde grilovány a podávány za doprovodu hudby.

Ani nemusíte vylézat z bazénu, abyste si objednali koktejl nebo osvěžující džus či smoothie v baru Infinity. Na menu najdete i lehké svačiny a koláče, které Vám zaručí přísun energie.

Pokud toužíte po speciálních zážitcích, nechte si připravit večeři přímo na míru. Možností je i cestování přes Phuket a objevování dalších kouzlených gurmánských míst.

Sport and wellness Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

V resortu Anantara Phuket Villas se stále něco děje. Hosté si tu mohou užít celou řadu aktivit, které pobyt povýší na nezapomenutelnou dovolenou. V resortu můžete:

  • plavat v bazénu a relaxovat v jacuzzi
  • projíždět se na kole
  • zahrát si tenis
  • zacvičit si jógu
  • zažít dobrodružství při vodních sportech
  • vyzkoušet si kick box

Skutečným balzámem pro tělo i duši jsou místní lázně Anantara Spa. Jedná se o místo, kde vaše srdce, mysl i činy zůstanou čisté jako okvětní lístky lotosového květu. Vyzkoušet zde můžete masáže, elixíry, zábaly a další ozdravné procedury v otevřených pokojích, které jsou v souladu s okolní tropickou přírodou.

Lázně jsou otevřeny každý den od desáté hodiny ranní do desáté večerní.

Přejete si zažít dobrodružství a spatřit ostrov z jiné perspektivy? Pronajměte si luxusní jachtu a objevujte krásu vápencových útvarů v zátoce Phang Nga. Odhalte překrásné výhledy na vodopády a popovídejte si s průvodcem o místní kultuře a bohaté historii Phuketu.

Children in the hotel Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

The Turtle Club je přátelský klub pro děti, kde zaměstnanci připravují zábavný i poučný program na každý den. Děti se tu mohou zúčastnit výletů do přírody, zahrát si pohybové hry nebo relaxovat u výtvarných činností.

Map - Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

Personal advice from DELUXEA do Thajska to the hotel Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Anantara Mai Khao Phuket Villas *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews Anantara Mai Khao Phuket Villas *****

Podobný hotel

Flight connections do Thajska

We traveled the world. We will give you our personal advice.